Obstawiaj LM z SuperPrzewagą w Superbet

Liga Mistrzów za darmo – gdzie oglądać?

Fani Champions League chcą śledzić mecze swoich ulubionych drużyn na żywo i najlepiej jeśli nie musieliby za to płacić. Dlatego podpowiadamy, gdzie oglądać Ligę Mistrzów za darmo online w sezonie 2023/2024.

Spis treści

liga mistrzów transmisja

Gdzie oglądać mecze Ligi Mistrzów za darmo?

Prawo do transmisji wszystkich meczów Ligi Mistrzów w Polsce ma grupa Polsat. Nie są one jednak dostępne na bezpłatnym kanale, tylko na Polsat Sport Premium w TV lub w serwisie online Polsat Box Go.

Nie ma zatem innej możliwości oglądania w TV meczów Ligi Mistrzów, ponieważ TVP nie uzyskała sublicencji na transmisję Champions League.

Liga Mistrzów transmisja u bukmacherów

Czy można oglądać Ligę Mistrzów u bukmacherów? Niestety, nie mam dobrej informacji, także legalni bukmacherzy nie posiadają sublicencji na transmisję meczów Ligi Mistrzów. Jeszcze kilka miesięcy temu, zakładając konto u bukmachera Fuksiarz, można było otrzymać kod dostępu do Polsat Box Go Sport. Obecnie Fuksiarz nie oferuje już takiej promocji. Jeśli zmieni swoją decyzję, poinformuję Was o tym.

Gdzie obstawiać Ligę Mistrzów 2023/2024 za darmo?

Jeśli chcecie nie tylko oglądać, ale i obstawiać zakłady bukmacherskie na Ligę Mistrzów, to polecamy Wam wybrać następujących bukmacherów. Mają oni najlepszą ofertę powitalną oraz atrakcyjne kursy na Champions League. Wystarczy, że kliknięcie przycisk OBSTAWIAJ, a formularz rejestracyjny zostanie uzupełniony specjalnym kodem, dzięki któremu otrzymacie darmowy bonus.

  • oferta powitalna: 340 zł: 300 zł cashbacki + 20 bez depozytu + 15 freebet (z kodem) + 5 zł za kupon
Obstawiaj
  • oferta powitalna: 1660 zł: 1500 zł od depozytu + 60 zł za zadania + 100 zł zakład bez ryzyka (z kodem)
Obstawiaj
  • oferta powitalna: 3775 zł: 3500 zł cashback + 200 zł od depozytu + 20 zł w aplikacji + 35 zł freebet (z kodem)
Obstawiaj

Liga Mistrzów – gdzie oglądać za darmo?

Jak wspomnieliśmy, bukmacher Fuksiarz nie umożliwia już oglądania Ligi Mistrzów za darmo. Niemniej u tego buka także warto typować zakłady na mecze Champions League po atrakcyjnych kursach i śledzić wynik na żywo w wizualizacjach.

Po rejestracji u bukmachera przez nasz link otrzymasz też możliwość skorzystania z zakładu bez ryzyka do 500 zł. Wszystko opisujemy dokładnie w artykule o kodzie i bonusie bukmachera Fuksiarz.

Liga Mistrzów UEFA – gdzie oglądać?

Jak już wspomnieliśmy, pełne prawa do transmisji meczów Ligi Mistrzów w sezonie 2023/2024 ma grupa Polsat. Stąd też obejrzysz je w Polsat Sport Premium i w serwisie Polsat Box Go Sport.

Transmisja Liga Mistrzów za darmo – pytania

Jak oglądać Ligę Mistrzów za darmo?

Mecze Ligi Mistrzów w sezonie 2023/2024 można oglądać jedynie odpłatnie, wykupując dostęp do kanałów Polsat Sport Premium.

Gdzie można oglądać mecze Ligi Mistrzów za darmo?

Mecze Ligi Mistrzów za darmo nie są dostępne za darmo. Ligę Mistrzów można oglądać na kanałach Polsat Sport Premium i w Polsat Box Go Sport.

Gdzie oglądać dzisiejszy mecz Ligi Mistrzów?

Obejrzysz go na kanałach Polsat Sport Premium lub w pakiecie Polsat Box Go Sport. Dostęp do pakietu należy wykupić.

Na jakim programie obejrzeć Ligę Mistrzów?

Liga Mistrzów UEFA dostępna jest na dwóch kanałach Polsat Sport Premium.