Noblebet kod bonusowy

już wkrótce...
Kod skopiowano - przejdź do bukmachera!

✅ Kod sprawdzony dnia 09.07.2020

1600zł bonus od depozytów
50 zł na sporty wirtualne
20 zł na w aplikacji
Tło bukmachera

Noblebet przygotował ciekawy pakiet powitalny dla nowych graczy. Od dwóch pierwszych depozytów można zgarnąć nawet 1600 zł. Dodatkowo przy trzecim depozycie gracz otrzyma Noblebet bonus 50 zł na sporty wirtualne. Do tego bonus 20 PLN za pierwszy postawiony zakład w aplikacji.

Noblebet kod bonusowy 2020

Typ BonusuJaki otrzymasz bonus?
Noblebet Kod Promocyjny:Wkrótce
Bonus powitalny:do 1600 PLN od depozytów
Cashback na virtuale:100% do 50 PLN
Bonus na start w aplikacji:20 PLN za pierwszy zakład
Bonus za karnet:50 PLN dla kibiców Śląska Wrocław

Aktywuj maksymalne bonusy i promocje 2020 w Noblebet

Poza bonusami powitalnymi, na zarejestrowanych użytkowników Noblebet czeka kilka ciekawych promocji, w których można zdobyć dodatkowe środki za zakłady kombi, cashbacki i inne bonusy.

 • Bonus do 500 PLN na kupony kombinacyjne
 • Cashback 50 PLN zwrot stawki za bezbramkowy remis w Ekstraklasie
 • Bonus 50 PLN dla kibiców Śląska Wrocław
 • 20 % cashback do 100 PLN w tygodniu na sporty wirtualne
 • Gentleman’s Club program lojalnościowy
 • Ulga podatkowa wybierz kiedy płacisz podatek od swoich zakładów

Noblebet rejestracja – jak założyć konto?

Zarejestrowanie konta w Noblebet zajmuje dosłownie chwilę. Bukmacher posiada opcję: szybka rejestracja Noblebet. Co należy zrobić?

 1. Wejdź na stronę bukmachera i przejdź do rejestracji. Przejdź do formularza bukmachera Noblebet
 2. Wypełnij dane na pierwszej stronie formularza. Należy podać: imię, nazwisko, narodowość i PESEL. Następnie kliknij “Idź dalej”.
 3. Uzupełnij informacje na drugiej stronie formularza. Tutaj zostaniesz poproszony o podanie: adresu email, nazwy użytkownika, hasła i numeru telefonu. Musisz również zaakceptować regulamin i politykę prywatności oraz potwierdzić, że masz ukończone 18 lat. Możesz też wyrazić zgodę na przetwarzanie danych. Na koniec potwierdź, że wszystkie podane przez ciebie informacje są prawdziwe. Kliknij “Zakończenie rejestracji”.

Dzięki szybkiej rejestracji otrzymasz pełen pakiet bonusów na start i dostęp do promocji. Możesz też wpłacać depozyty i stawiać zakłady. Nie jest jednak możliwe, aby wypłacać środki na koncie tymczasowym. W tym celu należy przekształcić je w stałe, czyli uzupełnić numer konta bankowego i wysłać zdjęcie dowodu tożsamości. Noblebet rejestracja to bardzo prosty proces, dzięki któremu gracze mogą cieszyć się grą.

Rejestracja Noblebet 2020
Formularz rejestracyjny Noblebet

Jaki jest kod bonusowy Noblebet?

Zawsze, gdy na rynek wchodzi nowy bukmacher gracze zastanawiają się jaki jest kod bonusowy Noblebet, dzięki któremu otrzymają lepsze bonusy na start. Pakiet powitalny Noblebet to 1670 zł. Wkrótce ujawnimy ekskluzywny Noblebet kod bonusowy dla graczy, który zwiększy pakiet na start o dodatkowe bonusy i umożliwi korzystanie ze wszystkich promocji nowego bukmachera.

Jak obrócić bonus Noblebet?

Rodzaj bonusu Warunki obrotu Czas na obrót
Bonus od pierwszego depozytu 800 PLN: aktywacja: kupon KOMBI, kurs min. 3.00, przeniesienie środków: obrót 4x, kupon SOLO lub KOMBI, kurs min. 1.85 Aktywacja: 30 dni, obrót: bez ograniczeń
Bonus od drugiego depozytu 800 PLN: aktywacja: kupon KOMBI, kurs min. 3.00, przeniesienie środków: obrót 3x, kupon SOLO lub KOMBI, kurs min. 1.85 Aktywacja: 30 dni, obrót: bez ograniczeń
50 PLN na sporty wirtualne: obrót 5x na virtuale 30 dni
20 PLN w aplikacji: obrót 3x, kurs min. 1.85 30 dni

Wszystkie bonusy jakie może otrzymać gracz w pakiecie powitalnym Noblebet podlegaj wymogom obrotu, które są nie najlepsze. Bonusy od pierwszego i drugiego depozytu trzeba najpierw aktywować na kuponach KOMBI z minimum 2 zdarzeniami i kursem nie mniejszym niż 3.00. Następnie, by móc wypłacić środki należy nimi obrócić (bonusem od pierwszego depozytu 4x zaś bonusem od drugiej wpłaty 4x) po kursie nie mniejszym niż 1.85.

W przypadku bonusu na sporty wirtualne należy nim obrócić pięć razy na platformie sportów wirtualnych. Z kolei Noblebet bonus w aplikacji podlega 3-krotnemu obrotowi po kursie min. 1.85.

Bonusy od depozytów w Noblebet

Wpłacając pierwszy depozyt na swoje konto gracz otrzymuje Noblebet bonus 100 % do 800 zł. Promocja obowiązuje przy wpłacie minimum 10 zł (paysafecard min. 20 zł, Skrill min. 40 zł). Na początek dostaniesz bonus w wysokości 5% pierwszej wpłaty, maksymalnie 40 zł (przy wpłacie 800 zł bonus 5% to 40 zł). Następnie, by aktywować bonus należy postawić zakład KOMBI z min. 2 zdarzeniami i kursie całkowitym nie mniejszym niż 3.00 i zaznaczyć zielone pole nad przyciskiem “Postaw Zakład”, dzięki któremu aktywujesz mnożnik x20. Dzięki niemu bonus od pierwszej wpłaty może wynieść aż 800 zł.

Podobnie działa Noblebet bonus od drugiego depozytu 50 % do 800 zł. Tu również minimalna wpłata wynosi 10 zł i gracz otrzymuje bonus 5% od pierwszej wpłaty maksymalnie 80 zł. Następnie należy postawić zakład kombinacyjny z min. 2 zdarzeniami i kursem łącznym nie mniejszym niż 3.00 i uruchomić mnożnik x10. Dzięki niemu można w sumie zgarnąć bonus aż 800 zł od drugiej wpłaty.

Może Noblebet kod promocyjny będzie zwiększał bonus od depozytu? Wkrótce się tego dowiemy, ale liczymy na coś lepszego, na przykład: bonus bez depozytu Noblebet lub zakład bez ryzyka.

50 PLN bonus na sporty wirtualne

Osoby, które zdecydują się założyć konto w Noblebet otrzymają także bonus do 50 zł na sporty wirtualne. Można go zgarnąć dokonując trzeciego depozytu minimum 50 zł. Gracz musi w ciągu 30 dni dokonać obrotu środkami bonusowymi, by je wypłacić. Należy zrobić to pięciokrotnie na platformie sportów wirtualnych.

Bonus 20 PLN w aplikacji Noblebet

Do pakietu powitalnego dołączył też Noblebet bonus w aplikacji mobilnej. Stawiając pierwszy zakład w aplikacji za minimum 20 zł i po kursie nie mniejszym niż 2.00 otrzymasz bonus 20 zł. Zostanie on dodany do konta gracza po rozliczeniu zakładu. By móc wypłacić bonus należy obrócić nim trzy razy po kursie nie mniejszym niż 1.85.

Bonus bez depozytu dla kibiców Śląska Wrocław

Na początku października 2019 bukmacher poinformował, że został głównym sponsorem Śląska Wrocław. W związku z tym Noblebet przygotował promocję dla kibiców tej drużyny, którzy posiadają konto u bukmachera. Jeśli posiadasz karnet na mecze Śląska Wrocław na sezon 2019/2020 (lub na rundę jesienną) otrzymasz od bukmachera darmowy zakład bez depozytu 50 zł. By go zgarnąć musisz podesłać na adres: kibice@noblebet.pl kopię potwierdzenia zakupu karnetu, w tytule maila wpisując: “Kibic Śląska”.

Najlepsze kody promocyjne bukmacherów online 2020

BukmacherBonus na start 2020Kod bonusowy
 Fortuna1000 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 130 PLN zakład bez ryzykaSprawdź kod
STS 1200 PLN od depozytu + 25 PLN bez depozytu + 55 PLN bez ryzykaSprawdź kod
Betclic550 PLN zakład bez ryzyka Sprawdź kod
forBET 2200 PLN od depozytu + 100 PLN freebet + 100 PLN bez ryzykaSprawdź kod

Noblebet zakłady bukmacherskie online

19 września 2019 roku oficjalnie na rynek wszedł nowy legalny bukmacher Noblebet. Licencję Ministra Finansów otrzymał na początku roku i szybko zabrał się do pracy, by zaprezentować graczom bardzo dobry produkt. Siedziba bukmachera znajduje się w Dąbrowie Górniczej i jest to zupełnie nowa marka na naszym rynku. Warto dodać, że firma Polski Bukmacher Sp. z o. o. , która otworzyła Noblebet zarejestrowała jeszcze jedne zakłady bukmacherskie, które będą nazywały się OKBet.

Oferta bukmachera

Na polskim rynku bukmacherskim jest coraz więcej firm i trzeba mocno się postarać żeby zostać zauważonym. Musimy przyznać, że Noblebet przygotował się całkiem nieźle na swój start. Strona noblebet.pl jest bardzo jasna i przejrzysta. Na samej górze mamy menu z najważniejszymi elementami, poniżej banery z promocjami. Pod nimi wyróżnione najciekawsze zakłady dnia, po lewej stronie dyscypliny, a po prawej od góry: przycisk logowania i opcji: Noblebet rejestracja, możliwość postawienia kuponu, a pod nimi opisy najciekawszych akcji bukmachera.

Liczba dyscyplin do obstawienia dostępnych na stronie jest całkiem niezła. Poza tradycyjnymi dyscyplinami jak piłka nożna, siatkówka, tenis, piłka ręczna czy Formuła 1 Noblebet oferuje też: rzutki, nascar, piłkę wodną czy hurling.

Zakłady na żywo

Oferta live to zakłady na piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, hokej, tenis stołowy, esporty i kilka innych dyscyplin. Przyzwoita liczba rynków zdarzeń pozwala Noblebet plasować się tuż za czołówką bukmacherów online. Przydałyby się jeszcze transmisje live z ciekawych meczów.

Sporty wirtualne

Od razu po uruchomieniu strony noblebet.pl były na niej dostępne sporty wirtualne, za co należy się plus. Gracze mają do wyboru kilka dyscyplin:

 • piłkę nożną,
 • wyścigi konne,
 • tenis,
 • wyścigi psów,
 • żużel,
 • kolarstwo,
 • rydwany.

Na tle ofert na virtuale u innych bukmacherów Noblebet wypada bardzo dobrze. Spory wybór dyscyplin, wizualizacje całkiem dobrej jakości i ciekawy dobór rynków zdarzeń. Pozwala nam to stwierdzić, że Noblebet jest jednym z lepszych buków pod względem sportów wirtualnych.

Nie zabrakło także zakładów na wydarzenia esportowe. Możemy je typować również na żywo. Wśród dostępnych gier gracz znajdzie: Counter Strike, League of Legends czy Dota 2.

Promocje dla graczy

Promocje Noblebet
Promocje dla graczy w Noblebet

Poza pakietem powitalnym dostępnym dla osób, które zdecydują się założyć konto w Noblebet, bukmacher przygotował kilka ciekawych promocji dla osób, które już posiadają konto.

Gentleman’s Club – program lojalnościowy Noblebet

Noblebet przygotował dla wyjątkowych graczy specjalny program lojalnościowy Klub Dżentelmenów. Jest on przeznaczony dla najbardziej aktywnych graczy. Do klubu można dołączyć wyłącznie na indywidualne zaproszenie.

Na co mogą liczyć członkowie klubu? Indywidualny opiekun, priorytet zgłoszeń i wypłat, zaproszenia na eventy sportowe oraz dedykowane promocje.

Zakłady dotowane do 500 PLN bonusu

Pierwsza promocja przeznaczona jest dla osób, które lubią stawiać zakłady kombi. Można w niej zdobyć aż 500 zł bonusu. Postaw kupon z minimum trzema zdarzeniami i powiększ wygraną.

Jakie bonusy można zdobyć?

 • do zakładu z 3 selekcjami, dodajemy 5% do wygranych
 • do zakładu z 4 selekcjami, dodajemy 10% do wygranych
 • do zakładu z 5 selekcjami, dodajemy 15% do wygranych
 • do zakładu z 6 selekcjami lub więcej, dodajemy 20% do wygranych

Minimalna stawka uprawiająca do skorzystania z promocji to 50 zł, zaś minimalny kurs kuponu to 2.50. Na kuponie muszą znaleźć się zdarzenia, które zostaną rozliczone tego samego dnia.

Cashback 20 % za zakłady na sporty wirtualne

Stawiaj zakłady na sporty wirtualne w Noblebet i w razie przegranej zgarnij cashback do 20 % w każdym tygodniu do 100 zł. Z promocji mogą skorzystać gracze, którzy wygenerowali zwrot większy lub równy 10 zł. Z promocji możesz korzystać wiele razy.

W Ekstraklasie zwrot za 0:0

Jesteś fanem piłkarskiej Ekstraklasy? Noblebet ma coś dla ciebie. Postaw zakład przedmeczowy na wybrane przez siebie spotkanie najwyższej polskiej ligi za minimum 50 zł. Jeśli mecz, który obstawiłeś zakończy się remisem i będzie to oznaczało, że przegrałeś, bukmacher zwróci ci postawioną stawkę do 50 zł. Gracze mogą korzystać z tej promocji przy okazji każdej kolejki Ekstraklasy.

Kalendarz ulgi podatkowej

W lipcu 2020 Noblebet dodał do swojej nową promocję. Jest ona przygotowana na cały miesiąc. W wybrane dni gracz może wybrać czy zapłaci połowę podatku za swoje zakłady, czy nie zapłaci go w ogóle. Jakie kupony kwalifikuję się do promocji? Jeśli gracz wytypuje kupon z 2 selekcjami i kursem całkowitym min. 1.80 otrzyma +7% do wszystkich wygranych. Z kolei jeśli wytypuje kupon z 3 selekcjami lub więcej z kursem całkowitym min. 2.60 otrzyma +14% do wygranych. Na stronie noblebet.pl znajdziesz kalendarz promocji, z którego dowiesz się kiedy obowiązuje akcja.

Aplikacja mobilna

Noblebet na telefon

W dobie telefonów komórkowych, bez których większość ludzi nie wyobraża sobie funkcjonowania, bardzo ważne jest by bukmacher, który wchodzi na rynek miał aplikację mobilną, która pozwoli na stawianie zakładów z każdego miejsca, w każdym momencie. Po kilku miesiącach Noblebet uruchomił aplikację dla swoich graczy. Jest dostępna na urządzenia z systemem Android i iOS.

W aplikacji gracze znajdą pełną ofertę zakładów przedmeczowych i live. Dostępne są również sporty wirtualne i zakłady na esporty. Użytkownicy mogą korzystać z opcji cash out i szybkich wypłat. Dzięki opcji match tracker możliwe jest śledzenie wizualizacji wydarzeń sportowych na żywo.

Metody płatności

Bardzo dobrze prezentują się oferowane przez bukmachera metody płatności. Gracze mogą korzystać oczywiście z kart kredytowych, zwykłych przelewów, portfeli elektronicznych Skrill i Paymenticon, systemu płatności Przelewy24, Tpay, DotPay, Paysafecard, a także systemu płatności mobilnych Blik. W tej kwestii bukmacher z pewnością nie odstaje od konkurencji, która już działa na rynku.

Obsługa klienta

Oczywiste jest, że gdy na rynek wchodzi nowy bukmacher, to osoby zainteresowane Noblebet rejestracją konta mają sporo pytań. Wtedy potrzebna jest opcja kontaktu z kimś kto rozwieje nasze wątpliwości. Niestety nie zawsze takie opcje są dostępne od samego początku. Na szczęście Noblebet nie popełnił tego błędu i udostępnił graczom cztery możliwości:

 • Czat na żywo – konsultanci odpowiedzą na pytania codziennie, także w weekendy i święta w godzinach od 8:00 do 22:00
 • Mail – druga opcja to kontakt mailowy pod adresem: pomoc@noblebet.pl 
 • Formularz kontaktowy – na stronie dostępny jest formularz, w którym możesz wpisać swoje pytanie
 • FAQ – bukmacher umieścił na stronie listę najpopularniejszych pytań i odpowiedzi

Noblebet opinie

Pojawienie się nowego bukmachera to zawsze spore zamieszanie w środowisku bukmacherskim. Póki co ciężko nam ocenić jak działa Noblebet, gdyż jest jeszcze za krótko, pewne jest jednak, że dobrze przygotował się do wejścia na rynek. Udostępnił dobrą stronę internetową z bogatą ofertą zakładów, ciekawym bonusem powitalnym i promocjami dla graczy. Brakuje niestety transmisji na żywo, wizualizacji i oczywiście aplikacji mobilnej, ale wierzymy, że szybko te braki zostaną uzupełnione. Wtedy będziemy mogli wydać bardziej szczegółową opinię.

FAQ

Czy w Noblebet mogę założyć konto tymczasowe?

Tak, bukmacher Noblebet daje możliwość założenia konta tymczasowego za pomocą szybkiej rejestracji. Oznacza to, że założenie konta trwa zaledwie chwilę i nie jest konieczne wysyłanie skanu dowodu tożsamości. Po szybkiej rejestracji Noblebet można wpłacać depozyt, stawiać zakłady i korzystać z bonusów na start. Nie można tylko wypłacać wygranych.

Jaka jest minimalna kwota wpłaty i wypłaty?

Najmniejsza kwota jaką możemy wpłacić na konto gracza wynosi 10 zł, z kolei minimalna kwota wypłaty wynosi 25 zł.

Jaki jest kod bonusowy Noblebet?

Bukmacher Noblebet ma w formularzu rejestracyjnym pole: Kod Bonusowy. Na razie taki kod nie jest jeszcze dostępny, ale wkrótce gracze będą mogli z niego korzystać. Poinformujemy was o tym jaki jest Noblebet kod bonusowy najszybciej jak to będzie możliwe.

Jak długo trwa weryfikacja konta?

Zwykle proces ten trwa do 30 minut. W wyjątkowych przypadkach czas weryfikacji może wydłużyć się do 24 godzin.


O bukmacherze

Przejdź do strony bukmachera
Na rynku online od 2019
Pomoc techniczna 8/10
Jakość serwisu 8/10
Strona mobilna 8/10
Oferta zakładów 7/10
Kursy 7/10
Promocje 6/10
Metody płatności 8/10