KSW kod promocyjny

KSW kod promocyjny – 640 PLN

 • 3x zakład bez ryzyka: 100, 200 i 300 PLN
 • 20 PLN bonus bez depozytu
 • 15 PLN freebet
 • 5 PLN bonus za udostępnienie kuponu
Odbierz

Jaki jest KSW kod promocyjny?

KSW kod promocyjny to FORTUNAVIP. Wpisz kod podczas rejestracji w Fortunie i odbierz maksymalny bonus 640 zł. Otrzymasz 3 zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł, 20 zł bonusu bez depozytu, 15 zł freebet za kod oraz 5 zł za udostępnienie kuponu.

Fortuna kod promocyjny KSW – jak odebrać?

Odbierz KSW kod promocyjny do bukmachera Fortuna, który jest sponsorem gal KSW, i zgarnij 640 PLN na start do wykorzystania na zakłady na walki KSW 89.

 • przejdź do Fortuny przez nasz link
 • kod promocyjny na KSW zostanie wpisany automatycznie
 • wypełnij wymagane dane w formularzu
 • zaznacz zgody marketingowe
 • przekształć konto w stałe

Po tych kilku krokach możesz skorzystać z pakietu bonusów 640 zł i stawiać zakłady na KSW. Dalej w artykule znajdziesz szczegóły każdego bonusu.

KSW kod promocyjny

Powyżej opisaliśmy KSW kod promocyjny od bukmachera Fortuna. Bonus, jaki otrzymasz z tym kodem na walki KSW 89, jest najlepszy wśród ofert na polskim rynku bukmacherskim. Ale to nie jedyny kod promocyjny, jaki możesz wykorzystać na KSW. Inni bukmacherzy również posiadają specjalne kody, z którymi zgarniesz ekstra bonus KSW.

BukmacherKod na KSW 89Bonus na KSW 89Kod
SuperbetSBVIP3720 zł + ekstra freebet 35 złODBIERAM
forBETFBVIP1200 zł bez ryzyka + 2150 zł od wpłatyODBIERAM
BETFANBFVIPbonus 200 % do 300 złODBIERAM
LVBETVIPLB2110 zł + ekstra freebet 30 złODBIERAM
TOTALbetTBVIP5235 zł + ekstra freebet 10 złODBIERAM

Jaki jest KSW kod promocyjny na KSW 89?

KSW kod promocyjny to FORTUNAVIP. Rejestrując konto w Fortunie przez nasz link z tym kodem możesz skorzystać z bonusów w Fortunie 640 PLN. Otrzymasz m.in. zakład bez ryzyka 600 PLN, bonus bez depozytu 20 PLN i ekstra freebet 15 PLN (tylko z kodem promocyjnym). Poniżej opiszę dokładnie jak skorzystać z tego kodu.

Spis treści

Fortuna KSW kod promocyjny

KSW kod aktywacyjny w Fortunie uprawnia do zdobycia maksymalnego bonusu u tego bukmachera. Poza standardową ofertą gracze zyskują możliwość skorzystania ze specjalnego freebetu o wartości 15 PLN, który można wykorzystać na zakłady na KSW 89. Gdzie wpisać kod promocyjny? Fortuna posiada do tego specjalne pole w formularzu rejestracyjnym, jednak konieczne jest przejście do bukmachera przez nasz link, by kod zadziałał. Poniżej, opisaliśmy, jak zarejestrować się w Fortunie z KSW kodem promocyjnym, krok po kroku:

 1. Zarejestruj konto w Fortunie. Kod zostanie przypisany automatycznie, jeśli zarejestrujesz się przez link na naszej stronie.
 2. Wpłać pierwszy depozyt. Pamiętaj, że od wysokości wpłaty zależeć będzie wartość zakładu bez ryzyka.
 3. Zaakceptuj bonus. Możesz to zrobić w menu „Moje konto”, w zakładce „Bonusy”.
 4. Postaw dowolny zakład.

Freebet KSW można wykorzystać m.in. na zakłady na tę bardzo ciekawie zapowiadającą się galę. Łącznie, zyskać można znacznie więcej, bo 640 PLN, a rejestracja w Fortunie uprawnia również do skorzystania z dwóch innych promocji na start:

 1. Zakład bez ryzyka do 600 PLN – bonus od 1. depozytu w Fortunie. Należy wykorzystać go na dowolny kupon w ciągu 5 dni od wpłaty. Jeśli zakład okaże się przegrany, gracz otrzyma zwrot, który może wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.
 2. Bonus 20 PLN bez depozytu w punktach FKP – promocja Fortuny. Żeby zdobyć freebet, wystarczy przejść pełną rejestrację w Fortunie, wraz z weryfikacją konta. Bonus w postaci punktów FKP należy przeznaczyć na zakład z oferty sportowej. Żeby móc wypłacić środki wystarczy obrót 1x po dowolnym kursie.

KSW 89 kod bonusowy – rejestracja konta w Fortunie

Żeby skorzystać z kodu bonusowego KSW, należy oczywiście najpierw zarejestrować konto. Zakładanie konta w Fortunie jest niezwykle intuicyjne, jednak postanowiliśmy opisać cały proces rejestracji z kodem promocyjnym na KSW 89, żeby mieć pewność, że wszyscy nasi czytelnicy skorzystali ze specjalnej oferty z freebetem 15 PLN na KSW.

Rejestracja w Fortunie z kodem KSW – krok 1

Pierwszą krokiem jest przejście do formularza Fortuny. Musisz to zrobić przez nasz link, by kod zadziałał.

Następnie, należy wypełnić formularz rejestracyjny. W tym miejscu podajemy następujące informacje:

 • pseudonim – będzie to nasz login do konta. Musimy podać unikalny pseudonim składający się z od 5 do 20 znaków,
 • PIN – czterocyfrowy kod, który przyda nam się do identyfikacji w punktach naziemnych tego bukmachera,
 • email,
 • nasze imię i nazwisko,
 • numer telefonu,
 • numer PESEL,
 • źródło dochodu, z którego bierzemy środki na zakłady (wymagane ustawowo),
 • kod promocyjny – w tym miejscu wpisujemy kod FORTUNAVIP, który uprawnia do uzyskania freebetu na KSW o wartości 15 PLN.
fortuna rejestracja z kodem

Należy również zaznaczyć chechbox z oświadczeniem o pełnoletności oraz, jako dodatkowa opcja, sposób otrzymywania informacji marketingowych z Fortuna (e-mailem lub telefonicznie).

Po kliknięciu w banner „ZAREJESTRUJ”, otrzymamy na podany adres e-mail link aktywacyjny, w który należy kliknąć. Po przejściu na stronę powinien pojawić się następujący komunikat:

Fortuna rejestracja drugi krok

Rejestracja w Fortunie z kodem KSW – krok 2

Po potwierdzeniu rejestracji i zalogowaniu na konto możemy od razu podjąć się weryfikacji w celu przejścia na konto stałe (jeśli nie wybrałeś rejestracji przez bank, gdyż wtedy masz już zweryfikowane konto). W tym celu należy:

 • Przejść do zakładki „Status mojego konto” w menu „Moje konto”,
 • Potwierdzić tożsamość. Można to zrobić przez bankowość elektroniczną z pomocą funkcji „MojeID” lub poprzez przesłanie zdjęć naszego dowodu tożsamości.
Fortuna konto stałe
 • Podać numer konta bankowego, na które przelewać będziemy wygrane. Konto musi być założone na nazwisko użytkownika konta w Fortunie,
 • Uzupełnić swoje dane teleadresowe,
 • Ustawić wymagane ustawowo limity na grę.

Po rejestracji konta w Fortunie gracz ma 28 dni na przejście na konto stałe. W przeciwnym razie bukmacher zawiesi możliwość zawierania zakładów, do momentu pozytywnego przejścia weryfikacji.

KSW 89 kursy bukmacherskie

Warto sprawdzić też kursy bukmacherskie na KSW 89, żeby wiedzieć, co warto obstawić za otrzymany bonus za KSW kod promocyjny w Fortunie. Przygotowaliśmy na aktualizowane kursy bukmacherskie na KSW 89:

Zawodnik 1KursKursZawodnik 2
A. BartosińskiS. Parnasse
P. PawlakM. Materla
T. RomanowskiD. Janikowski
R. TutarauliM. Held
Sz. BajorV. Pesta
A. GrzebykM. Fleminas
S. RajewskiW. Varela
Ł. CharzewskiA. Vila
E. CzerwińskaN. Baczyńska
M. DominW. Kazieczko
KSW 89 kursy bukmacherskie – aktualizacja co 20 minut

Typy na wszystkie walki KSW 89, bonusy na zakłady i najlepszych bukmacherów do typowania KSW znajdziesz w naszym artykule KSW 89 zakłady i kursy bukmacherskie.

Współpraca KSW – bukmacher Fortuna

Zakłady na gale KSW 89 można obstawiać w Fortunie. Bukmacher ten od lat oferuje kursy na KSW i inne gale MMA. Fortuna jest oficjalnym partnerem KSW, dzięki czemu klienci tego bukmachera mogą liczyć na najświeższe kursy i promocje na gale organizacji KSW. Fortuna kod jest jedną z nich – gwarantuje on dodatkowy bonus 15 PLN dla graczy, którzy się z nim zarejestrują. Dlatego też, jeśli szukasz bukmachera do obstawiania mieszanych sztuk walki, to Fortuna jest najbardziej racjonalnym wyborem.

Gala KSW 89 – gdzie oglądać?

Jeszcze za czasów współpracy tej federacji z Polsatem, gdy na kanałach i platformach tej stacji można było oglądać KSW, IPLA kod aktywacyjny był bardzo pożądanych voucherem wśród fanów polskiego MMA. Obecnie, fani tej federacji mogą oglądać poszczególne gale w serwisie streamingowym ViaPlay. Abonament kosztuje 40 PLN za miesiąc użytkowania. Nie wiemy nic o kodzie promocyjnym na transmisje KSW, ale jeśli takowy się pojawi, to natychmiast opublikujemy go w tym artykule.

KSW 89 kod promocyjny – pytania i odpowiedzi

Jaki jest Fortuna KSW 89 kod promocyjny?

Kod promocyjny KSW 89 to FORTUNAVIP. Kod zadziała tylko wtedy, gdy na stronę bukmachera przejdziesz przez nasz link. Kod umożliwia skorzystanie z freebetu 15 PLN.

Co daje KSW kod promocyjny?

Po rejestracji z kodem KSW gracz otrzyma freebet 15 zł, który może wykorzystać na zakłady na KSW.

Gdzie obstawiać KSW 89?

Zakłady na gale KSW znajdziemy u wszystkich bukmacherów. My rekomendujemy ofertę Fortuny, gdyż poza wysokimi kursami można też skorzystać z promocji na KSW.