Zakłady bez ryzyka 2021. Oferta cashback bukmacherów

Zakłady bez ryzyka są jednym z bardziej pożądanych przez graczy bonusów, dlatego coraz więcej bukmacherów ma je w swojej ofercie. Przejrzeliśmy promocje legalnych bukmacherów online pod tym kątem. Kto ma najlepszy zakład bez ryzyka 2021?

Zakłady bez ryzyka 2021 – ranking

BukmacherZakład bez ryzykaWarunku obrotuOcenaKod promocyjny
Fortuna logo215 PLNObrót: 1x bonus, dowolny kurs9/10Sprawdź kod
pzbuk logo500 PLNObrót: 1x bonus, AKO, kurs poj. min. 1.408/10Sprawdź kod
Logo STS235 PLNObrót: brak wymogu obrotu8/10Sprawdź kod
ewinner logo160 PLNObrót: brak wymogu obrotu8/10Sprawdź kod
lvbet logo333 PLNObrót: 1x bonus, kurs min. 1.757/10Sprawdź kod
Superbet bukmacher500 PLNObrót: 4x, min. 2 zdarzenia, kurs min. 1.807/10Sprawdź kod
forBET bukmacher250 PLNObrót: 4x bonus, kurs min. 2.007/10Sprawdź kod
Noblebet logo55 PLNObrót 1x, min. 2 zdarzenia, kurs min. 3.007/10Sprawdź kod
Logo bukmachera Totolotek200 PLNObrót: 1x bonus, kurs min. 2.007/10Sprawdź kod
betfan logo600 PLNObrót: 3x bonus, min. 3 zdarzenia, kurs min. 2.007/10Sprawdź kod
Logo Fuksiarz500 PLNObrót: brak wymogu obrotu7/10Sprawdź kod
Zakłady bez ryzyka 2021 – ranking

Jaki jest najlepszy zakład bez ryzyka 2021?

Sprawdziliśmy warunki wszystkich cashbacków na start u bukmacherów. Przeanalizowaliśmy wszystkie istotne elementy, jak ich wysokość, wymagany obrót, kurs czy stawka. Możemy śmiało stwierdzić, iż najlepszy zakład bez ryzyka oferuje Fortuna. Jest on dosyć wysoki, gdyż wynosi 215 zł. Ma bardzo dobre warunki obrotu, bez wymaganego kursu czy liczby zdarzeń, a w połączeniu z pozostałymi bonusami powitalnymi tworzy naprawdę niezły pakiet.

Co to jest zakład bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka to bonus bukmacherski, który polega na tym, że gracz stawiając kupon za środki ze swojego konta w razie niepowodzenia otrzyma zwrot części lub całości stawki jaką wpłacił. Taki zakład nazywany jest również cashbackiem, czyli w wolnym tłumaczeniu z języka angielskiego- zwrotem gotówki. Niekiedy mówi się również o nim: zakład bezpieczny lub ubezpieczony.

Niektórzy nazywają go po prostu darmowym zakładem. Nie jest to jednak najlepsze określenie. Dlaczego? Otóż darmowym zakładem są zazwyczaj środki przyznane nowemu użytkownikowi przy rejestracji bądź graczowi po spełnieniu odpowiednich warunków opisanych w konkretnej promocji. Takie fundusze gracz przeznaczyć może na postawienie zakładu. Może to też być zwrot wpłaconej stawki przez użytkownika w przypadku, gdy jego typ okaże się nietrafiony. Jest tak w przypadku zakładu bez ryzyka. Zatem darmowy zakład jest szerszym określeniem niż zakład bez ryzyka.

W zależności od rodzaju zakładu bez ryzyka, w przypadku niepowodzenia, możesz otrzymać zwrot całej wpłaconej kwoty lub tylko jej części.

Czym się różni cashback od zakładu bez ryzyka?

Wśród promocji bukmacherskich często pojawia się bonus cashback. Jednak w ofertach powitalnych nigdy nie występuje on razem z zakładem bez ryzyka. Dlaczego? Gdyż cashback to po prostu inna nazwa zakładu bez ryzyka. W wolnym tłumaczeniu z języka angielskiego cashback oznacza “zwrot gotówki”. Zakład bez ryzyka to również zwrot gotówki za przegrany zakład. Zakład bez ryzyka to po prostu polska wersja zagranicznego cashbacku.

Co to jest cash-out?

Czasami cashback jest mylony z cash-outem. Czym się różnią? Cash-out to najkrócej mówiąc: wypłata przed rozliczeniem zakładu. Przykład: gracz postawił 10 zł na zwycięstwo Polski w meczu z Hiszpanią. Po 30 minutach gry okazuje się, że nasza drużyna strzela gola. Bukmacher zaproponuje w takim przypadku cash-out większy od wpłaconej przez gracza kwoty, powiedzmy 18 zł nie wiedząc jak dalej potoczy się mecz, jednak wiedząc, że Polacy zwiększyli szansę na wygraną. Druga opcja: po 30 minutach to Hiszpanie zdobywają bramkę. Bukmacher zaproponuje w opcji cash-out mniejszą kwotę od tej, którą wpłaciliśmy, powiedzmy 6 zł, jednak dającą szansę na odzyskanie chociaż części naszych środków. Nie wiemy bowiem jak zakończy się spotkanie, ale wiadomo, że Hiszpanie mają już większą szansę na zwycięstwo.

Zakłady bez ryzyka 2021 na start

Ciekawą opcją dla przyciągnięcia nowych graczy jest wprowadzenie do oferty na start zakładu bez ryzyka. Na pewno taka promocja spodoba się osobom, które nie znają się jeszcze dobrze na zakładach bukmacherskich i boją się, że od razu stracą swoje pieniądze. Gdy rzeczywiście nie uda im się na początku wygrać, to nie zniechęcą się tak szybko, gdyż otrzymają zwrot swojej wpłaty. Taki zakład jest oczywiście też atrakcyjny dla wytrawnych graczy, w końcu nikt nie lubi tracić swoich pieniędzy.

Zakłady bez ryzyka na start znajdziemy u dziewięciu bukmacherów.

Fortuna215 PLN (z kodem promocyjnym)
STS235 PLN (z kodem promocyjnym)
forBET250 PLN (z kodem promocyjnym)
eWinner160 PLN (z kodem promocyjnym)
Totolotek200 PLN (z kodem promocyjnym)
Noblebet55 PLN (z kodem promocyjnym)
Superbet500 PLN
LVBET333 PLN
PZBuk500 PLN
BETFAN600 PLN
Fuksiarz500 PLN

Oferta zakładów bez ryzyka 2021 u legalnych bukmacherów

Zakłady bez ryzyka są ważnym elementem oferty powitalnej i promocji dla stałych graczy u legalnych bukmacherów online. Jakimi cashbackami na start dysponują polscy bukmacherzy? Która opcja jest najkorzystniejsza? Sprawdziliśmy je i porównaliśmy, byś mógł wybrać opcję, która najbardziej ci pasuje. Takie bonusy na start znajdziesz w: Fortunie, STS, Betclic, forBET, PZBuk, Superbet, LVBET, eWinner i Betfan. Najwyższy jest Betclic zakład bez ryzyka, ale nie ma on najlepszych warunków obrotu. Zapoznaj się ze szczegółami i naszą oceną.

Fortuna zakład bez ryzyka na start

Zakład bez ryzyka Fortuna

Warunki:

 • należy zawrzeć pierwszy od rejestracji kupon za dowolną stawkę i po dowolnym kursie
 • do promocji nie liczą się zakłady na sporty wirtualne i gry karciane
 • otrzymany zwrot trzeba obrócić raz po dowolnym kursie
 • dostępny po szybkiej rejestracji

Naszym zdaniem najlepiej prezentuje się cashback Fortuny. Ten jeden z najbardziej znanych bukmacherów w Polsce w swojej ofercie powitalnej ma podobnie jak inni, bonus od depozytu. W przypadku Fortuny jest to 100 % do 2000 zł. Nowy gracz otrzymuje również punkty Fortuna Klub Plus o równowartości 20 zł, do wykorzystania na zakład bez depozytu. Najciekawszą jednak promocją powitalną u tego buka jest właśnie opisywany Fortuna zakład bez ryzyka do 200 zł. Można go podwyższyć do 215 zł jeśli skorzysta się z kodu promocyjnego podczas rejestracji.

Jakie są warunki otrzymania cashbacka? Oczywiście, by móc z niego skorzystać trzeba być nowym graczem i nie posiadać konta w Fortunie. Następnie po rejestracji wpłacić pierwszy depozyt i obstawić swój kupon. Jeśli okaże się przegrany, bukmacher zwróci ci stawkę twojego zakładu do 200 zł – w wersji standardowej, a 215 zł w wersji z kodem bonusowym. Zwrot, który otrzymasz musisz przeznaczyć na dalszą grę. Wystarczy jednak tylko jeden obrót i nie ma określonego minimalnego kursu. Takie warunki czynią zakład bez ryzyka Fortuna najlepszym na rynku.

PZBuk cashback do 500 PLN

Caskback PZBuk

Warunki:

 • dostępny po szybkiej rejestracji
 • zwrot za pierwszy przegrany kupon (a nie za pierwszy postawiony kupon)
 • należy zawrzeć kupon z min. 2 zdarzeniami, kurs poj. min. 1.40
 • otrzymany zwrot należy obrócić raz na kuponie z min. 2 zdarzeniami i kursem poj. min. 1.40

Dobrze znany polskim graczom bukmacher PZBuk zmienił swój bonus powitalny. Znalazł się w nim pierwszy zakład bez ryzyka do 500 zł. Cashback otrzymasz po rejestracji konta i prawidłowym zweryfikowaniu danych. Co wyróżnia ten bonus w PZBuk od tych dostępnych u pozostałych bukmacherów? To, że otrzymasz zwrot za pierwszy przegrany kupon, a nie za pierwszy postawiony kupon.

Aby otrzymać zwrot na kuponie muszą być min. 2 zdarzenia z kursem pojedynczego zdarzenia nie mniejszym niż 1.40. Jeśli będzie przegrany gracz otrzyma zwrot stawki do 500 zł niezależnie od tego kiedy kupon zostanie rozliczony. Darmowy zakład, czyli zwrot za przegraną należy obrócić tylko raz, na kuponie z min. 2 zdarzeniami i kursem pojedynczego zdarzenia nie mniejszym niż 1.40. To niezwykle atrakcyjna promocja i dobre warunki obrotu.

Poza cashbackiem PZBuk na start gracz, który zarejestruje konto z kodem promocyjnym otrzyma ekstra bonus, czyli darmowy zakład 20 zł. Wystarczy wpłacić pierwszy depozyt 20 zł a bonus zostanie dodany do konta.

Bezpieczny STS zakład bez ryzyka

STS zakład bez ryzyka

Warunki:

 • należy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny STS
 • należy zawrzeć po rejestracji pierwszy kupon SOLO lub AKO za dowolną stawkę i po dowolnym kursie
 • otrzymanego cashbacku nie trzeba obracać; zwrot trafia na konto depozytowe
 • bonus dostępny po szybkiej rejestracji

Do grona bukmacherów oferujących zakład bez ryzyka dla nowych graczy dołączył także STS. Największy buk w Polsce oferuje za rejestrację do 235 zł cashbacku. Bonus ten jest dostępny dla graczy, którzy w formularzu rejestracyjnym wpiszą kod promocyjny STS. Następnie wystarczy wpłacić depozyt i postawić dowolny pierwszy zakład SOLO lub AKO. Jeśli gracz przegra otrzyma cashback do 235 zł. By wypłacić STS zakład bez ryzyka nie trzeba spełniać wymogów obrotu i min. kursu, zwrot trafia na konto depozytowe. To naprawdę świetna oferta, zwłaszcza dla osób, które nie są jeszcze wytrawnymi graczami lub zaczynają dopiero przygodę z zakładami i boją się o stratę swoich pieniędzy.

STS oferuje również nowym graczom bonus bez depozytu 25 zł oraz bonus 100 % od pierwszego depozytu do 1200 zł. Razem aż trzy bonusy na start dostępne na atrakcyjnych warunkach.

Pierwszy eWinner zakład bez ryzyka

Cashback eWinner

Warunki:

 • podczas rejestracji należy zaznaczyć opcję “chcę otrzymać bonus powitalny”
 • minimalna stawka kuponu to 20 zł
 • dowolny kurs
 • cashbacku nie trzeba obracać, trafia na konto depozytowe
 • dostępny po szybkiej rejestracji

Legalny bukmacher eWinner działa na rynku dopiero od września 2019, ale widać że ma w planach powalczyć o dobre miejsce w rankingu legalnych bukmacherów. Przygotował dla nowych graczy dwa bonusy. Pierwszym z nich jest zakład bez ryzyka eWinner, który z naszym kodem wyniesie aż 160 zł, w standardowej ofercie wynosi on 150 zł. Minimalna stawka zakładu uprawniająca do skorzystania z eWinner zakładu bez ryzyka na start wynosi 20 zł. Co ważne, w razie przegranej zwrot trafi na konto depozytowe. Gracz nie musi obracać tym bonusem i może go od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę. To bardzo dobra opcja, gdyż u większości bukmacherów trzeba obracać cashbackiem przed wypłatą. Należy pamiętać, że zwrot można otrzymać tylko za pierwszy zakład postawiony po rejestracji konta. Środki, za które gracz go postawi muszą pochodzić z salda głównego.

W ofercie powitalnej eWinner jest jeszcze bonus od drugiej wpłaty 50 % do 500 zł.

Graj bez ryzyka w LVBET

Cashback LVBET

Warunki:

 • dostępny przy trzecim depozycie od momentu rejestracji, min. wpłata 25 zł
 • należy postawić zakład SOLO lub AKO z kursem min. 1.75
 • dowolna stawka
 • otrzymany zwrot należy obrócić raz po kursie min. kuponu 1.75
 • dostępny po pełnej rejestracji

Gracze LVBET długo czekali na bezpieczny zakład i doczekali się. Jest on ściśle związany z trzecim depozytem. Wpłacając trzeci raz środki na konto, min 25 zł i zaznaczając opcję “zakład bez ryzyka” twój depozyt trafi na konto bonusowe powiększony o 1 % (czyli maksymalnie można otrzymać 333,3 zł). Następnie postaw te środki na dowolny zakład SOLO lub AKO z kursem min. 1.75. Jeśli wygrasz otrzymasz swoją wygraną. Jeśli przegrasz otrzymasz zwrot stawki do 333 zł. Aby móc wypłacić cashback musisz obrócić jego kwotą jeden raz po kursie 1.75. Do obrotu nie zaliczają się zakłady na sporty wirtualne.

Dodatkowo nowi gracze bukmachera LVBET mogą liczyć również na bonus od pierwszej wpłaty do 2000 zł, bonus od drugiej wpłaty do 1000 zł, 20 zł bonusu bez depozytu i wiele promocji.

500 PLN bez ryzyka w Superbet

Cashback Superbet

Warunki:

 • należy po rejestracji wpłacić pierwszy depozyt min. 20 zł, wpłata aktywuje tydzień bez ryzyka
 • gracz przez tydzień typuje zakłady po dowolnym kursie i za dowolną stawkę
 • bukmacher zlicza sumę stawek przegranych zakładów do 500 zł i przyznaje zwrot
 • otrzymany cashback trzeba obrócić 4 razy na kuponach z 2 zdarzeniami, kurs całkowity min. 1.80, kurs poj. min. 1.30

Rumuński bukmacher również nie próżnuje i powiększa swoją ofertę powitalną o zakład bez ryzyka. I to nie byle jaki bo aż do 500 zł. Aktywuje go pierwszy wpłacony depozyt nie mniejszy niż 20 zł. Od tego momentu gracz rozpoczyna tydzień bez ryzyka. Typuje zakłady przez 7 dni. Superbet zlicza stawki przegranych zakładów i na koniec tygodnia przyznaje graczowi cashback sumy stawek przegranych kuponów do 500 zł. Otrzymany zwrot podlega wymogi obrotu. Trzeba to zrobić cztery razy na kuponach z 2 zdarzeniami i kursem min. 1.80 (kurs poj. 1.30). Na kuponach mogą się znaleźć zakłady przedmeczowe i live. Obrotu należy dokonać w ciągu 14 dni.

Poza zakładem bez ryzyka nowi gracze Superbet otrzymają bonus od pierwszej wpłaty 100 % do 50 zł oraz dodatkowy freeebet od wpłaty 35 zł przyznawany za rejestrację z kodem.

Cashback 250 PLN w forBET

Cashback forBET

Warunki:

 • należy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny forBET
 • należy po rejestracji postawić pierwszy kupon za środki z salda głównego
 • dowolna stawka i kurs
 • w przypadku przegranej należy napisać na adres marketing@iforbet.pl i podać swój login
 • otrzymany zwrot należy obrócić 4 razy na kuponach z min. 2 zdarzeniami i kursem poj. min. 1.20 (kurs całkowity min. 2.00)

Również popularny bukmacher forBET wprowadził do oferty zakład bez ryzyka w wysokości 250 zł. Jest on jednak dostępny tylko z kodem promocyjnym BEZRYZYKA250. Jak wygląda droga do otrzymania tego bonusu? Oczywiście najpierw należy zarejestrować konto u bukmachera i wpisać kod w formularzu. Następnie postawić pierwszy zakład za środki z konta depozytowego. Stawka i kurs są dowolne. Jeśli będzie przegrany, bukmacher zwróci stawkę zakładu maksymalnie do kwoty 250 zł. Aby otrzymać cashback należy wysłać wiadomość na adres email: marketing@iforbet.pl i podać swój login. W tytule maila należy wpisać “Zakład bez ryzyka”. Wtedy gracz otrzyma cashback na konto bonusowe. By przenieść te środki na konto główne i móc je wypłacić trzeba nimi obrócić. W foBET warunki obrotu są dosyć wymagające, trzeba to zrobić 4 razy na kuponach z min. 2 zdarzeniami i kursem poj. zdarzenia nie mniejszym niż 1.20 (kurs całkowity min. 2.00). Gracz na spełnienie warunków obrotu ma 30 dni.

Totolotek zakład bez ryzyka 200 PLN

Zakład bez ryzyka na start Totolotek

Warunki:

 • dostępny po pełnej weryfikacja konta
 • należy wpłacić pierwszy depozyt min. 50 zł lub wielokrotność 50 zł
 • należy postawić pierwszy zakład o stawce równej pierwszej wpłacie
 • gracz otrzymuje cashback za przegrany zakład w kwocie: 50, 100, 150 lub 200 zł
 • otrzymany zwrot należy obrócić jeden raz na kuponie z kursem min. 2.00

Bardzo atrakcyjny zakład bez ryzyka jest dostępny u bukmachera Totolotek. Mogą go otrzymać osoby, które przejdą do rejestracji z naszego linku, wypełnią formularz i zweryfikują konto gracza. Następnie w sekcji: Wpłata w odpowiednim miejscu wpiszą kod TTVIP.

Następnie należy wpłacić pierwszy depozyt nie mniejszy niż 50 zł lub wielokrotność 50 zł. Następnie gracz typuje swój pierwszy zakład za stawkę równą pierwszej wpłacie. W przypadku przegranej bukmacher zwróci graczowi stawkę w kwocie 50, 100, 150 lub 200 zł. Jeśli gracz wpłaci depozyt wyższy niż 200 zł to musi postawić zakład za stawkę, którą wpłacił, jednak zwrot wyniesie maksymalnie 200 zł. Otrzymany cashback należy obrócić jeden raz na kuponie z kursem min. 2.00. Naszym zdaniem to naprawdę dobre warunki.

BETFAN zakład bez ryzyka na start

Betfan cashback

Warunki:

 • dostępny po szybkiej rejestracji
 • należy zaznaczyć zgody marketingowe w formularzu i wpisać kod promocyjny
 • wpłacić depozyt min. 50 zł
 • należy postawić pierwszy kupon za kwotę równą pierwszemu depozytowi
 • w razie przegrane gracz otrzyma zwrot stawki do 600 zł
 • cashback należy obrócić 1 raz na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem min. 3.80

Zakłady bukmacherskie BETFAN ostro rywalizują z innymi bukmacherami, zwłaszcza w kwestii bonusów powitalnych. Znalazł się wśród nich również zakład bez ryzyka, który aktualnie jest najwyższą tego typu promocją wśród bukmacherów. Może wynieść aż 600 zł. Aby go otrzymać należy zarejestrować konto u bukmachera z kodem BFVIP i wyrazić w formularzu zgodę na otrzymywanie treści marketingowych. Następnie wpłacić pierwszy depozyt min. 50 zł i za dokładną kwotę depozytu postawić pierwszy zakład. Jeśli szczęście nam nie dopisze bukmacher zwróci stawkę zakładu do kwoty 600 zł. Aby móc wypłacić cashback należy obrócić nim jeden raz na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem łącznym nie mniejszym niż 3.80.

Zakład bez ryzyka Noblebet

Noblebet cashback

Warunki:

 • dostępny po szybkiej rejestracji
 • należy zarejestrować konto z kodem NBVIP
 • wpłacić depozyt min. 50 zł
 • postawić pierwszy zakład za środki własne za min. 50 zł
 • kurs kuponu min. 1.85
 • w razie przegranej gracz otrzyma zwrot 55 zł
 • cashback należy obrócić jeden raz na kuponie AKO z min. 2 zdarzeniami z kursem całkowitym min. 3.00

Długo trzeba było czekać na zakład bez ryzyka na start w Noblebet, ale opłacało się czekać. Osoby, które zarejestrują konto z kodem bonusowym NBVIP otrzymają niedostępny w standardowej ofercie cashback 55 zł. Aby go otrzymać należy po rejestracji z kodem wpłacić pierwszy depozyt min. 50 zł. Następnie postawić pierwszy kupon za min. 50 zł z kursem min. 1.85. Może to być zarówno kupon SOLO jak i AKO. Jeśli przegrasz bukmacher doda do twojego konta bonusowego zwrot w wysokości 55 zł. Nawet jeśli wytypowałeś zakład za 50 zł to i tak otrzymasz 55 zł w bonusie. Otrzymanym cashbackiem należy obrócić jeden raz z kuponie AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem całkowitym min. 3.00. Z kolei kurs pojedynczego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.30.

Fuksiarz cashback

Cashback Fuksiarz

Warunki:

 • należy postawić pierwszy po rejestracji kupon za stawkę min. 20 zł
 • na kuponie muszą znaleźć się min. 2 zdarzenia, każde z kursem min. 1.20
 • jeśli kupon będzie przegrany bukmacher zwróci 50 % stawki do 500 zł
 • otrzymanego cashbacku nie trzeba obracać

Najmłodszy legalny bukmacher – Fuksiarz. Nowi gracze mogą otrzymać cashback 50 % do 500 zł za pierwszy postawiony po rejestracji kupon. Musi mieć on stawkę minimum 20 zł i składać się z co najmniej 2 zdarzeń. Kurs każdego zdarzenia musi wynosić min. 1.20. Jeśli pierwszy kupon gracza będzie przegrany otrzyma on zwrot w wysokości 50 % stawki do 500 zł. Caskbacku nie trzeba obracać przed wypłatą.

Promocje bukmacherów z zakładami bez ryzyka

Kilku legalnych bukmacherów online ma w swojej ofercie różnego rodzaju promocje dla swoich graczy, w których mogą otrzymać cashbacki. Czasami zwrot dotyczy 100 % naszej wpłaty, czasami tylko jej części. Zobaczcie z czego można wybierać.

Promocje na zakłady bez ryzyka dla graczy znajdziemy u bukmacherów:

 • LV BET
 • TOTALbet
 • STS
 • Noblebet

Bezpieczny kupon 5+ w LV BET

Gracze mogą również skorzystać z promocji bukmachera LV BET- Bezpieczny Kupon 5+. Nie trzeba się specjalnie do niej zapisywać, udział bierze każdy zarejestrowany gracz, który postawi kupon KOMBI na minimum pięć zdarzeń. Zwrot zostanie przyznany w przypadku, gdy tylko jedno z wydarzeń na postawionym kuponie będzie nietrafione, a pozostałe będą dobrze wytypowane. LV BET oferuje w tej promocji bonus do 50 zł. Każda akcja Bezpieczny Kupon 5+ trwa tydzień, od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godziny 23:59. Bonus wypłacany jest w poniedziałki do godziny 17:00. Do ewentualnego zwrotu kwalifikuje się pierwszy kupon spełniający warunki promocji postawiony w danym tygodniu. Minimalna stawka kuponu to 20 zł a kurs 3.00.

By móc wypłacić otrzymany bonus trzeba najpierw obrócić otrzymaną kwotą trzykrotnie po kursie minimalnym 1.75. Gracz ma 30 dni na wykorzystanie bonusu.

Safebet- Bezpieczny Zakład od TOTALbet

Podobną promocję do LV BET ma bukmacher Totalbet. Safebet- Bezpieczny Zakład to oferta przyznawana automatycznie do kuponów KOMBI spełniających trzy warunki: minimalna ilość zdarzeń to 10, minimalna stawka wynosi 10 zł, a minimalny kurs pojedynczego zdarzenia wynosi 1.20. W przypadku, gdy twój kupon będzie miał jeden błąd (czyli 9 na 10 typów będzie poprawnych) otrzymasz wygraną równą stawce. Do promocji zaliczają się tylko kupony zawarte za środki z salda głównego.

Bezpieczne 20 PLN na virtuale w STS

Sporty wirtualne są bardzo popularne wśród graczy. Można je typować każdego dnia i o każdej porze. Dobrze wie o tym STS i dlatego przygotował promocję bezpieczne 20 zł na sporty wirtualne. W ciągu pierwszej doby gry w sporty wirtualne zagraj zakłady z kursem min. 1.90. Możesz grać dowolną liczbę zakładów, ale do promocji będą liczyły się zakłady z pierwszych 20 zł wydanych na sporty wirtualne. Jeśli twoje typy będą przegrane bukmacher zwróci ci stawki do 20 zł.

Zakład bez ryzyka na Betgames w STS

Promocja na Betgames w STS

U największego w Polsce bukmachera STS gracze znajdą więcej promocji, w których można zgarnąć cashback. Akcja, którą teraz się zajmiemy jest dedykowana platformie Betgames, gdzie można stawiać zakłady na symulowane gry karciane: wojnę, pokera i bakarata. Stawiając pierwszy zakład na Betgames STS gwarantuje ci, że w razie przegranej zwróci stawkę do 20 zł. W akcji biorą udział kupony zawarte i rozliczone w ciągu jednej doby. Co ważne, otrzymanego zwrotu nie trzeba obracać.

Cashback do 50 PLN tygodniowo

To trzecia promocja STS na zakłady bez ryzyka. Na początek zapisz się do akcji na stronie promocji, jeśli będzie korzystał z niej kolejny raz musisz ponownie się zapisać. Promocja prowadzona jest w każdym tygodniu i jest podzielona na dwa etapy: pierwszy trwa od poniedziałku do czwartku, a drugi od piątku do niedzieli. By skorzystać z promocji należy typować zakłady AKO przedmeczowe lub live za dowolną stawkę i po dowolnym kursie. Za pierwszy etap możesz otrzymać zwrot stawki przegranych kuponów do 30 zł, zaś za drugi do 20 zł. W sumie w tygodniu można zgarnąć 50 zł cashbacku.

Zwroty za przegrane zakłady w Noblebet

Możliwość otrzymania zwrotu stawek przegranych zakładów daje też bukmacher Noblebet. Promocja ta obejmuje sporty wirtualne. Cashback wynosi 20 % przegranych zakładów w danym tygodniu. Minimalny zwrot wynosi 10 zł, zaś maksymalny 100 zł. Otrzymany zwrot należy obrócić 6 razy po minimalnym kursie 1.45. Bonus jest ważny 30 dni i można go wykorzystać na zakłady na sporty wirtualne.

Zakłady bukmacherskie bez ryzyka

Jak widzisz, jest całkiem sporo opcji, jeśli chcesz skorzystać z cashbacków. Zakłady bez ryzyka możesz otrzymać zarówno rejestrując się u niektórych bukmacherów oraz będąc już graczem. Naszym zdaniem to jeden z najlepszych bonusów powitalnych jakie można otrzymać u bukmachera. Zakłady bukmacherskie bez ryzyka to możliwość typowania bez obawy o swoje środki. Wybierz najlepszą dla siebie opcję i ciesz się z gry.

FAQ

Co to jest zakład bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka to rodzaj bonusu, dzięki któremu otrzymasz zwrot części lub całości postawione stawki, gdy twój kupon okaże się przegrany. Zakłady bez ryzyka występują zarówno w ofertach powitalnych, jak i w promocjach stałych lub okazjonalnych.

Czy zakład bez ryzyka i cashback to to samo?

Zakład bez ryzyka i cashback w zakładach bukmacherskich to dokładnie to samo. Gdy postawisz zakład i okaże się on przegrany otrzymasz zwrot części lub całość postawionej stawki.

Którzy bukmacherzy mają zakład bez ryzyka w ofercie powitalnej?

Jest kilku legalnych bukmacherów, którzy oferują nowym graczom zakład bez ryzyka. Jest to: Fortuna, STS, forBET, eWinner, PZBuk, Superbet, BETFAN i LVBET. Aby otrzymać lub zwiększyć niektóre cashbacki należy podczas rejestracji użyć kodu promocyjnego.