Betters kod promocyjny

Kod promocyjny Betters

Osoby, które zdecydują się założyć konto u bukmachera Betters mogą liczyć na bonus powitalny. Na nowych graczy czeka:

 • zakład bez ryzyka 550 zł,
 • freebet o wartości 50 zł.

W formularzu rejestracyjnym znajduje się też miejsce na wpisanie kodu promocyjnego Betters. Sprawdź jaki kod podwyższy twój bonus na start i co można z nim otrzymać.

Aktualna promocja na start w Betters nie jest zbyt imponująca. Jest wielu bukmacherów, którzy posiadają wyższe pakiety bonusów na start oraz kody promocyjne, które powiększają oferty powitalne. Wszystkie informacje znajdziesz w naszym artykule.

Betters kod promocyjny 2022 – co daje?

Spis treści

Na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego Betters znajduje się pole, w którym można wpisać kod promocyjny. To dobra wiadomość dla graczy. Oznacza to, że bukmacher planuje wprowadzenie kodu, który umożliwi powiększenie bonusu powitalnego Betters. Niestety taka oferta nie została jeszcze uruchomiona, ale gdy tylko się pojawi to znajdziemy najlepszy Betters kod promocyjny na styczeń 2022 i opiszemy szczegółowo jaką promocję uruchamia.

Betters kod promocyjny 2022Wkrótce
Cashback na start50 % do 500 PLN za pierwszy kupon
Freebet za rejestrację50 PLN dla co 50-tego zarejestrowanego gracza
Bonusy do kuponów AKOdo +50% do wygranych

Bonusy Betters na start

Betters podszedł do sprawy bonusu powitalnego nieco inaczej niż inni bukmacherzy. Większość z nich proponuje klasyczny bonus od pierwszej lub kolejnych wpłat. Takiej promocji nie mamy w Betters. Jest za to zakład bez ryzyka do 500 zł oraz freebet 50 zł, ale nie dla każdego.

Zakład bez ryzyka 500 PLN

Zarejestruj konto w Betters i postaw pierwszy kupon SOLO lub AKO za stawkę nie mniejszą niż 30 zł. Cashback przyznawany jest za pierwszy postawiony kupon spełniający warunki promocji. Są dwie możliwości, w których bonus zostanie przyznany:

 • jeśli kupon będzie przegrany; wtedy Betters zwróci 50 % stawki netto do kwoty 500 zł
 • jeśli kupon będzie wygrany i będzie składał się z min. 3 zdarzeń i będzie miał kurs min. 2.50; wtedy Betters przyzna bonus 50 % stawki do 250 zł

Bonus zostanie przyznany natychmiastowo po rozliczeniu kuponu spełniającego warunki promocji. Gracz ma 72 godziny na wykorzystanie freebetu. Należy przeznaczyć go na kupon SOLO lub AKO z kursem min. 1.80. Maksymalna wygrana na kuponie postawionym za cashback wynosi 2000 zł. Bonusu nie można przeznaczyć na gry karciane oraz sporty wirtualne.

Freebet 50 PLN

Druga promocja dla nowych graczy to również freebet, tym razem 50 zł. Działa on jednak zupełnie inaczej. Freebet otrzyma co 50-ty gracz, który zarejestruje konto w Betters i wpłaci pierwszy depozyt. Otrzymany bonus 50 zł należy wykorzystać w ciągu 30 dni od przyznania na dowolny kupon SOLO lub AKO z kursem min. 1.80. Freebetu nie można wykorzystać na zakłady na sporty wirtualne.

Jak obrócić bonusy w Betters?

Bonusy powitalne u bukmacherów wymagają obrotu przed wypłatą. Warunki te różnią się zarówno ze względu na bukmachera, jak i rodzaj bonusu. Freebet i cashback w Betters mają atrakcyjne warunki obrotu. Po ich otrzymaniu wystarczy je przeznaczyć na dowolny kupon SOLO lub AKO z kursem min. 1.80.

Betters rejestracja – jak założyć konto?

Bukmacher Betters umożliwia założenie konta tymczasowego. Proces ten zajmuje dosłownie minutę. Poniżej opisujemy jak wygląd rejestracja Betters krok po kroku.

Rejestracja Betters z kodem promocyjnym
 1. Wejdź na stronę bukmachera i przejdź do formularza. Wejdź na stronę: betters.pl i kliknij przycisk: ZAREJESTRUJ. Zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego.
 2. Wypełnij dane na pierwszej stronie formularza. Uzupełnij pola: email, login, hasło, kraj, numer telefonu. Na pierwszej stronie jest też pole Betters kod promocyjny. Gdy tylko się pojawi poinformujemy o tym w naszym artykule.
 3. Uzupełnij dane na drugiej stronie formularza. Wpisz: imię, nazwisko, obywatelstwo, PESEL. Wybierz opcję skąd pochodzą twoje środki na grę.
 4. Wypełnij informacje na trzeciej stronie formularza. Tutaj należy ustalić dzienni i miesięczny limit stawek, dzienny i miesięczny limit czasu poświęcanego na grę oraz datę urodzenia. Należy też zaakceptować regulamin i politykę prywatności oraz potwierdzić pełnoletność. Można również wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej.
 5. Kliknij w link aktywacyjny. Po wypełnieniu wszystkich stron formularza na twój adres mailowy zostanie wysłany link aktywacyjny. Kliknij w niego. Wtedy będziesz mógł zalogować się już na swoje konto gracza.

Opisane wyżej kroki umożliwiają założenie konta tymczasowego w Betters. Można z niego korzystać przez 90 dni po czym konieczne jest przekształcenie konta w stałe. W tym celu należy uzupełnić dane w tym wysłać zdjęcie dowodu tożsamości.

Najlepsze kody promocyjne 2022

BukmacherBonus na startKod bonusowy
Fortuna2150 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 600 PLN zakład bez ryzykaSprawdź kod
STS 1200 PLN od depozytu + 25 PLN bez depozytu + 275 PLN bez ryzykaSprawdź kod
TOTALbet5000 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 40 PLN freebetySprawdź kod
forBET 2300 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzykaSprawdź kod
Najlepsze kody promocyjne do bukmacherów

Betters zakłady bukmacherskie

Podmiotem, który wprowadza na rynek zakłady bukmacherskie Betters jest SILESIA Entertaiment Sp. z o. o. z siedzibą w Cieszynie. Prezesem spółki jest Konrad Łabudek, który wcześniej był związany z bukmacherem Fortuna. Ambasadorem Betters jest Bożydar Iwanow, komentator sportowy specjalizujący się w komentowaniu spotkań piłki nożnej na najwyższym szczeblu.

Betters promocje bukmacherskie

Poza freebetami powitalnymi znajdziemy w Betters również promocje dla zarejestrowanych użytkowników.

ThreeBET

Postaw trzy zakłady SOLO lub AKO z zakładami z oferty przedmeczowej lub live za środki własne. Minimalna stawka kuponu to 50 zł, zaś minimalny kurs wynosi 3.00. Każdy kolejny kupon należy zawrzeć w ciągu 72 godzin od poprzedniego. Spełniając te warunki gracz otrzyma trzy darmowe zakłady, każdy o wartości 20 zł. Freebety zostaną przyznane w ciągu trzech dni od momentu zawarcia ostatniego z promocyjnych zakładów. Wykorzystaj freebety w ciągu 30 dni od ich przyznania na dowolne kupony SOLO lub AKO z kursem min. 1.80.

Oferta Betters.pl

Przyjrzeliśmy się ofercie na zakłady w Betters. Na co mogą liczyć gracze, którzy zarejestrują się u bukmachera?

 • Zakłady przedmeczowe: około 20 dyscyplin do wyboru
 • Zakłady live: około 10 dyscyplin (piłka nożna, tenis, siatkówka, tenis stołowy, baseball, hokej, piłka ręczna, badminton, darts)
 • Rynki zdarzeń: piłka nożna – najpopularniejsze wydarzenia +600 rynków, tenis – około 35 rynków, koszykówka – najpopularniejsze wydarzenia +100 rynków, hokej – +100 rynków
 • Sporty wirtualne: 5 dyscyplin: piłka nożna, wyścigi samochodowe, kolarstwo torowe, wyścigi psów, wyścigi konne
 • Esporty: około 5 gier: LoL, Dota 2, Rainbow Six, Valorant, Call of Duty; tylko zakłady przedmeczowe

Betters może pochwalić się również kilkoma ciekawymi produktami, które ułatwią i urozmaicą typowanie zakładów:

 • Szybki zakład: natychmiastowe typowanie zakładów SOLO
 • Zakład system: zakłady na min. 3 zdarzenia, które są łączone w kombinacje
 • Zakład łańcuch: konstrukcja, która zwiększa prawdopodobieństwo wygranej; gracz tworzy kupon z min. 2 zdarzeń; warunkiem wygranej jest poprawne wytypowanie wyniku pierwszego zdarzenia na kuponie; stawka, którą wybierzesz będzie obowiązywać do każdego z meczów na kuponie
 • Kontroferta: opcja, dzięki której w łatwy sposób możesz zwiększyć wygraną z kuponu SOLO
 • Cash out: wypłać wygraną przed zakończeniem obstawionego wydarzenia

Naszym zdaniem oferta Betters jest średnia. Domyślamy się, że bukmacher będzie ją w najbliższych tygodniach i miesiącach udoskonalał. Na pewno musi zadbać o możliwość typowania esportów na żywo, przydałoby się również więcej dyscyplin w zakładach przedmeczowych i live. Na pewno plusem jest duża liczba rynków zdarzeń oraz opcja kontroferta.

Wpłaty i wypłaty w Betters

Przyjrzeliśmy się rownież metodom płatności z jakich mogą korzystać gracze Betters. W przypadku wpłat mamy do wyboru kilka opcji, za pomocą których szybko zasilimy konto gracza:

 • limit P24NOW,
 • szybkie przelewy online (do 20 banków),
 • płatności mobilne BLIK,
 • karty płatnicze: Visa i MasterCard,
 • Google Pay,
 • Apple Pay,
 • PAYPo.

Powyższe płatności realizowane są przez dobrze znany system płatności Przelewy24. Każda transakcja księgowana jest natychmiastowo.

Betters zadbał również o możliwość szybkiej wypłaty wygranych. Aby jej dokonać należy przejść do zakładki „mój portfel”, a następnie „wypłata”. Szybkie wypłaty realizowane są dla 17 banków.

Aplikacja Betters

W tym aspekcie jesteśmy mocno zawiedzeni. Bukmacher Betters umożliwił typowanie zakładów przez stronę internetową, ale nie udostępnił jeszcze aplikacji mobilnej. Naszym zdaniem powinien to zrobić równocześnie z uruchomieniem strony. Większość graczy online korzysta z aplikacji bukmacherskich, zatem jej brak w przypadku Betters to spory minus.

Obsługa klienta

Gdy pojawią się ewentualne problemy bądź pytania w związku z ofertą bukmachera Betters można się skontaktować z nim lub poszukać odpowiedzi na stronie. Aktualnie pomoc można uzyskać:

 • pisząc na czacie na żywo (czynny w godzinach: 8:00-23:00)
 • pisząc wiadomość na adres: bok@betters.pl
 • znajdując odpowiedź w FAQ

Bonus Betters – opinie

Musimy przyznać, że oferta Betters dla nowych graczy znacznie różni się od tych proponowanych przez pozostałych bukmacherów. Nie twierdzimy jednak, że to źle. Bukmacher nie zdecydował się na klasyczny bonus od wpłaty czy zakład bez ryzyka, który również coraz częściej znajduje się wśród bonusów powitalnych. Betters zaoferował natomiast możliwość otrzymania dwóch freebetów powitalnych przyznawanych na dobrych warunkach. Naszym zdaniem to dobry krok i może się opłacić.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *