Liga Mistrzów za darmo – gdzie oglądać?

Fani Champions League chcą śledzić mecze swoich ulubionych drużyn na żywo i najlepiej jeśli nie musieliby za to płacić. Dlatego podpowiadamy gdzie oglądać Ligę Mistrzów za darmo online w sezonie 2022/2023.

Bukmacher Fuksiarz, który oferował kod dostępu do Polsat Box Go Sport, gdzie mogłeś oglądać mecze Ligi Mistrzów, wycofał swoją promocję. Nie wiemy czy pojawi się ona ponownie. Aktualnie żaden z bukmacherów nie posiada transmisji z Ligi Mistrzów na żywo.

Liga Mistrzów – jak oglądać za darmo?

 1. Zarejestruj konto u bukmachera Fuksiarz przez nasz link.
 2. W ciągu 48 godzin od rejestracji wpłać depozyt min. 100 zł.
 3. Na adres e-mail trzymasz kod dostępu do Polsat Box Go Sport.
 4. Otrzymany kod wpisz na stronie: polsatboxgo.pl/panel/mamkod.
 5. Oglądaj dowolne mecze Ligi Mistrzów na żywo.
Pakiet Polsat Box Go Sport Oglądaj Ligę MIstrzów na żywo Odbierz pakiet

Liga Mistrzów za darmo

Prawo do transmisji wszystkich meczów Ligi Mistrzów w Polsce ma grupa Polsat. Nie są one jednak dostępne na bezpłatnym kanale, tylko na Polsat Sport Premium w TV lub serwisie online Polsat Box Go. Znamy jednak sposób jak uzyskać dostęp do transmisji Ligi Mistrzów na żywo bez konieczności płacenia abonamentu.

Dzięki darmowej rejestracji online u bukmachera Fuksiarz otrzymasz pakiet Polsat Box Go Sport a w nim kanał Polsat Sport Premium. Możesz tam oglądać Ligę Mistrzów na żywo. Otrzymanie pakietu jest jednak możliwe tylko dzięki rejestracji przez naszą stronę. Wchodząc na stronę bukmachera bezpośrednio przez wyszukiwarkę i zakładając tą drogą konto gracza nie otrzymasz pakietu Polsat Box Go Sport.

Jak oglądać Ligę Mistrzów 2022/2023 za darmo?

Tak jak wspomnieliśmy, założenie konta u bukmachera Fuksiarz przez naszą stronę umożliwia otrzymanie pakietu Polsat Box Go Sport. Opiszemy zatem pokrótce jak wygląda proces rejestracji. Przechodząc przez te punkty będziesz już o krok od transmisji Ligi Mistrzów za darmo.

Liga Mistrzów na żywo za darmo
 1. Przejdź na stronę bukmachera przez nasz link. Klikając w link zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego na stronie fuksiarz.pl. Tylko wtedy będziesz mógł skorzystać z pakietu Polsat Box Go Sport.
 2. Wypełnij dane w formularzu. Zostaniesz poproszony o podanie danych do konta oraz danych osobowych. Potwierdź ukończenie 18 lat i zapoznanie się z regulaminami.
 3. Kod promocyjny w formularzu. Jeśli przechodząc na drugą stronę formularza, w prawym górnym rogu znajdziesz kod FKVIP to oznacza, że wszystko zmierza w dobrym kierunku i jesteś już blisko otrzymania dostępu do transmisji z Ligi Mistrzów na żywo.
 4. Ukończ rejestrację. Kliknij przycisk „zarejestruj konto” i ustal limity gry.

Masz już aktywne konto gracza w Fuksiarzu. Został ostatni krok – wpłać na konto u bukmachera depozyt 100 zł (w ciągu 48 od rejestracji konta). Na adres e-mail otrzymasz kod dostępu do miesięcznego pakietu na Polsat Box Go Sport. Wystarczy, że zarejestrujesz konto na polsatboxgo.pl i użyjesz kodu na stronie: polsatboxgo.pl/panel/mamkod. Od teraz możesz oglądać LM za darmo na kanałach Polsat Sport Premium.

Liga Mistrzów na żywo w Polsat Box Go Sport

Kod do miesięcznego pakietu Polsat Box Go Sport jest ważny 3 miesiące. W tym czasie musisz go aktywować. Pamiętaj, że najpierw musisz założyć konto na polsatboxgo.pl, by móc wpisać kod, który aktywuje pakiet z Ligą Mistrzów za darmo.

Transmisje z Champions League możesz oglądać w jakości Full HD na komputerze, smartfonie, tablecie i Smart TV. Do tego wszystkie mecze możesz oglądać bez reklam.

Przed, w trakcie i po meczach Ligi Mistrzów w specjalnym studio przygotowanym przez Polsat eksperci analizują każde spotkanie. Wśród nich są m.in Bożydar Iwanow, Tomasz Włodarczyk, Andrzej Janisz i eksperci z Eleven Sports. Analizy taktyczne są prowadzone z wykorzystaniem grafiki trójwymiarowej i rozszerzonej rzeczywistości.

Warto też dodać, że posiadając pakiet Polsat Sport Premium możesz oglądać szereg innych rozgrywek piłkarskich z najwyższej półki, takich jak:

 • La Liga,
 • Bundesliga,
 • Serie A,
 • Ekstraklasa,
 • Liga Narodów.

Liga Mistrzów – gdzie oglądać za darmo?

Jak wspomnieliśmy, bukmacher Fuksiarz nie umożliwia już oglądania Ligi Mistrzów za darmo. Niemniej można u tego buka typować zakłady na mecze Champions League po atrakcyjnych kursach i śledzić wynik na żywo w wizualizacjach.

Po rejestracji u bukmachera przez nasz link otrzymasz też możliwość skorzystania z zakładu bez ryzyka do 500 zł. Wszystko opisujemy dokładnie w artykule o kodzie i bonusie bukmachera Fuksiarz.

Liga Mistrzów UEFA – gdzie oglądać?

Jak już wspomnieliśmy, pełne prawa do transmisji meczów Ligi Mistrzów w sezonie 2022/2023 na Grupa Polsat. Stąd też obejrzysz je w Polsat Sport Premium i w serwisie Polsat Box.

Wybrane spotkania będzie można też śledzić w Telewizji Polskiej, której umożliwia to sublicencja. W środowe wieczory na kanale TVP1 można oglądać po jednym wybranym meczu LM na żywo. Można je też oglądać na sport.tvp.pl.

Liga Mistrzów za darmo – FAQ

Jak oglądać Ligę Mistrzów za darmo?

Mecze Ligi Mistrzów w sezonie 2022/2023 można oglądać za darmo dzięki rejestracji u bukmachera Fuksiarz przez naszą stronę. Otrzymasz wtedy dostęp do pakietu Polsat Box Go Sport, w którym transmitowane są mecze LM na żywo.

Gdzie w internecie można obejrzeć Ligę Mistrzów?

Ligę Mistrzów można oglądać na polsatboxgo.pl w pakiecie Polsat Box Go Sport. Niektóre mecze transmitowane są również na sport.tvp.pl.

Gdzie oglądać dzisiejszy mecz Ligi Mistrzów?

Obejrzysz go w pakiecie Polsat Box Go Sport. Dostęp do pakietu możesz otrzymać za darmo rejestrując się u bukmachera Fuksiarz przez naszą stronę.