KSW 96 kod promocyjny. Obstaw KSW bez ryzyka

KSW 96 kod promocyjny 335 PLN

 • 3 x zakład bez ryzyka po 100 PLN
 • 20 PLN bonus bez depozytu
 • 10 PLN freebet
 • 5 PLN bonus za udostępnienie kuponu
SPRAWDŹ

Jaki jest KSW kod promocyjny?

KSW kod promocyjny to FORTUNAVIP. Wpisz kod podczas rejestracji w Fortunie i odbierz maksymalny bonus 335 zł. Otrzymasz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 300 zł, 20 zł bonusu bez depozytu, 10 zł freebet za kod oraz 5 zł za udostępnienie kuponu.

Proponuję kod promocyjny na KSW do Fortuny, dlatego że ma najwyższe kursy na KSW, najlepszą ofertę bonusową na obstawianie walk KSW 96, a jeśli posiadacie już konto w Fortunie, to skorzystaj z podobnego bonusu w Superbet. Pamiętaj, że oferta powitalna z kodem SBVIP zapewnia dodatkowy freebet, którego nie ma w ofercie standardowej bukmachera.

Spis treści

Fortuna kod promocyjny KSW – jak odebrać?

Odbierz KSW kod promocyjny do bukmachera Fortuna, który jest sponsorem gal KSW, i zgarnij 335 PLN na start do wykorzystania na zakłady na walki KSW 96.

 • przejdź do Fortuny przez nasz link
 • kod promocyjny na KSW zostanie wpisany automatycznie
 • wypełnij wymagane dane w formularzu
 • zaznacz zgody marketingowe
 • przekształć konto w stałe

Po tych kilku krokach możesz skorzystać z pakietu bonusów 335 zł i stawiać zakłady na KSW. Dalej w artykule znajdziesz szczegóły każdego bonusu.

KSW kod promocyjny na galę 20.07.2024

Powyżej opisałem KSW kod promocyjny od bukmachera Fortuna. Bonus, jaki otrzymasz z tym kodem na walki KSW 96, jest najlepszy wśród ofert na polskim rynku bukmacherskim. Ale to nie jedyny kod promocyjny, jaki możesz wykorzystać na KSW. Inni bukmacherzy również posiadają specjalne kody, z którymi zgarniesz ekstra bonus KSW.

BukmacherKod na KSW 96Bonus na KSW 96Kod
SuperbetSBVIP3720 zł + ekstra freebet 35 złODBIERAM
forBETFBVIP1200 zł bez ryzyka + 2150 zł od wpłatyODBIERAM
BETFANBFVIPbonus 200 % do 300 zł + 25 freebetODBIERAM
LVBETVIPLB2110 zł + ekstra freebet 30 złODBIERAM
TOTALbetTBVIP333 zł + ekstra freebet 5 złODBIERAM
KSW 96 kod promocyjny u bukmacherów

Jaki jest KSW kod promocyjny na KSW 96?

KSW kod promocyjny to FORTUNAVIP. Rejestrując konto w Fortunie przez nasz link, z tym kodem możesz skorzystać z bonusów w Fortunie 335 PLN. Wykorzystaj zakłady bez ryzyka o wartości 300 PLN, bonus bez depozytu 20 PLN i ekstra freebet 10 PLN (tylko z kodem promocyjnym). Poniżej opiszę dokładnie jak skorzystać z tego kodu.

Fortuna KSW kod promocyjny

KSW kod aktywacyjny w Fortunie uprawnia do zdobycia maksymalnego bonusu u tego bukmachera. Poza standardową ofertą gracze zyskują możliwość skorzystania ze specjalnego freebetu o wartości 10 PLN, który można wykorzystać na zakłady na KSW 96. Gdzie wpisać kod promocyjny? Fortuna posiada do tego specjalne pole w formularzu rejestracyjnym, jednak konieczne jest przejście do bukmachera przez nasz link, by kod zadziałał. Poniżej, opisaliśmy, jak zarejestrować się w Fortunie z KSW kodem promocyjnym, krok po kroku:

 1. Zarejestruj konto w Fortunie. Kod zostanie przypisany automatycznie, jeśli zarejestrujesz się przez link na naszej stronie.
 2. Wpłać pierwszy depozyt. Pamiętaj, że od wysokości wpłaty zależeć będzie wartość zakładu bez ryzyka.
 3. Zaakceptuj bonus. Możesz to zrobić w menu „Moje konto”, w zakładce „Bonusy”.
 4. Postaw dowolny zakład, np. na walkę wieczoru

Freebet KSW można wykorzystać m.in. na zakłady na tę bardzo ciekawie zapowiadającą się galę. Łącznie, zyskać można znacznie więcej, bo 335 PLN, a rejestracja w Fortunie uprawnia również do skorzystania z trzech innych promocji na start:

 1. Zakład bez ryzyka do 300 PLN – w ciągu 3 minut od rejestracji otrzymasz 3 zakłady bez ryzyka o wartości 100 zł. Wszystkie trzy cashbacki możesz wykorzystać na KSW 96. Jeśli zakłady okaże się przegrany, gracz otrzyma zwrot, który może wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.
 2. Bonus 20 PLN bez depozytu w punktach FKP – promocja Fortuny. Żeby zdobyć freebet, wystarczy przejść pełną rejestrację w Fortunie, wraz z weryfikacją konta. Bonus w postaci punktów FKP należy przeznaczyć na zakład z oferty sportowej. Żeby móc wypłacić środki wystarczy obrót 1x po dowolnym kursie.
 3. Bonus 5 PLN za udostępnienie kuponu – udostępnij swój kupon w Strefie Kuponów, a w ciągu 15 minut otrzymasz 700 punktów FKP.

KSW 96 kod bonusowy – rejestracja konta w Fortunie

Żeby skorzystać z kodu bonusowego KSW, należy oczywiście najpierw zarejestrować konto. Zakładanie konta w Fortunie jest niezwykle intuicyjne, jednak postanowiliśmy opisać cały proces rejestracji z kodem promocyjnym na KSW 96, żeby mieć pewność, że wszyscy nasi czytelnicy skorzystali ze specjalnej oferty z freebetem 10 PLN na KSW.

Rejestracja w Fortunie z kodem KSW – krok 1

Pierwszą krokiem jest przejście do formularza Fortuny. Musisz to zrobić przez nasz link, by kod zadziałał.

Następnie, należy wypełnić formularz rejestracyjny. W tym miejscu podajemy następujące informacje:

 • pseudonim – będzie to nasz login do konta. Musimy podać unikalny pseudonim składający się z od 5 do 20 znaków,
 • PIN – czterocyfrowy kod, który przyda nam się do identyfikacji w punktach naziemnych tego bukmachera,
 • email,
 • nasze imię i nazwisko,
 • numer telefonu,
 • numer PESEL,
 • źródło dochodu, z którego bierzemy środki na zakłady (wymagane ustawowo),
 • kod promocyjny – w tym miejscu wpisujemy kod FORTUNAVIP, który uprawnia do uzyskania freebetu na KSW o wartości 10 PLN.
kod rabatowy move federation fortuna

Należy również zaznaczyć chechbox z oświadczeniem o pełnoletności oraz, jako dodatkowa opcja, sposób otrzymywania informacji marketingowych z Fortuna (e-mailem lub telefonicznie).

Po kliknięciu w banner „ZAREJESTRUJ”, otrzymamy na podany adres e-mail link aktywacyjny, w który należy kliknąć. Po przejściu na stronę powinien pojawić się następujący komunikat:

Fortuna rejestracja drugi krok

Rejestracja w Fortunie z kodem KSW – krok 2

Po potwierdzeniu rejestracji i zalogowaniu na konto możemy od razu podjąć się weryfikacji w celu przejścia na konto stałe (jeśli nie wybrałeś rejestracji przez bank, gdyż wtedy masz już zweryfikowane konto). W tym celu należy:

 • Przejść do zakładki „Status mojego konto” w menu „Moje konto”,
 • Potwierdzić tożsamość. Można to zrobić przez bankowość elektroniczną z pomocą funkcji „MojeID” lub poprzez przesłanie zdjęć naszego dowodu tożsamości.
Fortuna konto stałe
 • Podać numer konta bankowego, na które przelewać będziemy wygrane. Konto musi być założone na nazwisko użytkownika konta w Fortunie,
 • Uzupełnić swoje dane teleadresowe,
 • Ustawić wymagane ustawowo limity na grę.

Po rejestracji konta w Fortunie gracz ma 28 dni na przejście na konto stałe. W przeciwnym razie bukmacher zawiesi możliwość zawierania zakładów, do momentu pozytywnego przejścia weryfikacji.

KSW 96 kursy bukmacherskie

Warto sprawdzić też kursy bukmacherskie na KSW 96, żeby wiedzieć, co warto obstawić za otrzymany bonus za KSW kod promocyjny w Fortunie. Przygotowaliśmy aktualizowane kursy bukmacherskie na KSW 96:

Zawodnik 1KursKursZawodnik 2
P. PawlakD. Janikowski
M. SilvaE. Woźniak
R. PaczuskiD. Humburger
K. OwczarzS. Succar
M. KazieczkoA. Abdulkadirov
B. KoperaD. Śmiełowski
M. SamociukD. Górniak
M. DominI. Ramos
H. DeuxN. Bivol
KSW 96 kursy bukmacherskie aktualizowane co 20 minut

W walce wieczoru wyraźnym faworytem jest Paweł Pawlak, kurs . Do oktagonu wraca również Radek Paczuski, który jest faworytem w rywalizacji z Humburgerem – kurs .

Typy na wszystkie walki KSW 96, bonusy na zakłady i najlepszych bukmacherów do typowania KSW znajdziesz w naszym artykule KSW zakłady i kursy bukmacherskie.

Współpraca KSW – bukmacher Fortuna

Zakłady na gale KSW 96 można obstawiać w Fortunie. Bukmacher ten od lat oferuje kursy na KSW i inne gale MMA. Fortuna jest oficjalnym partnerem KSW, dzięki czemu klienci tego bukmachera mogą liczyć na najświeższe kursy i promocje na gale organizacji KSW. Fortuna kod jest jedną z nich – gwarantuje on dodatkowy bonus 10 PLN dla graczy, którzy się z nim zarejestrują. Dlatego też, jeśli szukasz bukmachera do obstawiania mieszanych sztuk walki, to Fortuna jest najbardziej racjonalnym wyborem.

Gala KSW 96 – gdzie oglądać?

Jeszcze za czasów współpracy tej federacji z Polsatem, gdy na kanałach i platformach tej stacji można było oglądać KSW, IPLA kod aktywacyjny był bardzo pożądanych voucherem wśród fanów polskiego MMA. Obecnie, fani tej federacji mogą oglądać poszczególne gale w serwisie streamingowym ViaPlay. Abonament kosztuje 40 PLN za miesiąc użytkowania. Nie wiemy nic o kodzie promocyjnym na transmisje KSW, ale jeśli takowy się pojawi, to natychmiast opublikujemy go w tym artykule.

KSW 96 kod promocyjny – pytania i odpowiedzi

Kod promocyjny KSW 96 to FORTUNAVIP. Kod zadziała tylko wtedy, gdy na stronę bukmachera przejdziesz przez nasz link. Kod umożliwia skorzystanie z dodatkowego freebetu 10 PLN.

Po rejestracji z kodem KSW gracz otrzyma freebet 10 zł, który może wykorzystać na zakłady na KSW 96.

Zakłady na gale KSW znajdziemy u wszystkich bukmacherów. My rekomendujemy ofertę Fortuny, gdyż poza wysokimi kursami można też skorzystać z promocji na KSW.