Noblebet kod bonusowy

Noblebet kod promocyjny bonusy VIP

Noblebet przygotował ciekawy pakiet powitalny dla nowych graczy. Rejestrując się przez naszą stronę można otrzymać 35 zł freebetu od wpłaty. Od trzech pierwszych wpłaconych depozytów można zgarnąć nawet 2000 zł. Dodatkowo bonus 20 PLN za pierwszy postawiony zakład w aplikacji oraz 30 dni gry bez podatku. Przeczytaj w naszym artykule jaki jest Noblebet kod promocyjny i co należy zrobić, by otrzymać bonusy powitalne na start.

Noblebet kod bonusowy 2021

Noblebet Kod Promocyjny:Wkrótce
Freebet od wpłaty:35 PLN na start
Bonus powitalny:do 2000 PLN od depozytów
Na start:30 dni gry bez podatku
Bonus Noblebet na start w aplikacji:20 PLN za pierwszy zakład
Cashback na sporty wirtualne:do 100 PLN co tydzień
Noblebet bonus na start

Aktywuj maksymalne bonusy i promocje 2021 w Noblebet

Poza bonusami powitalnymi, na zarejestrowanych użytkowników Noblebet czeka kilka ciekawych promocji na kwiecień 2021, w których można zdobyć dodatkowe środki za zakłady kombi, cashbacki i inne bonusy.

 • Królewski BetBuilder, czyli kombinacje w ramach jednego meczu
 • Królewskie Kursy – wydarzenia z najwyższym kursem na rynku
 • Luksusowe AKO+ – podwyższone kursy całkowite na kupony kombi
 • 20 % cashback do 100 PLN w tygodniu na sporty wirtualne
 • Gentleman’s Club program lojalnościowy
 • Bonus 25 PLN na e-sporty
 • Nagrody i bonusy dla kibiców Śląska Wrocław

Noblebet rejestracja – jak założyć konto?

Zarejestrowanie konta w Noblebet zajmuje dosłownie chwilę. Bukmacher posiada opcję: szybka rejestracja Noblebet. Co należy zrobić?

 1. Wejdź na stronę bukmachera i przejdź do rejestracji. Przejdź do formularza bukmachera Noblebet
 2. Wypełnij dane na pierwszej stronie formularza. Należy podać: imię, nazwisko, narodowość i PESEL. Następnie kliknij “Idź dalej”.
 3. Uzupełnij informacje na drugiej stronie formularza. Tutaj zostaniesz poproszony o podanie: adresu email, nazwy użytkownika, hasła i numeru telefonu. Musisz również zaakceptować regulamin i politykę prywatności oraz potwierdzić, że masz ukończone 18 lat. Możesz też wyrazić zgodę na przetwarzanie danych. Na koniec potwierdź, że wszystkie podane przez ciebie informacje są prawdziwe. Kliknij “Zakończenie rejestracji”.

Dzięki szybkiej rejestracji otrzymasz pełen pakiet bonusów na start i dostęp do promocji. Możesz też wpłacać depozyty i stawiać zakłady. Nie jest jednak możliwe, aby wypłacać środki na koncie tymczasowym. W tym celu należy przekształcić je w stałe, czyli uzupełnić numer konta bankowego i wysłać zdjęcie dowodu tożsamości. Noblebet rejestracja to bardzo prosty proces, dzięki któremu gracze mogą cieszyć się grą.

Rejestracja Noblebet
Noblebet kod promocyjny – rejestracja konta z kodem

Jaki jest Noblebet kod promocyjny?

Zawsze, gdy na rynek wchodzi nowy bukmacher gracze zastanawiają się jaki jest kod promocyjny Noblebet, dzięki któremu otrzymają lepsze bonusy na start. Pakiet powitalny Noblebet to 2020 zł. Jednak rejestrując się przez nasz link można otrzymać dodatkowy freebet od depozytu o wartości 35 zł. Wkrótce pojawią się też w sieci Noblebet kody bonusowe dla graczy, które zwiększą pakiet na start o dodatkowe bonusy i umożliwią korzystanie ze wszystkich promocji nowego bukmachera. Wtedy przeanalizuje dla was wszystkie oferty i opiszemy Noblebet kod promocyjny, który da wam najwyższy bonus powitalny.

Jak obrócić bonus Noblebet?

Rodzaj bonusuWarunki obrotuCzas na obrót
Freebet od pierwszej wpłaty 35 PLN:aktywacja: kupon KOMBI, kurs min. 1.85, użycie freebetu: kupon KOMBI min. 3 zdarzenia, kurs min. 3.00 (poj. kurs min. 1.30), obrót: 2x, kurs min. 1.85 (kurs poj. min. 1.40)Użycie freebetu: 30 dni,
obrót: bez ograniczeń
Bonus od pierwszego depozytu 1200 PLN:aktywacja: kupon KOMBI, kurs min. 3.00, przeniesienie środków: obrót 4x depozyt, kupon SOLO lub KOMBI, kurs min. 1.85Aktywacja: 30 dni, obrót: bez ograniczeń
Bonus od drugiego depozytu 600 PLN:przeniesienie środków: obrót 3x, kupon SOLO lub KOMBI, kurs min. 1.85Aktywacja: 30 dni, obrót: bez ograniczeń
200 PLN od trzeciej wpłaty:obrót 5x na virtuale30 dni
20 PLN w aplikacji:obrót 3x, kurs min. 1.8530 dni
Obrót bonusem Noblebet

Wszystkie bonusy jakie może otrzymać gracz w pakiecie powitalnym Noblebet podlegaj wymogom obrotu, które są nie najlepsze. Bonus od pierwszego depozytu trzeba najpierw aktywować na kuponie KOMBI z minimum 2 zdarzeniami i kursem nie mniejszym niż 3.00. Następnie, by móc wypłacić środki należy obrócić depoztem 4x po kursie nie mniejszym niż 1.85. Z kolei bonusu od drugiej wpłaty nie trzeba już aktywować, ale należy obrócić nim 3 razy na kuponie kombi z kursem min. 1.85.

W przypadku bonusu od trzeciej wpłaty należy nim obrócić na sportach wirtualnych pięć razy po kursie min.1.85. Z kolei Noblebet bonus w aplikacji podlega 3-krotnemu obrotowi po kursie min. 1.85.

Z kolei freebet od wpłaty należy najpierw aktywować na kuponie KOMBI za stawkę min. 50 zł, z kursem min. 1.85. Następnie otrzymany freebet trzeba przeznaczyć na kupon KOMBI z min. 3 zdarzeniami z kursem łącznym min. 3.00 (kurs na zdarzenie min. 1.30). Aby wypłacić wygraną z freebetu należy obrócić kwotą dwa razy po kursie min. 1.85 (kurs poj. min. 1.40).

Bonusy od depozytów w Noblebet

Noblebet bonus powitalny
Noblebet bonus na start

Na początek omówimy bonusy od dwóch pierwszych depozytów w Noblebet. Gracz po wpłatach może otrzymać:

 • 100 % do 1200 PLN za pierwszy depozyt
 • 50 % do 600 PLN za drugi depozyt

Wpłacając pierwszy depozyt na swoje konto gracz otrzymuje Noblebet bonus 100 % do 1200 zł. Promocja obowiązuje przy wpłacie minimum 10 zł (paysafecard min. 20 zł, Skrill min. 40 zł). Na początek dostaniesz bonus w wysokości 5% pierwszej wpłaty. Następnie, by aktywować bonus należy postawić zakład KOMBI z min. 2 zdarzeniami i kursie całkowitym nie mniejszym niż 3.00 i zaznaczyć zielone pole nad przyciskiem “Postaw Zakład”, dzięki któremu aktywujesz mnożnik x20. Dzięki niemu bonus od pierwszej wpłaty może wynieść aż 1200 zł. Następnie, aby wypłacić środki z bonusu należy obrócić kwotą pierwszego depozytu według zasad, które omówiliśmy powyżej.

Z kolei Noblebet bonus od drugiego depozytu 50 % do 600 zł przyznawany jest po min. wpłacie 10 zł. Do konta gracza zostanie dodany bonus do maksymalnej kwoty 600 zł. Co ważne, Noblebet kod bonusowy nie jest potrzebny, aby otrzymać bonus od wpłaty. By wypłacić bonus od drugiego depozytu należy obrócić nim 3 razy po min. kursie 1.85.

Może kod promocyjny Noblebet będzie zwiększał bonus od depozytu? Wkrótce się tego dowiemy, ale liczymy na coś lepszego, na przykład: bonus bez depozytu lub zakład bez ryzyka.

Freebet Noblebet 35 PLN od pierwszej wpłaty

Nasi użytkownicy mogą liczyć na dodatkowy freebet od pierwszej wpłaty w wysokości 35 zł. Aby go otrzymać należy wpłacić min. 50 zł. Następnie postawić pierwszy zakład KOMBI za stawkę 50 zł z kursem min. 1.85. Wtedy zostanie przyznany bonus Noblebet z mnożnikiem x35. Należy go wykorzystać na zakład KOMBI z min. 3 zdarzeniami i kursem łącznym nie mniejszym niż 3.00. Bonusy są przypisywane do kont graczy w najbliższy piątek po postawieniu zakładu. Kwota wygranej z freebetu podlega 2-krotnemu obrotowi po kursie min. 1.85. Można to zrobić w dowolnym czasie.

200 PLN bonus na sporty wirtualne

Osoby, które zdecydują się założyć konto w Noblebet i wpłacić trzeci depozyt otrzymają bonus 100 % do 200 zł na sporty wirtualne. Minimalna wpłata to 10 zł. Gracz musi w ciągu 30 dni dokonać obrotu środkami bonusowymi, by je wypłacić. Należy zrobić to pięciokrotnie na platformie sportów wirtualnych.

Noblebet bonus 20 PLN w aplikacji

Do pakietu powitalnego dołączył też Noblebet bonus w aplikacji mobilnej. Stawiając pierwszy zakład w aplikacji za minimum 20 zł i po kursie nie mniejszym niż 2.00 otrzymasz bonus 20 zł. Zostanie on dodany do konta gracza po rozliczeniu zakładu. By móc wypłacić bonus należy obrócić nim trzy razy po kursie nie mniejszym niż 1.85.

Bez podatku po rejestracji

Wszystkie osoby, które zdecydują się założyć konto w Noblebet mogą liczyć na to, że przez 30 dni będą mogły obstawiać bez podatku. Do promocji zaliczają się kupony AKO z min. 3 selekcjami i kursem całkowitym nie mniejszym niż 2.20. Oferta obowiązuje przez 30 dni od zarejestrowania konta.

Noblebet bonus bez depozytu dla kibiców Śląska Wrocław

Na początku października 2019 bukmacher poinformował, że został głównym sponsorem Śląska Wrocław. W związku z tym bukmacher przygotował promocję dla kibiców tej drużyny, którzy posiadają konto gracza. Jeśli zakupiłeś karnet na mecze Śląska Wrocław otrzymasz od bukmachera darmowy zakład bez depozytu 50 zł. By go zgarnąć musisz podesłać na adres: kibice@noblebet.pl kopię potwierdzenia zakupu karnetu, w tytule maila wpisując: “Kibic Śląska”.

Promocja Noblebet dla kibiców Śląska Wrocław została czasowo wstrzymana.

Śląsk Wrocław to pierwsza drużyna, którą sponsoruje Noblebet. Podczas ogłoszenia informacji o współpracy bukmachera z drużyną głos zabrała prezes Noblebet:

Cieszymy się, że już na starcie udało nam się związać z tak silną i znaną marką na polskim rynku, jaką jest Śląsk Wrocław. Jesteśmy pełni optymizmu i nadziei na to, że w koszulkach z naszym logotypem, Śląsk będzie grał o najwyższe laury. Wspierając Śląsk chcemy podzielić się naszą pasją do sportu z jego kibicami. Mamy nadzieję, że także oni będą zadowoleni z tej współpracy – mówiła Agnieszka Wójtowicz, prezes Noblebet.

Najlepsze kody promocyjne bukmacherów online 2021

BukmacherBonus na start 2021Kod bonusowy
 Fortuna2000 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 215 PLN zakład bez ryzykaSprawdź kod
STS 1200 PLN od depozytu + 25 PLN bez depozytu + 75 PLN bez ryzykaSprawdź kod
TOTALbet5000 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 40 PLN freebetySprawdź kod
forBET 2200 PLN od depozytu + 250 PLN bez ryzykaSprawdź kod
Kody promocyjne bukmacherów online 2021

Noblebet zakłady bukmacherskie online

Oferta na zakłady Noblebet
Zakłady bukmacherskie Noblebet

We wrześniu 2019 roku oficjalnie na rynek wszedł nowy legalny bukmacher Noblebet. Licencję Ministra Finansów otrzymał na początku roku i szybko zabrał się do pracy, by zaprezentować graczom bardzo dobry produkt. Siedziba bukmachera znajduje się w Dąbrowie Górniczej i jest to zupełnie nowa marka na naszym rynku. Warto dodać, że firma Polski Bukmacher Sp. z o. o. , która otworzyła Noblebet zarejestrowała jeszcze jedne zakłady bukmacherskie, które będą nazywały się OKBet. Nie ma jednak póki co informacji o tym, kiedy może zacząć działać nowy buk. Nowy bukmacher Noblebet zaprezentował pełen produkt, który może z powodzeniem konkurować z innymi bukmacherami działającymi już na rynku. Dobra oferta zakładów, ciekawe promocje i wszelkie udogodnienia dla graczy, to i wiele więcej składa się na sukcesy Noblebet.

Oferta bukmachera

Na polskim rynku bukmacherskim jest coraz więcej firm i trzeba mocno się postarać żeby zostać zauważonym. Musimy przyznać, że Noblebet przygotował się całkiem nieźle na swój start. Strona noblebet.pl jest bardzo jasna i przejrzysta. Na samej górze mamy menu z najważniejszymi elementami, poniżej banery z promocjami. Pod nimi wyróżnione najciekawsze zakłady dnia, po lewej stronie dyscypliny, a po prawej od góry: przycisk logowania i opcji: Noblebet rejestracja, możliwość postawienia kuponu, a pod nimi opisy najciekawszych akcji bukmachera.

Liczba dyscyplin do obstawienia dostępnych na stronie jest naprawdę dobra, jest ich niemal 50. Poza tradycyjnymi dyscyplinami jak piłka nożna, siatkówka, tenis, piłka ręczna czy Formuła 1 Noblebet oferuje też: rzutki, nascar, piłkę wodną czy hurling. Znakomicie prezentuje się liczba dostępnych wydarzeń. W przypadku piłki nożnej jest to nawet 1000 meczów, ale w innych popularnych dyscyplinach również jest bardzo duży wybór. Podobnie jak w przypadku rynków zdarzeń, które pod tym względem plasują Noblebet w czołówce bukmacherów online.

Zakłady na żywo

Oferta live to zakłady na piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, hokej, tenis stołowy, ale także na rzutki, esporty czy snookera. Przyzwoita liczba rynków zdarzeń pozwala Noblebet plasować się tuż za czołówką bukmacherów online. Bardzo dobrze prezentują się również wizualizacje, które ułatwiają typowanie live. Warto również dodać, że w ofercie Noblebet pojawiła się również oferta transmisji na żywo. Streaming od firmy BetGenius umożliwia decydować o takich rzeczach jak: dźwięk, wielkość ekranu oraz jakość transmisji. Noblebet TV umożliwia oglądanie na żywo meczów Polskiej Ligi Koszykówki kobiet i mężczyzn a także europejskie ligi koszykówki, siatkówki i piłki ręcznej. Jeśli chodzi o piłkę nożną to na razie można znaleźć transmisje z lig meksykańskich, brazylijskich i argentyńskich.

Sporty wirtualne

Od razu po uruchomieniu strony noblebet.pl były na niej dostępne sporty wirtualne, za co należy się plus. Gracze mają do wyboru kilka dyscyplin:

 • piłkę nożną,
 • wyścigi konne,
 • tenis,
 • wyścigi psów,
 • żużel,
 • kolarstwo,
 • rydwany.

Na tle ofert na virtuale u innych bukmacherów Noblebet wypada bardzo dobrze. Spory wybór dyscyplin, wizualizacje bardzo dobrej jakości i ciekawy dobór rynków zdarzeń. Dodatkowo w Noblebet można typować virtuale z platformy Golden Race. Pozwala nam to stwierdzić, że Noblebet jest jednym z lepszych buków pod względem sportów wirtualnych.

E-sporty w Noblebet

Bardzo dobrze prezentuje się w Noblebet oferta zakładów esportowych. Gracze mają do wyboru kilka gier do typowania:

 • CS:GO,
 • League of Legends,
 • Dota 2,
 • Overwatch,
 • StarCraft,
 • King of Glory,
 • i inne.

Najbogatsza oferta dotyczy oczywiście Counter-Strike: Global Offensive. Fani esportów znajdą tu rozgrywki: ESL Pro League, Lootbet League, Legend Series, Elgiganten League, ESEA MDL i inne. Jeśli chodzi o liczbę rynków zdarzeń, to najpopularniejsze wydarzenia mają ich ponad 50. Esporty można typować na żywo i w zakładach przedmeczowych. Warto dodać, że Noblebet jako pierwszy bukmacher udostępnił zakłady na e-piłkę nożną.

Promocje dla graczy

Poza pakietem powitalnym dostępnym dla osób, które zdecydują się założyć konto w Noblebet, bukmacher przygotował kilka ciekawych promocji dla osób, które już posiadają konto.

Gentleman’s Club – program lojalnościowy Noblebet

Noblebet przygotował dla wyjątkowych graczy specjalny program lojalnościowy Klub Dżentelmenów. Jest on przeznaczony dla najbardziej aktywnych graczy. Do klubu można dołączyć wyłącznie na indywidualne zaproszenie.

Na co mogą liczyć członkowie klubu? Indywidualny opiekun, priorytet zgłoszeń i wypłat, zaproszenia na eventy sportowe oraz dedykowane promocje.

Cashback 20 % za zakłady na sporty wirtualne

Stawiaj zakłady na sporty wirtualne w Noblebet i w razie przegranej zgarnij cashback do 20 % w każdym tygodniu do 100 zł. Z promocji mogą skorzystać gracze, którzy wygenerowali zwrot większy lub równy 10 zł. Z promocji możesz korzystać wiele razy.

Bonus Noblebet 25 PLN na e-sporty

Coś dla fanów sportów elektronicznych. Jeśli regularnie je typujesz, to jest to promocja dla ciebie. Stawiaj zakłady na wybrane wydarzenia e-sportowe od piątku 00:00 do czwartku do 23:59. W tym czasie należy obrócić 150 zł na zakładach z kursem min. 1.75. Gdy spełnisz te warunki w piątek Noblebet doda do twojego konta bonus 25 zł. W akcji biorą udział zakłady na następujące wydarzenia: Counter-Strike:GO (CS:GO), Dota 2, Starcraft (SC), FIFA, King of Glory (KoG), Rainbow Six (R6), Call of Duty (COD), Overwatch i League of Legends (LoL). Otrzymany bonus 25 zł należy obrócić trzy razy po kursie min. 1.85. Z promocji można korzystać co tydzień.

Królewski BetBuilder

BetBuilder to narzędzie, dzięki któremu można tworzyć kombinacje w ramach jednego meczu. Dzięki promocji Królewski BetBuilder można dodatkowo podwyższyć kurs w ramach takich kombinacji. Specjalną kombinację z podwyższonym kursem znajdziesz codziennie na stronie noblebet.pl.

Królewskie Kursy w Noblebet

Bukmacher przygotowuje codziennie minimum jedno zdarzenie, które ma najwyższy kurs na rynku. Można je łączyć na kuponie z innymi zdarzeniami. W weekendy takich specjalnych zdarzeń z najwyższym kursem jest jeszcze więcej. Aktualne informacje znajdziesz na stronie promocji i mediach społecznościowych Noblebet.

Luksusowe AKO+

Typując zakłady kombi w Noblebet, z kursem minimalnym zdarzenia 1.30 kurs całkowity kuponu zostanie podwyższony. Promocja zaczyna się od kuponów z min. 3 selekcjami. Bonus kursowy zaczyna się od 3 %, a kończy nawet na 100 % w przypadku wygranych kuponów z min. 14 zdarzeniami. Można zatem wygrać dwa razy więcej.

Noblebet bonus wirtualny 300 PLN

Alternatywą dla standardowej oferty powitalnej Noblebet jest bonus na start na sporty wirtualne. Po zarejestrowaniu konta należy wpłacić depozyt min. 10 zł, zaznaczając pole “BONUS WIRTUALNY 300 PLN”. Na twoje konto zostanie dodana równowartość twojej pierwszej wpłaty do 300 zł. By móc wypłacić środki bonusowe należy nimi obrócić 5-krotnie po kursie min. 1.45. Jeśli gracz skorzysta z tej opcji to straci możliwość skorzystania z bonusu 100 % do 1200 zł za pierwszy depozyt, ale wciąż ma możliwość otrzymania bonusu za drugi i trzeci depozyt.

Aplikacja mobilna

Noblebet aplikacja
Aplikacja mobilna Noblebet

W dobie telefonów komórkowych, bez których większość ludzi nie wyobraża sobie funkcjonowania, bardzo ważne jest by bukmacher, który wchodzi na rynek miał aplikację mobilną, która pozwoli na stawianie zakładów z każdego miejsca, w każdym momencie. Po kilku miesiącach Noblebet uruchomił aplikację dla swoich graczy. Jest dostępna na urządzenia z systemem Android i iOS.

W aplikacji gracze znajdą pełną ofertę zakładów przedmeczowych i live. Dostępne są również sporty wirtualne i zakłady na esporty. Użytkownicy mogą korzystać z opcji cash out i szybkich wypłat. Dzięki opcji match tracker możliwe jest śledzenie wizualizacji wydarzeń sportowych na żywo. Są również dostępne promocje, a wśród nich jedna dedykowana właśnie na aplikacje mobilne. Jest to bonus 20 zł od pierwszego zakładu postawionego przez apkę.

Metody płatności

Bardzo dobrze prezentują się oferowane przez bukmachera metody płatności. Gracze mogą korzystać oczywiście z kart kredytowych, zwykłych przelewów, portfeli elektronicznych Skrill i Paymenticon, systemu płatności Przelewy24, Tpay, DotPay, Paysafecard, a także systemu płatności mobilnych Blik. W tej kwestii bukmacher z pewnością nie odstaje od konkurencji, która już działa na rynku.

Dobrą wiadomością są również szybkie wypłaty. Opcja ta jest dostępna dla posiadaczy kont w 9 bankach (listę można znaleźć na stronie noblebet.pl). Środki znajdą się na koncie w zaledwie 10 minut.

Obsługa klienta

Oczywiste jest, że gdy na rynek wchodzi nowy bukmacher, to osoby zainteresowane Noblebet rejestracją konta mają sporo pytań. Wtedy potrzebna jest opcja kontaktu z kimś kto rozwieje nasze wątpliwości. Niestety nie zawsze takie opcje są dostępne od samego początku. Na szczęście Noblebet nie popełnił tego błędu i udostępnił graczom cztery możliwości:

 • Czat na żywo – konsultanci odpowiedzą na pytania codziennie, także w weekendy i święta w godzinach od 8:00 do 22:00
 • Mail – druga opcja to kontakt mailowy pod adresem: pomoc@noblebet.pl 
 • Formularz kontaktowy – na stronie dostępny jest formularz, w którym możesz wpisać swoje pytanie
 • FAQ – bukmacher umieścił na stronie listę najpopularniejszych pytań i odpowiedzi

Czy warto skorzystać z bonusu Noblebet?

Naszym zdaniem bonus powitalny Noblebet to bardzo ciekawa propozycja dla graczy. Może on konkurować pod tym względem z innymi bukmacherami, którzy już działają na rynku. Bonusy od trzech depozytów, w tym jeden na sporty wirtualne w sumie na kwotę 2000 zł, to całkiem spora kwota. Do tego bonus w aplikacji, gdyż coraz więcej graczy właśnie w taki sposób typuje zakłady. Niestety mały minus musimy przyznać za warunki obrotu, gdyż są one dosyć wymagające. Część z nich trzeba też aktywować przed obrotem. Niemniej jednak wymagany kurs nie jest wysoki, bo wynosi 1.85. Plus należy się za dodatkową ofertę, czyli frrebet od depozytu 35 zł, jednak tu również trzeba spełnić dosyć wymagające warunki, by móc z niego skorzystać i go wypłacić. Niemniej jednak, jeśli jesteś graczem, który sporo typuje, powinieneś poradzić sobie z obrotem.

Czy warto grać w Noblebet?

Oferta Noblebet jest naprawdę niezła, więc naszym zdaniem warto założyć konto u tego bukmachera. Może on się pochwalić bogatą oferta na zakłady i liczbą rynków zdarzeń. Jednak Noblebet nie ustrzegł się też elementów, które mogą graczom przeszkadzać, jak chociażby częste przerwy techniczne.

Plusy:

 • bardzo dobra oferta na sporty wirtualne
 • zakłady sportowe na niemal 50 dyscyplin
 • jedna z największych ofert rynków zdarzeń na piłkę nożną
 • wiele promocji dla graczy

Minusy:

 • wymagające warunki obrotu bonusami na start
 • wysoka kwota minimalnej wypłaty (25 zł)
 • liczne przerwy techniczne

Noblebet opinie

Pojawienie się nowego bukmachera to zawsze spore zamieszanie w środowisku bukmacherskim. Możemy już stwierdzić, że Noblebet działa bardzo dobrze, co świadczy o dobrym przygotowaniu się do wejścia na rynek. Udostępnił dobrą stronę internetową z bogatą ofertą zakładów, ciekawym bonusem powitalnym i promocjami dla graczy. Do tego wkrótce mają się pojawić transmisje na żywo, jest świetna oferta sportów wirtualnych i sprawnie działająca aplikacja mobilna. Nie można też zapomnieć o bardzo dużym wyborze rynków zdarzeń. Dlatego nasza opinia Noblebet jest bardzo pozytywna i szczerze zachęcamy graczy do wypróbowania zakładów bukmacherskich Noblebet.

A jak Noblebet oceniają sami gracze? Sprawdziliśmy ich komentarze i wybraliśmy kilka opinii.

Lubię sporty wirtualne i w Noblebet jest ich najlepsza oferta. Nie tylko jeśli chodzi o dyscypliny, ale też zdarzenia. Jest ich znacznie więcej do wyboru niż u innych buków – Darek86

Mam zastrzeżenia co do minimalnej wpłaty i wypłaty. Mam konta u kilku bukmacherów i nie są one aż tak wysokie. Do tego dziwna zasada, że nie można wypłacić w całości wpłaconego depozytu, tylko trzeba 50 % przeznaczyć na zakłady – Karolll

Obsługa klienta działa bardzo sprawnie i nie ma problemów z połączeniem się z konsultantem na czacie. Co ważniejsze, Noblebet ma naprawdę spoko kursy, często wyższe niż u innych popularnych buków – Marcel B.

FAQ

Jaki jest Noblebet kod promocyjny?

Kod promocyjny Noblebet to jeszcze wielka niewiadoma. Bukmacher Noblebet miał w formularzu rejestracyjnym pole: Kod Bonusowy, później je zlikwidował. Na razie taki kod nie jest jeszcze dostępny, ale wiemy ze sprawdzonych źródeł, że wkrótce ma się pojawić. Niemniej jednak rejestracja u bukmachera przez naszą stronę umożliwia otrzymanie dodatkowego freebetu od wpłaty 35 zł. Zaś o tym, jaki jest Noblebet kod promocyjny poinformujemy was najszybciej jak to będzie możliwe.

Czy w Noblebet mogę założyć konto tymczasowe?

Tak, bukmacher Noblebet daje możliwość założenia konta tymczasowego za pomocą szybkiej rejestracji. Oznacza to, że założenie konta trwa zaledwie chwilę i nie jest konieczne wysyłanie skanu dowodu tożsamości. Po szybkiej rejestracji można wpłacać depozyt, stawiać zakłady i korzystać z bonusów na start. Nie można tylko wypłacać wygranych. Noblebet rejestracja jest bardzo prosta i nie powinna sprawić żadnych problemów.

Jaka jest minimalna kwota wpłaty i wypłaty?

Najmniejsza kwota jaką możemy wpłacić na konto gracza wynosi 10 zł, z kolei minimalna kwota wypłaty wynosi 25 zł.

Jak długo trwa weryfikacja konta?

Zwykle proces ten trwa do 30 minut. W wyjątkowych przypadkach czas weryfikacji może wydłużyć się do 24 godzin.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *