Bukmacherzy online z cash out

Opcja cash out jest bardzo popularna u dużych bukmacherów zagranicznych. Od pewnego czasu jest również dostępna u zdecydowanej większości legalnych polskich bukmacherów online. Zanim z niej skorzystasz warto dowiedzieć się jak działa ta funkcja, który bukmacher ma ją w swojej ofercie i czy w ogóle warto z niej korzystać. Bukmacherzy z cash out pozwolą ci ograniczyć ryzyko przegranej, przeczytaj jak.

Spis treści

Cash out u bukmacherów online

Sprawdziliśmy funkcje cash out u legalnych bukmacherów. Zazwyczaj warunki korzystania z niej są podobne u każdego buka, ale nie zawsze są dostępne dla najpopularniejszych rodzajów zakładów. Najlepiej cash out wygląda u bukmacherów: STS, Fortuna, Superbet, TOTALbet i eWinner.

BukmacherJakie zakłady?Wymagania
FortunaSOLO, LIVE AKO i AKO
prematch i LIVE
– nie ma przegranego spotkania na kuponie
– min. 1 trafione zdarzenie na kuponie
– wszystkie nierozstrzygnięte zdarzenia są w ofercie
STSSOLO i AKO
prematch i live
– na kuponie nie ma przegranego zakładu
– wszystkie otwarte spotkania z kuponu są w ofercie
– opcji cash out nie podlegają kupony Maxikombi oraz z opcją Bezpieczny zakład
Superbet bukmacherSOLO i AKO
prematch i live
– na kuponie nie może być przegranego zakładu
– nierozstrzygnięte zdarzenia z kuponu muszą być w ofercie
– cash out nie obejmuje zakładów za środki bonusowe
TOTALbetSOLO i AKO
prematch i live
– nierozstrzygnięte zdarzenia z kuponu są w ofercie
– wygrana z cash out musi przekraczać stawkę kuponu
– użycie funkcji możliwe, gdy wyniki spotkań są w systemie
eWinnerSOLO i AKO
prematch i live
– kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
– wygrana z cash out musi być wyższa niż stawka kuponu
Cash out u bukmacherów online

Cash out – u których bukmacherów?

Na chwilę obecną, cashout oferują prawie wszyscy licencjonowani operatorzy zakładów wzajemnych. Poniżej zawarliśmy listę bukmacherów, u których opcja ta stoi na najwyższym poziomie:

 • Fortuna
 • LV BET
 • STS
 • TOTALbet
 • forBET
 • PZBuk
 • Etoto
 • BETFAN
 • Totolotek
 • Noblebet
 • eWinner
 • Superbet
 • Fuksiarz

Opcja ta działa u poszczególnych bukmacherów na dość różnych zasadach. Poniżej opisujemy szczegółowo cash out jako opcję, a także możliwości tej funkcji u topowych legalnych bukmacherów online. Inni bukmacherzy również oferują cash out – Betclic, na przykład. Wśród legalnych bukmacherów online nie znajdziemy jej jedynie u bukmachera Traf, który skupia swoją ofertę wokół wyścigów konnych.

Cash out – co to znaczy?

Właściwie co to jest cash out? Opcja ta daje ci możliwość kontroli nad postawionym przez ciebie zakładem, wypłatę przed końcem wydarzenia i wcześniejsze rozliczenie kuponu.
Nazwa pochodzi z języka angielskiego i oznacza w wolnym tłumaczeniu – wypłata gotówki. Inaczej funkcję tę nazywa się wcześniejszym zamknięciem kuponu. Dzięki tej opcji mamy możliwość rozliczenia kuponu zanim zakończą się wszystkie umieszczone na nim zdarzenia. Wcześniejsze rozliczenie zamkniętego zakładu jest ustalane jako iloczyn współczynnika stawki i kursu ustalonego przez bukmachera. Zgodnie z tzw. ustawą hazardową wygrana w zakładzie wzajemnym musi być wyższa niż stawka. W związku z tym cash-out nie pozwala na zmniejszenie przegranej, a tym samym na wypłatę wygranej, która jest niższa niż wkład. Należy pamiętać, że aby móc skorzystać z opcji cash-out, na naszym kuponie nie mogą znajdować się żadne przegrane zakłady.

Jak działa cash out?

Jak działa cashout w praktyce? Załóżmy, że gracz obstawił kupon ako z trzema zdarzeniami:

 • wygraną Igi Świątek w meczu III rundy French Open po kursie 1,20
 • wygraną Termaliki Bruk-Bet Niecieczy w meczu I ligi piłki nożnej po kursie 2,35
 • wygraną Mariusza Pudzianowskiego w pojedynku na gali KSW po kursie 1,50

Gracz postawił na ten kupon 200 PLN, a wygrana po kursie łącznym 4,23 może wynieść 744,48 PLN. Dwa pierwsze spotkania zostały rozliczone na jego korzyść – Świątek i Termalika wygrały swoje spotkania. Na kuponie pozostał mu wieczorny pojedynek “Pudziana”. Nie jest jednak przekonany czy walka ta zakończy się po jego myśli. Sprawdza więc status kuponu u swojego bukmachera i widzi, że ma możliwość wcześniejszego zamknięcia kuponu z wygraną pomniejszoną o kurs na wygraną Mariusz Pudzianowskiego, a dokładniej 496,32 PLN. Gracz decyduje się na wypłatę wygranej, nie czekając na rozstrzygnięcia gali KSW. Oszczędza sobie dodatkowej dawki stresu, ale jednocześnie rezygnuje z szansy na większą wygraną.

Zdecydowana większość bukmacherów oferuje również cash out na zakłady singlowe. Jak ona działa?

Dajmy na to, że gracz obstawia mecz Legii Warszawa z Lechią Gdańsk. Typuje wygraną zespołu z Pomorza po kursie 5,40 za 100 PLN. Do wygrania na kuponie ma 475,20 PLN.

W 5. minucie meczu Lechianie strzelają bramkę na 0:1, a kurs automatycznie spada do poziomu 2,90. Obok jego kuponu pojawia się opcja cash out – może zamknąć kupon przeliczony po nowym kursie, z wygraną 255,20 PLN. Decyduje się zamknąć zakłady i zyskuje 155,20 PLN na czysto, które może wypłacić lub zainwestować w kolejne zakłady, bez ryzyka, że jego kupon okaże się przegrany. Jednocześnie, gracz rezygnuje z szansy na wyższą wygraną.

Co to jest Cash out i na co zwracać uwagę?

Należy pamiętać, że nowoczesna funkcja cash out oferowana przez bukmachera obejmuje nie tylko zakłady przedmeczowe i akumulacyjne, ale również zakłady na żywo i pojedyncze. Poszukując bukmachera z możliwie najlepszą opcją cash out, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na zakres oferowanych form zakładów. Inną ważną cechą cash outów u bukmacherów są jasno określone zasady. Większość operatorów zastrzega w regulaminie usługi, że to czy na dany kupon zostanie zaproponowana opcja cash out, zależy wyłącznie od jego dobrej woli. Inni operatorzy, tacy jak Superbet, zaznaczają w ofercie czy dany zakład objęty jest funkcją cash-out. Dzięki temu, będziemy mieli pewność, że nasz kupon będzie mógł zostać zamknięty przed rozliczeniem wszystkich wydarzeń. Warto również sprawdzić, czy bukmacher nie oferuje specjalnych ofert promocyjnych na wcześniejsze zamknięcie zakładu, takich jak możliwość skorzystania z maksymalnego cash out’u przy określonym wyniku.

Cash out – na co zwrócić uwagę:

 • dostępne formy zakładów (prematch, live, solo, AKO);
 • jasne zasady sprecyzowane w regulaminie;
 • opcja cash out zaznaczona w ofercie zakładów;
 • dodatkowe promocje na cash out

Cash out i cashback – czym się różnią?

Obydwa terminy są często mylone przez mniej doświadczonych graczy z racji dość zbliżonych nazw. Różnica między nimi jest jednak bardzo duża, a obie funkcje służą do zupełnie czego innego.

Cash out, co już wiemy z tego tekstu, pozwala nam wcześniej zamknąć zakład. Z kolei cashback to forma bonusu bukmacherskiego, z pomocą którego możemy liczyć na zwrot środków, jeśli postawiony przez nas zakład okaże się nietrafiony. Bonusy cashback funkcjonują również pod nazwą “zakład bez ryzyka” lub “darmowy zakład”. Środki w ramach cashback mogą być zwracane na konto gracza w postaci środków bonusowych lub gotówki.

Jak działa Early cash out w Fortunie?

Early cash out w Fortunie


Fortuna może się pochwalić bardzo dobrą wersją cash out. Na czym polega Early cash out? Fortuna daje możliwość wcześniejszego zamknięcia kuponów w przypadku następujących zakładów:

 • SOLO i AKO
 • przedmeczowe i live

W przypadku zakładów AKO, na kuponie nie może znajdować się ani jedno przegrane spotkanie, a także co najmniej jeden trafiony mecz. Wszystkie nierozstrzygnięte jeszcze zdarzenia na kuponie muszą znajdować się w ofercie przedmeczowej lub live. Opcja Early cash out w Fortunie nie obejmuje zakładów systemowych Maxikombi.

Możliwość skorzystania z opcji Early cash out musi zostać zaproponowana i przyjęta przez Fortunę. Ta opcja daje możliwość zminimalizowania strat. Dzięki bonusom powitalnym Fortuny, takim jak chociażby zakład bez ryzyka również możesz zminimalizować ryzyko przegranej.

Jak działa Early cash out?

Informacje o tym, czy dany kupon możesz zamknąć wcześniej znajdziesz w zakładce “Moje kupony” a także na podglądzie kuponu. Wypłacić kupon korzystając z Early cash out możesz bezpośrednio z podglądu kuponu. Po kliknięciu “wypłać” pojawi się okno, w której musisz potwierdzić chęć wcześniejszego zamknięcia kuponu.

Jeśli podczas zamykania kuponu kwota wygranej się zmieni, zostaniesz o tym poinformowany. Gdy Fortuna przyjmie twoją wypłatę, wygrana zostanie automatycznie przypisana do twojego konta.

Co to jest cash out STS?

Cash out w STS

U największego i najpopularniejszego bukmachera w Polsce gracze także mogą skorzystać z opcji cash out. Wcześniejsze zamknięcie kuponu jest możliwe na kuponach SOLO i AKO zawartych na zdarzenia przedmeczowe i live. Funkcja nie jest dostępna w kuponach Maxikombi oraz z opcją Bezpieczny Zakład.

By zadziałała opcja cash out, na kuponie nie może być żadnego przegranego zakładu i wszystkie otwarte spotkania z kuponu muszą być nadal dostępne w aktywnej ofercie STS (prematch lub live). W przypadku zakładów przedmeczowych żadne zdarzenie nie może być rozpoczęte. Podobnie jak u innych buków funkcja nie jest dostępna przy wszystkich zakładach, jej dostępność uzależniona jest od kursów nierozliczonych zdarzeń dostępnych na kuponie.

W STS z cash out możesz korzystać zarówno przez aplikację jak i stronę bukmachera. Jak skorzystać z opcji? Wyświetl podgląd swojego kuponu, który chcesz wypłacić. Następnie kliknij w przycisk w prawym dolnym rogu. Jeśli cash out jest dostępny przycisk będzie miał kolor pomarańczowy, a wyświetlona na nim kwota jest możliwa do wypłacenia. Wystarczy potwierdzić wypłatę i gotowe, środki zostaną dodane do twojego konta.

Ryzyko przegranej możesz również minimalizować korzystając z freebetów i zakładu bez ryzyka na start w STS. Korzystaj z freebetów od STS i ciesz się typowaniem swoich ulubionych drużyn i zawodników bez stresu.

Jak skorzystać z cash out w Superbet?

Przydatną opcję cash out ma w ofercie również Superbet. Gracz może zmniejszyć ryzyko przegrania kuponu i cieszyć się wygraną, gdy się na to zdecyduje. Z cash out Superbet można korzystać w zakładach pojedynczych i wielokrotnych, dotyczących oferty prematch i live, a także kuponów łączących zakłady przedmeczowe z zakładami na żywo.

Co ważne, bukmacher ten zaznacza w swojej ofercie, że dany zakład zostaje objęty funkcją cash out. Jest to rozwiązanie proste, ale jednocześnie niesamowicie praktyczne, ponieważ pozwoli nam dokładniej zaplanować kupon, biorąc pod uwagę również ewentualną możliwość zminimalizowania strat. Informacja o możliwości skorzystania z cash out pojawi się w zielonym okienku na danym kuponie i w zakładce “Kupony”.

Przy zawieraniu zakładów należy jednak pamiętać, że cash out w Superbet nie obejmuje zakładów obstawionych za środki bonusowe, a przy tym zakłady przedwcześnie zamknięte nie wliczają się również do obrotu środkami bonusowymi Superbet. Obstawiane wydarzenia muszą być również dostępne w ofercie bukmachera – przedmeczowej lub live. Superbet zastrzega również, że mogą pojawić się sytuację, w których opcja ta jest aktywna, ale nie ma możliwości potwierdzenia wypłaty. Wynika to z tego, że co najmniej jeden zakład na kuponie został zmodyfikowany, a cashout zawieszony. Mimo pewnych restrykcji, opcja cash out w Superbet należy do najbardziej kompletnych spośród wszystkich legalnych bukmacherów online.

Jak działa LVBET cash out?

Popularny bukmacher LV BET także dysponuje opisywaną funkcją. Można z niej skorzystać stawiając kupon SINGIEL lub KOMBI na zakłady przedmeczowe i live. Musisz skorzystać z cash out przed zamknięciem rynku zdarzenia. Pamiętaj, że na kuponie nie może znaleźć się żaden przegrany zakład, a każde z nierozstrzygniętych zdarzeń z kuponu dalej musi znajdować w ofercie LVBET.

Cash out jest dostępny zarówno na stronie lvbet.pl jak i w aplikacji mobilnej. O dostępność opcji w każdym z zagranych zakładów informuje czerwony napis “CASH OUT” znajdujący się pod zakładką “ Moje Zakłady”. Na liście swoich zakładów te z dostępną opcją wcześniejszej wypłaty oznaczone są specjalną ikoną. Jeśli chcemy wypłacić należy kliknąć w tę ikonę a następnie w przycisk “WYPŁAĆ”.

Jeśli widzisz, że cash out nie jest dostępny na twoim kuponie, poczekaj kilka minut, po zmianie kursów może zostać aktywowany. Opcja nie jest dostępna w zakładach stawianych za środki bonusowe, również za środki z bonusów powitalnych LVBET.

Jak wycofać się z zakładu w forBET?

U bukmachera forBET również możesz skorzystać w wcześniejszego zamknięcia kuponu, jednak tylko w aplikacji i wersji mobilnej strony, co dla licznego grona graczy może okazać się sporą niedogodnością.. Liczą się zarówno kupony AKO i SOLO z oferty przedmeczowej i na żywo. Można to zrobić przed pełnym rozliczeniem wszystkich zakładów, jednak tylko wtedy jeśli nie znajduje się na nim przegrane zdarzenie, a nierozliczone zdarzenia są nadal dostępne w ofercie przedmeczowej lub live. Co ważne, do cash out w forBET nie są liczone kupony zawarte za środki z konta bonusowego, a także zakłady systemowe.

Funkcja Cash-out dostępna jest dla wybranych zdarzeń z różnych dyscyplin dostępnych w ofercie. To czy opcja jest dostępna, jest zależne od kursów. Jeśli na twoim kuponie cash out jest aktualnie niedostępny, sprawdź dostępność za kilka minut, po aktualizacji kursów.

Jak działa Real Cash Out w TOTALbet?

Zamknięcie kuponu przed zakończeniem meczu lub w czasie jego trwania to także jedna z opcji w TOTALbet. By sprawdzić czy dany kupon ma dostępną funkcję wcześniejszej wypłaty kliknij w zakładkę “Moje Konto” – “Kupony”. Kliknij przycisk “Sprawdź Cash Out”, który może być widoczny obok stawki. Jeśli przycisk się nie wyświetla oznacza to, że opcja nie jest w tej chwili niedostępna. Jeśli chcesz zamknąć zakład kliknij w przycisk a następnie w opcję “Wypłać”.

Podobnie jak w przypadku innych dużych marek bukmacherskich, cash out w TOTALbet obejmuje zakłady singlowe i akumulacyjne, przedmeczowe i na żywo. Kurs kuponu rozliczanego z pomocą funkcji cash out ustalany jest przez bukmachera. Opcja ta obejmuje wyłącznie kupony zagrane z konta depozytowego, co jest standardem wśród legalnych bukmacherów.

Należy pamiętać, że użycie funkcji cash out jest możliwe, gdy wyniki zakończonych spotkań zostały już wprowadzone do systemu, a niezakończone spotkania dostępne są w ofercie przedmeczowej lub live. W praktyce oznacza to, że czasami należy poczekać na odświeżenie baz danych. Cash out dostępny jest tylko dla kuponów zawartych za środki z salda głównego.

Jak korzystać z opcji eWinner cashout?

Najnowszy bukmacher eWinner od samego początku swojego istnienia zapewnił graczom dostęp do opcji cash out. Dzięki niej będziesz mógł zamknąć kupon i wypłacić część wygranej z zakładu, bez czekania na zakończenie wszystkich obstawionych zdarzeń. Jak na klasowego operatora przystało, eWinner umożliwia wcześniejsze zamknięcie zarówno zakładów przedmeczowych, jak i zakładów na żywo, w wariancie AKO i singlowym.

Cash out w eWinner nie obejmuje zakładów kombinacyjnych oraz zagranych za środki bonusowe. Należy pamiętać, że aktualna wygrana na kuponie musi być wyższa niż stawką, za którą zawarto zakład. Warto odnotować, że eWinner często wprowadza do swojej oferty promocje obejmujące tę funkcję, co znacznie urozmaica rozgrywkę.

Cash out w Totolotku

W końcu doczekaliśmy się też opcji zamknięcia kuponu przed zakończeniem spotkania w Totolotku. Została ona wprowadzona, gdy właścicielem tej marki została firma Merkur. Na pewno wielu graczy Totolotka ucieszyła ta zmiana.

Jak skorzystać z opcji cash out w Totolotku? Będąc zalogowanym na swoim koncie w Totolotku znajdź zakład, który cię interesuje. Sprawdź w szczegółach kuponu czy cash out jest dostępny i decyduj. Należy pamiętać, że to, czy możemy skorzystać z tej opcji zależy wyłącznie od dobrej woli bukmachera. Cash out w Totolotku nie obejmuje jednak kuponów systemowych. Kontroluj swoją grę i wypłaty wygranej dla zakładów, które zawierają nierozstrzygnięte wyniki spotkań. Z funkcji cash out można skorzystać tylko w przypadku, gdy potencjalna wygrana jest wyższa od stawki postawionego zakładu i gdy nie zawiera błędnych typowań. 

Jak zamknąć kupon w PZBuk?

A jak wygląda wcześniejsze rozliczenie kuponu w PZBuk? Kwota jaka zostanie zwrócona jest każdorazowo ustalana przez bukmachera, gracz zostanie poinformowany jaka część wpłaconej stawki zostanie zwrócona. Cash Out jest dostępny na zakłady przedmeczowe oraz na żywo. Działa na zakładach pojedynczych i wielokrotnych. Usługa jest dostępna dla wybranych zdarzeń i graczy, jedynie w określonych ramach czasowych. Zmiany kursów mogą spowodować, że zostanie zawieszona lub wycofana.

Nowi gracze PZBuk mogą również zmniejszyć ryzyko przegranej korzystając z cashbacku PZBuk na start. Ma on bardzo dobre warunki obrotu, co sprawia, że jest bardzo atrakcyjny.

Funkcja cash out w Etoto

W Etoto funkcję cash out możesz użyć w wydarzeniach live i pre-match. Jest dostępna przy zakładach pojedynczych jak i wielokrotnych. Gdy chcesz zabezpieczyć wygraną odbierając jej część zanim zakład zostanie rozstrzygnięty lub gdy na twoim kuponie nie ma jeszcze ani jednego przegranego zakładu warto skorzystać z cash out.

W opcjach dostępnych na stronie i aplikacji Etoto możesz odfiltrować zakłady z możliwością cash out spośród wszystkich swoich kuponów. Daje to możliwość przejrzystego obrazu naszych zakładów. Należy kliknąć “cash out” następnie potwierdzić wypłatę. Środki zostaną przelane na twoje konto.

Cash out w Noblebet – jak działa?

Młody bukmacher Noblebet wprowadził opcję cash out od samego początku działania strony z zakładami. Informacja o tym czy możesz z niej skorzystać w swoich zakładach znajdziesz w górnym menu przy zakładce “Moje zakłady”. Po przejściu do podstrony z zakładami, znajdziesz czytelne oznaczenia, dla których zakładów opcja cash out jest dostępna.

Możliwość wypłaty przed rozliczeniem kuponu jest możliwa w zakładach przedmeczowych i na żywo, pojedynczych i wielokrotnych. Środki można wypłacić nawet podczas trwania obstawionych przez nas spotkań, z zastrzeżeniem, że znajdują się w ofercie przedmeczowej lub live bukmachera Noblebet.

Betfan – jak działa cash out?

Wcześniejsze zamknięcie zakładu umożliwia również bukmacher Betfan. Żeby skorzystać z tej funkcji wystarczy kliknąć “WYPŁAĆ” przy kuponie, jeśli taka opcja się pojawi. Cash out w Betfan działa w przypadku zakładów pre-match, live, zarówno pojedynczych, jak i akumulacyjnych. Co oczywiste, obejmuje wyłącznie kupony, na których nie ma żadnych przegranych zakładów. Minimalna kwota jaką możemy wypłacić to 2 PLN.

Bukmacher zastrzega, że ewentualna wygrana jest iloczynem postawionej stawki, indywidualnie ustalonego współczynnika procentowego oraz kursu, który zostaje przez niego zaproponowany.

Jak skorzystać z Fuksiarz cash out?

Opcję cash out od początku swojego istnienia oferuje również bukmacher Fuksiarz. Trzeba przyznać, że jest to ważny punkt jego oferty, który eksponowany jest szeroko w całym serwisie. Podobnie jak u większości konkurentów, bukmacher Fuksiarz oferuje cash out na zakłady SOLO lub AKO, przedmeczowe oraz live. Opcja ta obejmuje wyłącznie zakłady postawione za środki z salda głównego (bez zakładów obstawionych za bonusy). Ewentualna wygrana musi być wyższa niż stawka za jaką zakład został postawiony. Bukmacher Fuksiarz oferuje również tymczasowe promocje na cash out, takie jak możliwość zamknięcia zakładu przy wyniku 2:0. By skorzystać z promocji bukmachera trzeba posiadać aktywne konto gracza. Jeśli jeszcze go nie masz zachęcamy do rejestracji z kodem promocyjnym Fuksiarz – umożliwi on odebranie pakietu na start.

Plusy i minusy cash out

Przyjrzyjmy się bliżej największym zaletom i wadom funkcji cash out u polskich bukmacherów online.

Zalety:

 • Możliwość kontrolowania w pewnym stopniu postawionych przez nas pieniędzy. Sport jest nieprzewidywalny i w każdym momencie może zdarzyć się sytuacja, która zmieni bieg meczu, zarówno przed rozpoczęciem spotkania, jak i w jego trakcie. W takim przypadku możliwość wcześniejszego zamknięcia zakładu jest przydatna
 • Mniejsze ryzyko. Zdecydowanie jest to też dobra opcja dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z zakładami, są ostrożne i nie chcą ryzykować wszystkich swoich pieniędzy. Możliwość zamknięcia zakładu przed czasem da im poczucie bezpieczeństwa, a jednocześnie zapewni zysk lub, w niektórych przypadkach, zminimalizuje stratę
 • Możliwość naprawienia błędu. Cash out może być też ratunkiem w chwili, gdy omyłkowo obstawimy nie ten mecz, który chcieliśmy. Takie zdarzenia mają miejsce. Wtedy korzystając z zamknięcia zakładu odzyskamy część naszych pieniędzy. Pamiętajmy, że jeśli wynik meczu byłby różny od naszego typu, to nic byśmy nie wygrali

Wady:

 • Mniejsze wygrane. Gracz może niekiedy zbyt pochopnie decydować się na cash out i potem żałować. Zamykając kupon uchronisz się przed całkowitą przegraną, ale stracisz też szansę na wygraną. Co więcej, niektórzy bukmacherzy rozliczają zakłady w funkcji cash out za pośrednictwem własnego współczynnika, który może być wyjątkowo niekorzystny. Zatem decydując się na tę opcję należy dobrze ją przemyśleć
 • Mniejsze emocje. Zamykając wcześniej kupon, pozbawiamy się również możliwości ekscytowania się pozostałymi na kuponie spotkaniami. Faktem jest, że zapewniamy sobie zysk lub przynajmniej minimalizujemy stratę, jednak jednocześnie tracimy również motywację do dalszego śledzenia transmisji z meczów lub ich wyników
 • Niedoprecyzowane zasady. Wielu bukmacherów dość luźno podchodzi do tematu cash out’u w swojej ofercie. Dochodzi więc do sytuacji, w której przyznanie możliwości wcześniejszego zamknięcia zakładu zależna jest wyłącznie od dobrej woli operatora. Dlatego też polecamy wybrać bukmacherów z jasno określonymi zasadami

Naszym zdaniem plusy korzystania z funkcji cash out są mocniejsze od minusów, dlatego zachęcamy do korzystania z niej. Wybierając bukmachera, warto sprawdzić czy ma tę funkcję dostępną dla nowych użytkowników. Jesteśmy też przekonani, że bukmacherzy, którzy jeszcze jej nie wprowadzili, z pewnością wkrótce się zdecydują.