Betters kod promocyjny

Oceń bonus
4.4(51)
Maksymalny bonus w Betters
345 375 PLN
Cashback na start

300 310 PLN zakład bez ryzyka

Freebet

40 60 PLN na start

Freebet bez depozytu

5 PLN za weryfikację

Kod promocyjny
BTVIP
Odbierz kod

Jaki jest Betters kod promocyjny 2023?

Spis treści

Kod promocyjny Betters to: BTVIP. Wpisując go w formularzu otrzymasz bonus na start do 375 zł. To o 30 zł wyższa oferta niż w standardzie.

Na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego Betters znajduje się pole, w którym można wpisać kod promocyjny BTVIP. Jeśli przejdziesz do bukmachera przez nasz link pole będzie już uzupełnione kodem. Betters rejestracja umożliwia nie tylko odebranie bonusów powitalnych, ale również korzystanie z wszystkich pozostałych promocji Betters.

Jaki bonus z kodem promocyjnym Betters?

Wpisując w formularzu rejestracyjnym Betters kod promocyjny możesz skorzystać z wyższego bonusu na start. W sumie możesz otrzymać aż 375 PLN. Na nowych graczy czeka:

 • 300 310 PLN zakładu bez ryzyka
 • 40 60 PLN freebetu na start
 • 5 PLN bez depozytu

Kod promocyjny Betters powiększy pakiet na start o 30 zł. Przejdź do formularza Betters przez nasz link a pole z kodem będzie już uzupełnione i będziesz mógł skorzystać z wyższej oferty powitalnej.

Dodajmy, że jest to najwyższy Betters bonus 2023 jaki można otrzymać na start u tego bukmachera. W dalszej części artykułu wyjaśniamy krok po kroku jak skorzystać z poszczególnych promocji.

Betters kod promocyjny 2023BTVIP
Freebet na start60 PLN darmowy zakład
Zakład bez ryzyka310 PLN zwrot za pierwszy kupon
Bonus bez depozytu5 PLN za weryfikację
Bonusy do kuponów AKOdo +50% do wygranych

Betters bonus na start

Betters podszedł do sprawy bonusu powitalnego nieco inaczej niż inni bukmacherzy. Większość z nich proponuje klasyczny bonus od pierwszej lub kolejnych wpłat. Takiej promocji nie mamy w Betters. Jest za to zakład bez ryzyka, Betters freebet i bonus bez depozytu. Promocje są wyższe niż w standardzie, dzięki kodowi promocyjnemu.

Kod promocyjny Betters – Freebet 60 PLN na start

Pierwsza z promocji to Betters freebet na start. W standardowej ofercie wynosi on 40 zł, zaś z kodem aż 60 zł. Jak odebrać ten bonus?

 • Zarejestruj konto w Betters
 • Jeśli przeszedłeś do strony bukmachera przez nasz link pole „kod promocyjny” będzie już uzupełnione
 • Zaznacz zgody marketingowe
 • Zweryfikuj konto
 • Następnie wpłać pierwszy depozyt
 • Postaw pierwszy zakład za stawkę min. 20 zł
 • Otrzymasz od bukmachera freebet 60 zł
 • Bonus przeznacz na dowolny kupon SOLO lub AKO z kursem min. 1.80
 • Bonus jest ważny 72 godziny od przyznania

Pamiętaj jeszcze o kilku ważnych sprawach. Jeśli pierwszy kupon będzie postawiony za stawkę mniejszą niż 20 zł to nie otrzymasz freebetu. Bonusu nie możesz wykorzystać na zakłady na sporty wirtualne i gry karciane.

W ofercie Betters znajduje się jeszcze jeden bonus. Jest to freebet dla co 50 osoby, która zarejestruje się w Betters i wpłaci dowolny depozyt.

Zakład bez ryzyka 310 PLN – Betters kod promocyjny

Drugą promocją Betters jest cashback do 310 zł. Co należy zrobić, by go otrzymać?

 • Zarejestruj konto w Betters
 • Jeśli przeszedłeś do strony bukmachera przez nasz link pole „kod promocyjny” będzie już uzupełnione
 • Zaznacz zgody marketingowe
 • Zweryfikuj konto
 • Pierwszy postawiony zakład (za min. 20 zł) dotyczy freebetu
 • Postaw drugi lub kolejny zakład za min. 30 zł

Są dwie możliwości, w których Betters bonus zostanie przyznany:

 • jeśli kupon będzie przegrany – wtedy Betters zwróci 100 % stawki netto do kwoty 310 zł
 • jeśli kupon będzie wygrany i będzie składał się z min. 3 zdarzeń i będzie miał kurs min. 2.50, wtedy Betters przyzna bonus 50 % stawki do kwoty 155 zł

Bonus zostanie przyznany natychmiastowo po rozliczeniu kuponu spełniającego warunki promocji. Należy nim obrócić dwa razy na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem każdego z nich min. 1.40. Bonusu nie można przeznaczyć na gry karciane oraz sporty wirtualne.

Betters bonus bez depozytu

Jako jeden z niewielu bukmacherów, Betters posiada w ofercie powitalnej bonus bez depozytu. Wynosi on tylko 5 zł, ale i tak jest to atrakcyjna promocja. Jak odebrać bonus?

 • kliknij w nasz link i załóż konto w Betters
 • uzupełnij dane i wyślij zdjęcie dokumentu tożsamości
 • zmień ustawienia wyrażając zgodę na komunikację marketingową
 • gdy Betters zweryfikuje twoje dane otrzymasz bonus bez depozytu 5 zł
 • freebet jest ważny 72 godziny
 • wykorzystaj bonus na dowolny kupon SOLO lub AKO z kursem min. 1.80

Promocja z jasnymi i łatwymi zasadami. Jedynym ograniczeniem bonusu bez depozytu jest to, że nie możesz go wykorzystać na zakłady na gry karciane i sporty wirtualne.

Jak obrócić bonusy w Betters?

Bonusy powitalne u bukmacherów wymagają obrotu przed wypłatą. Warunki te różnią się zarówno ze względu na bukmachera, jak i rodzaj bonusu. Freebet i cashback w Betters mają całkiem atrakcyjne warunki obrotu.

Betters freebet należy przeznaczyć na kupon SOLO lub AKO z kursem min. 1.80, zaś cashback należy obrócić dwa razy na kupona AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem poj. min. 1.40.

Bonus bez depozytu wykorzystaj na dowolny kupon z kursem min. 1.80.

Betters rejestracja – jak założyć konto?

Betters bukmacher umożliwia założenie konta tymczasowego. Proces ten zajmuje dosłownie minutę. Poniżej opisujemy jak wygląd rejestracja Betters krok po kroku.

rejestracja konta w Betters
 1. Przejdź do formularza rejestracyjnego przez nasz link. Kliknij w nasz link. Otworzy się karta z formularzem.
 2. Wypełnij dane na pierwszej stronie formularza. Uzupełnij pola: email, login, hasło, kraj, numer telefonu. Pole kod promocyjny będzie już uzupełnione kodem BTVIP.
 3. Uzupełnij dane na drugiej stronie formularza. Wpisz: imię, nazwisko, obywatelstwo, PESEL. Wybierz opcję skąd pochodzą twoje środki na grę.
 4. Wypełnij informacje na trzeciej stronie formularza. Tutaj należy ustalić dzienni i miesięczny limit stawek, dzienny i miesięczny limit czasu poświęcanego na grę oraz datę urodzenia. Należy też zaakceptować regulamin i politykę prywatności oraz potwierdzić pełnoletność. Wyraź też zgodę na otrzymywanie informacji handlowej (wtedy możesz otrzymać bonus bez depozytu).
 5. Kliknij w link aktywacyjny. Po wypełnieniu wszystkich stron formularza na twój adres mailowy zostanie wysłany link aktywacyjny. Kliknij w niego. Wtedy będziesz mógł zalogować się już na swoje konto gracza.

Opisane wyżej kroki umożliwiają założenie konta tymczasowego w Betters. Można z niego korzystać przez 90 dni po czym konieczne jest przekształcenie konta w stałe. W tym celu należy uzupełnić dane w tym wysłać zdjęcie dowodu tożsamości.

Najlepsze kody promocyjne 2023

BukmacherBonus na startKod bonusowy
Fortuna200 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 600 PLN zakład bez ryzyka + 15 PLN freebetSprawdź kod
STS 1500 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + 60 PLN bonusSprawdź kod
TOTALbet5000 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + 40 PLN freebetySprawdź kod
forBET1200 PLN bez ryzyka + 100 PLN freebet + 2000 PLN od depozytuSprawdź kod
Najlepsze kody promocyjne do bukmacherów

Betters zakłady bukmacherskie

Podmiotem, który wprowadza na rynek zakłady bukmacherskie Betters jest SILESIA Entertaiment Sp. z o. o. z siedzibą w Cieszynie. Prezesem spółki jest Konrad Łabudek, który wcześniej był związany z bukmacherem Fortuna. Ambasadorem Betters jest Bożydar Iwanow, komentator sportowy specjalizujący się w komentowaniu spotkań piłki nożnej na najwyższym szczeblu.

Betters promocje bukmacherskie

Poza freebetami powitalnymi znajdziemy w Betters również promocje dla zarejestrowanych użytkowników.

Betters promocje
 • Freebet z zaskoczenia – promocja, na którą sam gracz nie ma wpływu; co 50-ta osoba, która założy konto w Betters otrzyma freebet 50 zł
 • Tygodniówka+ – promocja dla graczy regularnie grających w ciągu całego tygodnia od poniedziałku do niedzieli; typuj każdego dnia kupony AKO z min. kursem 2.00, za stawkę min. 20 zł; na koniec tygodnia otrzymasz bonus; jego wysokość zależy od ilości dni, w które grałeś; maksymalny bonus to 35 zł za 7 dni aktywności; jeśli zostaniesz sklasyfikowany we wszystkich tygodniówkach w danym miesiącu trzymasz bonus o równowartości sumy pojedynczych bonusów uzyskanych w miesiącu (max. 350 PLN miesięcznie)
 • raiseBET – klasyczna promocja na kupony AKO; postaw kupon składający się z min. 5 zdarzeń, każde z kursem min. 1.25; kwota bonusu do wygranej jaki otrzymasz zależy od liczby zdarzeń na kuponie; maksymalny bonus może wynieść 120 % przy 20 zdarzeniach lub więcej
 • Znajoma Kasa – jeśli suma wpłat gracza wyniesie min. 500 zł, a obrót depozytem również 500 zł może on wtedy skorzystać z promocji, czyli zaprosić do gry w Betters znajomych; w zakładce „bonusy” znajdziesz link rejestracyjny, przez który twój znajomy musi się zarejestrować i zweryfikować konto; następnie musi wpłacić depozyty min. 150 zł i dokonać obrotu na taką samą kwotę; po spełnieniu tych warunków oboje otrzymacie freebety 25 zł; w ten sposób możesz zaprosić do 10 znajomych
 • Happy Hours – jeśli jesteś graczem Betters z aktywną subskrypcją SMS to możesz korzystać z tej promocji; co jakiś czas będziesz otrzymywał wiadomość SMS, o tym że właśnie startuje promocja Happy Hours; będzie aktywna przynajmniej raz w tygodniu; warunki promocji będą się różniły, ale po ich spełnieniu za każdym razem otrzymasz freebet lub bonus
 • eWeekend – postaw w każdy weekend (pt.-ndz.) 4 kupony AKO z min. 3 zdarzeniami (kurs poj. min. 1.25) i stawką min. 25 zł wyłączenie na zakłady z oferty esportowej; po spełnieniu warunków otrzymasz bonus 30 zł; należy nim obrócić 3 razy na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami wyłączenie z oferty esport i kursem całkowitym min. 2.00; na obrót masz 4 dni

Oferta Betters.pl

Przyjrzeliśmy się ofercie na zakłady w Betters. Na co mogą liczyć gracze, którzy zarejestrują się u bukmachera?

 • Zakłady przedmeczowe: około 20 dyscyplin do wyboru
 • Zakłady live: około 10 dyscyplin (piłka nożna, tenis, siatkówka, tenis stołowy, baseball, hokej, piłka ręczna, badminton, darts)
 • Rynki zdarzeń: piłka nożna – najpopularniejsze wydarzenia +600 rynków, tenis – około 35 rynków, koszykówka – najpopularniejsze wydarzenia +100 rynków, hokej – +100 rynków
 • Sporty wirtualne: 5 dyscyplin: piłka nożna, wyścigi samochodowe, kolarstwo torowe, wyścigi psów, wyścigi konne
 • Esporty: około 5 gier: LoL, Dota 2, Rainbow Six, Valorant, Call of Duty; tylko zakłady przedmeczowe

Betters może pochwalić się również kilkoma ciekawymi produktami, które ułatwią i urozmaicą typowanie zakładów:

 • Szybki zakład: natychmiastowe typowanie zakładów SOLO
 • Zakład system: zakłady na min. 3 zdarzenia, które są łączone w kombinacje
 • Zakład łańcuch: konstrukcja, która zwiększa prawdopodobieństwo wygranej; gracz tworzy kupon z min. 2 zdarzeń; warunkiem wygranej jest poprawne wytypowanie wyniku pierwszego zdarzenia na kuponie; stawka, którą wybierzesz będzie obowiązywać do każdego z meczów na kuponie
 • Kontroferta: opcja, dzięki której w łatwy sposób możesz zwiększyć wygraną z kuponu SOLO
 • Cash out: wypłać wygraną przed zakończeniem obstawionego wydarzenia

Naszym zdaniem Betters oferta jest średnia. Domyślamy się, że bukmacher będzie ją w najbliższych tygodniach i miesiącach udoskonalał. Na pewno musi zadbać o możliwość typowania esportów na żywo, przydałoby się również więcej dyscyplin w zakładach przedmeczowych i live. Na pewno plusem jest duża liczba rynków zdarzeń oraz opcja kontroferta.

Wpłaty i wypłaty w Betters

Przyjrzeliśmy się rownież metodom płatności z jakich mogą korzystać gracze Betters. W przypadku wpłat mamy do wyboru kilka opcji, za pomocą których szybko zasilimy konto gracza:

 • limit P24NOW,
 • szybkie przelewy online (do 20 banków),
 • płatności mobilne BLIK,
 • karty płatnicze: Visa i MasterCard,
 • Google Pay,
 • Apple Pay,
 • PAYPo.

Powyższe płatności realizowane są przez dobrze znany system płatności Przelewy24. Każda transakcja księgowana jest natychmiastowo.

Betters zadbał również o możliwość szybkiej wypłaty wygranych. Aby jej dokonać należy przejść do zakładki „mój portfel”, a następnie „wypłata”. Szybkie wypłaty realizowane są dla 17 banków.

Aplikacja Betters

Betters mobile

W tym aspekcie jesteśmy trochę zawiedzeni. Betters bukmacher umożliwił typowanie zakładów przez aplikację tylko dla urządzeń z systemem Android. Naszym zdaniem aplikacja powinna być uruchomiona równocześnie ze startem strony internetowej (a tak nie było), podobnie jak wersje aplikacji na różne urządzenia – również powinny wystartować jednocześnie. Większość graczy online korzysta z aplikacji bukmacherskich, zatem opóźnienia w jej udostępnieniu w przypadku Betters to spory minus.

Skupmy się jednak na tym co jest. Co znajdziemy w apce?

 • pełna oferta prematch i live
 • gry karciane
 • esport
 • aktualne promocje
 • opinie ekspertów

Przez aplikację możesz korzystać z wygodnych płatności online przez Przelewy24 czy karty VISA lub MasterCard.

Obsługa klienta

Gdy pojawią się ewentualne problemy bądź pytania w związku z ofertą bukmachera Betters można się skontaktować z nim lub poszukać odpowiedzi na stronie. Aktualnie pomoc można uzyskać:

 • pisząc na czacie na żywo (czynny w godzinach: 8:00-23:00)
 • pisząc wiadomość na adres: bok@betters.pl
 • znajdując odpowiedź w FAQ

Bonus Betters – opinie

Musimy przyznać, że Betters oferta dla nowych graczy znacznie różni się od tych proponowanych przez pozostałych bukmacherów. Nie twierdzimy jednak, że to źle. Bukmacher nie zdecydował się na klasyczny bonus od wpłaty czy zakład bez ryzyka, który również coraz częściej znajduje się wśród bonusów powitalnych. Betters zaoferował natomiast możliwość otrzymania dwóch freebetów powitalnych przyznawanych na dobrych warunkach. Naszym zdaniem to dobry krok i może się opłacić.

PLUSY
 • kod promocyjny powiększający dwa bonusy startowe
 • wysoki zakład bez ryzyka na start
 • dobre warunki freebetu
 • bonus bez depozytu na start
MINUSY
 • krótki czas na obrót cashbackiem

Betters kod promocyjny – FAQ

Jaki jest Betters kod promocyjny?

Kod promocyjny Betters to BTVIP.

Co daje kod promocyjny Betters?

Używając kodu promocyjnego Betters otrzymasz wyższy zakład bez ryzyka 310 zł (zamiast 300 zł) oraz wyższy freebet 60 zł (zamiast 40 zł).

Jaki jest bonus powitalny Betters?

Bonus powitalny Betters to freebet 60 zł, zakład bez ryzyka 310 zł oraz bonus bez depozytu 5 zł.


Jeden komentarz
 • ZibiZ
  4 kwietnia 2022 o 09:44

  Na początku myślałem, że to taki trochę „lewy” bukmacher. Ale muszę przyznać, że ma naprawdę spoko kursy. I ten bonus powitalny też się poprawił.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *