Jak wykorzystać kody promocyjne u bukmacherów

Kody promocyjne do bukmacherów internetowych to znakomita opcja do powiększenia bonusu powitalnego. W sieci krąży wiele takich kodów i umożliwiają one otrzymanie różnych bonusów. Przeanalizowaliśmy wszystkie dostępne kody i wybraliśmy te, które są najkorzystniejsze dla nowych graczy.

Spis treści

Poza otrzymaniem wyższej oferty na start ważne jest także, jak ją wykorzystać, by była najkorzystniejsza dla gracza. Na jakie zakłady postawić bonus bez depozytu, freebet czy zakład bez ryzyka? Tym właśnie zajmiemy się w poniższym artykule. Dowiedz się jak wykorzystać kody promocyjne.

W dalszej części artykułu przestawimy ci wszystkich legalnych bukmacherów, którzy posiadają kody i opiszemy czym różni się promocja z kodami od standardowej oferty. Podpowiemy też, jak z nich skorzystać.

Kody promocyjne u bukmacherów online

Nie wszyscy legalni bukmacherzy online posiadają kody promocyjne zwiększające oferty na start. Jednak ci, którzy chcą liczyć się na rynku i starają się o klientów mają taką opcję. Po przejrzeniu stron bukmacherów, a także innych serwisów oferujących kody promocyjne, wybraliśmy te, które naszym zdaniem są najkorzystniejsze dla gracza.

BukmacherBonus z kodem promocyjnymPozostałe bonusy powitalneKod promocyjny
STS100 PLN
zakład bez ryzyka
+ 40 PLN na BetGames i Virtuale
+ 1500 PLN od depozytów
SPRAWDŹ KOD
Fortuna2150 PLN
od depozytu
+ 20 PLN bez depozytu
+ 600 PLN od bez ryzyka
SPRAWDŹ KOD
forBET bukmacher1200 PLN
zakład bez ryzyka
100 PLN
freebet od wpłaty
+ 2000 PLN od depozytuSPRAWDŹ KOD
Totolotek25 PLN
bez depozytu
+ 500 PLN od depozytuSPRAWDŹ KOD
eWinner115 PLN
cashback
+ 500 PLN od depozytuSPRAWDŹ KOD
TOTALbet20 PLN
bez depozytu
+ 5000 PLN od depozytu
+ 40 PLN freebet
SPRAWDŹ KOD
Superbet bukmacher35 PLN
bonus do wpłaty
+ 1300 PLN cashback
+ 200 PLN od depozytu
SPRAWDŹ KOD
Najlepsze bonusy bukmacherskie z kodami promocyjnymi

Rejestracja z kodem promocyjnym u bukmacherów

W formularzu rejestracyjnym u bukmachera znajdziesz pole „kod promocyjny”, „kod bonusowy” lub „kod rejestracyjny”. Można wpisać w nie kod, który powiększy bonus powitalny.

Na początek musisz oczywiście wybrać bukmachera, u którego chcesz założyć konto z kodem. Na naszej stronie zebraliśmy najlepsze kody promocyjne do bukmacherów online. W naszych artykułach porównujemy standardową ofertę powitalną z tą, którą otrzymasz z kodem. Sprawdzamy warunki jakie należy spełnić, aby otrzymać bonusy, przechodzimy przez proces rejestracji u każdego bukmachera, opisujemy promocje dla graczy i oceniamy ofertę na zakłady. Zapoznanie się z tymi informacjami na pewno pomoże ci w dokonaniu właściwego wyboru.

Rejestracja u bukmachera z kodem promocyjnym

Kolejny krok to rejestracja konta. Proces ten nie jest trudny i nie powinien sprawić kłopotów graczom. Większość bukmacherów posiada szybką rejestrację, oznacza to, że wystarczy wpisać zaledwie kilka danych, bez wysyłania skanu dowodu tożsamości czy podawania numeru konta. Należy jednak zwrócić uwagę, czy po założeniu konta tymczasowego otrzymamy wszystkie bonusy powitalne. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz w naszym artykule o szybkiej rejestracji. Przy zakładaniu konta stałego, konieczne jest podanie więcej danych, jak chociażby adresu, numeru telefonu, daty urodzenia czy numeru PESEL. Przy tej rejestracji konieczne jest również wysłanie skanu czy zdjęcia dowodu tożsamości (najlepiej dowodu osobistego) i podanie numeru konta bankowego. Nie musisz się jednak obawiać o swoje dane. Legalni bukmacherzy, czyli tacy którzy posiadają licencje Ministerstwa Finansów dbają o dane swoich graczy, by nie dostały się w niepowołane ręce. Wymóg wysyłania zdjęcia dowodu osobistego wynika z zapisu w ustawie hazardowej.

Gdzie wpisać kod

Kod promocyjny bukmacherzy - gdzie wpisać

W formularzu rejestracyjnym bukmacherów posiadających kody promocyjne znajduje się pole, w którym należy wpisać kod. Rejestracja zazwyczaj składa się z kilku kroków. Pole kodowe może się znaleźć na drugiej lub trzeciej stronie formularza. Często podczas rejestracji należy również zaznaczyć pole, w którym wyrażamy chęć otrzymania bonusu powitalnego. Po założeniu konta gracz jest uprawniony do otrzymania promocji na start.

Zdarza się jednak, że pola do wpisania kodu nie znajdziesz w formularzu. Jest tak w przypadku bukmachera Totolotek. Aby skorzystać z bonusu dostępnego z kodem należy po rejestracji przejść do sekcji „wpłaty” a następnie „inne”. Tam znajduje się opcja: bonus.card/Kod Bonusowy. To w tym miejscu należy wpisać kod promocyjny.

Rodzaje bonusów z kodami promocyjnymi

Oferty powitalne u poszczególnych bukmacherów różnią się między sobą nie tylko kwotami, ale również rodzajami bonusów. Tak samo jest z bonusami, które gracz otrzymuje rejestrując się z kodem promocyjnym. Może to być:

 • zakład bez ryzyka (cashback) – zwrot stawki za przegrany zakład
 • bonus od wpłaty – środki przyznawane po wpłacie depozytu; zazwyczaj równowartość wpłaconej kwoty
 • bonus bez depozytu – darmowe środki na grę przyznawane za rejestrację konta

Czasami dzięki kodowi gracz otrzymuje dodatkowy bonus, którego bukmacher nie oferuje graczom w standardowej ofercie. Użycie kodu może też spowodować podwyższenie bonusu z pakietu powitalnego.

Jak wykorzystać bonusy za kody promocyjne?

Każdy bukmacher ma inny kod aktywujący bonus. Różnią się też oczywiście same bonusy. U jednego promocja na darmowy zakład wynosi 30 zł, u drugiego 100 zł. Bonus od depozytu też maja różną wysokość u różnych bukmacherów, u jednych jest to 500 zł, a u niektórych buków nawet 5000 zł. Zakłady bez ryzyka mogą wynieść nawet 550 zł. Nie zawsze jednak wyższa oferta będzie bardziej korzystna. Przy wyborze i wykorzystaniu konkretnego bonusa należy zwrócić uwagę na kilka ważnych elementów.

Zakład bez ryzyka – na co zwrócić uwagę wykorzystując cashback?

Cashback jak wykorzystać

Zacznijmy od zakładu bez ryzyka, czyli jednego z najpopularniejszych bonusów powitalnych. Jak już wspomnieliśmy, zakład bez ryzyka umożliwia otrzymanie zwrotu postawionej stawki za przegrany kupon. Brzmi to bardzo zachęcająco. Nie zapominaj jednak o kilku ważnych elementach, na które musisz zwrócić uwagę.

 • Kod promocyjny – Sprawdź czy jest dostępny kod promocyjny, który powiększa zakład bez ryzyka na start. Często też zdarza się też, że ten bonus jest dostępny tylko z kodem, więc aby nie zmarnować szansy na bezpieczny zakład zobacz na naszej stronie czy bukmacher, którego wybrałeś ma kod aktywujący lub zwiększający cashback.
 • Minimalna stawka zakładu – Każdy bonus jaki można otrzymać na start u bukmachera ma określone warunki, które należy spełnić, aby go otrzymać. Jednym z takich warunków jest minimalna stawka zakładu, za który można otrzymać zwrot w razie przegranej. Koniecznie sprawdź tę informację przed skorzystaniem z promocji.
 • Liczba zdarzeń na kuponie – Poza minimalną stawką często bukmacherzy wskazują, ile zdarzeń musi znaleźć się na kuponie, aby zaliczał się do promocji bez ryzyka. Czasami wystarczy tylko jedno zdarzenie, ale mogą to być nawet 3 czy 4 zakłady na jeden kupon. Informacje na ten temat znajdziesz oczywiście w regulaminie oraz w naszych artykułach.
 • Minimalny kurs kuponu – W większości zakładów bez ryzyka bukmacherzy wskazują minimalny kurs, jaki musi mieć kupon, by zaliczał się do tej promocji. Jeśli wymagana jest też większa liczba zdarzeń na kuponie to wskazany jest minimalny kurs pojedynczego zakładu, jak i całego kuponu.
 • Obrót bonusem – Jeśli postawiliśmy zakład, który spełniał warunki zakładu bez ryzyka u bukmachera, którego wybraliśmy i przegraliśmy, to otrzymamy zwrot stawki. Zazwyczaj trafia on na konto bonusowe. Oznacza to, że nie możemy od razu wypłacić tych środków, tylko najpierw dokonać obrotu. Co to oznacza w praktyce? Że kwota bonusu, np. 100 zł musi być postawiona na zakłady tyle razy ile wymaga tego bukmacher. Np. trzykrotny obrót będzie oznaczał, że musisz postawić 300 zł (100×3) na zakłady. Niekoniecznie 3 kupony po 100 zł. Mogą to być np. 2 kupony po 100 zł i dwa po 50 zł itp. Bukmacher określa też minimalny kurs czy liczbę zdarzeń na kuponie, który będzie zaliczany do obrotu. Gdy spełnimy warunki obrotu możemy wypłacić środki.
Czas na obrót bonusem
 • Czas na wykorzystanie bonusu i obrót – Niezwykle ważnym elementem, jaki musimy sprawdzić, jest też czas jaki określa bukmacher na skorzystanie z bonusu. To, że zakład bez ryzyka został nam przyznany nie oznacza, że na wykorzystanie go mamy nieograniczony czas. Ponadto, jeśli już skorzystaliśmy z cashbacku zwykle mamy również ograniczony czas na dokonanie obrotu w celu wypłaty środków bonusowych. Nie zapomnij tego sprawdzić, bo możesz stracić swój bonus.

Wykorzystanie zakładu bez ryzyka na konkretne zakłady zależy w dużym stopniu od jego warunków. Czyli liczby zdarzeń, kursu czy obrotu. Niemniej jednak dzięki niemu można trochę „zaszaleć” i wytypować mniej pewne zakłady, które dadzą większą wygraną. W razie przegranej i tak otrzymamy zwrot stawki, więc nic nie ryzykujemy.

Jak wykorzystać bonus bez depozytu?

Kolejnym bardzo ciekawym bonusem, jaki można otrzymać z kodem promocyjnym jest bonus bez depozytu. Jak wspomnieliśmy wyżej, są to darmowe środki, jakie gracz otrzymuje za rejestrację konta. Przyznawane są zwykle w formie pieniężnej, ale mogą to być również punkty w programie lojalnościowym. Kwoty tych bonusów są niższe niż tych od wpłaty czy zakładów bez ryzyka, co jest zrozumiałe. W końcu bukmacher przyznaje je nam bez wymaganej wpłaty. Przy wykorzystaniu bonusu bez depozytu, nazywanego również freebetem, zwróć uwagę na kilka elementów:

 • Konto tymczasowe czy stałe – Większość bukmacherów posiada opcję szybkiej rejestracji, która trwa zaledwie chwile i wymaga tylko kilku danych. Jednak nie zawsze po założeniu konta tymczasowego otrzymamy wszystkie bonusy powitalne. Często bonus bez depozytu jest przyznawany tylko dla konta stałego. Sprawdź tę informację w regulaminie.
 • Kod promocyjny – Kilku bukmacherów umożliwia otrzymanie bonusu bez depozytu na start tylko po wpisaniu kodu promocyjnego. Sprawdź w naszych artykułach, czy bukmacher, u którego chcesz założyć konto uzależnia otrzymanie bonusu po wpisaniu kodu. Jeśli chcesz mieć pewność, że otrzymasz wszystkie bonusy na start zawsze wpisuj kod promocyjny podczas rejestracji.
 • Warunki wykorzystania bonusu – W regulaminie znajdziesz informacje o tym, na jakie zakłady możesz przeznaczyć swój freebet. Może być także określone ile zdarzeń musi znaleźć się na kuponie, jaki musi być minimalny kurs czy min. stawka. Są też takie bonusy, które możesz przeznaczyć na dowolny zakład czy zakłady.
 • Obrót bonusem – W przypadku bonusu bez depozytu bukmacherzy zwykle wyznaczają też warunki obrotu tym bonusem, po których można go wypłacić. Na szczęście nie są one zbyt wygórowane, więc nie powinny sprawić problemów. Szczegóły dotyczące obrotu znajdziesz w naszych artykułach dotyczących poszczególnych kodów promocyjnych.
Ile czasu na obrót bonusem
 • Czas na wykorzystanie bonusu i obrót – Nie zapomnij również sprawdzić ile czasu masz na skorzystanie z przyznanego freebetu oraz w jakim czasie należy dokonać jego obrotu. Szkoda bowiem byłoby stracić darmowy zakład przez niedopatrzenie terminu.

Jak najlepiej wykorzystać bonus bez depozytu? Mamy kilka propozycji. Dla osób, które zaczynają dopiero przygodę z zakładami proponujemy wybór losowego zdarzenia z wysokim kursem. Jeśli nie masz wiedzy sportowej, nie znasz statystyk czy systemów bukmacherskich możesz spróbować „strzelić” i w razie wygranej zgarnąć pokaźną sumę. Gdy przegrasz nic się nie stanie, bo nie tracisz swoich pieniędzy.

Ci, którzy znają się już trochę na zakładach mogą skorzystać z opcji „na pewniaka”. Co to oznacza? Aby swój freebet przeznaczyć na kupon z 2-3 zdarzeniami z kursem około 2.00. Dzięki temu można wygrać niezłą kwotę. Oczywiście należy wziąć też pod uwagę warunki wykorzystania bonusu i min. kurs zdarzenia.

Bonus od depozytu – jak go wykorzystać?

Trzecim bonusem jaki można otrzymać na start z kodem promocyjnym jest bonus od wpłaty. Kwoty tych bonusów są najwyższe, ale zwykle mają również najbardziej wymagające warunki. Dzięki rejestracji z kodem możesz otrzymać dodatkowy bonus od wpłaty lub zwiększyć ten, który jest dostępny w standardowej ofercie. Zwróć uwagę na:

 • Minimalna wpłata – Zazwyczaj bukmacher podaje minimalną kwotę depozytu, która uprawnia do otrzymania bonusu. Może to być 1 zł, ale nawet 50 zł. Jednak jeśli bonus to 100 % od wpłaty to warto wpłacić większą kwotę.
 • Kod promocyjny – Jeśli bonus od wpłaty lub jego zwiększenie zależne jest od kodu promocyjnego nie zapomnij go wpisać podczas rejestracji.
 • Obrót bonusem – Każdy bonus od wpłaty podlega wymogom obrotu i są one zwykle wyższe niż te dotyczące freebetu czy zakładu bez ryzyka. Dokładnie zapoznaj się z informacjami na jakich kuponach zaliczany jest obrót. Nie zapomnij o min. kursie i liczbie zdarzeń
 • Czas na wykorzystanie bonusu i obrót – Bonusy od wpłaty również mają swój termin ważności. Ograniczony jest też czas na wykonanie obrotu. Dokładnie sprawdź te informacje w regulaminie.
 • Uwalnianie bonusu partiami – Niektórzy bukmacherzy, zdając sobie sprawę, że wymogi obrotu bonusami od wpłaty są dosyć wysokie, umożliwiają uwalnianie bonusu partiami. Po dokonaniu jednego obrotu zostanie uwolniona odpowiednia procentowo część bonusu, którą można wypłacić. Po kolejnych obrotach następne części będą do dyspozycji gracza.
 • Bonusy od kolejnych depozytów – Zazwyczaj ten rodzaj bonusu dotyczy pierwszej wpłaty, ale często bukmacherzy przyznają bonusy od drugiego czy nawet trzeciego depozytu. Sprawdź czy zakłady, które wybrałeś nie mają takiej opcji.

Z uwagi na raczej wymagające warunki obrotu bonusami od wpłaty zalecamy wykorzystanie ich na bezpieczne kupony. Kwoty tych bonusów są zazwyczaj wysokie, zatem szkoda byłoby je stracić.

Jak działają kody promocyjne u bukmacherów?

Kody promocyjne u bukmacherów

Przejdźmy teraz do szczegółów. Poniżej opiszemy konkretne bonusy, jakie otrzymasz rejestrując się u bukmacherów online z kodami promocyjnymi. Wyjaśnimy warunki ich przyznania oraz obrotu.

STS

Oferta na start bukmachera STS jest bardzo atrakcyjna. Rejestrując się z kodem otrzymasz niedostępny w standardowej ofercie zakłady bez ryzyka w wysokości 100 zł. Co ważne, nie jest wymagany obrót tym cashbackiem.

Poza tym nowy gracz otrzyma ekstra bonusy 20 zł na Betgames i sporty wirtualne. Są również bonusy od trzech pierwszych wpłat na łączną kwotę 1500 zł. Każdy z tych bonusów należy obrócić 3 razy po kursie nie mniejszym niż 1.91.

Totolotek

Ten legalny bukmacher ma ciekawą ofertę na start, która uwzględnia dwa bonusy powitalne. Tak więc rejestrując się przez nasz link otrzymasz w Totolotku bonus bez depozytu 25 zł oraz bonus 100 % od pierwszej wpłaty do 500 zł. Bonus bez wpłaty trzeba obrócić dwa razy po kursie min. 2.00, cashback tylko jeden raz po kursie 2.00. Nieco bardziej wymagające są wymogi obrotu bonusu od wpłaty, gdyż należy obrócić bonusem i depozytem 3 razy, na kuponach z min. 3 zdarzeniami i kursem poj. zdarzenia nie mniejszym niż 1.35. Z kolei bonus mobile trzeba obrócić razem z depozytem 3 razy po kursie 1.90.

Fortuna

Bukmacher Fortuna oferuje trzy bonusu na start dla nowych graczy. Zakład bez ryzyka wynosi 215 zł (standard to 200 zł), a od depozytu 100% do 2000 zł. Do tego otrzymujesz bonus 20 zł bez depozytu. Łącznie to 2235 zł, czyli całkiem niezła kwota. Do tego atrakcyjne warunki obrotu. Zakład bez ryzyka i bonus bez depozytu wystarczy obrócić raz po dowolnym kursie, a bonus od wpłaty należy obrócić 4 razy po kursie min. 1.60 z co najmniej 3 zdarzeniami na kuponie. Zakład bez ryzyka 215 zł jest dostępny tylko wtedy jeśli zarejestrujesz się u bukmachera przez nasz link i skorzystasz z kodu promocyjnego Fortuna.

LVBET

Wysoki bonus od wpłaty to specjalność LV BET. U tego legalnego bukmachera otrzymasz 2000 zł od pierwszego depozytu i 1000 zł od drugiego przy wpłacie min. 50 zł (1% z mnożnikiem x100 w przypadku pierwszego i 1% z mnożnikiem x50 w przypadku drugiego, a więc w zasadzie 100% i 50% od wpłaty). Do tego 20 zł bonusu bez depozytu, 333 zł zakładu bez ryzyka i 50 zł darmowego zakładu dla posiadaczy karnetów na mecze piłkarskie wybranych drużyn. Trzeba przyznać, że kwota 3423 zł brzmi bardzo przekonująca. Bonus od pierwszej wpłaty należy obrócić 4 razy po kursie min. 2.00, ten od drugiej wpłaty 3 razy po kursie min. 2.00, a bonus bez depozytu 2 razy po kursie min. 2.00. Z kolei darmowy zakład należy postawić 4 razy po kursie min. 1.75, a zakład bez ryzyka jeden raz po kursie 1.75.

forBET

Bukmacher forBET postawił na bonus od wpłaty, a właściwie od dwóch depozytów. Tak więc możesz uzyskać 2000 zł za pierwszy depozyt, a do tego jeszcze cashback do 250 zł. Z kolei od drugiej wpłaty można zgarnąć podwojenie zysku z kuponu postawionego za depozyt do max. 200 zł. Cashback jest dostępny tylko wtedy jeśli zarejestrujesz się u bukmachera z naszym kodem promocyjnym BEZRYZYKA250. Wracając do bonusów. Za pierwszy depozyt jest to 100% do 2000 zł i cashback do 250 zł, za drugi mnożnik zysku za kupon postawiony za depozyt max. 200 zł. Minimalna kwota, aby uzyskać bonus to 20 zł. A jak wyglądają warunki obrotu? Aby odblokować bonus od pierwszej wpłaty musisz obrócić kwotą depozytu po kursie min. 2.0, a następnie kwotą bonusu 2 razy na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem min. 2.50. Zakład bez ryzyka należy obrócić 4 razy po kursie min. 2.00.

TOTALbet

100% do 5000 zł i freebety 60 zł. Tyle otrzymasz w Totalbet z naszym kodem promocyjnym. W skład freebetów wchodzi bonus bez depozytu 20 zł dostępny z naszym kodem promocyjnym LEGALNIVIP. Poza tym 20 zł freebetu za przejście pełnej rejestracji konta oraz cztery freebety po 5 zł każdy za wykonanie innej czynności (zaznaczenie zgód marketingowych, wpłacenie depozytu, za pierwszy postawiony zakład i za pierwszy zakład na virtuale).

Bonusem od wpłaty do 5000 zł należy obrócić 4 razy na kuponach AKO z min. 4 zdarzeniami i kursem pojedynczego zdarzenia 1.25 lub 5 razy na kuponach z min. 3 zdarzeniami i kursem pojedynczym 1.25. Bonus bez depozytu 20 zł wystarczy tylko aktywować na kuponie SOLO lub AKO z kursem min. 2.00. Taka sama zasada dotyczy freebetów.

eWinner

Młody bukmacher również posiada kod promocyjny. Rejestrując z nim konto gracza otrzymasz zakład bez ryzyka 160 zł. Co ważne, cashback nie podlega wymogom obrotu. Zwrot trafia na konto depozytowe i gracz może go od razu wypłacić.

Poza tym nowi gracze otrzymają bonus od drugiej wpłaty 50 % do 500 zł. Bonus od depozytu należy obrócić sześć razy na kuponach SOLO lub AKO z kursem min. 2.50.

PZBuk

Rejestrując konto u bukmachera PZBuk z naszym kodem bonusowym otrzymasz niedostępny w standardowej ofercie powitalnej darmowy zakład 20 zł. Wystarczy wpłacić pierwszy depozyt min. 20 zł a bonus zostanie dodany do konta gracza automatycznie.

Nowy gracz otrzyma także wyjątkowy cashback 500 zł. Co w nim takiego wyjątkowego? To, że gracz otrzyma zwrot za pierwszy przegrany kupon, a nie za pierwszy postawiony kupon. Cashbackiem wystarczy obrócić jeden raz na kuponie kombi z kursem min. pojedynczego zdarzenia 1.40.

Superbet

Na wprowadzenie kodu promocyjnego zdecydował się także Superbet. Jeśli gracz wpisze podczas rejestracji kod SBVIP to otrzyma dodatkowy bonus 35 zł na start. Poza tym w pakiecie powitalnym tego bukmachera znajduje się również bonus od pierwszej wpłaty 100 % do 50 zł, przyznawany na bardzo dobrych warunkach. Jest także zakład bez ryzyka do 500 zł, który dotyczy przegranych zakładów stawianych przez siedem dni od momentu rejestracji konta.

Freebet 35 zł przyznawany z kodem wystarczy obrócić jeden raz na kuponie z kursem min. 1.60. Zakład bez ryzyka wymaga czterokrotnego obrotu na kuponach z min. 2 zdarzeniami i kursem całkowitym min. 1.80. Z kolei bonus od wpłaty wystarczy obrócić jeden raz na kuponie z min. 2 zdarzeniami i kursem łącznym min. 1.80.

Jak wykorzystać kody promocyjne u bukmacherów

Wiesz już gdzie wpisać kod promocyjny u danego bukmachera i że nie zawsze jego brak w formularzu rejestracyjnym oznacza, że nie przysługuje Ci wyższa oferta na start.

Wiesz też jakie są bonusy u legalnych bukmacherów i jakie są wymagania obrotu. Pamiętaj, że wybierając daną promocje warto sprawdzić takżę warunki jej przyznawania (np. czy dostępna jest na wszystkie zakłady, jaki jest minimalny kurs itp.).

Jakiego bukmachera my polecamy? Na pewno tego, który daje więcej niż w ofercie standardowej. Przykładowo forBET daje wyższy bonus od wpłaty i zakład bez ryzyka. W Fortunie otrzymasz natomiast wyższy cashback, podobnie jak w Betclic i eWinner. Z kolei w STS z kodem przysługuje ci zakład bez ryzyka, którego w ogóle nie ma w standardowej ofercie. Warto zwrócić także uwagę na promocję PZBuk i TOTALbet .