Noblebet kod bonusowy

już wkrótce...
Kod skopiowano - przejdź do bukmachera!

✅ Kod sprawdzony dnia 22.01.2020

1600zł bonus od depozytów
50 zł na sporty wirtualne

Tło bukmachera
Bonus 1600 PLN od depozytów + 50 PLN
ocena
9,0
redakcji
już wkrótce...
Kod skopiowano - przejdź do bukmachera!

Noblebet kod bonusowy 2020

Typ BonusuJaki otrzymasz bonus?
Noblebet Kod Promocyjny:Wkrótce
Bonus powitalny:do 1600 PLN od depozytów
Cashback na virtuale:odzyskaj 20 % do 100 PLN tygodniowo
Promocja na kupony AKO:do 500 PLN bonusu za kupony kombinacyjne
Cashback na Ekstraklasę:Zwrot 50 PLN za bezbramkowy remis
Bonus za karnet:50 PLN dla kibiców Śląska Wrocław
Cash-Out:wypłata przed rozliczeniem zakładu
Min. wpłata:10 zł
Legalny Polski Bukmacher:Zezwolenie Ministra Finansów
z 3.01.2019
nr PS4.6831.28.2017

Kod Promocyjny Noblebet
Aktywuj Bonusy na start + promocje

19 września 2019 roku oficjalnie na rynek wszedł nowy legalny bukmacher Noblebet. Licencję Ministra Finansów otrzymał na początku roku i szybko zabrał się do pracy, by zaprezentować graczom bardzo dobry produkt. Siedziba bukmachera znajduje się w Dąbrowie Górniczej i jest to zupełnie nowa marka na naszym rynku. Warto dodać, że firma Polski Bukmacher Sp. z o. o. , która otworzyła Noblebet zarejestrowała jeszcze jedne zakłady bukmacherskie, które będą nazywały się OKBet.

Noblebet przygotował ciekawy pakiet powitalny dla nowych graczy. Od dwóch pierwszych depozytów można zgarnąć nawet 1600 zł. Dodatkowo przy trzecim depozycie gracz otrzyma Noblebet bonus 50 zł na sporty wirtualne. Ale to nie wszystko, Noblebet ma w ofercie kilka ciekawych promocji dla graczy.

Odbierz bonusowy pakiet powitalny i promocje na Styczeń 2020 u bukmachera noblebet.pl:

 • 100% do 800 PLN bonus Noblebet od pierwszego depozytu
 • 50 % do 800 PLNbonus od drugiego depozytu
 • 50 PLN na virtualebonus od trzeciej wpłaty
 • Bonus do 500 PLNna kupony kombinacyjne
 • Cashback 50 PLNzwrot stawki za bezbramkowy remis w Ekstraklasie
 • Bonus 50 PLN dla kibiców Śląska Wrocław
 • 20 % cashback do 100 PLN w tygodniu na sporty wirtualne
 • Cash outszybka wypłata przed rozliczeniem kuponu

Rejestracja Styczeń 2020

Rejestracja Noblebet 2020
Formularz rejestracyjny Noblebet

Rejestracja Styczeń 2020

 1. Przejdź do formularza bukmachera Noblebet
 2. Otwórz darmowe konto gracza – Kod bonusowy: Wkrótce
 3. Aktywuj i zgarnij najlepsze darmowe bonusy na start!

Jak obrócić bonus Noblebet?

Rodzaj bonusu Warunki obrotu Czas na obrót
Bonus od pierwszego depozytu 800 PLN: aktywacja: kupon KOMBI, kurs min. 3.00, przeniesienie środków: obrót 4x, kupon SOLO lub KOMBI, kurs min. 1.85 Aktywacja: 30 dni, obrót: bez ograniczeń
Bonus od drugiego depozytu 800 PLN: aktywacja: kupon KOMBI, kurs min. 3.00, przeniesienie środków: obrót 3x, kupon SOLO lub KOMBI, kurs min. 1.85 Aktywacja: 30 dni, obrót: bez ograniczeń
50 PLN na sporty wirtualne: obrót 5x na virtuale 30 dni

Wszystkie bonusy jakie może otrzymać gracz w pakiecie powitalnym Noblebet podlegaj wymogom obrotu, które są nie najlepsze. Bonusy od pierwszego i drugiego depozytu trzeba najpierw aktywować na kuponach KOMBI z minimum 2 zdarzeniami i kursem nie mniejszym niż 3.00. Następnie, by móc wypłacić środki należy nimi obrócić (bonusem od pierwszego depozytu 4x zaś bonusem od drugiej wpłaty 4x) po kursie nie mniejszym niż 1.85.

W przypadku bonusu na sporty wirtualne należy nim obrócić pięć razy na platformie sportów wirtualnych.

Jaki jest kod bonusowy Noblebet?

Noblebet kod bonusowy 2020
Czy jest kod bonusowy Noblebet?

Zawsze, gdy na rynek wchodzi nowy bukmacher gracze zastanawiają się jaki jest kod bonusowy Noblebet, dzięki któremu otrzymają lepsze bonusy na start. Pakiet powitalny Noblebet to 1600 zł od dwóch pierwszych depozytów i bonus Noblebet na sporty wirtualne. Wkrótce ujawnimy ekskluzywny Noblebet kod bonusowy dla graczy, który zwiększy pakiet na start o dodatkowe bonusy i umożliwi korzystanie ze wszystkich promocji nowego bukmachera.

Bonusy od depozytów w Noblebet

Wpłacając pierwszy depozyt na swoje konto gracz otrzymuje Noblebet bonus 100 % do 800 zł. Promocja obowiązuje przy wpłacie minimum 10 zł (paysafecard min. 20 zł, Skrill min. 40 zł). Na początek dostaniesz bonus w wysokości 5% pierwszej wpłaty, maksymalnie 40 zł (przy wpłacie 800 zł bonus 5% to 40 zł). Następnie, by aktywować bonus należy postawić zakład KOMBI z min. 2 zdarzeniami i kursie całkowitym nie mniejszym niż 3.00 i zaznaczyć zielone pole nad przyciskiem “Postaw Zakład”, dzięki któremu aktywujesz mnożnik x20. Dzięki niemu bonus od pierwszej wpłaty może wynieść aż 800 zł.

Podobnie działa bonus od drugiego depozytu 50 % do 800 zł. Tu również minimalna wpłata wynosi 10 zł i gracz otrzymuje bonus 5% od pierwszej wpłaty maksymalnie 80 zł. Następnie należy postawić zakład kombinacyjny z min. 2 zdarzeniami i kursem łącznym nie mniejszym niż 3.00 i uruchomić mnożnik x10. Dzięki niemu można w sumie zgarnąć bonus aż 800 zł od drugiej wpłaty.

Może Noblebet kod promocyjny będzie zwiększał bonus od depozytu? Wkrótce się tego dowiemy, ale liczymy na coś lepszego, na przykład: bonus bez depozytu Noblebet lub zakład bez ryzyka.

50 PLN bonus na sporty wirtualne

Osoby, które zdecydują się założyć konto w Noblebet otrzymają także bonus do 50 zł na sporty wirtualne. Można go zgarnąć dokonując trzeciego depozytu minimum 50 zł. Gracz musi w ciągu 30 dni dokonać obrotu środkami bonusowymi, by je wypłacić. Należy zrobić to pięciokrotnie na platformie sportów wirtualnych.

Bonus bez depozytu dla kibiców Śląska Wrocław

Na początku października 2019 bukmacher poinformował, że został głównym sponsorem Śląska Wrocław. W związku z tym Noblebet przygotował promocję dla kibiców tej drużyny, którzy posiadają konto u bukmachera. Jeśli posiadasz karnet na mecze Śląska Wrocław na sezon 2019/2020 (lub na rundę jesienną) otrzymasz od bukmachera darmowy zakład bez depozytu 50 zł. By go zgarnąć musisz podesłać na adres: kibice@noblebet.pl kopię potwierdzenia zakupu karnetu, w tytule maila wpisując: “Kibic Śląska”.

Noblebet rejestracja

Jeśli chcesz otrzymać wszystkie opisane wyżej bonusy, musisz oczywiście założyć konto. Rejestracja Noblebet zajmuje dosłownie chwilę, a wszystko dzięki możliwości założenia konta tymczasowego. Co ważne, po szybkiej rejestracji dostaniesz wszystkie bonusy powitalne. Po założeniu konta będziesz miał też dostęp do wszystkich promocji dla graczy. Jak widać, rejestracja Noblebet się opłaca.

Kod Bonusowy Noblebet + inni bukmacherzy

BukmacherBonus na start 2020Kod bonusowy
 Noblebet1600 PLN od depozytów + 50 PLN na virtualeSprawdź kod
 Fortuna1000 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 130 PLN zakład bez ryzykaSprawdź kod
STS 1200 PLN od depozytu + 25 PLN bez depozytu + 55 PLN bez ryzykaSprawdź kod
Betclic550 PLN zakład bez ryzyka Sprawdź kod
LV BET 1500 PLN od depozytu + 90 PLN bez wpłatySprawdź kod
TOTALbet 5000 PLN od depozytu + 15 PLN bez depozytu + 40 PLN freebetSprawdź kod
forBET 2000 PLN od depozytu + 100 PLN freebet + 100 PLN bez ryzykaSprawdź kod
PZBuk 50 PLN darmowy zakład + 100 PLN freebetSprawdź kod
Milenium 1500 PLN od depozytu + 1650 PLN zakład bez ryzyka + 30 PLN freebetSprawdź kod
BETFAN3000 PLN od trzech depozytów + 100 PLN zakład bez ryzykaSprawdź kod
Totolotek1000 PLN od depozytu + 25 PLN bez depozytu + 49 PLN mobileSprawdź kod
eWinner 1000 PLN od depozytów + 210 PLN zakład bez ryzyka Sprawdź kod

Noblebet zakłady bukmacherskie online

Na polskim rynku bukmacherskim jest coraz więcej firm i trzeba mocno się postarać żeby zostać zauważonym. Musimy przyznać, że Noblebet przygotował się całkiem nieźle na swój start. Strona noblebet.pl jest bardzo jasna i przejrzysta. Na samej górze mamy menu z najważniejszymi elementami, poniżej banery z promocjami. Pod nimi wyróżnione najciekawsze zakłady dnia, po lewej stronie dyscypliny, a po prawej od góry: przycisk logowania i rejestracji, możliwość postawienia kuponu, a pod nimi opisy najciekawszych akcji bukmachera.

Liczba dyscyplin do obstawienia dostępnych na stronie jest całkiem niezła. Poza tradycyjnymi dyscyplinami jak piłka nożna, siatkówka, tenis, piłka ręczna czy Formuła 1 Noblebet oferuje też: rzutki, nascar, piłkę wodną czy hurling.

Nie zabrakło także zakładów na wydarzenia esportowe i bardzo popularnych sportów wirtualnych, w których obstawimy piłkę nożną, wyścigi konne i tenis. W ofercie zakładów live codziennie znajdziemy kilkadziesiąt meczów i wiele rynków zdarzeń.

Promocje dla graczy

Promocje Noblebet
Promocje dla graczy w Noblebet

Poza pakietem powitalnym dostępnym dla osób, które zdecydują się założyć konto w Noblebet, bukmacher przygotował kilka ciekawych promocji dla osób, które już posiadają konto.

Zakłady dotowane do 500 PLN bonusu

Pierwsza promocja przeznaczona jest dla osób, które lubią stawiać zakłady kombi. Można w niej zdobyć aż 500 zł bonusu. Postaw kupon z minimum trzema zdarzeniami i powiększ wygraną.

Jakie bonusy można zdobyć?

 • do zakładu z 3 selekcjami, dodajemy 5% do wygranych
 • do zakładu z 4 selekcjami, dodajemy 10% do wygranych
 • do zakładu z 5 selekcjami, dodajemy 15% do wygranych
 • do zakładu z 6 selekcjami lub więcej, dodajemy 20% do wygranych

Minimalna stawka uprawiająca do skorzystania z promocji to 50 zł, zaś minimalny kurs kuponu to 2.50. Na kuponie muszą znaleźć się zdarzenia, które zostaną rozliczone tego samego dnia.

Cashback 20 % za zakłady na sporty wirtualne

Stawiaj zakłady na sporty wirtualne w Noblebet i w razie przegranej zgarnij cashback do 20 % w każdym tygodniu do 100 zł. Z promocji mogą skorzystać gracze, którzy wygenerowali zwrot większy lub równy 10 zł. Z promocji możesz korzystać wiele razy.

W Ekstraklasie zwrot za 0:0

Jesteś fanem piłkarskiej Ekstraklasy? Noblebet ma coś dla ciebie. Postaw zakład przedmeczowy na wybrane przez siebie spotkanie najwyższej polskiej ligi za minimum 50 zł. Jeśli mecz, który obstawiłeś zakończy się remisem i będzie to oznaczało, że przegrałeś, bukmacher zwróci ci postawioną stawkę do 50 zł. Gracze mogą korzystać z tej promocji przy okazji każdej kolejki Ekstraklasy.

Aplikacja mobilna

W dobie telefonów komórkowych, bez których większość ludzi nie wyobraża sobie funkcjonowania, bardzo ważne jest by bukmacher, który wchodzi na rynek miał aplikację mobilną, która pozwoli na stawianie zakładów z każdego miejsca, w każdym momencie. Niestety, póki co Noblebet nie ma aplikacji mobilnej, jednak z tego co udało nam się dowiedzieć trwają intensywne prace ich działu IT, dzięki którym już wkrótce pojawi się możliwość pobrania aplikacji ze strony. Będzie ona dostępna zarówno na systemy Android jak i iOS.

Metody płatności

Bardzo dobrze prezentują się oferowane przez bukmachera metody płatności. Gracze mogą korzystać oczywiście z kart kredytowych, zwykłych przelewów, portfeli elektronicznych Skrill i Paymenticon, systemu płatności Przelewy24, Tpay, DotPay, Paysafecard, a także systemu płatności mobilnych Blik. W tej kwestii bukmacher z pewnością nie odstaje od konkurencji, która już działa na rynku.

Obsługa klienta

Oczywiste jest, że gdy na rynek wchodzi nowy bukmacher, to osoby zainteresowane rejestracją Noblebet konta mają sporo pytań. Wtedy potrzebna jest opcja kontaktu z kimś kto rozwieje nasze wątpliwości. Niestety nie zawsze takie opcje są dostępne od samego początku. Na szczęście Noblebet nie popełnił tego błędu i udostępnił graczom cztery możliwości:

 • Czat na żywo – konsultanci odpowiedzą na pytania codziennie, także w weekendy i święta w godzinach od 8:00 do 22:00
 • Mail – druga opcja to kontakt mailowy pod adresem: pomoc@noblebet.pl 
 • Formularz kontaktowy – na stronie dostępny jest formularz, w którym możesz wpisać swoje pytanie
 • FAQ – bukmacher umieścił na stronie listę najpopularniejszych pytań i odpowiedzi

Noblebet opinie

Pojawienie się nowego bukmachera to zawsze spore zamieszanie w środowisku bukmacherskim. Póki co ciężko nam ocenić jak działa Noblebet, gdyż jest jeszcze za krótko, pewne jest jednak, że dobrze przygotował się do wejścia na rynek. Udostępnił dobrą stronę internetową z bogatą ofertą zakładów, ciekawym bonusem powitalnym i promocjami dla graczy. Brakuje niestety transmisji na żywo, wizualizacji i oczywiście aplikacji mobilnej, ale wierzymy, że szybko te braki zostaną uzupełnione. Wtedy będziemy mogli wydać bardziej szczegółową opinię.

FAQ

Czy w Noblebet mogę założyć konto tymczasowe?

Tak, bukmacher Noblebet daje możliwość założenia konta tymczasowego za pomocą szybkiej rejestracji. Oznacza to, że założenie konta trwa zaledwie chwilę i nie jest konieczne wysyłanie skanu dowodu tożsamości. Po szybkiej rejestracji Noblebet można wpłacać depozyt, stawiać zakłady i korzystać z bonusów na start. Nie można tylko wypłacać wygranych.

Jaka jest minimalna kwota wpłaty i wypłaty?

Najmniejsza kwota jaką możemy wpłacić na konto gracza wynosi 10 zł, z kolei minimalna kwota wypłaty wynosi 25 zł.

Jaki jest kod bonusowy Noblebet?

Bukmacher Noblebet ma w formularzu rejestracyjnym pole: Kod Bonusowy. Na razie taki kod nie jest jeszcze dostępny, ale wkrótce gracze będą mogli z niego korzystać. Poinformujemy was o tym jaki jest Noblebet kod bonusowy najszybciej jak to będzie możliwe.

Jak długo trwa weryfikacja konta?

Zwykle proces ten trwa do 30 minut. W wyjątkowych przypadkach czas weryfikacji może wydłużyć się do 24 godzin.


Kupon ważny do:
31.01.2020
 • Zostało 10 dni
 • Pozostało kuponów: 500
 • Czas rejestracji: 3 min
Ocena redakcji
9,0

O bukmacherze

Przejdź do strony bukmachera
Na rynku online od 2019
Pomoc techniczna 8/10
Jakość serwisu 8/10
Strona mobilna 8/10
Oferta zakładów 7/10
Kursy 7/10
Promocje 6/10
Metody płatności 8/10