Betters kod promocyjny

Kod promocyjny Betters lipiec 2024
235 255 PLN
Cashback

200 220 PLN zakład bez ryzyka

 

Freebet

10 PLN bonus bez depozytu

Freebet na Euro

25 PLN obowiązuje do 14.07.2024

Boost bonus

50% do wygranej na kuponie

Kod promocyjny
BTVIP
Odbierz kod

Jaki jest Betters kod promocyjny 2024?

Betters kod promocyjny to: BTVIP. Wpisz kod promocyjny i zgarnij najwyższy bonus powitalny Betters 255 zł. Kod promocyjny Betters na lipiec 2024 zapewnia następujące bonusy:

 • freebet za rejestrację 10 zł,
 • cashback 100% do 220 zł
 • freebet na Euro 25 zł
 • bonus boost 50% (po drugim depozycie)
betters kod promocyjny

Pamiętaj, jeśli zarejestrujesz się 12.07.2024 w Betters z kodem promocyjnym BTVIP, to niezależnie od tego jaki bonus Betters wybierzesz, otrzymasz najwyższą kwotę na start - najlepszy bonus powitalny 255 zł.

Wpisanie tego kodu promocyjnego podczas rejestracji pozwoli uzyskać w Betters bonus powitalny o 20 zł wyższy niż w standardzie. 

Na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego Betters znajduje się pole, w którym wpisz kod promocyjny Betters 2024 o treści "BTVIP".

Jeśli przejdziesz do bukmachera przez nasz link, który znajdziesz poniżej, pole będzie już uzupełnione kodem. W Betters rejestracja z kodem BTVIP umożliwia odebranie powiększonych bonusów powitalnych, a opcja wyboru bonusu to naprawdę dobre rozwiązanie, jednak warto dobrze poznać warunki bonusów.

Jaki bonus z kodem promocyjnym Betters?

Kod bonusowy Betters możesz wykorzystać na trzy różne bonusy powitalne. Wpisując w formularzu rejestracyjnym Betters kod promocyjny możesz skorzystać z wyższego bonusu na start. W sumie możesz otrzymać do 255 PLN.

Betters kod promocyjny 2024BTVIP
Freebet na start10 PLN bez depozytu
Cashback100% do 220 PLN
Freebet na EURO25 PLN
Boost bonus50% do wygranej
Betters kod promocyjny 2024 - bonusy

Warto podkreślić, że jest to najwyższy w Betters bonus na start, jaki można otrzymać na start. W dalszej części artykułu wyjaśnię krok po kroku jak skorzystać z poszczególnych promocji.

Zapamiętaj, Betters kod promocyjny 2024 to BTVIP. Rejestracja z tym kodem promocyjnym w Betters gwarantuje najwyższy bonus powitalny 255 zł. Otrzymasz freebet bez depozytu 10 zł, cashback 220 zł, freebet 25 zł an Euro 2024 oraz bonus boost 50% do wygranej.

Betters bonus powitalny na start - opinia

Betters podszedł do sprawy bonusu powitalnego nieco inaczej niż inni bukmacherzy. Większość z nich proponuje klasyczny bonus od pierwszej lub kolejnych wpłat. Takiej promocji nie mamy w Betters, ale bonusy związane są z konieczności dokonania dwóch wpłat.

betters kod promocyjny bonusy

Jest za to Betters freebet bez depozytu, cashback, bonus na Euro 2024, a także nietypowy bonus - boost, zwiększający wygraną o 50% do kuponu postawionego po drugiej wpłacie. Oto szczegóły.

Betters kod promocyjny: Betters bonus bez depozytu 10 PLN

Bukmacher zdecydował się na wprowadzenie najbardziej pożądanej promocji wśród graczy. Betters bonus bez depozytu to zupełnie darmowe środki, które otrzymasz za samo założenie konta.

Jak odebrać i wykorzystać Betters freebet bez depozytu?

Aby wziąć udział w promocji Betters, zarejestruj się z naszym kodem BTVIP i przejdź proces weryfikacji. Po zakończeniu weryfikacji otrzymasz freebet o wartości 10 PLN. Wykorzystaj go, zawierając zakład SINGIEL lub KOMBI z kursem minimalnym 1.14. Pamiętaj, że zakład musi być zrealizowany w ciągu 72 godzin od otrzymania freebetu. Maksymalna wygrana z zakładu to 300 PLN.

 1. Zarejestruj się przez naszą stronę z kodem BTVIP i zaznacz zgody marketingowe

 2. Przejdź przez proces weryfikacji (najlepiej w ciągu 7 dni od rejestracji)

 3. Po zakończeniu weryfikacji otrzymasz w Betters bonus bez depozytu 10 PLN

 4. Zawrzyj zakład SINGIEL lub KOMBI z kursem min. 1.14 za otrzymany freebet

 5. Wykorzystaj freebet w ciągu 72 godzin (kwota freebetu jest odejmowana od wygranej)

 6. Maksymalna wygrana to 300 PLN

Freebetu Betters nie możesz wykorzystać na zakłady systemowe, stworzone w BetBuilderze, a także sporty wirtualne i symulowane gry karciane.

Kod promocyjny Betters - cashback 220 PLN

W Betters cashback otrzymujesz po pierwszej wpłacie i obstawienie kuponu SINGIEL lub KOMBI z tych środków. W razie przegranej otrzymasz zwrot stawki wraz z podatkiem, jednak nie więcej niż 220 PLN.

Jak odebrać Betters zakład bez ryzyka?

 1. Zarejestruj się w Betters z kodem promocyjnym BTVIP (tylko z kodem otrzymasz 20 zł więcej)

 2. Wpłać pierwszy depozyt na swoje konto (w ciągu 7 dni od rejestracji), najlepiej 220 zł, bo tyle wynosi maksymalny zwrot

 3. Postaw kupon SOLO lub AKO (brak kursu minimalnego) za własne środki w ciągu 7 dni od założenia konta (Bet builder i gry karciane są wykluczone)

 4. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback o wartości 100% stawki (w formie freebetu), ale nie więcej niż 220 PLN

 5. Wykorzystaj otrzymany bonus na kupon SOLO lub AKO z kursem min. 1.14, na wydarzenia przedmeczowe lub na żywo

 6. Bonusem obróć w ciągu 72 godzin od jego otrzymania

 7. Maksymalna wygrana z zakładu zawartego za cashback wynosi 200 PLN, a kwota cashbacku odejmowana jest od wygranej

Ta promocja dla nowych klientów Betters wydaje się być atrakcyjną okazją. Rejestracja na stronie z Betters kodem promocyjnym i otrzymanie powiększonego cashbacku (standardzie Betters oferuje 200 zł) w przypadku przegranego kuponu to świetny sposób na ograniczenie ryzyka straty swoich środków. Zakład bez ryzyka to popularna promocja u bukmacherów.

Możliwość wykorzystania bonusu Betters na zakłady przedmeczowe lub na żywo z niskim wymaganym kursem daje dużą elastyczność. Warto jednak pamiętać o kilku kwestiach:

 • cashback przed wypłatą musisz wykorzystać na dowolny kupon z kursem min. 1.14
 • nie możesz rozbić kwoty cashbacku na kilka kuponów
 • maksymalna wygrana z zakładu za freebet wynosi 2000 PLN
 • na wykorzystanie bonusu masz 3 dni
 • cashback jest przyznawany w formie freebetu, a jego kwota odejmowana jest od wygranej

Minusem tej promocji jest to, że od wygranej z kuponu postawionego za cashback odejmowana jest kwota tego cashbacku, czyli jeśli wygrasz np. 1000 zł za postawiony cashback, otrzymasz tylko 780 zł.

Ponadto, cashback należy wykorzystać w ciągu 30 dni od rejestracji, po tym czasie nie otrzymasz boost bonusu, przysłygującego po drugiej wpłacie.

Betters boost bonus za kod promocyjny Betters

To najbardziej nieszablonowy bonus w pakiecie, tzw. Betters boost bonus. Skorzystanie z promocji będzie możliwe po wpłacie drugiego depozytu w wysokości conajmniej 25 zł. Oto szczegóły:

 1. Zarejestruj konto w Betters z kodem BTVIP i wyraź zgody marketingowe

 2. Dokonaj drugiego depozytu na swoje konto (pamiętaj, że jeśli wpłacisz drugi depozyt bez zawarcia zakładu spełniającego warunki cashbacku, utracisz poprzedni bonus)

 3. W ciągu 72 h obstaw dowolny kupon SOLO lub AKO za dowolną stawkę. Maksymalna stawka, która zostanie objęta boostem to 100 zł

 4. Przy obstawianiu kuponu zaznacz na nim pole z napisem „Boost bonus”

 5. Jeśli wygrasz, otrzymasz wygraną wyższą o 50 proc.

betters boost bonus kupon

Moja opinia na temat tego bonusu jest pozytywna. Zaletą jest to, że nie ma wymagnej wysokości stawki, ani liczby zdarzeń na kuponie, ale przy niskim kursie i niskiej stawce wygrana nie będzie spektakularna.

Wzór, według którego bukmacher oblicza wygraną, to: Całkowita wygrana = stawka x wskaźnik (0,88) x kurs całkowity + [ boost 50% x (stawka x wskaźnik (0,88) x kurs całkowity - stawka x wskaźnik (0,88)) ].

Przykładowo, jeśli zagrasz za stawkę 100 zł (88 zł po podatku) na kuponie z kursem 3.47, możesz wygrać 305,36 zł + 50% (305,36 zł - 88 zł) = 414,04 zł.

Freebet Betters na Euro 2024

Ta promocja obowiązuje do 14 lipca. W jej ramach możena otrzymać freebet 25 PLN, do wykorzystania tylko i wyłącznie na zakłady na Mistrzostwa Europy EURO 2024.

betters bonus euro

Aby otrzymać freebet Betters należy spełnić następujące warunki:

 1. Zarejestruj konto w Betters z kodem promocyjnym BTVIP i zaznacz zgody marketingowwe (e-mail i SMS)

 2. Zweryfikuj konto

 3. Zagraj kupon SOLO lub AKO z dowolną stawką (najlepiej 25 zł) i kursem – wyłącznie na mecze EURO (bet-builder i boosty nie biorą udziału w promocji)

 4. Freebet – w kwocie 100% stawki zakładu do 25 zł – zostanie przypisany do 48 godzin od rozliczenia zakładu

 5. Wykorzystaj freebet na kupon SOLO lub AKO z min. kursem 1.14 na zakłady prematch lub live na EURO  (maksymalna wygrana za freebet wynosi 500 PLN)

 6. Kwota bonusu odliczana jest od wygranej z kuponu postawionego za bonus

W mojej opinii freebetna Euro 2024 to naprawdę interesująca promocja dla nowych graczy Betters. Otrzymanie freebetu na podstawie pierwszego kuponu daje możliwość obstawiania bez większego ryzyka. Jednak trzeba pamiętać, że kwota freebetu odliczana jest od wygranej. To uznaję za minus tej promocji. Pamiętaj też, że do promocji nie zaliczają się zakłady z Betbuildera oraz zakłady na gry karciane.

Jak obrócić bonusy w Betters?

Bonusy powitalne u bukmacherów wymagają obrotu przed wypłatą. Warunki te różnią się zarówno ze względu na bukmachera, jak i rodzaj bonusu. Jak wygląda obrót poszczególnych bonusów Betters?

Bonus bez depozytu 10 PLNobrót 1x, kupon SOLO lub AKO, kurs 1.1472 godziny
Cashback 220 PLNobrót 1x, kupon SOLO lub AKO, kurs 1.1472 godziny
Freebet 25 PLN na Euroobrót 1x, kupon SOLO lub AKO, kurs 1.14do 14.07
Boost bonus 50%obrót 1x, kupon SOLO lub AKO, kurs 1.1472 godziny
Jak obrócić bonus Betters

Wszystkie bonusy Betters mają takie same warunki obrotu. Wystarczy postawić je na kupony SOLO lub AKO z kursem min. 1.14. Na wykorzystanie każdego z bonusów, poza freebetem na Euro, są 72 godziny. Co istotne, nie można wykorzystywać bonusów na zakłady na gry karciane oraz Bet Buildera.

Betters promocje bukmacherskie

Poza freebetami powitalnymi znajdziemy w Betters również promocje dla zarejestrowanych użytkowników.

Tygodniówka+ w Betters

Tygodniówka+ to promocja dla graczy regularnie grających w ciągu całego tygodnia od poniedziałku do niedzieli. Gracz stawia kupony AKO z min. kursem 2.50 i za stawkę 25 PLN (zakłady na sporty eirtualne, oraz gry karciane nie zliczają si do promocji). Jeśli robi to regularnie przez kilka dni otrzyma od Betters bonus. Poniżej tabela, w której prezentujemy jakie dokładnie bonusy można otrzymać za liczbę dni z typowaniem.

Liczba dniBonus
410 PLN
520 PLN
630 PLN
740 PLN

Aby wziąć udział w promocju, należy mieć zaznaczone zgody markeingowe (SMS, e-mail, push).

Bonusy za poszczególne cykle przyznawane są do wtorku w następnym tygodniu po zakończeniu cyklu (do godz. 12). Otrzymane środki trafiają na konto bonusowe i należy je obrócić. Wymagany jest 3-krotny obrót na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem poj. min. 1.40. Maksymalna wygrana w zakładzie zawartym za freebet, przyznany w ramach Tygodniówki+, wynosi 500 PLN.

Pozostałe promocje Betters:

Betters promocje
 • Freebet z zaskoczenia - promocja, na którą sam gracz nie ma wpływu; co 50-ta osoba, która założy konto w Betters otrzyma freebet 50 zł
 • raiseBET - klasyczna promocja na kupony AKO; postaw kupon składający się z min. 5 zdarzeń, każde z kursem min. 1.25; kwota bonusu do wygranej jaki otrzymasz zależy od liczby zdarzeń na kuponie; maksymalny bonus może wynieść 120 % przy 20 zdarzeniach lub więcej. Jeśli choć jedno zdarzeniena kuponie będzie miało niższy kurs niż 1.25, bonus się deaktywuje.
 • Znajoma Kasa - jeśli suma wpłat gracza wyniesie min. 30 zł, a obrót depozytem również 30 zł może on wtedy skorzystać z promocji, czyli zaprosić do gry w Betters znajomych; w zakładce "bonusy" znajdziesz link rejestracyjny, przez który twój znajomy musi się zarejestrować i zweryfikować konto; następnie musi wpłacić depozyty min. 2 zł i dokonać obrotu na taką samą kwotę; po spełnieniu tych warunków oboje otrzymacie freebety 15 zł; w ten sposób możesz zaprosić do 10 znajomych
 • Happy Hours - jeśli jesteś graczem Betters z aktywną subskrypcją SMS to możesz korzystać z tej promocji; co jakiś czas będziesz otrzymywał wiadomość SMS, o tym że właśnie startuje promocja Happy Hours; będzie aktywna przynajmniej raz w tygodniu; warunki promocji będą się różniły, ale po ich spełnieniu za każdym razem otrzymasz freebet lub bonus
 • Serwujemy emocje - wtorkowa promocja na tenisa ziemnego; postaw tego dnia kupon SOLO lub AKO ze zdarzeniami na tenisa (brak kursu minimalnego), jeśli będzie przegrany otrzymasz zwrot 100 % stawki kuponu do kwoty 30 zł; z promocji można korzystać raz w tygodniu.

Betters rejestracja - jak założyć konto?

Betters bukmacher umożliwia założenie konta tymczasowego. Proces ten zajmuje dosłownie minutę. Poniżej opisujemy jak wygląd rejestracja Betters krok po kroku.

rejestracja konta w Betters
 1. Przejdź do formularza rejestracyjnego przez nasz link. Kliknij w nasz link. Otworzy się karta z formularzem.
 2. Wypełnij dane na pierwszej stronie formularza. Uzupełnij pola: email, login, hasło, kraj, numer telefonu. Pole kod promocyjny będzie już uzupełnione kodem BTVIP.
 3. Uzupełnij dane na drugiej stronie formularza. Wpisz: imię, nazwisko, obywatelstwo, PESEL. Wybierz opcję skąd pochodzą twoje środki na grę.
 4. Wypełnij informacje na trzeciej stronie formularza. Tutaj należy ustalić dzienni i miesięczny limit stawek, dzienny i miesięczny limit czasu poświęcanego na grę oraz datę urodzenia. Należy też zaakceptować regulamin i politykę prywatności oraz potwierdzić pełnoletność. Wyraź też zgodę na otrzymywanie informacji handlowej (wtedy możesz otrzymać bonus bez depozytu).
 5. Kliknij w link aktywacyjny. Po wypełnieniu wszystkich stron formularza na twój adres mailowy zostanie wysłany link aktywacyjny. Kliknij w niego. Wtedy będziesz mógł zalogować się już na swoje konto gracza.

Opisane wyżej kroki umożliwiają założenie konta tymczasowego w Betters. Można z niego korzystać przez 30 dni po czym konieczne jest przekształcenie konta w stałe. W tym celu należy uzupełnić dane w tym wysłać zdjęcie dowodu tożsamości.

Najlepsze kody promocyjne 2024

Betters zakłady bukmacherskie na tle innych, popularnych bukmacherów ze swoją ofertą może nie wygladają imponująco, ale na pewno zaletą jest możliwoć wyboru bonusu.

BukmacherBonus na start 2024Kod bonusowy
STS600 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + 60 PLN za zadaniaSprawdź kod
Fortuna20 PLN bez depozytu + 300 PLN zakład bez ryzyka + 10 PLN +5 PLN za kuponSprawdź kod
TOTALbet333 PLN zakłady bez ryzyka + 5 PLN freebetSprawdź kod
forBET 1230 PLN cashback + 2000 PLN od depozytu + 150 PLN freebet Sprawdź kod
Najlepsze kody promocyjne bukmacherów 2024

Betters zakłady bukmacherskie

Podmiotem, który wprowadza na rynek zakłady bukmacherskie Betters jest SILESIA Entertaiment Sp. z o. o. z siedzibą w Cieszynie. Prezesem spółki jest Konrad Łabudek, który wcześniej był związany z bukmacherem Fortuna.

Oferta Betters.pl

Przyjrzeliśmy się ofercie na zakłady w Betters. Na co mogą liczyć gracze, którzy zarejestrują się u bukmachera?

 • Zakłady przedmeczowe: ponad 30 dyscyplin do wyboru
 • Zakłady live: około 10 dyscyplin (piłka nożna, tenis, siatkówka, tenis stołowy, baseball, hokej, piłka ręczna, badminton, darts)
 • Rynki zdarzeń: piłka nożna - najpopularniejsze wydarzenia +600 rynków, tenis - około 35 rynków, koszykówka - najpopularniejsze wydarzenia +100 rynków, hokej - +100 rynków
 • Sporty wirtualne: 5 dyscyplin: piłka nożna, wyścigi samochodowe, kolarstwo torowe, wyścigi psów, wyścigi konne
 • Esporty: około 5 gier: LoL, Dota 2, Rainbow Six, Valorant, Call of Duty.

Betters może pochwalić się również kilkoma ciekawymi produktami, które ułatwią i urozmaicą typowanie zakładów:

 • Zakład system: zakłady na min. 3 zdarzenia, które są łączone w kombinacje
 • Cash out: wypłać wygraną przed zakończeniem obstawionego wydarzenia; gracz może wybrać manualny lub automatyczny cash out

Naszym zdaniem w Betters oferta jest średnia. Domyślamy się, że bukmacher będzie ją w najbliższych tygodniach i miesiącach udoskonalał. Na pewno musi zadbać o możliwość typowania esportów na żywo, przydałoby się również więcej dyscyplin w zakładach przedmeczowych i live. Na pewno plusem jest duża liczba rynków zdarzeń.

Wpłaty i wypłaty w Betters

Przyjrzeliśmy się rownież metodom płatności z jakich mogą korzystać gracze Betters. W przypadku wpłat mamy do wyboru kilka opcji, za pomocą których szybko zasilimy konto gracza:

 • limit P24NOW,
 • szybkie przelewy online (do 20 banków),
 • płatności mobilne BLIK,
 • karty płatnicze: Visa i MasterCard,
 • Google Pay,
 • Apple Pay,
 • PAYPo.

Powyższe płatności realizowane są przez dobrze znany system płatności Przelewy24. Każda transakcja księgowana jest natychmiastowo.

Betters zadbał również o możliwość szybkiej wypłaty wygranych. Aby jej dokonać należy przejść do zakładki "mój portfel", a następnie "wypłata". Szybkie wypłaty realizowane są dla 17 banków.

Betters aplikacja mobilna

Betters mobile

W tym aspekcie jesteśmy trochę zawiedzeni. Betters bukmacher umożliwił typowanie zakładów przez aplikację dla urządzeń z systemem Android oraz iOS. Naszym zdaniem aplikacja powinna być uruchomiona równocześnie ze startem strony internetowej (a tak nie było), podobnie jak wersje aplikacji na różne urządzenia - również powinny wystartować jednocześnie. Większość graczy online korzysta z aplikacji bukmacherskich, zatem opóźnienia w jej udostępnieniu w przypadku Betters to spory minus.

Skupmy się jednak na tym co jest. Co znajdziemy w apce?

 • pełna oferta prematch i live
 • gry karciane
 • esport
 • aktualne promocje
 • opinie ekspertów

Przez aplikację możesz korzystać z wygodnych płatności online przez Przelewy24 czy karty VISA lub MasterCard.

Obsługa klienta

Gdy pojawią się ewentualne problemy bądź pytania w związku z ofertą bukmachera Betters można się skontaktować z nim lub poszukać odpowiedzi na stronie. Aktualnie pomoc można uzyskać:

 • pisząc na czacie na żywo (czynny w godzinach: 8:00-23:00)
 • pisząc wiadomość na adres: bok@betters.pl
 • znajdując odpowiedź w FAQ

Kod promocyjny Betters - opinie

Musimy przyznać, że Betters oferta dla nowych graczy znacznie różni się od tych proponowanych przez pozostałych bukmacherów. Nie twierdzimy jednak, że to źle. Bukmacher nie zdecydował się na klasyczny bonus od wpłaty. Betters zaoferował natomiast możliwość otrzymania bonusu bez depozytu (co jest rzadkością u bukmacherów) oraz opcję wybrania sobie drugiego bonusu.

PLUSY
 • kod promocyjny powiększający bonus powitalny
 • możliwość wyboru promocji na start
 • dobre warunki wypłaty bonusów
MINUSY
 • krótki czas na obrót
 • kwota bonusu odliczana od wygranej kuponu

Betters kod promocyjny - pytania i odpowiedzi

Kod promocyjny Betters to BTVIP.

Używając kodu promocyjnego Betters otrzymasz wyższy o 20 zł bonus który sobie wybierzesz (220 zł cashback, 420 zł freebet lub boost bonus 320 zł zł). Dostaniesz też 10 zł bez depozytu.

Bonus powitalny Betters to freebet bez depozytu 10 zł i jeden z trzech bonusów powitalnych wyższych o 20 zł.

Tak, w Betters bonus bez depozytu wynosi 10 zł.