Zakłady bez ryzyka 2020. Oferta cashback bukmacherów

Zakłady bez ryzyka są jednym z bardziej pożądanych przez graczy bonusów, dlatego coraz więcej bukmacherów ma je w swojej ofercie. Przejrzeliśmy promocje legalnych bukmacherów online pod tym kątem. Kto ma najciekawszą ofertę?

Oferta zakładów bez ryzyka 2020 u legalnych bukmacherów

Zakłady bez ryzyka są ważnym elementem oferty powitalnej i promocji dla stałych graczy u legalnych bukmacherów online. Jakimi cashbackami dysponują polscy bukmacherzy? Która opcja jest najkorzystniejsza? Sprawdziliśmy je i porównaliśmy, być mógł wybrać opcję, która najbardziej ci pasuje. Takie bonusy na start znajdziesz w: Fortunie, STS, Betclic, forBET, PZBuk, Superbet, LVBET i eWinner. Najwyższy jest Betclic zakład bez ryzyka, ale nie ma on najlepszych warunków obrotu.

Ranking zakładów bez ryzyka u bukmacherów

BukmacherZakład bez ryzykaWarunku obrotuKod promocyjny
Fortuna logo215 PLNObrót: 1x bonus, dowolny kursOdbierz bonus
pzbuk logo200 PLNObrót: 1x bonus, AKO, kurs poj. min. 1.40Odbierz bonus
ewinner logo160 PLNObrót: brak wymogu obrotuOdbierz bonus
forbet logo200 PLNObrót: 4x bonus, kurs min. 2.00Odbierz bonus
Logo STS35 PLNObrót: 1x bonus, dowolny kursOdbierz bonus
superbet logo500 PLNObrót: 4x, min. 2 zdarzenia, kurs min. 1.80Odbierz bonus
lvbet logo333 PLNObrót: 1x bonus, kurs min. 1.75Odbierz bonus
Logo bukmachera betclic550 PLNObrót: 6x bonus, kurs min. 2.00Odbierz bonus
Zakłady bez ryzyka 2020

Co to jest zakład bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka to bonus bukmacherski, który polega na tym, że gracz stawiając kupon za środki ze swojego konta w razie niepowodzenia otrzyma zwrot części lub całości stawki jaką wpłacił. Taki zakład nazywany jest również cashbackiem, czyli w wolnym tłumaczeniu z języka angielskiego- zwrotem gotówki. Niekiedy mówi się również o nim: zakład bezpieczny lub ubezpieczony.

Niektórzy nazywają go po prostu darmowym zakładem. Nie jest to jednak najlepsze określenie. Dlaczego? Otóż darmowym zakładem są zazwyczaj środki przyznane nowemu użytkownikowi przy rejestracji bądź graczowi po spełnieniu odpowiednich warunków opisanych w konkretnej promocji. Takie fundusze gracz przeznaczyć może na postawienie zakładu. Może to też być zwrot wpłaconej stawki przez użytkownika w przypadku, gdy jego typ okaże się nietrafiony. Jest tak w przypadku zakładu bez ryzyka. Zatem darmowy zakład jest szerszym określeniem niż zakład bez ryzyka.

W zależności od rodzaju zakładu bez ryzyka, w przypadku niepowodzenia, możesz otrzymać zwrot całej wpłaconej kwoty lub tylko jej części.

Co to jest cash-out?

Czasami cashback jest mylony z cash-outem. Czym się różnią? Cash-out to najkrócej mówiąc: wypłata przed rozliczeniem zakładu. Przykład: gracz postawił 10 zł na zwycięstwo Polski w meczu z Hiszpanią. Po 30 minutach gry okazuje się, że nasza drużyna strzela gola. Bukmacher zaproponuje w takim przypadku cash-out większy od wpłaconej przez gracza kwoty, powiedzmy 18 zł nie wiedząc jak dalej potoczy się mecz, jednak wiedząc, że Polacy zwiększyli szansę na wygraną. Druga opcja: po 30 minutach to Hiszpanie zdobywają bramkę. Bukmacher zaproponuje w opcji cash-out mniejszą kwotę od tej, którą wpłaciliśmy, powiedzmy 6 zł, jednak dającą szansę na odzyskanie chociaż części naszych środków. Nie wiemy bowiem jak zakończy się spotkanie, ale wiadomo, że Hiszpanie mają już większą szansę na zwycięstwo.

Zakłady bez ryzyka 2020 na start

Ciekawą opcją dla przyciągnięcia nowych graczy jest wprowadzenie do oferty na start zakładu bez ryzyka. Na pewno taka promocja spodoba się osobom, które nie znają się jeszcze dobrze na zakładach bukmacherskich i boją się, że od razu stracą swoje pieniądze. Gdy rzeczywiście nie uda im się na początku wygrać, to nie zniechęcą się tak szybko, gdyż otrzymają zwrot swojej wpłaty. Taki zakład jest oczywiście też atrakcyjny dla wytrawnych graczy, w końcu nikt nie lubi tracić swoich pieniędzy.

Zakłady bez ryzyka na start znajdziemy u sześciu bukmacherów.

Fortuna215 PLN (z kodem promocyjnym)
STS35 PLN (z kodem promocyjnym)
Betclic550 PLN (z kodem promocyjnym)
forBET200 PLN (z kodem promocyjnym)
eWinner160 PLN (z kodem promocyjnym)
Superbet500 PLN
LVBET333 PLN
PZBuk200 PLN

Cashback 550 PLN w Betclic

Cashback Betclic

Najwyższy zakład bez ryzyka na start znajdziemy w ofercie powitalnej Betclic. By go otrzymać należy należy oczywiście zarejestrować konto na betclic.pl. Proces zajmuje dosłownie chwilę. Wpisz na trzeciej stronie formularza kod promocyjny i poza cashbackiem do 500 zł zgarnij dodatkowo 50 zł zakładu bez ryzyka, co w sumie da ci rekordowy Betclic zakład bez ryzyka do 550 zł. Pierwszy postawiony przez ciebie zakład będzie twoim zakładem bez ryzyka. Do promocji liczą się wpłaty od 1 zł. Postaw zakład, jeśli przegrasz Betclic zwróci ci postawioną stawkę do 550 zł. 

Otrzymany bonus należy obrócić sześć razy po minimalnym kursie 2.00. 

Fortuna zakład bez ryzyka na start

Zakład bez ryzyka Fortuna

Zdecydowanie godną polecenia jest promocja Fortuny. Ten jeden z najbardziej znanych bukmacherów w Polsce w swojej ofercie powitalnej ma podobnie jak inni, bonus od depozytu. W przypadku Fortuny jest to 100 % do 2000 zł. Nowy gracz otrzymuje również punkty Fortuna Klub Plus o równowartości 20 zł, do wykorzystania na zakład bez depozytu.

Najciekawszą jednak promocją powitalną u tego buka jest właśnie opisywany Fortuna zakład bez ryzyka do 200 zł. Jeśli dodatkowo podczas rejestracji skorzystasz ze specjalnego kodu bonusowego otrzymasz aż 215 zł bezpiecznego zakładu. Jakie są warunki otrzymania cashbacka? Oczywiście, by móc z niego skorzystać trzeba być nowym graczem i nie posiadać konta w Fortunie. Następnie po rejestracji wpłacić depozyt i obstawić swój kupon. Jeśli okaże się przegrany, bukmacher zwróci ci stawkę twojego zakładu do 200 zł – w wersji standardowej, a 215 zł w wersji z kodem bonusowym. Zwrot, który otrzymasz musisz przeznaczyć na dalszą grę. Wystarczy jednak tylko jeden obrót i nie ma określonego minimalnego kursu. Takie warunki czynią zakład bez ryzyka Fortuna najlepszym na rynku.

Bezpieczny STS zakład bez ryzyka

STS zakład bez ryzyka

Do grona bukmacherów oferujących zakład bez ryzyka dla nowych graczy dołączył także STS. Największy buk w Polsce oferuje za rejestrację do 35 zł cashbacku. Wystarczy wpłacić depozyt minimum 10 zł. By otrzymać STS zakład bez ryzyka nie trzeba spełniać wymogów obrotu i min. kursu. To naprawdę świetna oferta, zwłaszcza dla osób, które nie są jeszcze wytrawnymi graczami lub zaczynają dopiero przygodę z zakładami i boją się o stratę swoich pieniędzy. Pierwszy zakład bez ryzyka STS otrzymasz tylko wtedy, gdy podczas rejestracji użyjesz naszego kodu bonusowego.

STS oferuje również nowym graczom bonus bez depozytu 25 zł. Jakie są warunki otrzymania go? Podczas rejestracji wpisz kod promocyjny. Do konta bonusowego zostanie dodany freebet. By móc wypłacić bonus należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty. Kurs minimalny wynosi 1.91. Bukmacher oferuje również bonus 100 % od pierwszego depozytu do 1200 zł.

Cashback 200 PLN w forBET

forBET cashback na start

Również popularny bukmacher forBET wprowadził do oferty zakład bez ryzyka. Jest on jednak dostępny tylko z kodem promocyjnym, który znajdziesz na naszej stronie. Osoby, które zarejestrują się u tego bukmachera i w formularzu rejestracyjnym wpiszą ekskluzywny kod FORBETVIP otrzymają forBET zakład bez ryzyka do 200 zł. Oznacza to, że jeśli pierwszy zakład gracza będzie przegrany otrzyma on zwrot stawki, oczywiście jeśli kupon będzie wygrany to otrzyma swoje pieniądze. Zwrot przysługuje tylko za pierwszy zagrany kupon po rejestracji postawiony za środki z salda głównego. Przyznany bonus należy obrócić cztery razy po kursie minimalnym kuponu 2.00. Gracz ma na to 30 dni.

Aby otrzymać forBET zakład bez ryzyka napisz na adres: marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz: “Zakład bez ryzyka”.

Pierwszy eWinner zakład bez ryzyka

Cashback eWinner

eWinner działa na rynku dopiero od września 2019, ale widać że ma w planach powalczyć o dobre miejsce w rankingu legalnych bukmacherów. Przygotował dla nowych graczy bonusy od dwóch pierwszych depozytów. Pierwszym z nich jest zakład bez ryzyka eWinner, który z naszym kodem wyniesie aż 160 zł, w standardowej ofercie wynosi on 150 zł. Minimalna wpłata uprawniająca do skorzystania z eWinner zakładu bez ryzyka na start wynosi 20 zł. Co ważne, w razie przegranej zwrot trafi na konto depozytowe. Gracz nie musi obracać tym bonusem i może go od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

W ofercie powitalnej eWinner jest jeszcze bonus od drugiej wpłaty 50 % do 500 zł.

PZBuk cashback do 200 PLN

Caskback PZBuk

Dobrze znany polskim graczom bukmacher PZBuk zmienił swój bonus powitalny. Znalazł się w nim pierwszy zakład bez ryzyka do 200 zł. Cashback otrzymasz po rejestracji konta i prawidłowym zweryfikowaniu danych. Co wyróżnia ten bonus w PZBuk od tych dostępnych u pozostałych bukmacherów? To, że otrzymasz zwrot za pierwszy przegrany kupon, a nie za pierwszy postawiony kupon.

Aby otrzymać zwrot na kuponie muszą być min. 2 zdarzenia z kursem pojedynczego zdarzenia nie mniejszym niż 1.40. Jeśli będzie przegrany gracz otrzyma zwrot stawki do 200 zł niezależnie od tego kiedy kupon zostanie rozliczony. Darmowy zakład, czyli zwrot za przegraną należy obrócić tylko raz, na kuponie z min. 2 zdarzeniami i kursem pojedynczego zdarzenia nie mniejszym niż 1.40. To niezwykle atrakcyjna promocja i dobre warunki obrotu.

Poza cashbackiem PZBuk na start gracz, który zarejestruje konto z kodem promocyjnym otrzyma ekstra bonusy do 200 zł. Otrzymasz go w formie 20 000 punktów, które możesz wymienić na bonusy w sklepie gracza.

500 PLN bez ryzyka w Superbet

Cashback Superbet

Rumuński bukmacher również nie próżnuje i powiększa swoją ofertę powitalną o zakład bez ryzyka. I to nie byle jaki bo aż do 500 zł. Aktywuje go pierwszy wpłacony depozyt. Od tego momentu gracz rozpoczyna tydzień bez ryzyka. Typuje zakłady przez 7 dni. Superbet zlicza stawki przegranych zakładów i na koniec tygodnia przyznaje graczowi cashback sumy stawek przegranych kuponów do 500 zł. Otrzymany zwrot podlega wymogi obrotu. Trzeba to zrobić cztery razy na kuponach z 2 zdarzeniami i kursem min. 1.80 (kurs poj. 1.30).

Poza zakładem bez ryzyka nowi gracze Superbet otrzymają bonus od pierwszej wpłaty 100 % do 50 zł oraz dostępny dla osób, które zarejestrują się przez nasz link – Superbet freebet 35 zł.

Graj bez ryzyka w LVBET

Cashback LVBET

Gracze LVBET długo czekali na bezpieczny zakład i doczekali się. Jest on ściśle związany z trzecim depozytem. Wpłacając trzeci raz środki na konto, min 25 zł i zaznaczając opcję “zakład bez ryzyka” twój depozyt trafi na konto bonusowe powiększony o 1 % (czyli maksymalnie można otrzymać 333,3 zł). Następnie postaw za te środki na dowolny zakład SOLO lub AKO z kursem min. 1.75. Jeśli wygrasz otrzymasz swoją wygraną. Jeśli przegrasz otrzymasz zwrot stawki do 333 zł. Aby móc wypłacić cashback musisz obrócić jego kwotą jeden raz po kursie 1.75.

Dodatkowo gracze LVBET mogą liczyć również na bonus od pierwszej wpłaty do 2000 zł, bonus od drugiej wpłaty do 1000 zł, 20 zł bonusu bez depozytu i wiele promocji.

Promocje bukmacherów z zakładami bez ryzyka

Kilku legalnych bukmacherów online ma w swojej ofercie różnego rodzaju promocje dla swoich graczy, w których mogą otrzymać cashbacki. Czasami zwrot dotyczy 100 % naszej wpłaty, czasami tylko jej części. Zobaczcie z czego można wybierać.

Promocje na zakłady bez ryzyka dla graczy znajdziemy u bukmacherów:

  • LV BET
  • TOTALbet
  • Etoto
  • STS

Bezpieczny kupon 5+ w LV BET

Gracze mogą również skorzystać z promocji bukmachera LV BET- Bezpieczny Kupon 5+. Nie trzeba się specjalnie do niej zapisywać, udział bierze każdy zarejestrowany gracz, który postawi kupon KOMBI na minimum pięć zdarzeń. Zwrot zostanie przyznany w przypadku, gdy tylko jedno z wydarzeń na postawionym kuponie będzie nietrafione, a pozostałe będą dobrze wytypowane. LV BET oferuje w tej promocji bonus do 50 zł. Każda akcja Bezpieczny Kupon 5+ trwa tydzień, od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godziny 23:59. Bonus wypłacany jest w poniedziałki do godziny 17:00. Do ewentualnego zwrotu kwalifikuje się pierwszy kupon spełniający warunki promocji postawiony w danym tygodniu. Minimalna stawka kuponu to 20 zł a kurs 3.00.

By móc wypłacić otrzymany bonus trzeba najpierw obrócić otrzymaną kwotą trzykrotnie po kursie minimalnym 1.75. Gracz ma 30 dni na wykorzystanie bonusu.

By móc korzystać z tej promocji musisz posiadać konto w LV BET. Zarejestruj się u tego bukmachera korzystając ze specjalnego kodu promocyjnego a otrzymasz na start dodatkowy bonus bez depozytu 30 PLN.

Safebet- Bezpieczny Zakład od TOTALbet

Podobną promocję do LV BET ma bukmacher Totalbet. Safebet- Bezpieczny Zakład to oferta przyznawana automatycznie do kuponów KOMBI spełniających trzy warunki: minimalna ilość zdarzeń to 10, minimalna stawka wynosi 10 zł, a minimalny kurs pojedynczego zdarzenia wynosi 1.20. W przypadku, gdy twój kupon będzie miał jeden błąd (czyli na przykład 9 na 10 typów będzie poprawnych) otrzymasz wygraną równą stawce.

Bezpieczne 20 PLN na virtuale w STS

Sporty wirtualne są bardzo popularne wśród graczy. Można je typować każdego dnia i o każdej porze. Dobrze wie o tym STS i dlatego przygotował promocję bezpieczne 20 zł na sporty wirtualne. W ciągu pierwszej doby gry w sporty wirtualne zagraj zakłady z kursem min. 1.90. Możesz grać dowolną liczbę zakładów, ale do promocji będą liczyły się zakłady z pierwszych 20 zł wydanych na sporty wirtualne. Jeśli twoje typy będą przegrane bukmacher zwróci ci stawki do 20 zł.

Cashback na esport w STS

W ostatnich latach niesamowicie popularne stały się także esporty. Największe turnieje śledzi tysiąca osób na całym świecie. Naturalną konsekwencją jest również popularyzacja zakładów na rozgrywki esportowe. STS przygotował promocję, w której możesz otrzymać 25 zł zwrotu przegranych stawek z zakładów na esport tygodniowo.

Zagraj kupon na wydarzenie esportowe z kursem 1.85. Jesli przegrasz bukmacher doda do twojego konta bonusowego 10 % twojej stawki. Kolejne kupony spełniające warunki promocji w danym tygodniu będą sumowane. Maksymalnie możesz otrzymać 25 zł zwrotu.

Zakład bez ryzyka na Betgames w STS

Promocja na Betgames w STS

Także u największego w Polsce bukmachera STS gracze znajdą cashback. Jest on dedykowany platformie Betgames, gdzie można stawiać zakłady na symulowane gry karciane: wojnę, pokera i bakarata. Stawiając pierwszy zakład na Betgames STS gwarantuje ci, że w razie przegranej zwróci stawkę do 20 zł. W akcji biorą udział kupony zawarte i rozliczone w ciągu jednej doby.

Zakłady bukmacherskie bez ryzyka

Jak widzisz, jest całkiem sporo opcji, jeśli chcesz skorzystać z cashbacków. Zakłady bez ryzyka możesz otrzymać zarówno rejestrując się u niektórych bukmacherów oraz będąc już graczem. Naszym zdaniem to jeden z najlepszych bonusów powitalnych jakie można otrzymać u bukmachera. Zakłady bukmacherskie bez ryzyka to możliwość typowania bez obawy o swoje środki. Wybierz najlepszą dla siebie opcję i ciesz się z gry.

FAQ

Co to jest zakład bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka to rodzaj bonusu, dzięki któremu otrzymasz zwrot części lub całości postawione stawki, gdy twój kupon okaże się przegrany. Zakłady bez ryzyka występują zarówno w ofertach powitalnych, jak i w promocjach stałych lub okazjonalnych.

Czy zakład bez ryzyka i cashback to to samo?

Zakład bez ryzyka i cashback w zakładach bukmacherskich to dokładnie to samo. Gdy postawisz zakład i okaże się on przegrany otrzymasz zwrot części lub całość postawionej stawki.

Którzy bukmacherzy mają zakład bez ryzyka w ofercie powitalnej?

Jest kilku legalnych bukmacherów, którzy oferują nowym graczom zakład bez ryzyka. Jest to: Fortuna, Betclic, STS, forBET, eWinner, PZBuk, Superbet i LVBET. Aby otrzymać lub zwiększyć niektóre cashbacki należy podczas rejestracji użyć kodu promocyjnego.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Adrianna Sulska