Jak obstawiać mecze z kodami bukmacherskimi

Zacznijmy od odpowiedzi na pytanie czym tak właściwie są kody bukmacherskie? Jak wiecie promocja promocji nierówna. Niektóre bonusy bukmacherskie warto brać bez zastanowienia, z innych można w ogóle nie korzystać.

Spis treści

Oczywiście bukmacher może mieć świetny bonus powitalny z depozytem, ale już mało atrakcyjny bonus bez depozytu. I na odwrót. I tu z pomocą przychodzą kody bonusowe, zwane też promocyjnymi. Z naszego artykułu dowiecie się jak obstawiać mecze z kodami bukmacherskimi.

Najlepsze kody bonusowe do obstawiania meczów

Wybrałem dla Was TOP 7 najlepszych kodów bonusowych u bukmacherów:

 1. z kodem 35PLN
  freebet od wpłaty
  3500PLN
  zakład bez ryzyka
  20PLN
  freebet mobile
  200PLN
  od depozytu
 2. z kodem 15PLN
  freebet
  300PLN
  3x zakład bez ryzyka
  20PLN
  bez depozytu
  5PLN
  bonus za kupon
 3. z kodem 100 PLNPLN
  zakład bez ryzyka
  60 PLNPLN
  bonus za zadania
  600 PLNPLN
  od depozytów
 4. 50PLN
  zakład bez ryzyka
 5. z kodem 30PLN
  freebet od wpłaty
  20PLN
  bonus bez depozytu
  90PLN
  dodatkowe bonusy
  2000PLN
  bonusy od wpłat
 6. z kodem 1230PLN
  zakład bez ryzyka
  z kodem 150PLN
  freebet od wpłaty
  2000PLN
  od depozytu
  2000PLN
  od depozytu na Euro
 7. z kodem 5PLN
  freebet za rejestrację
  333PLN
  zakład bez ryzyka

Czy kody bonusowe są legalne?

Zakłady bukmacherskie w Polsce są legalne. Istnieją oczywiście bukmacherzy, którzy nie posiadają polskiej licencji i gra u nich jest zabroniona. Mamy jednak tylu legalnych bukmacherów, że wybór co do wysokości kursów, bonusów i oferty zakładów jest naprawdę szeroki.

Tak jak i bukmacherzy tak i kody bukmacherskie są w zupełności legalne. Jeżeli dany bukmacher ma licencję Ministerstwa Finansów i na jego stronie można rejestrować się wpisując kod promocyjny, oznacza to, że jest on legalny.

Jak otrzymać kod bukmacherski?

W zasadzie nie otrzymujesz go, on po prostu jest. Nasz serwis, dzięki współpracy z legalnymi bukmacherami online posiada kody bukmacherskie, które udostępniamy graczom. Wystarczy, że użyją ich podczas rejestracji u bukmachera, a otrzymają wyższy lub dodatkowy bonus powitalny.

Jak wspomnieliśmy wyżej, obowiązkowa jest rejestracja. Wybieramy więc bukmachera, który ma najciekawszą według nas ofertę, a następnie rejestrujemy się u niego. Rejestracja jest zazwyczaj łatwa i szybka. Przede wszystkim jednak zupełnie darmowa. Właśnie tam, obok danych osobowych, które trzeba podać, mamy specjalne pole, gdzie należy wpisać kod bukmacherski. O tym jakie to kody sprawdzicie poniżej.

Następnie składamy depozyt (chyba, że oferta obejmuje bonus bez depozytu). Na naszym koncie oprócz pierwszej wpłaty i bonusu, jaki wybraliśmy automatycznie pojawią się też środki, które otrzymaliśmy wpisując kod bukmacherski.

Jak obstawiać mecze z kodami bukmacherskimi?

Zanim odpowiemy na to pytanie dodajmy, że z kodu bonusowego można skorzystać tylko raz, podczas rejestracji. Musisz też spełnić kilka warunków dotyczących ilości zakładów na kuponie, kursu, po jakim należy obstawić zakład, obrotu czy czasu na wykorzystanie bonusu bez depozytu. Wszelkie informacje dotyczące tych zasad znajdziesz w regulaminie danego bukmachera.

Wróćmy do pytania: jak obstawiać mecze z kodami bukmacherskimi. Właściwie do wyboru masz wszystkie dostępne na stronie bukmachera dyscypliny sportowe i zakłady. Sprawdź jednak jakie zakłady możesz obstawiać z kodem promocyjnym – np. czy zakłady pojedyncze czy kombi, czy zakłady z kursami minimalnymi czy o określonej wysokości. Nie jest to jednak tak skomplikowane jak może się wydawać. Wszelkie informacje znajdziesz na stronie bukmachera, a także na naszej stronie. Wystarczy, że wejdziesz w artykuł opisujący kod promocyjny u bukmachera, który cię interesuje. Tam znajdziesz wszystkie informacje.

Pamiętajcie, że z kodu bukmacherskiego możecie skorzystać tylko raz (chyba, że zarejestrujecie się z kodem u różnych bukmacherów). Przeczytajcie więc wszelkie warunki i sprawdźcie kursy, aby jak najlepiej wykorzystać tę promocję. Im wyższy kurs, tym większa szansa na dużą wygraną.

Najlepsze kody bukmacherskie 2024 na rynku

Poniżej krótko opisaliśmy trzech bukmacherów, którzy mają naszym zdaniem najlepsze promocje na kody bukmacherskie. Opisaliśmy jakie bonusy otrzymasz z kodem i co należy zrobić, aby je wykorzystać.

Fortuna kod promocyjny 2024

Wpisując specjalny kod promocyjny do Fortuny 2024 dostępny na naszej stronie macie okazję skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej. Z naszym kodem bukmacherskim otrzymasz 300 zł na zakłady bez ryzyka, bonus bez depozytu 20 zł (do wykorzystania w postaci punktów FKP), bonus 5 zł za udostępnienie kuponu w Strefie Kuponów oraz dostępny tylko przy rejestracji przez naszą stronę freebet 10 zł.

Po rejestracji konta stałego w Fortunie z kodem promocyjnym gracz otrzyma 20 zł bonusu bez depozytu przyznanego w formie 2800 punktów Fortuna Klub Plus. Przyznane środki możesz przeznaczyć na dowolny zakład z oferty, wystarczy jeden obrót po dowolnym kursie. Na postawienie bonusu na zakłady masz 7 dni.

Gracz do dyspozycji ma także 3 zakłady bez ryzyka, dzięki którym może obstawiać ofertę sportową. Jeśli kupony okażą się przegrane, gracz otrzyma zwroty stawki – do 100 zł, 200 zł i 300 zł – na konto depoyztowe.

Bonusy z kodem promocyjnym STS

Na bardzo dobre bonusy mogą liczyć również gracze, którzy zarejestrują się w STS z kodem promocyjnym. Kod STSVIP umożliwia otrzymanie zakładu bez ryzyka na start w wysokości 100 zł. Gracz otrzymuje również dostęp do bonusów od trzech pierwszych wpłat: 100 % do 100 zł za pierwszy depozyt, 50 % do 200 zł za drugi i 50 % do300 zł za trzeci depozyt.

Jak działa zakład bez ryzyka STS dostępny z kodem bukmacherskim? Gracz stawia pierwszy zakład za środki własne. Jeśli przegra, bukmacher zwróci mu stawkę do 100 zł. Ważna informacja: ten bonus nie ma wymogu obrotu. To świetna oferta.

Bonusy od depozytu, mogą maksymalnie wynieść 1500 zł. By móc wypłacić te środki należy nimi obrócić trzy razy po kursie całkowitym nie mniejszym niż 1.91.

Ekstra bonusy z kodem bukmacherskim forBET

Trzecim bukmacherem, który ma bardzo dobry kod promocyjny, jest forBET. Dzięki użyciu kodu FBVIP podczas rejestracji gracz otrzyma powiększony zakład bez ryzyka 1230 zł. Poza tym ma również dostęp do bonusu od 2. depozytu do 2000 zł.

Zacznijmy od zakładu nez ryzyka. Zwrot przysługuje za pierwszy zagrany kupon za środki własne. Jeśli pierwszy kupon będzie przegrany bukmacher zwróci stawkę do 1230 zł. By móc wypłacić te środki należy obrócić nimi cztery razy po kursie kuponu nie mniejszym niż 2.00. Należy to zrobić w ciągu 30 dni od przyznania bonusu.

W standardowej ofercie bukmachera znajdują się jeszcze dwa bonusy. Wpłacając pierwszy depozyt gracz otrzyma bonus od wpłaty 100 % do 2000 zł. Na początek należy aktywować bonus obracając nim jednokrotnie po kursie min. 2.00. Następnie, aby wypłacić środki trzeba obrócić nimi dwa razy na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem całkowitym nie mniejszym niż 2.50.

Ostatni bonus to MaxiZysk od drugiego depozytu. Wystarczy wpłacić min. 20 zł i wybrać z listy sald na kuponie mnożnik MaxiZysk. Następnie postawić kupon z min. 3 zdarzeniami i kursem pojedynczym min. 1.40. Zysk z kuponu zostanie pomnożony razy 2. Stawka kuponu musi być równa kwocie depozytu, do której został przyznany mnożnik MaxiZysk i może wynosić maksymalnie 200 zł. 

Kody promocyjne 2024 u bukmacherów

Wiesz już jak obstawiać mecze z kodami bukmacherskimi, a także jakie są najlepsze kody promocyjne na rynku. Pamiętaj, że bukmacher co jakiś czas zmienia kody, a więc ulegają one przedawnieniu. Wypełniając formularz rejestracyjny wyświetli się informacja, czy kod jest prawidłowy.

Aby mieć pewność, że korzystamy z dobrego kodu bukmacherskiego warto zajrzeć na naszą stronę i sprawdzić wymagane kody – są one regularnie kontrolowane i wymieniane na nowe.