Betters kod promocyjny

Oceń bonus
4.4(35)
Kod promocyjny Betters

Wpisując w formularzu rejestracyjnym Betters kod promocyjny możesz skorzystać z wyższego bonusu na start. W sumie możesz otrzymać aż 750 PLN. Na nowych graczy czeka:

 • 700 710 PLN zakładu bez ryzyka
 • 20 40 PLN freebetu na start

Kod promocyjny Betters powiększy pakiet na start o 30 zł. Przejdź do formularza Betters przez nasz link a pole z kodem będzie już uzupełnione i będziesz mógł skorzystać z wyższej oferty powitalnej.

Dodajmy, że jest to najwyższy bonus jaki można otrzymać na start u bukmachera Betters na czerwiec 2022. W dalszej części artykułu wyjaśniamy krok po kroku jak skorzystać z poszczególnych promocji.

Jaki jest Betters kod promocyjny 2022?

Spis treści

Kod promocyjny Betters to BTVIP. Wpisując go w formularzu otrzymasz bonus na start do 750 zł. To o 30 zł wyższa oferta niż w standardzie. Na bonus składa się:

 • freebet 40 zł
 • zakład bez ryzyka 710 zł

Na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego Betters znajduje się pole, w którym można wpisać kod promocyjny BTVIP. Jeśli przejdziesz do bukmachera przez nasz link pole będzie już uzupełnione kodem. Rejestracja umożliwia nie tylko odebranie bonusów powitalnych, ale również korzystanie z wszystkich pozostałych promocji Betters.

Betters kod promocyjny 2022BTVIP
Freebet na start40 PLN darmowy zakład
Zakład bez ryzyka100 % do 710 PLN za pierwszy kupon
Freebet z zaskoczenia50 PLN bonusu dla co 50-tego gracza
Bonusy do kuponów AKOdo +50% do wygranych

Bonusy Betters na start

Betters podszedł do sprawy bonusu powitalnego nieco inaczej niż inni bukmacherzy. Większość z nich proponuje klasyczny bonus od pierwszej lub kolejnych wpłat. Takiej promocji nie mamy w Betters. Jest za to zakład bez ryzyka do 710 zł oraz freebet 40 zł. Obie promocje są tak wysokie, dzięki kodowy promocyjnemu.

Kod promocyjny Betters – Freebet 40 PLN na start

Pierwsza z promocji w Betters to freebet na start. W standardowej ofercie wynosi on 20 zł, zaś z kodem aż 40 zł. Jak odebrać ten bonus?

 • Zarejestruj konto w Betters
 • Jeśli przeszedłeś do strony bukmachera przez nasz link pole „kod promocyjny” będzie już uzupełnione
 • Następnie wpłaci pierwszy depozyt
 • Postaw pierwszy zakład za stawkę min. 40 zł
 • Otrzymasz od bukmachera freebet 40 zł
 • Bonus przeznacz na dowolny kupon SOLO lub AKO z kursem min. 1.80
 • Bonus jest ważny 72 godziny od przyznania

Pamiętaj jeszcze o kilku ważnych sprawach. Jeśli pierwszy kupon będzie postawiony za stawkę mniejszą niż 40 zł to nie otrzymasz freebetu. Bonusu nie możesz wykorzystać na zakłady na sporty wirtualne i gry karciane.

Zakład bez ryzyka 710 PLN – Betters kod promocyjny

Drugą promocją Betters jest cashback do 710 zł. Co należy zrobić, by go otrzymać?

 • zarejestruj konto w Betters
 • Jeśli przeszedłeś do strony bukmachera przez nasz link pole „kod promocyjny” będzie już uzupełnione
 • pierwszy postawiony zakład dotyczy freebetu, drugi lub kolejny zakład spełniający warunki promocji będzie dotyczył zakładu bez ryzyka
 • postaw zakład za min. 30 zł

Są dwie możliwości, w których bonus zostanie przyznany:

 • jeśli kupon będzie przegrany; wtedy Betters zwróci 100 % stawki netto do kwoty 710 zł
 • jeśli kupon będzie wygrany i będzie składał się z min. 3 zdarzeń i będzie miał kurs min. 2.50, wtedy Betters przyzna bonus 50 % stawki do 355 zł

Bonus zostanie przyznany natychmiastowo po rozliczeniu kuponu spełniającego warunki promocji. Gracz ma 14 dni na wykorzystanie freebetu. Należy nim obrócić dwa razy na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem całkowitym min. 2.50. Bonusu nie można przeznaczyć na gry karciane oraz sporty wirtualne.

Jak obrócić bonusy w Betters?

Bonusy powitalne u bukmacherów wymagają obrotu przed wypłatą. Warunki te różnią się zarówno ze względu na bukmachera, jak i rodzaj bonusu. Freebet i cashback w Betters mają całkiem atrakcyjne warunki obrotu.

Freebet należy przeznaczyć na kupon SOLO lub AKO z kursem min. 1.80, zaś cashback należy obrócić dwa razy na kupona AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem łącznym 2.50.

Betters rejestracja – jak założyć konto?

Bukmacher Betters umożliwia założenie konta tymczasowego. Proces ten zajmuje dosłownie minutę. Poniżej opisujemy jak wygląd rejestracja Betters krok po kroku.

Rejestracja Betters z kodem promocyjnym
 1. Przejdź do formularza rejestracyjnego przez nasz link. Kliknij w nasz link. Otworzy się karta z formularzem.
 2. Wypełnij dane na pierwszej stronie formularza. Uzupełnij pola: email, login, hasło, kraj, numer telefonu. Pole kod promocyjny będzie już uzupełnione kodem BTVIP.
 3. Uzupełnij dane na drugiej stronie formularza. Wpisz: imię, nazwisko, obywatelstwo, PESEL. Wybierz opcję skąd pochodzą twoje środki na grę.
 4. Wypełnij informacje na trzeciej stronie formularza. Tutaj należy ustalić dzienni i miesięczny limit stawek, dzienny i miesięczny limit czasu poświęcanego na grę oraz datę urodzenia. Należy też zaakceptować regulamin i politykę prywatności oraz potwierdzić pełnoletność. Można również wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej.
 5. Kliknij w link aktywacyjny. Po wypełnieniu wszystkich stron formularza na twój adres mailowy zostanie wysłany link aktywacyjny. Kliknij w niego. Wtedy będziesz mógł zalogować się już na swoje konto gracza.

Opisane wyżej kroki umożliwiają założenie konta tymczasowego w Betters. Można z niego korzystać przez 90 dni po czym konieczne jest przekształcenie konta w stałe. W tym celu należy uzupełnić dane w tym wysłać zdjęcie dowodu tożsamości.

Najlepsze kody promocyjne 2022

BukmacherBonus na startKod bonusowy
Fortuna2150 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 600 PLN zakład bez ryzykaSprawdź kod
STS 1200 PLN od depozytu + 25 PLN bez depozytu + 275 PLN bez ryzykaSprawdź kod
TOTALbet5000 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 40 PLN freebetySprawdź kod
forBET 2300 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzykaSprawdź kod
Najlepsze kody promocyjne do bukmacherów

Betters zakłady bukmacherskie

Podmiotem, który wprowadza na rynek zakłady bukmacherskie Betters jest SILESIA Entertaiment Sp. z o. o. z siedzibą w Cieszynie. Prezesem spółki jest Konrad Łabudek, który wcześniej był związany z bukmacherem Fortuna. Ambasadorem Betters jest Bożydar Iwanow, komentator sportowy specjalizujący się w komentowaniu spotkań piłki nożnej na najwyższym szczeblu.

Betters promocje bukmacherskie

Poza freebetami powitalnymi znajdziemy w Betters również promocje dla zarejestrowanych użytkowników.

 • Freebet z zaskoczenia – promocja, na którą sam gracz nie ma wpływu; co 50-ta osoba, która założy konto w Betters otrzyma freebet 50 zł
 • Tygodniówka – promocja dla graczy regularnie grających w ciągu całego tygodnia od poniedziałku do niedzieli; typuj każdego dnia kupony AKO z min. kursem 2.00, za stawkę min. 20 zł; na koniec tygodnia otrzymasz bonus; jego wysokość zależy od ilości dni, w które grałeś; maksymalny bonus to 35 zł za 7 dni aktywności
 • raiseBET – klasyczna promocja na kupony AKO; postaw kupon składający się z min. 5 zdarzeń, każde z kursem min. 1.25; kwota bonusu do wygranej jaki otrzymasz zależy od liczby zdarzeń na kuponie; maksymalny bonus może wynieść 100 % przy 22 zdarzeniach
 • Znajoma Kasa – jeśli suma wpłat gracza wyniesie min. 500 zł, a obrót depozytem również 500 zł może on wtedy skorzystać z promocji, czyli zaprosić do gry w Betters znajomych; w zakładce „bonusy” znajdziesz link rejestracyjny, przez który twój znajomy musi się zarejestrować i zweryfikować konto; następnie musi wpłacić depozyty min. 150 zł i dokonać obrotu na taką samą kwotę; po spełnieniu tych warunków oboje otrzymacie freebety 25 zł; w ten sposób możesz zaprosić do 10 znajomych
 • Happy Hours – jeśli jesteś graczem Betters z aktywną subskrypcją SMS to możesz korzystać z tej promocji; co jakiś czas będziesz otrzymywał wiadomość SMS, o tym że właśnie startuje promocja Happy Hours; będzie aktywna przynajmniej raz w tygodniu; warunki promocji będą się różniły, ale po ich spełnieniu za każdym razem otrzymasz freebet lub bonus
 • eWeekend – postaw w każdy weekend (pt.-ndz.) 4 kupony AKO z min. 3 zdarzeniami (kurs poj. min. 1.25) i stawką min. 25 zł wyłączenie na zakłady z oferty esportowej; po spełnieniu warunków otrzymasz bonus 30 zł; należy nim obrócić 3 razy na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami wyłączenie z oferty esport i kursem całkowitym min. 2.00; na obrót masz 4 dni

Oferta Betters.pl

Przyjrzeliśmy się ofercie na zakłady w Betters. Na co mogą liczyć gracze, którzy zarejestrują się u bukmachera?

 • Zakłady przedmeczowe: około 20 dyscyplin do wyboru
 • Zakłady live: około 10 dyscyplin (piłka nożna, tenis, siatkówka, tenis stołowy, baseball, hokej, piłka ręczna, badminton, darts)
 • Rynki zdarzeń: piłka nożna – najpopularniejsze wydarzenia +600 rynków, tenis – około 35 rynków, koszykówka – najpopularniejsze wydarzenia +100 rynków, hokej – +100 rynków
 • Sporty wirtualne: 5 dyscyplin: piłka nożna, wyścigi samochodowe, kolarstwo torowe, wyścigi psów, wyścigi konne
 • Esporty: około 5 gier: LoL, Dota 2, Rainbow Six, Valorant, Call of Duty; tylko zakłady przedmeczowe

Betters może pochwalić się również kilkoma ciekawymi produktami, które ułatwią i urozmaicą typowanie zakładów:

 • Szybki zakład: natychmiastowe typowanie zakładów SOLO
 • Zakład system: zakłady na min. 3 zdarzenia, które są łączone w kombinacje
 • Zakład łańcuch: konstrukcja, która zwiększa prawdopodobieństwo wygranej; gracz tworzy kupon z min. 2 zdarzeń; warunkiem wygranej jest poprawne wytypowanie wyniku pierwszego zdarzenia na kuponie; stawka, którą wybierzesz będzie obowiązywać do każdego z meczów na kuponie
 • Kontroferta: opcja, dzięki której w łatwy sposób możesz zwiększyć wygraną z kuponu SOLO
 • Cash out: wypłać wygraną przed zakończeniem obstawionego wydarzenia

Naszym zdaniem oferta Betters jest średnia. Domyślamy się, że bukmacher będzie ją w najbliższych tygodniach i miesiącach udoskonalał. Na pewno musi zadbać o możliwość typowania esportów na żywo, przydałoby się również więcej dyscyplin w zakładach przedmeczowych i live. Na pewno plusem jest duża liczba rynków zdarzeń oraz opcja kontroferta.

Wpłaty i wypłaty w Betters

Przyjrzeliśmy się rownież metodom płatności z jakich mogą korzystać gracze Betters. W przypadku wpłat mamy do wyboru kilka opcji, za pomocą których szybko zasilimy konto gracza:

 • limit P24NOW,
 • szybkie przelewy online (do 20 banków),
 • płatności mobilne BLIK,
 • karty płatnicze: Visa i MasterCard,
 • Google Pay,
 • Apple Pay,
 • PAYPo.

Powyższe płatności realizowane są przez dobrze znany system płatności Przelewy24. Każda transakcja księgowana jest natychmiastowo.

Betters zadbał również o możliwość szybkiej wypłaty wygranych. Aby jej dokonać należy przejść do zakładki „mój portfel”, a następnie „wypłata”. Szybkie wypłaty realizowane są dla 17 banków.

Aplikacja Betters

W tym aspekcie jesteśmy mocno zawiedzeni. Bukmacher Betters umożliwił typowanie zakładów przez stronę internetową, ale nie udostępnił jeszcze aplikacji mobilnej. Naszym zdaniem powinien to zrobić równocześnie z uruchomieniem strony. Większość graczy online korzysta z aplikacji bukmacherskich, zatem jej brak w przypadku Betters to spory minus.

Obsługa klienta

Gdy pojawią się ewentualne problemy bądź pytania w związku z ofertą bukmachera Betters można się skontaktować z nim lub poszukać odpowiedzi na stronie. Aktualnie pomoc można uzyskać:

 • pisząc na czacie na żywo (czynny w godzinach: 8:00-23:00)
 • pisząc wiadomość na adres: bok@betters.pl
 • znajdując odpowiedź w FAQ

Bonus Betters – opinie

Musimy przyznać, że oferta Betters dla nowych graczy znacznie różni się od tych proponowanych przez pozostałych bukmacherów. Nie twierdzimy jednak, że to źle. Bukmacher nie zdecydował się na klasyczny bonus od wpłaty czy zakład bez ryzyka, który również coraz częściej znajduje się wśród bonusów powitalnych. Betters zaoferował natomiast możliwość otrzymania dwóch freebetów powitalnych przyznawanych na dobrych warunkach. Naszym zdaniem to dobry krok i może się opłacić.

PLUSY
 • kod promocyjny powiększający dwa bonusy startowe
 • wysoki zakład bez ryzyka na start
 • dobre warunki freebetu
 • sporo promocji dla graczy
MINUSY
 • dosyć wymagające warunki obrotu zakładem bez ryzyka
 • krótki czas na obrót cashbackiem

Betters kod promocyjny – FAQ

Jaki jest Betters kod promocyjny?

Kod promocyjny Betters to BTVIP.

Co daje kod promocyjny Betters?

Używając kodu promocyjnego Betters otrzymasz wyższy zakład bez ryzyka 710 zł (zamiast 700 zł) oraz wyższy freebet 40 zł (zamiast 20 zł).

Jaki jest bonus powitalny Betters?

Bonus powitalny Betters to freebet 40 zł oraz zakład bez ryzyka 710 zł.


Jeden komentarz
 • ZibiZ
  4 kwietnia 2022 o 09:44

  Na początku myślałem, że to taki trochę „lewy” bukmacher. Ale muszę przyznać, że ma naprawdę spoko kursy. I ten bonus powitalny też się poprawił.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *