Fortuna Aplikacja Mobilna

Fortuna aplikacja mobilna została wprowadzona na rynek mobilny w 2014 r., jednak co chwile dodawane są nowe możliwości i funkcje. Bardzo ciekawą opcją są streamingi wideo z wydarzeń sportowych dostępne zarówno na telefonie jak i tablecie czy możliwość zawierania zakładów za punkty FKP. Jak Fortuna na telefon prezentuje się na tle aplikacji bukmacherskich innych bukmacherów?

Spis treści

Jak pobrać i zainstalować aplikację Fortuny?

Aby móc rozpocząć grę u bukmachera przez aplikację, należy ją oczywiście pobrać. Fortuna przygotowała trzy wersje swojej aplikacji bukmacherskiej:

 • Android
 • iOS
 • Huawei

Można je pobrać ze strony bukmachera, z zakładki „Mobile”. Wersja na iOS jest również dostępna w App Store, a wersja na Huawei w AppGallery. Sprawdźmy jak wygląda pobranie i instalacja aplikacji dla systemów Android i iOS.

Fortuna aplikacja – pobierz na Android

Zacznijmy od aplikacji na system operacyjny Android, gdyż jest on najpopularniejszy w Polsce. Masz dwie możliwości pobrania apki:

 • przez stronę: download.efortuna.pl (kliknij przycisk „pobierz aplikację”)
 • skanując QR kod (znajdziesz go w sekcji „mobile” na stronie efortuna.pl)
 • W ustawieniach swojego telefonu zezwól na instalację aplikacji ze źródła innego niż Sklep Play Instalacja apki Fortuna
 • Następnie otwórz pobrany plik i pobierz go na swoje urządzenie. i zainstaluj. fortuna aplikacja zainstaluj
 • Po chwili aplikacja zostanie zainstalowana na telefonie. Otwórz ją klikając w logo Fortuny. Przy pierwszym otwarciu aplikacji zostanie wyświetlony krótki przewodnik, który pomoże ci zapoznać się z apką i jej funkcjami. Przewodnik aplikacja fortuna

Jeśli jeszcze nie posiadasz swojego konta w Fortunie to uruchom aplikację i kliknij przycisk „zaloguj”. Tam wybierz opcję „rejestracja”. Cały proces zakładania konta opisaliśmy w osobnym artykule. Znajdziesz tam również kod promocyjny Fortuna, który możesz użyć podczas rejestracji, z którym otrzymasz wyższy bonus powitalny.

Fortuna aplikacja iOS – pobierz

Fortuna aplikacja zgoda na lokalizację

Wiele osób posiada również iPhony, która są wyposażone w system iOS. Aplikację Fortuny na iPhona możesz pobrać na dwa sposoby:

 • wchodząc do sekcji „mobile” na stronie efortuna.pl i klikając przycisk „pobierz z AppStore”
 • wchodząc bezpośrednio na AppStore na telefonie i wyszukując apki Fortuna

Następnie trzeba przejść kilka prostych kroków:

 1. Po otwarciu AppStore kliknij przycisk „free”.
 2. Następnie kliknij przycisk „install”.
 3. Potwierdź swój wiek (AppStore tego wymaga przed instalacją).
 4. Po zakończeniu instalacji kliknij przycisk „open” lub kliknij w ikonę Fortuny na swoim telefonie.
 5. Gdy pojawi się komunikat: „Fortuna chce użyć informacji o Twoim położeniu” – kliknij OK (jest to konieczne, by móc korzystać z aplikacji).

Aktualna wersja aplikacji wykorzystuje funkcje OS 11 np. Face ID, Touch ID, 3D Touch oraz powiadomienia Push. Jak wspomnieliśmy aplikacja Fortuny wymaga włączenia usługi lokalizacji. Jest to wymóg firmy Apple Inc. dla aplikacji służących do zawierania zakładów wzajemnych.

Fortuna aplikacja mobilna – wymagania systemowe

Gdy zdecydujesz się na pobranie aplikacji sprawdź czy twój telefon spełnia wymagania systemowe dla apki.

 • Android – urządzenie musi posiadać system Android w wersji 5.0 lub wyższej; waga pliku 12 MB
 • iOS – urządzenie musi posiadać system iOS w wersji 12.0 lub nowszej; waga pliku 107 MB

Oczywiście im nowszy system operacyjny tym sprawniej będzie działała aplikacja. Warto dodać, że aplikacja działa zarówno na iPhonach jak również na iPadach.

Fortuna aplikacja – stawianie kuponu

Mamy już zainstalowaną aplikację i założone konto. Czas zacząć typowanie. Nie jest to trudna sztuka, ale dla pewności opiszemy poniżej jak typować kupon w aplikacji Fortuna.

 1. Znajdź zakłady, które chcesz obstawić. Jeśli chcesz wytypować zakład na popularną ligę czy wydarzenie, którego sezon trwa to znajdziesz ofertę w sekcji „Top Ligi” na głównej stronie aplikacji. Jeśli nie znajdziesz tam czego szukasz to wejdź w listę dyscyplin, następnie wybierz tę którą chcesz wytypować. Na samej górze masz wyróżnione najważniejsze ligi a poniżej ofertę podzieloną na kraje.
 2. Wybierz interesujący cię zakład. Po znalezieniu meczu, który nas interesuje należy wybrać zakład, który chcemy obstawić. Aby to zrobić wystarczy nacisnąć na kurs zakładu.
 3. Wybierz stawkę zakładu. Po kliknięciu w kurs na dole ekranu pojawi się niebieska belka z twoim zakładem. Kliknij w nią i otworzy się karta kuponu. W polu „do zapłaty” podaj stawkę za jaką chcesz zagrać. Pamiętaj, że kupon możesz wytypować za zebrane punkty Fortuna Klub Plus. W takim przypadku należy zaznaczyć opcję „zapłać … punktów”. System sam wyliczy liczbę punktów potrzebną do obstawienia kuponu za stawkę, którą wybrałeś.
 4. Postaw kupon. Aby kupon został przyjęty wystarczy kliknąć zielony przycisk, który znajduje się na dole kuponu.

To wszystko. Teraz wystarczy poczekać na rozstrzygnięcie naszego kuponu. Typowanie zakładów w Fortunie przez aplikacje jest niezwykle proste i intuicyjne. Nawet osoba, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z zakładami nie będzie miała problemu z obstawianiem.

Fortuna aplikacja na telefon – oferta

Bukmacher Fortuna jako jeden z pierwszych wprowadził swoją aplikację mobilną. W 2014 roku kiedy została udostępniona była atrakcyjnym dodatkiem, teraz to absolutna podstawa, gdyż większość graczy stawia zakłady właśnie przez apkę. 

Aplikacja Fortuna – wygląd

Fortuna aplikacja wygląda bardzo przejrzyście. Na samej górze, po lewej stronie znajdziemy rozwijane menu. Znajdziemy w nim praktyczne informacje dla gracza, jak chociażby powiadomienia, pomoc, kontakt czy informacje o aplikacji. Po prawej stronie znajduje się przycisk logowania do aplikacji.

Pod paskiem menu wyróżniono promocje dla graczy. Warto dodać, że w apce dostępne są wszystkie akcje promocyjne Fortuny, które znajdziemy na stronie bukmachera. Poniżej mamy kolejne menu:

 • Dzisiaj – czyli wydarzenia dnia,
 • Promocje,
 • Bet on Games – zakłady na gry karciane,
 • Wirtualne – zakłady na sporty wirtualne,
 • Analizy,
 • Ulubione – tu znajdą się sporty czy ligi, które najczęściej typuje dany gracz,
 • Fortuna TV – transmisje z meczów,
 • Wiadomości – aktualne informacje o tym co dzieje się w Fortunie.

Pod tym menu znajdziemy zakłady na żywo, które możemy w tym momencie typować. Dalej sekcja „najpopularniejsze” – czyli wyróżnione zakłady, które najchętniej w danym czasie typują gracze Fortuny. Na dole z kolei wyróżniono topowe ligi.

Na samym dole znajduje się ostatnie menu. Możemy przejść z niego do strony głównej, zakładów na żywo, listy dyscyplin, naszych kuponów i strefy typera.

Efortuna aplikacja – funkcje

To co najbardziej interesuje graczy to funkcje z jakich można korzystać w aplikacji. Aktualna wersja apki ma ich całkiem sporo. Na wyróżnienie zasługuje:

 • natychmiastowe wpłaty i wypłaty,
 • early cash-out,
 • powiadomienia push,
 • skaner kuponów,
 • szybki zakład 3D Touch,
 • logowanie za pomocą Face ID lub Touch ID,
 • opcja szukaj.

W apce masz dostęp do szczegółowych statystyk i analiz sportowych bezpośrednio w ofercie kursowej. Możesz też stawiać szybkie zakłady za pomocą dwóch kliknięć. Nie zabrakło również transmisji na żywo z ciekawych wydarzeń sportowych (np. Serie A, Bundesligę, La Ligę, NBA, Australian Open i wiele innych). Warto dodać, że transmisję można powiększyć na całą szerokość ekranu.

Oferta zakładów w aplikacji Fortuna

Oferta w aplikacji nie różni się niczym od tej dostępnej na stronie internetowej efortuna.pl. i obsługuje wszystkie zakłady dostępne w ofercie Fortuny. Możemy zatem typować:

 • zakłady przedmeczowe i live na sport,
 • zakłady przedmeczowe i live na esport,
 • zakłady na gry karciane,
 • sporty wirtualne.

Zatem wytypujesz tu piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną, esporty, wyścigi konne i wiele innych dyscyplin. Liczba rynków zdarzeń jest taka sama jak na stronie bukmachera. W przypadku sportów wirtualnych gracze mają do wyboru piłkę nożną, wyścigi konne, wyścigi psów, wyścigi samochodowe i żużel. Symulacje są dobrej jakości i można powiększyć obraz na cały ekran telefonu.

Fortuna aplikacja opinie

Aplikacja mobilna zapewnia 100% bezpieczeństwa, co w przypadku możliwości przesyłania pieniędzy ma kluczowe znaczenie. Wszystko chronione jest protokołem https, który zapewnie najwyższą możliwą ochronę. Użytkownicy chwalą przede wszystkim łatwość obsługi a także możliwość skorzystania z kodu promocyjnego. Są jednak też drobne minusy.

PLUSY
 • powiadomienia push,
 • skaner kuponów,
 • transmisje live,
 • rozbudowane statystyki,
 • szybki zakład 3D Touch.
MINUSY
 • aplikacja czasami się zacina; pojawiają się błędy
 • zdarzają się problemy z logowaniem
aplikacja Fortuna iOS

Największe plusy aplikacji Fortuna to możliwość zeskanowania kuponu, wygodne powiadomienia, transmisje na żywo oraz dostęp do wyjątkowo rozbudowanych statystyk. Niestety pojawiają się problemy z logowaniem i sporadyczne zawieszanie się apki. Jednak w naszej ocenie to jednak z najlepszych aplikacji bukmacherskich dostępnych u polskich bukmacherów.

Sprawdziliśmy jak aplikację Fortuny oceniają sami gracze. Opinie w AppStore są zdecydowanie pozytywne. W sumie apkę oceniło ponad 7700 osób. Ogólna ocena to 4,7 na 5 co jest bardzo dobrym wynikiem. Użytkownicy doceniają bukmachera za stałe ulepszanie aplikacji, poprawianie ewentualnych błędów i dodawanie nowych funkcji. Trzeba mieć na uwadze, że prace nad aplikacją sprawiają problemy z dostępem do niej, na szczęście zazwyczaj chwilowe.

Poniżej zamieściliśmy kilka komentarzy użytkowników na temat aplikacji Fortuny, które znaleźliśmy na forach bukmacherskich.

„Moim zdaniem apka Fortuny jest bardzo funkcjonalna. Ma wszystkie funkcje co na stronie internetowej. Jednak największy plus za transmisje na żywo. Mogę sobie oglądać mecze gdzie chcę” – Kacper Z.

„Apka jest naprawdę spoko, obstawianie bardzo proste. Niestety często są prowadzone jakieś prace i nie można się zalogować” – Kasti

„Mam apki kilku bukmacherów, więc mam porównanie. Ta Fortuny jest naprawdę spoko. Jest w czym wybierać i spoko kursy. Szacun za Fortuna tv” – Maciek ZZZ

FAQ: Fortuna aplikacja – pytania i odpowiedzi

Jak działa aplikacja Fortuna?

Działanie aplikacji Fortuny oceniamy bardzo dobrze. Jest ona intuicyjna i pozwala postawić kupon w kilkanaście sekund. Niestety czasami zdarzają się problemy z logowaniem i zawieszanie się apki.

Jak zainstalować aplikację Fortuna?

Wejdź w zakładkę "mobile" na stronie Fortuny i wybierz źródło, z którego chcesz pobrać apkę (zależy to od systemu jaki ma twój telefon). Zezwól na instalację aplikacji. Otwórz pobrany plik i zainstaluj apkę.

Na jakie systemy jest dostępna aplikacja Fortuna?

Aplikację Fortuna można pobrać na urządzenia z systemem Android, iOS i Huawei.

Jakie są opinie o aplikacji Fortuna?

Fortuna aplikacja ma bardzo dobre opinie. W AppStore gracze ocenili ją na 4,7 na 5.