Zakłady bez ryzyka 2020. Oferta cashback bukmacherów

Zakład bez ryzyka jest jednym z bardziej pożądanych przez graczy bonusów, dlatego coraz więcej bukmacherów ma je w swojej ofercie. Przejrzeliśmy promocje legalnych bukmacherów online pod tym kątem. Kto ma najciekawszą ofertę?

Oferta zakładów bez ryzyka 2020 u legalnych bukmacherów

Zakłady bez ryzyka są ważnym elementem oferty powitalnej i promocji dla stałych graczy u legalnych bukmacherów online. Jakimi cashbackami dysponują polscy bukmacherzy? Która opcja jest najkorzystniejsza? Sprawdziliśmy je i porównaliśmy, być mógł wybrać opcję, która najbardziej ci pasuje. Takie bonusy na start znajdziesz w: Fortunie, STS, Betclic, Milenium, forBET, BETFAN i eWinner.

BukmacherZakład bez ryzykaWarunku obrotuKod promocyjny
Logo bukmachera betclic550 PLN6x bonus, kurs min. 2.00Odbierz bonus
ewinner logo210 PLN6x bonus, kurs min. 2.50Odbierz bonus
Fortuna logo130 PLN1x bonus, dowolny kursOdbierz bonus
forbet logo100 PLN4x bonus, kurs min. 2.00Odbierz bonus
milenium logo100 PLN1x bonus, dowolny kursOdbierz bonus
Logo STS35 PLN1x bonus, dowolny kursOdbierz bonus
betfan logo100 PLN5x bonus, kurs min. 2.00Odbierz bonus

Co to jest “zakład bez ryzyka”?

Zakład bez ryzyka charakteryzuje się tym, że gracz stawiając kupon za środki ze swojego konta w razie niepowodzenia otrzyma zwrot części lub całości stawki jaką wpłacił. Taki zakład nazywany jest również cashbackiem, czyli w wolnym tłumaczeniu z języka angielskiego- zwrotem gotówki. Niekiedy mówi się również o nim: zakład bezpieczny lub ubezpieczony.

Niektórzy nazywają go po prostu darmowym zakładem. Nie jest to jednak najlepsze określenie. Dlaczego? Otóż darmowym zakładem są zazwyczaj środki przyznane nowemu użytkownikowi przy rejestracji bądź graczowi po spełnieniu odpowiednich warunków opisanych w konkretnej promocji. Takie fundusze gracz przeznaczyć może na postawienie zakładu. Może to też być zwrot wpłaconej stawki przez użytkownika w przypadku, gdy jego typ okaże się nietrafiony. Jest tak w przypadku zakładu bez ryzyka. Zatem darmowy zakład jest szerszym określeniem niż zakład bez ryzyka.

W zależności od rodzaju zakładu bez ryzyka, w przypadku niepowodzenia, możesz otrzymać zwrot całej wpłaconej kwoty lub tylko jej części.

Co to jest cash-out?

Czasami cashback jest mylony z cash-outem. Czym się różnią? Cash-out to najkrócej mówiąc: wypłata przed rozliczeniem zakładu. Przykład: gracz postawił 10 zł na zwycięstwo Polski w meczu z Hiszpanią. Po 30 minutach gry okazuje się, że nasza drużyna strzela gola. Bukmacher zaproponuje w takim przypadku cash-out większy od wpłaconej przez gracza kwoty, powiedzmy 18 zł nie wiedząc jak dalej potoczy się mecz, jednak wiedząc, że Polacy zwiększyli szansę na wygraną. Druga opcja: po 30 minutach to Hiszpanie zdobywają bramkę. Bukmacher zaproponuje w opcji cash-out mniejszą kwotę od tej, którą wpłaciliśmy, powiedzmy 6 zł, jednak dającą szansę na odzyskanie chociaż części naszych środków. Nie wiemy bowiem jak zakończy się spotkanie, ale wiadomo, że Hiszpanie mają już większą szansę na zwycięstwo.

Zakłady bez ryzyka 2020 na start

Ciekawą opcją dla przyciągnięcia nowych graczy jest wprowadzenie do oferty na start zakładu bez ryzyka. Na pewno taka promocja spodoba się osobom, które nie znają się jeszcze dobrze na zakładach bukmacherskich i boją się, że od razu stracą swoje pieniądze. Gdy rzeczywiście nie uda im się na początku wygrać, to nie zniechęcą się tak szybko, gdyż otrzymają zwrot swojej wpłaty. Taki zakład jest oczywiście też atrakcyjny dla wytrawnych graczy, w końcu nikt nie lubi tracić swoich pieniędzy.

Zakład bez ryzyka na start znajdziemy u bukmacherów:

 • Fortuna
 • STS
 • Betclic
 • Milenium
 • forBET
 • BETFAN
 • eWinner

Cashback 550 PLN w Betclic

Cashback Betclic

Najwyższy zakład bez ryzyka na start znajdziemy w ofercie powitalnej Betclic. By go otrzymać należy należy oczywiście zarejestrować konto na betclic.pl. Proces zajmuje dosłownie chwilę. Wpisz na trzeciej stronie formularza kod promocyjny i poza cashbackiem do 500 zł zgarnij dodatkowo 50 zł zakładu bez ryzyka, co w sumie da ci rekordowy cashback 550 zł. Pierwszy postawiony przez ciebie zakład będzie twoim zakładem bez ryzyka. Do promocji liczą się wpłaty od 1 zł. Postaw zakład, jeśli przegrasz Betclic zwróci ci postawioną stawkę do 550 zł. 

Otrzymany bonus należy obrócić sześć razy po minimalnym kursie 2.00. 

Fortuna- zakład bez ryzyka na start

Zakład bez ryzyka Fortuna

Zdecydowanie godną polecenia jest promocja Fortuny. Ten jeden z najbardziej znanych bukmacherów w Polsce w swojej ofercie powitalnej ma podobnie jak inni, bonus od depozytu. W przypadku Fortuny jest to 100 % do 1000 zł. Nowy gracz otrzymuje również punkty Fortuna Klub Plus o równowartości 20 zł, do wykorzystania na zakład bez depozytu.

Najciekawszą jednak promocją powitalną u tego buka jest właśnie opisywany zakład bez ryzyka do 100 zł. Jeśli dodatkowo podczas rejestracji skorzystasz ze specjalnego kodu bonusowego otrzymasz aż 130 zł bezpiecznego zakładu. Jakie są warunki otrzymania cashbacka? Oczywiście, by móc z niego skorzystać trzeba być nowym graczem i nie posiadać konta w Fortunie. Następnie po rejestracji wpłacić depozyt i obstawić swój kupon. Jeśli okaże się przegrany, bukmacher zwróci ci stawkę twojego zakładu do 100 zł- w wersji standardowej, a 130 zł w wersji z kodem bonusowym. Zwrot, który otrzymasz musisz przeznaczyć na dalszą grę. Wystarczy jednak tylko jeden obrót i nie ma określonego minimalnego kursu.

Bezpieczny zakład dla nowych graczy w STS

STS zakład bez ryzyka

Do grona bukmacherów oferujących zakład bez ryzyka dla nowych graczy dołączył także STS. Największy buk w Polsce oferuje za rejestrację do 35 zł cashbacku. Wystarczy wpłacić depozyt minimum 10 zł. By otrzymać zakład nie ma wymogów obrotu i kursu. To naprawdę świetna oferta, zwłaszcza dla osób, które nie są jeszcze wytrawnymi graczami lub zaczynają dopiero przygodę z zakładami i boją się o stratę swoich pieniędzy. Zakład bez ryzyka otrzymasz tylko wtedy, gdy podczas rejestracji użyjesz naszego kodu bonusowego.

STS oferuje również nowym graczom bonus bez depozytu 25 zł. Jakie są warunki otrzymania go? Podczas rejestracji wpisz kod promocyjny. Do konta bonusowego zostanie dodany freebet. By móc wypłacić bonus należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty. Kurs minimalny wynosi 1.91.

Bukmacher oferuje również bonus 100 % od pierwszego depozytu do 1200 zł.

Cashback 100 PLN w forBET

forBET zakład bez ryzyka

Również popularny bukmacher forBET wprowadził do oferty zakład bez ryzyka. Jest on jednak dostępny tylko z kodem promocyjnym. Osoby, które zarejestrują się u tego bukmachera i w formularzu rejestracyjnym wpiszą ekskluzywny kod FORBETVIP. Dzięki niemu zostanie przyznany zakład bez ryzyka do 100 zł. Zwrot przysługuje tylko za pierwszy zagrany kupon po rejestracji postawiony za środki z salda głównego.

Aby otrzymać zwrot napisz na adres: marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz: “Zakład bez ryzyka”.

Zakład bez ryzyka w eWinner

eWinner zakład bez ryzyka

eWinner działa na rynku dopiero od września 2019, ale widać że ma w planach powalczyć o dobre miejsce w rankingu legalnych bukmacherów. Przygotował dla nowych graczy bonusy od trzech pierwszych depozytów. Pierwszym z nich jest zakład bez ryzyka, który z naszym kodem wyniesie aż 210 zł, w standardowej ofercie wynosi on 150 zł. Minimalna wpłata uprawniająca do skorzystania z zakładu bez ryzyka na start wynosi 20 zł. Co ważne, od cashbacku 150 zł zostanie pobrany podatek, zaś od dodatkowego bonusu 60 zł nie, co oznacza, że warto wpłacić 210 zł.

Pierwszy zakład bez ryzyka w Milenium

Milenium zakład bez ryzyka

Bezpieczny zakład znajdziemy również w ofercie bukmachera Milenium. Skorzystać z niego mogą wszyscy nowi klienci buka. By go dostać należy podczas rejestracji online zaznaczyć opcję “Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD”. Po przejściu całej rejestracji gracz staje się automatycznie członkiem Ligi Mistrzów Milenium i dzięki temu może skorzystać z bonusu. Dokonując pierwszej wpłaty i stawiając za te środki zakład, nie wiąże on się z ryzykiem. Milenium zwróci postawioną stawkę do 100 zł. Zwrot zostanie przekazany na nasze konto internetowe lub na konto Ligi Mistrzów Milenium w postaci Punktów Premiowych. Bukmacher zastrzega, że bonus może pojawić się na koncie do 30 dni od rozstrzygnięcia przegranego zakładu.

Co ciekawe z opcji tej mogą skorzystać również osoby, które zawierają zakłady w punktach stacjonarnych Milenium, jednak muszą się zarejestrować osobno do Ligi Mistrzów Milenium.

W ofercie powitalnej Milenium jest również bonus od depozytu do 1500 zł. Dodatkowo korzystając z naszego kodu bonusowego otrzymasz freebet 30 zł na zakłady u tego bukmachera. By go uruchomić musisz dokonać depozytu minimum 50 zł. Wystarczy jednokrotny obrót otrzymanym bonusem.

Cashback na start w BETFAN

Nowy bukmacher BETFAN, który wszedł na rynek w kwietniu 2019 roku również oferuje swoim nowym graczom zakład bez ryzyka na start. Jest on dostępny z kodem promocyjnym BETFAN. Jeśli postawisz pierwszy zakład i przegrasz bukmacher zwróci Ci 10 % stawki. Następnie zostanie zamienione na bonus z mnożnikiem x10. Maksymalnie można zgarnąć 100 zł cashbacku. 

Promocje bukmacherów z zakładami bez ryzyka

Kilku legalnych bukmacherów online ma w swojej ofercie różnego rodzaju promocje dla swoich graczy, w których mogą otrzymać cashbacki. Czasami zwrot dotyczy 100 % naszej wpłaty, czasami tylko jej części. Zobaczcie z czego można wybierać.

Promocje na zakłady bez ryzyka dla graczy znajdziemy u bukmacherów:

 • LV BET
 • TOTALbet
 • Etoto
 • STS
 • Milenium

Bezpieczny kupon 5+ w LV BET

Gracze mogą również skorzystać z promocji bukmachera LV BET- Bezpieczny Kupon 5+. Nie trzeba się specjalnie do niej zapisywać, udział bierze każdy zarejestrowany gracz, który postawi kupon KOMBI na minimum pięć zdarzeń. Zwrot zostanie przyznany w przypadku, gdy tylko jedno z wydarzeń na postawionym kuponie będzie nietrafione, a pozostałe będą dobrze wytypowane. LV BET oferuje w tej promocji bonus do 50 zł. Każda akcja Bezpieczny Kupon 5+ trwa tydzień, od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godziny 23:59. Bonus wypłacany jest w poniedziałki do godziny 17:00. Do ewentualnego zwrotu kwalifikuje się pierwszy kupon spełniający warunki promocji postawiony w danym tygodniu. Minimalna stawka kuponu to 20 zł a kurs 3.00.

By móc wypłacić otrzymany bonus trzeba najpierw obrócić otrzymaną kwotą trzykrotnie po kursie minimalnym 1.75. Gracz ma 30 dni na wykorzystanie bonusu.

By móc korzystać z tej promocji musisz posiadać konto w LV BET. Zarejestruj się u tego bukmachera korzystając ze specjalnego kodu promocyjnego a otrzymasz na start dodatkowy bonus bez depozytu 30 PLN.

Safebet- Bezpieczny Zakład od TOTALbet

Podobną promocję do LV BET ma bukmacher Totalbet. Safebet- Bezpieczny Zakład to oferta przyznawana automatycznie do kuponów KOMBI spełniających trzy warunki: minimalna ilość zdarzeń to 10, minimalna stawka wynosi 10 zł, a minimalny kurs pojedynczego zdarzenia wynosi 1.20. W przypadku, gdy twój kupon będzie miał jeden błąd (czyli na przykład 9 na 10 typów będzie poprawnych) otrzymasz wygraną równą stawce.

Zakład bez ryzyka na Betgames w STS

Promocja na Betgames w STS

Także u największego w Polsce bukmachera STS gracze znajdą cashback. Jest on dedykowany platformie Betgames, gdzie można stawiać zakłady na symulowane gry karciane: wojnę, pokera i bakarata. Stawiając pierwszy zakład na Betgames STS gwarantuje ci, że w razie przegranej zwróci stawkę do 20 zł. W akcji biorą udział kupony zawarte i rozliczone w ciągu jednej doby.

Cashbacki dla graczy w Milenium

Wygraj Ligę i odbierz cashback 1500 PLN z okazji 15 urodzin Milenium. Są cztery ligi, w których gracze rywalizują ze sobą. Każdy miesiąc to nowy sezon ligi. Im więcej grasz, tym masz większą szansę na wygraną. Co miesiąc gracze, którzy zajmą 10 pierwszych miejsc otrzymają nagrody w postaci kredytów na grę. Do zdobycia cashbacki od 40 do 1500 zł.

Druga promocja bukmachera, w której do zdobycia są zakłady bez ryzyka to Na luzie i Bez ryzyka. W wybrane dni, dzięki promocji można obstawiać piłkarskie hity na wyjątkowych warunkach. W dniu promocji musisz zawrzeć zakład za min. 40 zł a zdarzenie z promocyjnego meczu wytypujesz w zakładzie pojedynczym lub wielokrotnym za 20 zł. Jeśli przegrasz Milenium zwróci ci stawkę.

Promocje bez ryzyka w Etoto

Na początku 2019 roku Etoto odświeżyło swoje bonusy i pojawiło się sporo takich, w których można otrzymać bezpieczne zakłady. Są wśród nich: 3 TOP, E-granie, Mniej/Więcej, Kornery i Typuj Naszą. Sporo, prawda? Gracze cenią promocje, dzięki którym nie tracą swoich środków. Przyjrzyjmy się im bliżej.

3 Topowe Wydarzenia

W każdym tygodniu Etoto wybiera trzy wydarzenia sportowe, które odbędą się w danym tygodniu. Spośród nich gracz wybiera zakład, który chce obstawić. Liczą się kupony pojedyncze LIVE postawione na wygraną lub remis (1×2) w jednym z trzech wskazanych przez buka wydarzeń. Minimalna stawka zakładu wynosi 100 zł. Jeśli kupon zostanie rozstrzygnięty jako przegrany Etoto zwróci ci 50 zł.

Otrzymany freebet gracz przeznacza na postawienie zakładu. Wygrana z zakładu postawionego za środki z bonusa zostanie pomniejszona o jego kwotę. Każdemu graczowi przysługuje jeden freebet w promocji 3 TOP w tygodniu.

E-granie

To promocja dla miłośników e-sportów. W ofertach legalnych bukmacherów nie ma zbyt wiele bonusów na te zakłady. O co chodzi w e-graniu? W akcji liczą się wszystkie kupony pojedyncze i wielokrotne postawione na e-sporty, ze stawką minimum 50 zł i kursem całkowitym co najmniej 1.02. W sytuacji, gdy kupon okaże się przegrany Etoto zwróci 50 % stawki pierwszego z zakładów, do 100 zł.

Środki z bonusa podlegają sześciokrotnemu obrotowi na zakłady przedmeczowe i live. Kurs pojedynczego zakładu to minimum 2.20. Wielokrotnego również 2.20, a pojedynczego zdarzenia na kuponie co najmniej 1.30.

Z promocji można korzystać w każdym tygodniu po uprzednim zapisaniu się do niej.

MNIEJ/WIĘCEJ

Postaw kupon pojedynczy przedmeczowy albo LIVE na którąś z opcji zakładu na sumę goli w meczu piłki nożnej dowolnej ligi. Minimalna stawka twojego zakładu to 50 zł zaś minimalny kurs zakładu to 1.02. Jeśli twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz cashback o wartości 25 zł.

Otrzymany bonus można przeznaczyć na postawienie zakładu, z którego wygrana będzie pomniejszona o jego kwotę. W każdym tygodniu gracz może odebrać jeden bonus w ramach promocji MNIEJ/WIĘCEJ.

Kornery

To kolejna propozycja dla graczy obstawiających piłkę nożną. Po zapisaniu się do promocji należy postawić kupon pojedynczy przedmeczowy albo live na sumę rzutów rożnych. Minimalna stawka kuponu to 50 zł zaś minimalny kurs zakładu 1.02. Gdy twój kupon zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz bonus w postaci freebetu 25 zł. Zostanie on przypisany do twojego konta w ciągu 20 minut od rozliczenia kuponu i kliknięciu na pop-up “Zatwierdź”.

Typuj Naszą

To ciekawa propozycja dla fanów polskiej piłki nożnej, których interesują rozgrywki nie tylko Ekstraklasy. W promocji liczą się również pozostałe ligi, aż do 4. Stawiając kupon wielokrotny przedmeczowy lub LIVE za minimalną stawkę zakładu 100 zł i minimalnym kursem zdarzenia 1.02 w razie niepowodzenia otrzymasz freebet 50 zł. Darmowy zakład uprawnia do postawienia nowego zakładu bez żadnych kosztów. Wygrana kuponu postawionego za freebet jest pomniejszona o jego kwotę.

Nocne Granie

Jeśli lubisz obstawiać nocą, ta promocja jest dla ciebie. Obejmuje zakłady LIVE na NFL, NHL, MLS, MLB lub NBA. Możesz stawiać kupon pojedynczy lub wielokrotny, na którąś z wyżej wymienionych lig. Minimalna stawka zakładu wynosi 100 zł, minimalny kurs 1.02, podobnie jak kurs zdarzenia na zakładzie. Jeśli nie uda ci się wytypować poprawnie otrzymasz freebet 50 zł. Za bonus możesz postawić kupon. Wygrana z niego będzie pomniejszona o jego kwotę.

Cashbacki u bukmacherów

Jak widzisz, jest całkiem sporo opcji, jeśli chcesz skorzystać z zakładów bez ryzyka. Możesz je otrzymać zarówno rejestrując się u niektórych bukmacherów oraz będąc już graczem. Wybierz najlepszą dla siebie opcję i ciesz się z gry.