KSW kod promocyjny

17 marca 2023 w Lubinie, odbędzie się gala KSW 80. Wydarzeniem wieczoru będzie walka: Lom-Ali Eskiev – Robert Ruchała. Specjalnie dla fanów tej organizacji przygotowaliśmy kod promocyjny KSW, dzięki któremu można zyskać dodatkowy freebet. Chcesz wiedzieć, gdzie wpisać kod do KSW i jak go zdobyć? Wszystkie te informacje znajdziesz w naszym artykule.

Rejestracja w Fortunie z KSW kodem promocyjnym umożliwia otrzymanie freebetu 15 PLN. Dzięki niemu możesz typować zakłady na galę KSW 80 za darmowe środki.

Spis treści

Fortuna KSW Kod promocyjny

KSW kod aktywacyjny w Fortunie uprawnia do zdobycia maksymalnego bonusu u tego bukmachera. Poza standardową ofertą, gracze zyskują możliwość skorzystania ze specjalnego freebetu o wartości 15 PLN, który można wykorzystać na zakłady na KSW 80. Gdzie wpisać kod promocyjny? Fortuna posiada do tego specjalne pole w formularzu rejestracyjnym, jednak konieczne jest przejście do bukmachera przez nasz link, by kod zadziałał. Poniżej, opisaliśmy, jak zarejestrować się w Fortunie z KSW kodem promocyjnym, krok po kroku:

 1. Zarejestruj konto w Fortunie. Kod zostanie przypisany automatycznie, jeśli zarejestrujesz się przez link na naszej stronie.
 2. Wpłać pierwszy depozyt. Pamiętaj, że od wysokości wpłaty zależeć będzie wartość zakładu bez ryzyka.
 3. Zaakceptuj bonus. Możesz to zrobić w menu „Moje konto”, w zakładce „Bonusy”.
 4. Postaw dowolny zakład.

Freebet KSW można wykorzystać m. in. na zakłady na tę bardzo ciekawie zapowiadającą się galę. Łącznie, zyskać można znacznie więcej, bo 635 PLN, a rejestracja w Fortunie uprawnia również do skorzystania z dwóch innych promocji na start:

 1. Zakład bez ryzyka do 600 PLN – bonus od 1. depozytu w Fortunie. Należy wykorzystać go na dowolny kupon w ciągu 5 dni od wpłaty. Jeśli zakład okaże się przegrany, gracz otrzyma zwrot, który może wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.
 2. Bonus 20 PLN bez depozytu w punktach FKP – promocja Fortuny. Żeby zdobyć freebet, wystarczy przejść pełną rejestrację w Fortunie, wraz z weryfikacją konta. Bonus w postaci punktów FKP należy przeznaczyć na zakład z oferty sportowej. Żeby móc wypłacić środki wystarczy obrót 1x po dowolnym kursie.

KSW kod bonusowy – rejestracja konta w Fortunie

Żeby skorzystać z kodu bonusowego KSW należy oczywiście najpierw zarejestrować konto. Zakładanie konta w Fortunie jest niezwykle intuicyjne, jednak postanowiliśmy opisać cały proces rejestracji z kodem promocyjnym na KSW 80, żeby mieć pewność, że wszyscy nasi czytelnicy skorzystali ze specjalnej oferty z freebetem 15 PLN na KSW.

Rejestracja w Fortunie z kodem KSW – krok 1

Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić jest przejście do formularza Fortuny. Musisz to zrobić przez nasz link, by kod zadziałał.

Następnie, należy wypełnić formularz rejestracyjny. W tym miejscu podajemy następujące informacje:

 • pseudonim – będzie to nasz login do konta. Musimy podać unikalny pseudonim składający się z od 5 do 20 znaków,
 • PIN – czterocyfrowy kod, który przyda nam się do identyfikacji w punktach naziemnych tego bukmachera,
 • email,
 • nasze imię i nazwisko,
 • numer telefonu,
 • numer PESEL,
 • źródło dochodu, z którego bierzemy środki na zakłady (wymagane ustawowo),
 • kod promocyjny – w tym miejscu wpisujemy kod FORTUNAVIP, który uprawnia do uzyskania freebetu na KSW o wartości 15 PLN.
fortuna rejestracja z kodem

Należy również zaznaczyć chechbox z oświadczeniem o pełnoletności oraz, jako dodatkowa opcja, sposób otrzymywania informacji marketingowych z Fortuna (e-mailem lub telefonicznie).

Po kliknięciu w banner „ZAREJESTRUJ”, otrzymamy na podany adres e-mail link aktywacyjny, w który należy kliknąć. Po przejściu na stronę powinien pojawić się następujący komunikat:

Fortuna rejestracja drugi krok

Rejestracja w Fortunie z kodem KSW – krok 2

Po potwierdzeniu rejestracji i zalogowaniu na konto, możemy od razu podjąć się weryfikacji w celu przejścia na konto stałe (jeśli nie wybrałeś rejestracji przez bank, gdyż wtedy masz już zweryfikowane konto). W tym celu, należy:

 • Przejść do zakładki „Status mojego konto” w menu „Moje konto”,
 • Potwierdzić tożsamość. Można to zrobić przez bankowość elektroniczną z pomocą funkcji „MojeID” lub poprzez przesłanie zdjęć naszego dowodu tożsamości.
Fortuna konto stałe
 • Podać numer konta bankowego, na które przelewać będziemy wygrane. Konto musi być założone na nazwisko użytkownika konta w Fortunie,
 • Uzupełnić swoje dane teleadresowe,
 • Ustawić wymagane ustawowo limity na grę.

Po rejestracji konta w Fortunie, gracz ma 28 dni na przejście na konto stałe. W przeciwnym razie, bukmacher zawiesi możliwość zawierania zakładów, do momentu pozytywnego przejścia weryfikacji.

KSW 80 kursy bukmacherskie

Warto sprawdzić też kursy bukmacherskie na KSW 80. Jak dotąd zostało ogłoszonych 10 walk najbliższej gali KSW. W przypadku walki wieczoru nie ma zdecydowanego faworyta.

Zawodnik 1KursZawodnik 2Kurs
L.-A. Eskiev1.95R. Ruchała1.85
KSW 80 kursy na galę z dnia 13.03.2023 r.

Kursy na wszystkie walki KSW 80, bonusy na zakłady, typy na walki i najlepszych bukmacherów do typowania KSW znajdziesz w naszym artykule: KSW 80 zakłady bukmacherskie.

Współpraca KSW – bukmacher Fortuna

Zakłady na gale KSW 80 można obstawiać w Fortunie. Bukmacher ten od lat oferuje kursy na KSW i inne gale MMA. Fortuna jest oficjalnym partnerem KSW, dzięki czemu klienci tego bukmachera mogą liczyć na najświeższe kursy i promocje na gale organizacji KSW. Fortuna kod jest jedną z nich – gwarantuje on dodatkowy bonus 15 PLN dla graczy, którzy się z nim zarejestrują. Dlatego też, jeśli szukasz bukmachera do obstawiania mieszanych sztuk walki, to Fortuna jest najbardziej racjonalnym wyborem.

KSW 80 – gdzie oglądać?

Jeszcze za czasów współpracy tej federacji z Polsatem, gdy na kanałach i platformach tej stacji można było oglądać KSW, IPLA kod aktywacyjny był bardzo pożądanych voucherem wśród fanów polskiego MMA. Obecnie, fani tej federacji mogą oglądać poszczególne gale w serwisie streamingowym ViaPlay. Abonament kosztuje 34 PLN za miesiąc użytkowania. Nie wiemy nic o kodzie promocyjnym na transmisje KSW, ale jeśli takowy się pojawi, to natychmiast opublikujemy go w tym artykule.

KSW 80 kod promcyjny – FAQ

Jaki jest Fortuna KSW 80 kod promocyjny?

Kod promocyjny KSW 80 to FORTUNAVIP. Kod zadziała tylko wtedy, gdy na stronę bukmachera przejdziesz przez nasz link. Kod umożliwia skorzystanie z freebetu 15 PLN.

Co daje KSW kod promocyjny?

Po rejestracji z kodem KSW gracz otrzyma freebet 15 zł, który może wykorzystać na zakłady na KSW.

Gdzie obstawiać KSW 80?

Zakłady na gale KSW znajdziemy u wszystkich bukmacherów. My rekomendujemy ofertę Fortuny, gdyż poza wysokimi kursami można też skorzystać z promocji na KSW.