Cash out – jak zamknąć zakład?

Cash out to w dzisiejszych czasach funkcja, którą powinien posiadać każdy szanujący się bukmacher. Cash out to możliwość wcześniejszego zamknięcia zakładu. Ta opcja wpływa na atrakcyjność gry u buka poprzez zwiększenie szans gracza na wygranie części obstawionych pieniędzy. Który bukmacher ma najlepszy cashout? Postanowiliśmy to sprawdzić poprzez przeprowadzenie testów.

Spis treści

Cash out u bukmacherów online – najlepsze oferty

Sprawdziliśmy funkcje cash out u legalnych bukmacherów. Zazwyczaj warunki korzystania z niej są podobne u każdego buka, ale nie zawsze są dostępne dla najpopularniejszych rodzajów zakładów. Najlepiej cash out wygląda u bukmacherów: Superbet i GO+Bet.

 • aktualizacja cash out w czasie rzeczywistym
 • trzy opcje wypłacenia stawki
 • wypłata nawet w przypadku, gdy cash out jest niższy niż stawka
3755 PLN bonus na start Sprawdź cashout Zobacz ofertę
 • cash out aktualizowany na bieżąco
 • opcja wypłaty całej kwoty lub części
 • cash out „auto” i „ręczny”
1040 PLN bonus na start Sprawdź cashout Zobacz ofertę

Cash out – co to znaczy?

Właściwie co to jest cash out? Opcja ta daje ci możliwość kontroli nad postawionym przez ciebie zakładem, wypłatę przed końcem wydarzenia i wcześniejsze rozliczenie kuponu.
Nazwa pochodzi z języka angielskiego i oznacza w wolnym tłumaczeniu – wypłata gotówki. Inaczej funkcję tę nazywa się wcześniejszym zamknięciem kuponu.

CASH OUT – dzięki tej opcji mamy możliwość rozliczenia kuponu zanim zakończą się wszystkie umieszczone na nim zdarzenia. Wcześniejsze rozliczenie zamkniętego zakładu jest ustalane jako iloczyn współczynnika stawki i kursu ustalonego przez bukmachera.

Zgodnie z tzw. ustawą hazardową wygrana w zakładzie wzajemnym musi być wyższa niż stawka. W związku z tym cash-out nie pozwala na zmniejszenie przegranej, a tym samym na wypłatę wygranej, która jest niższa niż wkład. Należy pamiętać, że aby móc skorzystać z opcji cash-out, na naszym kuponie nie mogą znajdować się żadne przegrane zakłady.

Jak działa cash out? Przykład

Jak działa cashout w praktyce? Załóżmy, że gracz obstawił kupon ako z trzema zdarzeniami:

 • wygraną Igi Świątek w meczu III rundy French Open po kursie 1,20
 • wygraną Termaliki Bruk-Bet Niecieczy w meczu I ligi piłki nożnej po kursie 2,35
 • wygraną Mariusza Pudzianowskiego w pojedynku na gali KSW po kursie 1,50

Gracz postawił na ten kupon 200 PLN, a wygrana po kursie łącznym 4,23 może wynieść 744,48 PLN. Dwa pierwsze spotkania zostały rozliczone na jego korzyść – Świątek i Termalika wygrały swoje spotkania. Na kuponie pozostał mu wieczorny pojedynek “Pudziana”. Nie jest jednak przekonany czy walka ta zakończy się po jego myśli. Sprawdza więc status kuponu u swojego bukmachera i widzi, że ma możliwość wcześniejszego zamknięcia kuponu z wygraną pomniejszoną o kurs na wygraną Mariusz Pudzianowskiego, a dokładniej 496,32 PLN. Gracz decyduje się na wypłatę wygranej, nie czekając na rozstrzygnięcia gali KSW. Oszczędza sobie dodatkowej dawki stresu, ale jednocześnie rezygnuje z szansy na większą wygraną.

Zdecydowana większość bukmacherów oferuje również cash out na zakłady singlowe. Jak ona działa?

Dajmy na to, że gracz obstawia mecz Legii Warszawa z Lechią Gdańsk. Typuje wygraną zespołu z Pomorza po kursie 5,40 za 100 PLN. Do wygrania na kuponie ma 475,20 PLN.

W 5. minucie meczu Lechianie strzelają bramkę na 0:1, a kurs automatycznie spada do poziomu 2,90. Obok jego kuponu pojawia się opcja cash out – może zamknąć kupon przeliczony po nowym kursie, z wygraną 255,20 PLN. Decyduje się zamknąć zakłady i zyskuje 155,20 PLN na czysto, które może wypłacić lub zainwestować w kolejne zakłady, bez ryzyka, że jego kupon okaże się przegrany. Jednocześnie, gracz rezygnuje z szansy na wyższą wygraną.

Co jest ważne w opcji Cash Out?

Należy pamiętać, że nowoczesna funkcja cash out oferowana przez bukmachera obejmuje nie tylko zakłady przedmeczowe i akumulacyjne, ale również zakłady na żywo i pojedyncze. Poszukując bukmachera z możliwie najlepszą opcją cash out, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na zakres oferowanych form zakładów. Inną ważną cechą cash outów u bukmacherów są jasno określone zasady. Większość operatorów zastrzega w regulaminie usługi, że to czy na dany kupon zostanie zaproponowana opcja cash out, zależy wyłącznie od jego dobrej woli. Inni operatorzy, tacy jak Superbet, zaznaczają w ofercie czy dany zakład objęty jest funkcją cash-out. Dzięki temu, będziemy mieli pewność, że nasz kupon będzie mógł zostać zamknięty przed rozliczeniem wszystkich wydarzeń. Warto również sprawdzić, czy bukmacher nie oferuje specjalnych ofert promocyjnych na wcześniejsze zamknięcie zakładu, takich jak możliwość skorzystania z maksymalnego cash out’u przy określonym wyniku.

Cash out – na co zwrócić uwagę:

 • dostępne formy zakładów (prematch, live, solo, AKO);
 • jasne zasady sprecyzowane w regulaminie;
 • opcja cash out zaznaczona w ofercie zakładów;
 • dodatkowe promocje na cash out

Cash out i cashback – czym się różnią?

Obydwa terminy są często mylone przez mniej doświadczonych graczy z racji dość zbliżonych nazw. Różnica między nimi jest jednak bardzo duża, a obie funkcje służą do zupełnie czego innego.

Cash out, co już wiemy z tego tekstu, pozwala nam wcześniej zamknąć zakład. Z kolei cashback to forma bonusu bukmacherskiego, z pomocą którego możemy liczyć na zwrot środków, jeśli postawiony przez nas zakład okaże się nietrafiony. Bonusy cashback funkcjonują również pod nazwą “zakład bez ryzyka” lub “darmowy zakład”. Środki w ramach cashback mogą być zwracane na konto gracza w postaci środków bonusowych lub gotówki.

Najlepszy cash out – bukmacher

W powyższej tabeli widzisz dwóch bukmacherów, którzy wypadli w naszym teście opcji cash out u bukmacherów najlepiej. Poniżej znajdziesz bardziej szczegółowy opis ich oferty cashout.

Superbet cashout

W naszych testach zdecydowanie najlepiej wypadł bukmacher Superbet, którego cashout zdystansował większość konkurentów o kilka prostych. Jego największą zaletą jest to, że aktualizuje swój cashout w czasie rzeczywistym podczas trwania spotkania, również przedmeczowego. Sprawdziliśmy to na przykładzie kuponu składającego się z trzech zdarzeń.

cash out superbet

Zaraz po postawieniu zakładu, wartość cashoutu zostaje przeliczona i z reguły cashout ma wartość stawki pomniejszonej o wartość podatku:

Wraz z upływem czasu poszczególnych spotkań, zmianami rezultatu i sytuacji na boisku (np. czerwona kartka), cashout zostaje przeliczony, a jego wartość odpowiednio rośnie lub maleje.

Na tym jednak zalety cashoutu w Superbet się nie kończą. Bukmacher ten umożliwia swoim wybranie jednej z trzech opcji wypłacenia cashoutu:

 • Wyświetlaną kwotę – wypłacona zostanie tylko wyświetlona kwota, a jeśli w międzyczasie kwota ulegnie zmianie, wówczas cashout nie zostanie wypłacony.
 • Dowolną kwotę – w skrócie, jest to automatyczna akceptacja każdej zmiany kwoty do wypłaty.
 • Kwotę z niewielką zmianą – cashout zostanie zrealizowany, jeśli jego kwota nie zmieni się o więcej niż 10%.

Kolejną zaletą cashoutu w Superbet jest to, że może zostać wypłacony nawet, jeśli jego wartość jest niższa niż wartość stawki za jaką zagraliśmy. Co ciekawe, wielu bukmacherów nie pozwala zamknąć kuponu w takiej sytuacji.

Wszystkie zakłady objęte cashoutem zostały wcześniej oznaczone przez bukmachera w ofercie zakładów przedmeczowych i live, co daje nam pewność, że będziemy mogli skorzystać z tej funkcji.

Cashout w Superbet obejmuje zakłady przedmeczowe i na żywo (również obstawione na tym samym kuponie), w tym zakłady typu single, multi oraz systemowe. Z cashoutu wyłączone zostały następujące kupony:

 • obstawione za środki bonusowe Superbet (częściowo lub całościowo),
 • zawierające zdarzenia z oferty zakładów specjalnych,
 • ze zdarzeniami aktualnie niedostępnymi w ofercie Superbet,
 • zawierające zakłady nie objęte cashoutem,
 • kupony z co najmniej jednym przegranym zdarzeniem.

GO+Bet cash out

gobet kupon cashout

Drugie miejsce w naszych testach zajął bukmacher GO+Bet. Podobnie jak Superbet, bukmacher ten rozlicza cashout na zakłady przedmeczowe i live w czasie rzeczywistym w oparciu o algorytm reagujący na boiskowe wydarzenia. Wartość cashoutu wyliczana jest jako iloczyn wskaźnika, stawki i kursu ustalonego przez GO+Bet.

Środki z zakładu można na ogół wypłacić od razu po obstawieniu zakładu. Ich kwoty będą jednak wyraźnie obniżone, co widać na poniższym przykładzie, gdzie cashout wyniósł ok. 65% wartości postawionej stawki.

Po rozpoczęciu spotkania, kursy na poszczególne mecze są aktualizowane wraz z upływem czasu, zmianą wyniku i w oparciu o inne wydarzenia na boisku.

Bardzo istotną zaletą cashoutu w GO+Bet jest możliwość wypłaty pełnej kwoty lub jedynie jej części. Wartość cashoutu można określić przez wpisanie kwoty lub oznaczenie jej za pomocą suwaka.

goplusbet cash out

Gracz może zdecydować, czy chce, żeby cashout był akceptowany automatycznie, przy wyższych lub niższych kwotach lub czy bukmacher ma za każdym razem pytać o potwierdzenie. Opcja cashoutu „auto” i „ręcznego” znacznie ułatwia sprawę przy wypłacie, w szczególności, tym bardziej, że bukmacher wylicza jego wartość w czasie rzeczywistym.

Cashout w GO+Bet obejmuje zakłady z oferty przedmeczowej i live (pojedyncze i AKO). Zakłady z cashoutem oznaczone są w ofercie ikoną dolara. Cashoutem nie są objęte zakłady za freebety i bonusy GOBet, obstawione z salda bonusowego oraz zakłady systemowe. Bukmacher zastrzega, że opcja ta nie jest dostępna dla wszystkich zdarzeń.

Payout – inne promocje bukmacherów

Superbet proponuje opcję „Super Przewaga”, która jest bardzo korzystna dla gracza i mimo przegranej, kupon zostaje rozliczony jako wygrany, a gracz może wypłacić pieniądze.

Super Przewaga w Superbet

Wiemy już, że Superbet oferuje najlepszy cashout spośród legalnych polskich bukmacherów online. Na tym jednak korzyści płynące z posiadania u niego konta się nie kończą. „Super Przewaga” to funkcja, której główny cel jest podobny do cashoutu, a mianowicie wcześniejsze zamknięcie zakładu.

Co więcej, w tym wypadku wcześniejsze zamknięcie zakładu w żaden sposób nie obniża naszej wygranej – jeśli w typowanym przez nas meczu obstawiony zespół osiągnie określoną przewagę bramkową, punktową, gemową lub setową zdarzenie zostanie po prostu rozliczone jako wygrane. „Super Przewaga” obejmuje następujące dyscypliny:

 • Piłka nożna – 2 gole przewagi (ponad 50 różnych lig i pucharów),
 • Koszykówka – 18 punktów przewagi (13 różnych rozgrywek w koszykówkę, w tym NBA, EBL (mężczyźni), mistrzostwa świata i Europy oraz europejskie puchary),
 • Siatkówka – 2:0 w setach (ME, Liga Narodów, ligi polskie, liga włoska i Liga Mistrzów),
 • Piłka ręczna – 6 goli przewagi (MŚ, europejskie puchary, liga polska, francuska, hiszpańska i niemieckie w piłkę ręczną),
 • Tenis – 6:0 w dowolnym secie (wszystkie turnieje ATP i WTA 250, 500, 1000, turnieje wielkoszlemowe oraz ATP i WTA Finals),
 • Hokej na lodzie – 3 gole przewagi (NHL, liga polska oraz najmocniejsze ligi europejskie w hokeja na lodzie).

Jeśli zespół wypracuje określoną przewagę w dowolnym punkcie meczu, zakład zostanie rozliczony jako wygrany niezależnie od wyniku końcowego spotkania. Sprawdziliśmy tę funkcję, obstawiając kupon z meczami piłki nożnej.

Na kuponie widzimy trzy spotkania, w tym mecz Norwich City – Birmingham, który zakończył się rezultatem 3-1. Chociaż na tym screenie spotkanie jeszcze się nie skończyło, bukmacher rozliczył jego wynik na korzyść gospodarzy, o czym zielone oznaczenie przy tym zdarzeniu.

Bukmacher z cash out

Na chwilę obecną, cashout oferują prawie wszyscy licencjonowani operatorzy zakładów wzajemnych. Zwykle opcja ta działa na bardzo podobnych zasadach. Poniżej opisujemy cashout u kilku innych popularnych bukmacherów.

STS cash out – jak działa?

Nie jest żadną niespodzianką, że opcję cashout znajdziemy również u największego bukmachera w naszym kraju. W trakcie naszych testów wypadł on co prawda znacznie słabiej niż ta sama funkcja w Superbet czy GO+Bet, co nie oznacza, że okazał się bezużyteczny.

cashout sts

Bukmacher z reguły umożliwia dokonanie wypłaty środków praktycznie natychmiast po jego postawieniu. Dostępność tej funkcji zostanie wówczas oznaczona w menu „Moje kupony”. Po kliknięciu w podgląd kuponu, gracz może zamknąć kupon przed rozliczeniem wszystkich zdarzeń, o ile opcja ta będzie dostępna.

W przypadku zakładów przedmeczowych cashout dostępny jest najczęściej pomiędzy spotkaniami. W tym wypadku można na przykład natrafić na komunikat „KUPON W GRZE. CASH-OUT NIEDOSTĘPNY”.

Zupełnie inna sytuacja jest w przypadku zakładów na żywo. Wartość cashoutu w live’ach jest regularnie aktualizowana i tę opcję oceniliśmy jako mocną stronę bukmachera.

Dodatkowo, STS oferuje możliwość włączenia automatycznej akceptacji zmiany wartości kwoty cashoutu, w przypadku jej aktualizacji. Na tym jednak funkcje dodatkowe w cashoucie STS się kończą.

Podsumowując, na pewno byliśmy rozczarowani mocno ograniczonymi możliwościami zamknięcia kuponu przedmeczowego w trakcie trwania co najmniej jednego spotkania. Z drugiej strony, cashout na live stoi na wysokim poziomie, a przeliczniki wygranych mogą okazać się korzystne dla gracza. Dlatego też, cashout STS oceniamy lepiej od większości polskich buków, ale wyraźnie gorzej od tej samej funkcji w Superbet i w Go+Bet. Jeśli chcesz go sprawdzić załóż konto w STS z naszym kodem, a otrzymasz również bezpieczny zakład na start.

Etoto cashout

Cashout w Etoto nie różni się znacznie od tego co znajdziemy u większości legalnych bukmacherów. W przypadku tego buka również mamy możliwość uzyskania częściowego zwrotu za zakłady przedmeczowe i na żywo, zarówno SOLO, jak i AKO. Bukmacher chwali się również, że umożliwia również cashout na kuponach łączących zakłady pre-match i live.

Etoto umożliwia wypłatę środków od dowolnej kwoty – wartość cashoutu nie musi być wyższa od obstawionej stawki. Niestety, w przypadku wydarzeń przedmeczowych jest dostępny z reguły w okienku pomiędzy spotkaniami.

Inna sytuacja jest w przypadku zakładów live, gdzie kursy wyliczane są w czasie rzeczywistym. Algorytm bardzo szybko reaguje na wydarzenia na boisku i przedstawia środki, jakie gracz może w danym momencie wypłacić.

Podsumowując, oferta cashout w Etoto prezentuje się całkiem solidnie. Możliwość uzyskania zwrotu z zakładów łączonych (live+pre-match na jednym kuponie) należy z pewnością uznać za zaletę. Niestety, cashout na wydarzenia przedmeczowe jest znacznie słabsza od tego co oferuje Superbet i GO+Bet. Zabrakło nam również jasnych zasad dotyczących tej funkcji – przydatne byłoby choćby oznaczenie w jakiś sposób zakładów nim objętych.

Early Cash out Fortuna

Cashoutu nie mogło zabraknąć również w ofercie jednego z największych polskich bukmacherów – Fortuny. Bukmacher ten oferuje praktycznie to samo, co znajdziemy u jego największego konkurenta, Zakładów Bukmacherskich STS. Mamy więc osobny cashout na zakłady przedmeczowe i live oraz dość ograniczoną możliwość rozliczania zakładów przedmeczowych w czasie rzeczywistym.

Fortuna umożliwia wypłatę środków od dowolnej kwoty – nie musi ona być wyższa niż stawka, którą wypłaciliśmy. Cashout na przedmeczowe jest dostępny na ogół w okienku między spotkaniami, jednak nie jest to niestety reguła – zdarza się, że cashout nawet wtedy jest niedostępny.

Nie ma za to problemu z wypłaceniem środków za zakłady live. Wartość kuponu jest regularnie przeliczana, a ewentualne wygrane z cashoutu bywają korzystne dla gracza.

Warto dodać, że cashout live w Fortunie obejmuje zarówno kupony akumulacyjne, jak i pojedyncze, co należy zaliczyć mu na plus. Nie ma jednak możliwości łączenia zdarzeń przedmeczowych ze spotkaniami live, więc opcji tej nie ma również w przypadku cashoutu.

Podsumowując, oferta Early Cashout w Fortunie nieco nas rozczarowała. Zabrakło nam stałego wyliczania kwot w czasie rzeczywistym w zakładach przedmeczowych. Poza tym, trochę szkoda, że Fortuna nie pokusiła się o wprowadzenie cashoutu na zakłady systemowe. Znacznie lepiej wypadły za to zakłady na spotkania live, do których nie mogliśmy się przyczepić.

TOTALbet cashout

Kolejnym bukmacherem, którego cashout postanowiliśmy przetestować, jest TOTALbet. Bukmacher ten, podobnie jak jego konkurenci, chwali się, że opcja ta obejmuje zarówno zakłady przedmeczowe, jak i na żywo, zarówno AKO, jak i SOLO. Niestety, podobnie jak u większości innych buków, najczęściej opcja ta jest niedostępna, gdy co najmniej jedno ze spotkań na kuponie akurat trwa. W przerwie okienku czasowym pomiędzy spotkaniami na ogół cashout jest dostępny.

Nie mieliśmy za to problemów, by wypłacić środki podczas okienko pomiędzy poszczególnymi meczami. Co więcej, bukmacher umożliwia wypłatę, nawet, gdy wartość cashoutu jest mniejsza niż stawka za jaką zagrany został kupon.

Co oczywiste, na kuponie objętym cashoutem nie mogą znajdować się żadne przegrane kupony, a kursy na oczekujące zdarzenia muszą być dostępne do obstawiania w ofercie pre-match lub live. Wymagania nie różnią się więc specjalnie od tego, co oferują pozostali bukmacherzy.

Podsumowując, Real Cashout w TOTALbet wypada dobrze na tle większości konkurentów, jednak daleko mu do dwóch najlepszych buków w naszym rankingu. Zabrakło nam przede wszystkim szacowania kwot cashoutu w czasie rzeczywistym oraz jasnego sprecyzowania spotkań i zakładów nim objętych.

forBET cash out

Opcja cashout w forBET obejmuje, zgodnie z zapowiedziami bukmachera, zakłady przedmeczowe lub live. Bukmacher jednocześnie zastrzega, że wypłata jest niemożliwa, jeśli wartość cashoutu jest niższa niż wartość obstawionej stawki.

W przypadku zakładów przedmeczowych, podobnie jak u większości bukmacherów, opcja cashout jest najczęściej dostępna w czasie pomiędzy kuponami już rozliczonymi, a tymi, które dopiero mają się rozpocząć.

Opcja cashoutu na wydarzenia przedmeczowe w trakcie spotkania dostępna jest bardzo rzadko. Jest to z pewnością wada tej funkcjonalności w forBET i daleko jej do oferty bukmachera Superbet, czy nawet GO+Bet.

Nienajlepsze wrażenie zrobił na nas również cashout na zakłady na żywo. Chociaż od czasu do czasu pojawiał się on na naszych kuponach, to najczęściej dopiero wtedy, gdy ewentualne zamknięcie kuponu uchroniłaby bukmachera przed większą stratą.

Podsumowując, cashout w forBET wypadł w naszych testach słabo. Na jego niekorzyść przemawiają przede wszystkim brak przeliczania w czasie rzeczywistym i brak oznaczeń dotyczących zdarzeń objętych tą funkcją. Sama opcja pojawia się rzadziej niż u najpoważniejszych konkurentów, co również należy uznać za wadę. Brak przejrzystych zasad cashoutu w forBET działa na niekorzyść atrakcyjności tej funkcji.

Fuksiarz – bukmacher z cash out

Cashout w Fuksiarzu obejmuje zakłady przedmeczowe i na żywo, w tym zakłady pojedyncze i akumulacyjne. Bukmacher zastrzega, że nie można u niego wypłacić środków, jeśli kwota cashoutu jest mniejsza niż wartość obstawionej stawki. Na ogół, nie znajdziemy u niego również przeliczania wartości cashoutu na kuponie ze zdarzeniami przedmeczowymi, jeśli jakieś spotkanie trwa. Można to za to na ogół zrobić w okienku pomiędzy spotkaniami.

Cashout na live w Fuksiarzu jest z kolei wyliczany na bieżąco, wraz ze zmianą wydarzeń na boisku. Podobnie jak w przypadku zakładów przedmeczowych, kwota do wypłaty musi być niższa niż obstawiona stawka.

Cashout w Fuksiarzu nie wyróżnia się niczym szczególnym na tle pozostałych bukmacherów.

Plusy i minusy cash out

Przyjrzyjmy się bliżej największym zaletom i wadom funkcji cash out u polskich bukmacherów online.

Zalety:

 • Możliwość kontrolowania w pewnym stopniu postawionych przez nas pieniędzy. Sport jest nieprzewidywalny i w każdym momencie może zdarzyć się sytuacja, która zmieni bieg meczu, zarówno przed rozpoczęciem spotkania, jak i w jego trakcie. W takim przypadku możliwość wcześniejszego zamknięcia zakładu jest przydatna
 • Mniejsze ryzyko. Zdecydowanie jest to też dobra opcja dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z zakładami, są ostrożne i nie chcą ryzykować wszystkich swoich pieniędzy. Możliwość zamknięcia zakładu przed czasem da im poczucie bezpieczeństwa, a jednocześnie zapewni zysk lub, w niektórych przypadkach, zminimalizuje stratę
 • Możliwość naprawienia błędu. Cash out może być też ratunkiem w chwili, gdy omyłkowo obstawimy nie ten mecz, który chcieliśmy. Takie zdarzenia mają miejsce. Wtedy korzystając z zamknięcia zakładu odzyskamy część naszych pieniędzy. Pamiętajmy, że jeśli wynik meczu byłby różny od naszego typu, to nic byśmy nie wygrali

Wady:

 • Mniejsze wygrane. Gracz może niekiedy zbyt pochopnie decydować się na cash out i potem żałować. Zamykając kupon uchronisz się przed całkowitą przegraną, ale stracisz też szansę na wygraną. Co więcej, niektórzy bukmacherzy rozliczają zakłady w funkcji cash out za pośrednictwem własnego współczynnika, który może być wyjątkowo niekorzystny. Zatem decydując się na tę opcję należy dobrze ją przemyśleć
 • Mniejsze emocje. Zamykając wcześniej kupon, pozbawiamy się również możliwości ekscytowania się pozostałymi na kuponie spotkaniami. Faktem jest, że zapewniamy sobie zysk lub przynajmniej minimalizujemy stratę, jednak jednocześnie tracimy również motywację do dalszego śledzenia transmisji z meczów lub ich wyników
 • Niedoprecyzowane zasady. Wielu bukmacherów dość luźno podchodzi do tematu cash out’u w swojej ofercie. Dochodzi więc do sytuacji, w której przyznanie możliwości wcześniejszego zamknięcia zakładu zależna jest wyłącznie od dobrej woli operatora. Dlatego też polecamy wybrać bukmacherów z jasno określonymi zasadami

Naszym zdaniem plusy korzystania z funkcji cash out są mocniejsze od minusów, dlatego zachęcamy do korzystania z niej. Wybierając bukmachera, warto sprawdzić czy ma tę funkcję dostępną dla nowych użytkowników. Jesteśmy też przekonani, że bukmacherzy, którzy jeszcze jej nie wprowadzili, z pewnością wkrótce się zdecydują.