Szybka rejestracja u bukmachera. Gdzie założyć konto tymczasowe? Jaki kod wpisać?

Szybka rejestracja umożliwia założenie konta tymczasowego. Wystarczy, że podasz podstawowe informacje na swój temat. Otwarcie konta następuje niemal natychmiastowo, bezpośrednio po weryfikacji adresu e-mail lub numerem telefonu. Większość bukmacherów oferuje graczom możliwość założenia konta tymczasowego. Czym się od siebie różnią?

Spis treści

Bukmacherzy z szybką rejestracją

Wśród polskich legalnych bukmacherów online opcją szybkiej rejestracji dysponują od dawna: PZBuk, STS, Fortuna i TOTALbet. Później wprowadzili ją również bukmacherzy LVBET, Superbet, BetX i Fuksiarz. Każdy bukmacher ma swoje zasady dotyczące konta tymczasowego. Różnią się opcje przyznawania bonusów, termin w jakim można używać konta czy maksymalne wpłaty.

BukmacherZawieranie
zakładów
Termin
ważności
Bonus
od depozytu
Pozostałe
bonusy
na start
Szybka rejestracja
STSdo 5000 PLNbez limituTAKTAKZałóż konto
Fortunado 5000 PLN28 dniTAKNIEZałóż konto
Totolotekdo 5000 PLNbez limituNIENIEZałóż konto
TOTALbetdo 5000 PLN90 dniTAKNIEZałóż konto
LVBETdo 5200 PLNbez limituTAKNIEZałóż konto
PZBukbrak limitubez limituTAKTAKZałóż konto
ComeOnbrak limitu30 dniNIETAKZałóż konto
Superbetdo 5000 PLN90 dniTAKTAKZałóż konto
Fuksiarzdo 5000 PLN90 dniBRAKTAKZałóż konto
BetXdo 5000 PLN30 dniTAKTAKZałóż konto

Najlepsze konto tymczasowe – szybka rejestracja w PZBuk

Spośród wszystkich bukmacherów najlepsze warunki korzystania z konta tymczasowego ma bukmacher PZBuk. Nie ma limitu co do kwoty do jakiej możemy zawierać zakłady, konto ważne jest bezterminowo, a do tego gracz otrzymuje cały pakiet bonusów powitalnych po szybkiej rejestracji.

Możliwość skorzystania z szybkiej rejestracji to niewątpliwie atut dla bukmachera. Nowi gracze nie lubią marnować zbyt wiele czasu na formalności. Chcą jak najszybciej, skorzystać z oferty i postawić zakład na swoją ulubioną drużynę.

Zwykle założenie konta internetowego u bukmachera tradycyjną metodą zajmuje sporo czasu. Wymagane jest wysłanie skanu dowodu osobistego i podanie wielu szczegółowych informacji. Proces weryfikacji danych trwa często dużo czasu, nawet 24 godziny. Może to zniechęcać potencjalnych nowych graczy do rejestracji.

Jak przejść szybką rejestrację w PZBuk?

Żeby założyć konto tymczasowe PZBuk należy przejść przez kilka kroków:

 1. Wejść na stronę www.pzbuk.pl.
 2. Kliknąć w baner “ZAREJESTRUJ SIĘ” (prawy-górny róg ekranu).
 3. Otwarty zostanie formularz. Na pierwszej z trzech stron podajemy: nazwę użytkownika, email, numer telefonu, hasło.
 4. Zaznaczamy wymagane checkboksy i klikamy w baner “KONTYNUUJ”.
 5. Zostaniemy przekierowani na drugą stronę formularza. W tym miejscu musimy podać następujące dane: imię, nazwisko, serię i numer dowodu lub paszportu, adres, datę urodzenia, płeć, PESEL, kraj, walutę, kod bonusowy (pole to jest opcjonalne, jednak może przynieść wiele korzyści; kod bonusowy PZBuk jest dostępny w naszym serwisie. Dzięki niemu uzyskasz dodatkowo darmowy zakład o wartości 20 PLN, które otrzymasz po wpłacie pierwszego depozytu, również na koncie tymczasowym).
 6. Po wypełnieniu danych i zaznaczeniu checkboksa z oświadczeniem o pełnoletności, klikamy w baner “KONTYNUUJ”.
 7. Na ostatniej stronie formularza, musimy ustalić limity obrotu i limity czasu na grę. Możemy ustalić je sami lub klikając w opcje “Ustaw sugerowany limit”.
 8. Na koniec, zatwierdzamy klikając w baner “Otwórz konto”.

Jeśli wszystkie dane okażą się prawidłowe, to po zatwierdzeniu staniesz się posiadaczem konta tymczasowego w PZBuk. Od tej pory możesz do woli wpłacać środki i obstawiać zakłady. Możliwość wypłaty będzie jednak dostępna dopiero po przejściu pełnej weryfikacji.

Pełna i szybka rejestracja u bukmacherów – czym się różnią?

Szybka rejestracja w formularzu składa się najczęściej z zaledwie dwóch kroków, a nie jak w przypadku rejestracji standardowej z trzech. Z reguły omijamy więc konieczność przesłania skanu dokumentu potwierdzającego tożsamość. Czynność tę możemy wówczas wykonać w innym, dogodnym dla nas czasie. Do momentu, w którym uzupełnimy swoje dokumenty i podamy numer konta założonego na nasze nazwisko, będziemy korzystać ze wspomnianego konta tymczasowego, które ma z zasady nieco ograniczone możliwości. Niemniej jednak, dopiero poprawne przejście weryfikacji pozwoli nam korzystać z pełni możliwości bukmachera.

Tym samym, do szybkiej rejestracji wymagane są z reguły:

 • imię,
 • nazwisko,
 • PESEL,
 • kraj,
 • login,
 • hasło,
 • adres email,
 • numer telefonu
 • kod promocyjny (opcjonalnie)

Do rejestracji pełnej, należy podać dodatkowo:

 • pełen adres,
 • serię i numer dowodu tożsamości (dowód osobisty lub paszport),
 • numer konta bankowego założonego na nasze nazwisko,
 • skan lub zdjęcie dowodu tożsamości (przód i tył).

Zarówno w przypadku rejestracji szybkiej jak i pełnej, niezbędne jest również zaznaczenie checkboksów, z pomocą których oświadczamy, że podane przez nas dane są prawdziwe oraz, że jesteśmy osobami pełnoletnimi. Musimy również potwierdzić naszą rejestrację – na ogół odbywa się to za pomocą linku, który zostaje przesłany na nasz e-mail lub za pomocą kodu, który dostarczony zostanie do nas SMS-em.

Weryfikacja u bukmachera nie trwa na ogół dłużej niż godzina, jednak poza godzinami pracy BOK, czas ten może się przedłużyć. Większość bukmacherów zastrzega, że weryfikacja nie powinna trwać dłużej niż 24 godziny. Jeśli coś pójdzie nie tak, to zostaniemy powiadomieni o tym drogą mailową. Najczęstszym problemem jest jakość skanu lub zdjęcia naszego dowodu tożsamości.

Po co bukmacherom zdjęcie naszego dowodu?

szybka rejestracja bukmacherzy

Wysyłanie skanu dowodu osobistego jest często źle odbierane przez osoby, które rejestrując się u bukmachera wolą zachować anonimowość. Musimy jednak zrozumieć także zakłady bukmacherskie. Konieczność weryfikacji prawdziwości danych osobowych podanych przez gracza spoczywa na bukmacherze. Wynika ona z zapisów ustawy hazardowej. Bukmacherzy bez weryfikacji dowodu nie mają żadnej wiedzy o rejestrującej się osobie. Jednak mając już skan są w stanie na samym starcie wykluczyć z rejestracji osoby niepełnoletnie i chronić je przed negatywnymi skutkami hazardu.

Jeśli bukmacher w Polsce ma w ofercie możliwość przejścia szybkiej rejestracji, nie oznacza to, że nie będziemy musieli w ogóle wysyłać zdjęcia dowodu. Będzie to konieczne między innymi w przypadku, gdy będziemy chcieli wypłacić wygraną lub (jak u większości buków) otrzymać wszystkie bonusy na start.

Pełna rejestracja bez dowodu – czy to możliwe?

Odpowiedź na to pytanie od pewnego czasu brzmi: TAK! Jak na razie jedynym bukmacherem, który wdrożył tego typu rozwiązanie jest Fortuna. Konto tymczasowe można u tego bukmachera błyskawicznie zamienić na stałe, bez konieczności przesyłania zdjęć czy skanów. Jak to działa?

Fortuna nawiązała współpracę z Krajową Izbą Rozliczeniową i jako pierwszy operator zakładów wzajemnych w kraju wdrożył w swoim serwisie usługę mojeID, znaną chociażby użytkownikom państwowych portali, takich jak ZUS ePUE czy IKP. Opcja ta umożliwia błyskawiczną weryfikację z pomocą konta bankowego użytkownika i jest bardzo wygodną alternatywą dla przesyłania skanu lub zdjęcia dowodu tożsamości. Lista obsługiwanych banków prezentuje się następująco:

 • PKO BP,
 • Pekao SA,
 • Bank ING,
 • Inteligo,
 • Getin Bank,
 • mBank,
 • BOŚ Bank,
 • Banki z grupy BPS.

Funkcja rejestracji przez mojeID ta jest w pełni bezpieczna, a dane, które zostają przekazane bukmacherowi są ograniczone do minimum. Proces weryfikacji poprzez tę usługę przebiega w następujący sposób:

 1. Wchodzimy w panel “Moje konto” w serwisie Fortuna i wybieramy potwierdzenie tożsamości usługą mojeID.
 2. Po przekierowaniu na stronę usługi, wybieramy bank, którego klientami jesteśmy.
 3. Logujemy się do banku (w niektórych przypadkach konieczne będzie również wpisanie kodu SMS).

Po przejściu tego procesu, nasze konto automatycznie zyska status konta stałego.

Wady i zalety szybkiej rejestracji

Zdecydowanie do zalet należy zaliczyć krótki czas trwania procesu rejestracji. Po jego przejściu możesz od razu obstawiać zakłady. Wszystko trwa zaledwie chwilę. Nie musisz podawać szczegółowych informacji o sobie. I co najważniejsze, nie musisz wysyłać skanu bądź zdjęć swojego dowodu osobistego.

Niestety minusem konta tymczasowego jest brak możliwości wypłacenia swoich środków czy wygranych. Dodatkowo kilku bukmacherów uniemożliwia w takiej opcji skorzystanie z pełnej oferty powitalnej, otrzymując tylko bonus od depozytu. Część buków określa też jak długo można korzystać z takiego konta. Po jego określonego czasu konieczne jest przejście całej rejestracji i oczekiwanie na weryfikację.

Jak założyć konto tymczasowe w TOTALbet?

Bukmacher TOTALbet wszedł na rynek w lipcu 2018 i od razu w swojej ofercie miał opcję szybkiej rejestracji. Wyprzedził tym samym inne firmy oferujące zakłady, które działały na rynku od dawna.

By założyć konto musisz podać kilka podstawowych informacji na swój temat, takich jak:

 • imię,
 • nazwisko,
 • e-mail,
 • PESEL,
 • nazwę użytkownika,
 • hasło,
 • datę urodzenia.

Na twoją skrzynkę mailową przyjdzie wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Po kliknięciu w niego, masz już aktywne konto tymczasowe.

Uprawnia ono do dokonywania wpłat i zawierania zakładów. Nie możesz jednak wypłacać środków. Otrzymasz również trzy zakłady bez ryzyka po 111 zł każdy. Bonus bez depozytu nie jest dostępny w standardowej ofercie na start tego bukmachera, ale można go otrzymać w inny sposób, czyli po dokonaniu pełnej rejestracji i skorzystaniu z kodu bonusowegodo TOTALbet .

Konto tymczasowe TOTALbet jest ważne 90 dni. Po upływie tego czasu zostaniesz poproszony o przejście całej weryfikacji i przekształcenia konta w stałe. Podobnie jak w sytuacji, gdy przekroczysz kwotę depozytów (limitem jest 5000 zł).

Szybka rejestracja TOTALbet 2019. Załóż konto tymczasowe

Jak działa konto tymczasowe w Fortunie?

Również popularny bukmacher Fortuna daje możliwość założenia konta tymczasowego. Jakie są warunki? Musisz uzupełnić formularz z danymi. Jest ich nieco więcej niż u innych bukmacherów, ale uzupełnienie rubryk powinno zająć dosłownie chwilę. Podobnie jak u poprzednich buków otrzymasz maila z linkiem aktywacyjnym. Konto tymczasowe pozwoli Ci wpłacić depozyt i obstawić zakłady. Nie możesz wypłacać środków.

Co ważne, Fortuna doda w swojej ofercie powitalnej. Otrzymasz zakład bez ryzyka 200 zł (który możesz powiększyć kodem promocyjnym do 215 zł) oraz bonus do 2000 zł od depozytu.

Twoje konto będzie ważne 28 dni. Po tym czasie, chcąc grać dalej, musisz przejść przez całą rejestrację. Ze względów prawnych obowiązuje limit wysokości wygranej na jednym kuponie, który wynosi 2279,99 zł oraz kwota maksymalnego depozytu na poziomie 5000 zł.

Po przekształceniu konta na stałe otrzymasz trzeci prezent powitalny od Fortuny- bonus bez depozytu 20 zł w postaci punktów Fortuna Klub Plus. Przyznane środki należy przeznaczyć na zakłady.

STS konto tymczasowe – jak działa?

Jeden z najpopularniejszych polskich bukmacherów oczywiście również ma opcję szybkiej rejestracji. STS daje możliwość założenia konta tymczasowego, którego proces rejestracji trwa zaledwie chwilę. Limit depozytu wynosi 5000 zł.

Na takim koncie możesz dokonywać wpłat i stawiać zakłady, ale nie możesz, podobnie jak u pozostałych buków, wypłacać środków z konta. By móc to zrobić, musisz przejść pełną rejestrację. Z konta możesz korzystać bez limitów czasowych.

Szybka rejestracja STS 2019. Jak założyć konto tymczasowe STS

Po przejściu szybkiej rejestracji otrzymasz wszystkie bonusy jakie zawiera oferta powitalna STS, czyli przyznawany wyłącznie z naszym kodem 100 PLN zakład bez ryzyka, 600 PLN PLN od wpłat, a także warte w sumie 60 PLN bonusy za zadania.

Pamiętaj, pałną ofertę otrzymasz tylko wtedy, gdy skorzystasz ze specjalnego kodu bonusowego STS. Warto wspomnieć, że STS jest jedynym bukmacherem, który oferuje graczom wszystkie bonusu na start po szybkiej rejestracji.

Jak założyć konto tymczasowe w LVBET?

Na początku lutego 2019 do grona bukmacherów z szybką rejestracją dołączył LV BET. Zasady są podobne jak u pozostałych buków. Czego wymaga ten bukmacher? Konto tymczasowe w LVBET można założyć po podaniu następujących danych:

 • imienia i nazwiska,
 • numeru PESEL,
 • adresu email,
 • numeru telefonu komórkowego.

Otwarcie konta następuje bezpośrednio po dokonaniu weryfikacji podanego przez gracza adresu e-mail.

Na konto tymczasowe możesz wpłacać środki, zawierać zakłady, ale nie możesz wypłacać pieniędzy. Maksymalny limit zakładów to 5200 zł. Po szybkiej rejestracji w LV BET graczowi przysługuje bonus od pierwszego depozytu do 2000 zł i 1000 zł od drugiego depozytu oraz zakład bez ryzyka 333 zł. W standardowej ofercie bukmachera nie ma więcej bonusów na start, jednak korzystając z kodu bonusowego można zgarnąć dodatkowo 20 zł bez depozytu. Freebet otrzymasz jednak dopiero po dokonaniu pełnej rejestracji.

Konto tymczasowe w Superbet

Superbet również umożliwia szybką rejestrację. Formularz składa się tylko z jednej strony, na której trzeba uzupełnić podstawowe informacje, takie jak:

 • imię i nazwisko,
 • email,
 • nazwę użytkownika,
 • hasło,
 • narodowość,
 • PESEL,
 • kraj zamieszkania.

Superbet posiada jeden z najprostszych formularzy rejestracyjnych spośród legalnych bukmacherów online. Żeby stać się posiadaczem konta tymczasowego, wystarczy poświęcić dosłownie kilkadziesiąt sekund. Dodatkowo, możemy podać kod bonusowy Superbet, dzięki któremu można zyskać freebet od depozytu o wartości 35 PLN. Limit depozytów na koncie tymczasowym wynosi 5000 zł, a z konta można korzystać do 90 dni. Po upływie tego czasu gracz zostanie poproszony o przekształcenie go w konto stałe. Mimo to, żeby skorzystać z oferty powitalnej Superbet, nie ma konieczności przechodzenia procesu weryfikacji. 

Szybka rejestracja w ComeOn

U bukmachera ComeOn szybka rejestracja trwa niespełna minutę, przy czy możemy samodzielnie wypełnić krótki, 3-stronnicowy formularz szybkiej rejestracji (2 strony z podstawowymi danymi + strona z limitami) lub skorzystać z opcji podobnej do MojeID, zwanej w ComeOn Transactionlink, która przekieruje Was do bankowości elektonicznej i tam potwierdzicie swoję dane. Co ciekawe, jeśli wybierzecie tę drugą opcję, to będziecie mieli możliwość potwierdzić swoje dane za pomoca Revoluta.

W ComeOn nie ma limitu wpłat, ale jest limit ważności konta tymczasowego. To 30 dni. Po szybkiej rejestracji w ComeOn gracz otrzymuje bonus na start w postaci zakładu bez ryzyka.

Konto tymczasowe w Fuksiarz

Młody bukmacher Fuksiarz posiada również opcję szybkiej rejestracji. Konto tymczasowe w Fuksiarzu to konto o uproszczonej procedurze rejestracji. Posiada jednak pewne ograniczenia. Podczas rejestracji konta tymczasowego nie jest konieczne załączanie skanu dowodu tożsamości. Niestety nie można wypłacać z niego środków. Można natomiast wpłacać depozyty i stawiać zakłady. Z takiego konta można korzystać 90 dni, po upływie tego czasu należy przekształcić je na konto stałe. Zawieranie zakładów jest możliwe do kwoty 5000 zł. Na koncie tymczasowym można odebrać bonus powitalny Fuksiarz.

Szybka rejestracja w BetX

Bukmacher BetX również umożliwia założenie konta tymczasowego. Należy wypełnić formularz składający się z czterech kroków. Nie powinno to zająć dłużej niż 5 minut. Limit depozytów na koncie tymczasowym wynosi 5000 zł. Gracz może z niego korzystać 30 dni po czym należy przekształcić konto w stałe wysyłając zdjęcia dowodu tożsamości i numer konta bankowego. Na koncie tymczasowym gracz otrzyma oba bonusy powitalne.

Czy warto założyć konto tymczasowe?

Naszym zdaniem plusów płynących z założenia konta tymczasowego jest więcej niż minusów, dlatego warto je założyć. Jeśli chcemy szybko obstawić jakiś mecz to jest to idealna opcja. Brak niektórych bonusów na start nie jest problemem, gdyż otrzymamy je po przeprowadzeniu pełnej rejestracji, którą możemy przeprowadzić gdy będziemy mieli trochę czasu.

Szybka rejestracja u bukmacherów – pytania i odpowiedzi

Którzy bukmacherzy mają opcję szybkiej rejestracji?

Większość legalnych bukmacherów online umożliwiają założenie konta tymczasowego. Szybką rejestrację znajdziemy u bukmacherów: STS, Fortuna, Totolotek, TOTALbet, LVBET, PZBuk,Etoto, Superbet i BetX.

Jak długo można korzystać z konta tymczasowego?

Po szybkiej rejestracji gracz ma aktywne konto tymczasowe. Jak sama nazwa wskazuje, korzystanie z niego jest ograniczone czasowo. Termin ważności konta waha się od 28 do 90 dni. Są również tacy bukmacherzy, u których nie ma ograniczeń czasowych na koncie tymczasowym (STS, LV BET czy PZBuk).

Jaki jest limit depozytów na koncie tymczasowym?

Po szybkiej rejestracji gracz może wpłacać depozyty i typować zakłady. Jest jednak ograniczenie wpłat na koncie tymczasowym. U większości bukmacherów limit depozytów wynosi 5000 zł.

Czym różni się szybka rejestracja od pełnej rejestracji?

Po szybkiej rejestracji gracz ma aktywne konto tymczasowe. Występują na nim ograniczenia związane z kwotami depozytów czy czasem w jakim można z niego korzystać. Plusem jest to, że proces szybkiej rejestracji trwa zaledwie chwilę i nie trzeba wysyłać zdjęcia dowodu tożsamości i numeru konta bankowego. Nie można jednak wypłacić wygranych. Do tego należy przekształcić konto w stałe, czyli wysłać zdjęcie dowodu oraz numer konta bankowego.