Programy lojalnościowe u bukmacherów

We wszystkich branżach dostępnych na rynku istotne jest, by doceniać swoich klientów. Ważne są drobne upominki, gadżety czy zwykłe personalne podziękowania za lojalność od danej firmy. Nie inaczej jest w branży bukmacherskiej. Dlatego powstały programy lojalnościowe, dzięki którym wierni gracze mogą zdobyć darmowe bonusy, nagrody rzeczowe czy bilety na wydarzenia sportowe.

Bukmacherskie programy dla graczy

Sprawdziliśmy, którzy bukmacherzy mają w swojej ofercie programy lojalnościowe. Zazwyczaj gracze zbierają w nich punkty, za które mogą otrzymać różne nagrody. Na jakie profity mogą liczyć w poszczególnych zakładach bukmacherskich?

BukmacherProgram lojalnościowyProfityDla kogo?
STSStrefa VIP– dedykowany konsultant
– zaproszenia na wydarzenia sportowe
– prezenty urodzinowe
– wyższe limity lub ich brak
Dla aktywnych i zaangażowanych graczy, którzy otrzymają zaproszenie od STS
FortunaFortuna Klub Plus– bonusy z katalogu programu
– darmowe zakłady bukmacherskie
– bonusy kursowe dla graczy
Każdy zarejestrowany gracz, który typuje zakłady jest członkiem
ForBetVIP Club– osobisty opiekun
– większe limity na grę
– zaproszenia na wydarzenia sportowe
– szybka autoryzacja konta
Dla aktywnych i zaangażowanych graczy (depozyty powyżej 10 000 zł miesięcznie), którzy otrzymają zaproszenie od forBET
LV BetLV Punkty– bonusy za zebrane punkty
– specjalne promocje dla członków
– wyższe kursy procentowe
Każdy zarejestrowany gracz, który typuje zakłady jest członkiem
BetclicStrefa VIP– dedykowana obsługa klienta
– specjalne promocje
– zaproszenia na wydarzenia sportowe
– upominki
Dla aktywnych i zaangażowanych graczy, którzy otrzymają zaproszenie od Betclic
TotolotekBetClub w Totolotku– darmowe bonusy bukmacherskie
– specjalne dedykowane promocje
– nagrody rzeczowe dla graczy
Każdy zarejestrowany gracz, który typuje zakłady jest członkiem
PZBukSklep Gracza
Klub VIP
– premie bonusowe
– bonus bez depozytu
– bonusowe zakłady sportowe
– inne upominki
Każdy zarejestrowany gracz jest członkiem sklepu
Członkostwo w klubie na specjalne zaproszenie
TotalbetTOTAL VIP– zwrot części obrotu wypłacany co tydzień
– darmowe zakłady
Każdy gracz, który w ciągu tygodnia uzbiera 3500 punktów
EtotoETOTOMANIA i Liga VIP– bonusy za zebrane punkty
– freebety
– środki bonusowe
Każdy zarejestrowany gracz, który typuje zakłady jest członkiem
Noblebet logoGentleman’s Club– indywidualny opiekun
– priorytet zgłoszeń i wypłat
– zaproszenia na eventy
– dedykowane promocje
Dla aktywnych i zaangażowanych graczy, którzy otrzymają zaproszenie od Noblebet

Rodzaje bonusów lojalnościowych

Programy lojalnościowe u legalnych bukmacherów online różnią się między sobą. W niektórych przypadkach gracze zbierają punkty za każdy postawiony zakład lub za każdą postawioną złotówkę, innym razem bukmacher sam zaprasza najwierniejszych graczy do ekskluzywnego klubu gracza.

W zależności od programu użytkownicy mogą zdobyć:

 • darmowe zakłady
 • bonusy kursowe
 • zaproszenia na wydarzenia
 • prezenty urodzinowe
 • priorytetową obsługę
 • nagrody rzeczowe

Nie wszyscy bukmacherzy mają przygotowane dla graczy takie programy, a szkoda, bo same bonusy powitalne czy okazjonalne promocje mogą nie wystarczyć do zatrzymania klienta na dłużej u siebie. Czasami pojawiają się promocje czasowe, w których aktywni w danym okresie czasu gracze zostają nagrodzeni specjalnymi bonusami.

Punkty FKP w Fortunie – co to jest?

Fortuna Klub Plus punkty

Zacznijmy od jednego z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce. Fortuna Klub Plus istnieje od dawna i cieszy się dużą popularnością wśród graczy.

Rejestrując konto stałe i wpisując podczas rejestracji Fortuna kod promocyjny otrzymasz na start otrzymasz trzy bonusy: od depozytu do 2000 zł, zakład bez ryzyka do 215 zł i 2800 punktów Fortuna Klub Plus, które możesz wymienić na bonus bez depozytu 20 zł. Co ciekawe, mimo tego, że gracz otrzymuje na start punkty FKP i może je wymienić na zakład nie oznacza to, że staje się członkiem klubu. By dołączyć do FKP trzeba udać się do punktu stacjonarnego, założyć kartę i poprosić obsługę, by dopisała ją do naszego konto online.

Za każdy postawiony kupon w Fortunie gracz zbiera punkty (każde postawione 2 zł to 1 punkt FKP). Maksymalna dzienna liczba punktów do zdobycia wynosi 300. Bukmacher może przyznawać również dodatkowe punkty wybranym uczestnikom. Zebrane punkty można wymieniać na:

 • bonusy z katalogu
 • darmowe zakłady
 • bonusy kursowe

Na przykład zakład bez ryzyka do 5 zł to 450 punktów, zaś bezpieczny zakład do 100 zł to 8100 punktów.

Dla członków Fortuna Klub Plus organizowane są też dodatkowe promocje, w których mogą zdobyć dodatkowe punkty lub bonusy.

Bonusy za LV Punkty

Każda osoba, która stawia zakłady u bukmachera LV BET zbiera LV Punkty. Wystarczy mieć aktywne konto gracza. Jeśli jeszcze go nie masz skorzystaj z naszej oferty i wpisz podczas rejestracji kod promocyjny a otrzymasz wyższy od standardowego pakiet powitalny.

Za każde wydane na zakłady 25 zł gracz otrzymuje 1 LV Punkt. Gromadzone punkty można następnie wymieniać na prawdziwe pieniądze. 100 LV Punktów to równowartość 5 zł. Punkty wymienisz na pieniądze za pomocą jednego kliknięcia.

Dodatkowo LV BET od czasu do czasu organizuje specjalne promocje, dzięki którym gracze mogą zdobyć jeszcze więcej LV Punktów. Bukmacher będzie o nich informował drogą mailową, ale informacje o aktualnych akcjach znajdziesz też w zakładce “PROMOCJE”, widocznej na górze strony głównej lvbet.pl.

Program Bet Club w Totolotku

BetClub program lojalnościowy Totolotka

Gracze tego najstarszego bukmachera w Polsce dobrze znają program Bet Club. Dla tych, którzy nie są jeszcze użytkownikami tego buka wyjaśniamy o co w nim chodzi.

Na początek należy oczywiście zarejestrować swoje konto na totolotek.pl. Najlepiej zrobić to z kodem promocyjnym Totolotka, dzięki któremu otrzymasz wyższy od standardowego bonus powitalny. Członkiem Bet Club staje się automatycznie każda osoba, która posiada aktywne konto.

W zależności od rodzaju postawionego zakładu i jego stawki gracz otrzymuje określoną liczbę punktów. W przypadku zakładów Toto-Mix ilość punktów jest równa iloczynowi stawki i liczby zdarzeń. Tak samo jest w przypadku kuponów Toto-Mix-Live.

Totolotek często organizuje również specjalne promocje, w których gracze stawiający kupony mogą skorzystać z wyższej punktacji.

Punkty Bet Club tracą ważność rok po ich otrzymaniu, w ostatnim dniu miesiąca odpowiadającego nazwie miesiąca, w którym zostały przyznane (np. punkty przyznane 12.03.2019 tracą ważność 21.03.2020).

W programie lojalnościowym występują dwa statusy:

 • Srebrny – od 0 do 5000 punktów
 • Złoty – powyżej 5000 do 20 000 punktów (gracz posiadający taki status otrzymują o 20% więcej punktów Bet Club przy każdym zakładzie)
 • Platynowy – powyżej 20 000 punktów (gracz posiadający taki status otrzymuje 50% więcej punktów Bet Club przy każdym zakładzie)

System codziennie zlicza punkty i w momencie uzbierania odpowiedniej liczby automatycznie zostaje zmieniony status. Utrzymuje się on przez 3 miesiące od chwili jego podwyższenia.

Gdy gracz uzbiera min. 5000 punktów może je wymienić na bonusy.

STS VIP dla aktywnych graczy

Zupełnie inny program dla graczy ma STS. Strefa VIP to specjalny program przeznaczony dla najwierniejszych i najaktywniejszych użytkowników tego bukmachera. Oczywiście, by mieć szanse zostać klientem VIP musisz posiadać aktywne konto w STS, w tym celu przejdź do rejestracji przez nasz link i skorzystaj z kodu promocyjnego a otrzymasz wyższą od standardowej ofertę powitalną.

Kolejnym krokiem jest ponadprzeciętna aktywność i zaangażowanie w grę. Czyli im więcej i częściej obstawiasz tym masz większe szanse, by dostać zaproszenie do ekskluzywnej strefy. Jeśli bukmacher zaprosi cię do programu VIP czekać będzie na ciebie wiele korzyści.

Przede wszystkim zostanie ci przydzielony dedykowany konsultant, dzięki któremu otrzymasz priorytetową obsługę. Dodatkowe członkowie strefy VIP otrzymują zaproszenia na najciekawsze wydarzenia sportowe, a także prezenty urodzinowe. Użytkownicy objęci programem otrzymują najwyższą tolerancję stawek oraz najniższe możliwe limity lub ich całkowity brak.

VIP Club dla graczy forBET

Program VIP Club w forBET działa na podobnej zasadzie co strefa VIP w STS. Mogą z niego korzystać gracze, których aktywność wyróżnia się spośród innych. W zależności od statusu (gold, diamond itp.) gracza w programie, może on liczyć na różne przywileje.

Na jakie udogodnienia mogą liczyć członkowie VIP Club?

 • osobisty opiekun
 • większe limity na grę
 • zaproszenia na wydarzenia sportowe
 • szybka autoryzacja

Bukmacher w każdym miesiącu zaprasza do klubu nowych graczy, wybiera spośród tych, którzy są najaktywniejsi i grają za wysokie stawki. Do klubu mają również szansę dołączyć nowi gracze, których miesięczne wpłaty przekraczają 10 000 zł. Jeśli chciałbyś zostać członkiem klubu, a nie jesteś jeszcze graczem forBET pierwszym krokiem jest założenie konta u tego buka. Robiąc to z naszym kodem promocyjnym otrzymasz dodatkowe bonusy na start.

Sklep gracza w PZBuk

PZBuk sklep gracza

Sklep gracza to miejsce, w którym użytkownicy PZBuk mogą wymieniać zebrane punkty za aktywność na specjalne bonusy. Pierwsze punkty otrzymuje się na samym początku, za rejestrację. Dołączając do tego bukmachera wpisz kod promocyjny, dzięki któremu otrzymasz ekstra bonus w postaci 20 000 punktów, które można wymienić na bonusy w sklepie PZBuk. Rejestracja konta daje nam 600 punktów. Za codzienne logowanie na konto dostaniesz 25 punktów. Każdy wysłany przez ciebie i zatwierdzony dokument to kolejne 500 punktów. Wpłacając depozyt na konto również otrzymasz punktu! Każde wpłacone 50 zł to 50 punktów. Pierwszy dokonany depozyt to 100 punktów.

Zebrane punkty gracz może wymieniać na bonusy, darmowe zakłady i inne prezenty. Dokonasz tego w zakładce “Sklep” dostępnej ze strony głównej.

Ekskluzywny klub VIP dla graczy PZBuk

W ślad za innymi bukmacherami, którzy prowadzą programy dla najaktywniejszych graczy, poszedł PZBuk. Członkiem klubu VIP można zostać tylko na specjalne zaproszenie. Kto może na nie liczyć? Oczywiście gracze, którzy regularnie typują, wpłacają duże depozyty, nie boją się ryzyka.

Członkowie klubu VIP mogą liczyć na indywidualną obsługę klienta, dostęp do ofert promocyjnych, bonusów i konkursów, których nie znajdziesz w standardowej ofercie PZBuk oraz ulepszony Sklep Gracza.

Strefa VIP w Betclic

Program lojalnościowy dla wyjątkowych klientów dostępny jest także w Betclic. Strefa VIP dostępna jest tylko ze specjalnym zaproszeniem, które wysyła bukmacher. W elitarnym gronie znajdują się osoby, które są aktywne, zaangażowane, lojalne i nie boją się ryzyka.

Co zyskują użytkownicy, którzy są w strefie VIP? Oczywiście dedykowaną obsługę klienta, która rozwiąże wszystkie nasze problemy. Dostęp do eksluzywnych promocji dopasowanych do potrzeb klienta. Często klienci VIP zapraszani są również na wydarzenia sportowe i otrzymują upominki. Mają dostęp do oferty premium i nowych promocji przed innymi graczami.

Cashback za obrót w programie TOTAL VIP

Również bukmacher TOTALbet zdecydował się na wprowadzenie programu dla najaktywniejszych graczy. Każdy gracz może wziąć udział w programie. Typuj zakłady i zbieraj punkty. Każda złotówka przeliczana jest na 0.5 – 1.2 punkty (w zależności od liczby zdarzeń na kuponie). W przypadku jednego zdarzenia na kuponie jest to 0.5 punktu za każdą złotówkę, przy dwóch 0.7 punktu, przy trzech 0.9 punktu, a przy 4 i więcej – 1.2 punktu. Osoby, które w trakcje tygodnia uzbierają co najmniej 3500 punktów zostaną objęte programem. Taki gracz otrzyma dostęp do rankingu i freebet 10 zł. Gracze, którzy znajdą się w pierwszej setce rankingu zdobędą status VIP GOLD i otrzymają cashbacki z części dokonanego obrotu na saldo główne.

Wysokość cashbacku obliczana jest na podstawie przysługującego przelicznika miesięcznego i liczby zebranych punktów TOTAL VIP. Na początku przelicznik wynosi 1% i za każdy kolejny miesiąc obecności w VIP GOLD, zwiększa się o 0.1 pkt procentowego. Maksymalnie może wynieść 2%.

Program bonusowy Etotomania

Program lojalnościowy Etotomania - punkty

Bukmacher Etoto zdecydowanie zmniejszył liczbę dostępnych promocji dla graczy. Wprowadził jednak do stałej oferty program bonusowy, który umożliwia zdobywanie freebetów i bonusów każdego dnia. Gracze zbierają punkty za swoją aktywność. Punkty otrzymujesz za postawione i rozliczone zakłady. Im wyższy kurs na kuponie, tym więcej punktów możesz zdobyć.

Dla ułatwienia bukmacher przygotował kalkulator punktowy, który znajdziesz na stronie promocji. W zależności od tego ile punktów zebrałeś na koniec miesiąca, Etoto przypisze ci jeden z trzech poziomów: brązowy, srebrny lub złoty. Im wyższy poziom, tym lepsze i atrakcyjniejsze oferty, dk których otrzymasz dostęp. Konkretne bonusy i nagrody znajdziesz w kalendarzu ofert na stronie.

Liga VIP Etoto

Bukmacher Etoto ma również ekskluzywny program lojalnościowy dla klientów. Aby zostać członkiem Ligi VIP należy wyróżniać się spośród innych graczy. Być wiernym graczem, często logować się na konto, wpłacać często wysokie depozyty, często grać i nie bać się ryzykować. Takiemu graczowi Etoto wysyła zaproszenie do programu.

Członkowie mogą liczyć na priorytetowe wypłaty, osobistego asystenta, bonus powitalny dla nowych członków programu czy bonusy urodzinowe. Zostaną też stworzone oferty skrojone specjalnie pod konkretnych klientów z wysokimi limitami lub nawet z brakiem limitów. Przewidziane są też różnego rodzaju wyjazdy, na przykład na mecze, koncerty czy wypady weekendowe. Mogą się również zdarzyć luksusowe wakacje.

Klub Dżentelmentów w Noblebet

Również Noblebet przygotował ekskluzywny program dla wyjątkowych graczy. By zostać jego członkiem należy wykazywać się ponadprzeciętną aktywnością w typowaniu i lojalnością. Bukmacher sam zaprasza członków do swojego klubu, także jeśli jesteś bardzo aktywnym i odważnym graczem, możesz się spodziewać zaproszenia.

Jakie korzyści płyną z członkostwa w Gentleman’s Club Noblebet? Po pierwsze kontakt do indywidualnego opiekuna, który zadba o najwyższy poziom obsługi. Po drugie, wszystkie zgłoszenia członków klubu rozpatrywane są priorytetowo. Dotyczy to także zleconych wypłat. Po trzecie zaproszenia na wydarzenia sportowe. Po czwarte dedykowane promocje i turnieje z ekskluzywnymi nagrodami.

Darmowe bonusy i profity dla aktywnych graczy

Jak widać po opisanych wyżej programach lojalnościowych, zawsze najważniejsza jest aktywność gracza. Jak najczęstsze typowanie, jak najwyższe stawki i jak najwięcej zdarzeń. Warto korzystać z tego typu akcji, gdyż przy okazji naszej gry możemy zdobyć dodatkowe bonusy, darmowe zakłady, dostęp do specjalnych promocji, wejściówki na ciekawe wydarzenia sportowe i inne prezenty.