Clout MMA kod promocyjny

 • przejdź do Fortuny przez przycisk
 • wypełnij dane w formularzu
 • Clout MMA kod promocyjny zostanie uwzględniony
 • dokończ rejestrację i zweryfikuj konto
Odbierz 640 PLN 15 PLN freebet + 20 PLN bez depozytu + 600 PLN bez ryzyka + 5 PLN za kupon Odbierz kod

Nowa federacja freak fight Clout MMA organizuje drugą galę walk. Walką wieczoru Clout MMA 2 będzie starcie Omielańczuk-Załęcki. Bukmacher Fortuna na przygotował również specjalny Clout MMA kod promocyjny, dzięki któremu otrzymasz darmowe bonusy na zakłady na walki (kursy bukmacherskie na Clout MMA 2 znajdziecie w drugiej części artykułu).

Jaki jest Clout MMA kod promocyjny Fortuna?

Na Clout MMA Fortuna oferuje kilka atrakcyjnych bonusów, m.in. zakład bez ryzyka, freebet bez depozytu, freebet z naszym kodem do Fortuny oraz bonus za pierwsze udostępnienie kuponu w Strefie Kuponów (bukmacher przyznaje go w 15 minut od udostępnienia kuponu).

Clout MMA kod promocyjny Fortuna – najwyższy bonus na start 640 PLN. Clout MMA kod promocyjny to: FORTUNAVIP. Clout MMA kod promocyjny u bukmachera Fortuna to FORTUNAVIP. Z kodem odbierzesz najwyższy bonus w Fortunie, jedynego bukmachera z ofertą zakładów na Clout MMA 2.

Cały pakiet bonusów możesz wykorzystać na zakłady na Clout MMA 2. Pamiętaj jednak, że kod zadziała tylko wtedy, gdy założysz konto w Fortunie przez link z tego artykułu. Na przykład ten z przycisku poniżej.

Fortuna Clout MMA kod promocyjny – bonusy

Przejdźmy do najważniejszej informacji, czyli tego, jakie dokładnie bonusy otrzymasz za Clout MMA kod promocyjny?

 • 3 zakłady bez ryzyka: 100 PLN + 200 PLN + 300 PLN
 • bonus bez depozytu 20 PLN
 • dodatkowy freebet 15 PLN
 • bonus za udostępnienie kuponu 5 PLN

W sumie możesz zatem otrzymać za Clout MMA kod promocyjny bonusy na łączną kwotę 640 PLN. Są to trzy najbardziej atrakcyjne bonusy, jakie możesz otrzymać u bukmachera. Każdy z nich możesz przeznaczyć na zakłady na Clout MMA.

Gdzie wpisać kod promocyjny Clout MMA?

Clout MMA kod promocyjny należy wpisać w formularzu rejestracyjnym Fortuny, a dokładniej w czwartym kroku formularza. Najważniejsze jednak jest to, żeby przejść do rejestracji Fortuny przez link z przycisku w tym artykule.

Ważne! Aby kod promocyjny Clout MMA Fortuna zadziałał, konieczne jest przejść do formularza rejestracyjnego przez nasz link. W przeciwnym wypadku kod nie zostanie uwzględniony.

Dla ułatwienia, po przejściu do rejestracji przez nasz link i dotarciu do 4 strony formularza (czyli tej z miejscem na wpisanie kodu), pole będzie już uzupełnione kodem FORTUNAVIP. Dzięki temu unikniesz ewentualnego błędu w pisowni.

fortuna rejestracja z kodem

Jak odebrać Clout MMA kod promocyjny?

Przygotowałam krótką instrukcję, dzięki której będziesz mógł szybko i sprawnie odebrać kod promocyjny Clout MMA. Poniżej instrukcja krok po kroku jak odebrać kod promocyjny Clout MMA:

Potrzebny czas: 3 minuty

Jak odebrać Clout MMA kod promocyjny?

 1. Przejdź do rejestracji Fortuny przez link.

  Pierwszym krokiem jest kliknięcie w link, który zaprowadzi cię do formularza rejestracyjnego Fortuny. Link znajdziesz w przyciskach w tym artykule.

 2. Wybierz rodzaj rejestracji konta.

  Do wyboru masz rejestrację przez bank (dzięki której od razu zweryfikujesz konto) lub przez formularz.

 3. Uzupełnij wymagane dane.

  Bez względu, jaki rodzaj rejestracji wybrałeś, kolejnym krokiem jest uzupełnienie informacji wymaganych w formularzu.

 4. Użyj Clout MMA kod promocyjny.

  W czwartym kroku formularza rejestracyjnego znajduje się pole „kod promocyjny”. Jeśli przeszedłeś do Fortuny przez nasz link, pole będzie uzupełnione kodem: FORTUNAVIP.

 5. Ustal limity gry.

  Ustal swoje indywidualne limity gry lub zrób to później po zalogowaniu na konto.

 6. Zaznacz zgody.

  W ostatnim kroku musisz wyrazić niezbędne zgody i oświadczenia za pomocą checkboksów. Na koniec kliknij przycisk: ZAREJESTRUJ.

 7. Kliknij link weryfikacyjny.

  Po wypełnieniu formularza na twój adres email podany podczas rejestracji zostanie wysłany link weryfikacyjny. Kliknij w niego i zacznij korzystać z bonusów na Clout MMA.

Po przejściu powyższych kroków możesz zabrać się za obstawianie Clout MMA za bonusy. Jeśli potrzebujesz szczegółowych informacji, przejdź do instrukcji krok po kroku każdego z bonusów.

Clout MMA kursy bukmacherskie na galę 28.10.2023

Oto kursy bukmacherskie na Clout MMA. Pojedynki będziesz mógł obstawiać wyłącznie w Fortunie.

Zawodnik 1Zawodnik 2
Daniel Omielańczuk – 1.25Denis Załęcki – 3.21
Bestia – 1.12 Bob Sapp – 4.58
Najman – 2.06Lizak – 1.60
Le Banner – 1.65Crazy – 2.00
Chaplin – 2.92Gawronek – 1.30
Japczan – 1.30Holak – 2.92
Clout MMA 2 kursy bukmacherskie z dn. 27.09.2023

Gdzie obstawić Clout MMA 2 i powyższe walki? Jak wspomniałam na początku, obstawianie Clout MMA możliwe jest tylko w Fortunie.

Clout MMA typy bukmacherskie na galę 28.10.2023

Znacie już wstępne kursy Clout MMA 2. Zobaczcie zatem typy na Clout MMA i obstawcie je z kodem promocyjnym.

 • Clout MMA typy Omielańczuk – Załęcki: walka zakończy się w pierwszej rundzie
 • Clout MMA typy Najman – Lizak: Lizak wygra w pierwszej rundzie
 • Clout MMA typy Le Banner – Załęcki: Le Banner wygra przed czasem
 • Clout MMA typy Bestia – Bob Sapp: Walka zakończy się w ciągu 60 sekund od rozpoczęcia

Clout MMA karta walk – gala 28.10.2023

Jaki walki odbędą w ramach gali Clout MMA? Oto wstępna karta walk:

 • Daniel Omielańczuk vs Denis „Bad Boy” Załęcki (boks w małych rękawicach)
 • Jérôme Le Banner vs. Dawid „Crazy” Załęcki (K1)
 • Piotr „Bestia” Piechowiak vs. Bob Sapp (MMA)
 • Marcin „El Testosteron” Najman vs. Piotr „Lizak” Lizakowski (MMA)
 • Toni Chaplin vs. Marcel „Gawronek” Gawroński
 • Katarzyna „Laluna” Alexander vs. TBA
 • Rafał „Boro” Borkowski vs. TBA

Prawdopodobinie podczas gali Clout MMA zobaczymy także pojedynek Norman Parke vs. Salim Touahri, ale nie jest to jeszcze w 100 proc. potwierdzona informacja. Jeśli ta walak dojdzie do skutku zaktualizujemy przead galą Clout MMA kursy bukmacherskie i typy.

Fortuna Clout MMA kod promocyjny – bonus bez depozytu

Przejdę teraz do pierwszego bonusu, który możesz wykorzystać na zakłady na Clout MMA. To bonus, który pozwoli ci postawić kupon na walkę bez wpłacania jakichkolwiek środków. W skrócie:

 • rejestrujesz konto przez link promocyjny z tego artykułu
 • w ciągu 7 dni zaakceptuj bonus bez depozytu 20 PLN
 • w ciągu 28 dni zweryfikuj konto w Fortunie
 • bonus bez depozytu Clout MMA zostanie przyznany w formie punktów FKP
 • wykorzystaj bonus na dowolne zakłady na Clout MMA (dowolny kurs i liczba zdarzeń)
 • wygraną z kuponu postawionego za bonus możesz wypłacić
freebet fortuna za kod promocyjny

Najprostsza i najlepsza opcja na postawienie zakładów na Clout MMA za darmowe środki. Moim zdaniem najciekawsza promocja, dzięki której można poszaleć i postawić bez stresu na bardziej ryzykowny typ, bo nie grasz za swoje pieniądze.

Freebet Clout MMA za kod promocyjny

Następny bonus, za który możesz stawiać zakłady na Clout MMA. Freebet w wysokości 15 PLN różni się od poprzedniej promocji tylko tym, że musisz wpłacić jakiś depozyt. Ale kwota jest całkowicie dowolna. Zatem:

 • rejestrujesz konto w Fortunie przez link promocyjny z tego artykułu
 • wpłacasz dowolny depozyt
 • zaakceptuj bonus 15 PLN (zostanie dodany po zaksięgowaniu wpłaty)
 • bonus przyznawany w formie punktów FKP
 • wykorzystaj freebet na dowolne zakłady na Clout MMA
 • wygraną z zakładów postawionych za freebet możesz wypłacić

Kod promocyjny Clout MMA – zakład bez ryzyka

Trzecia promocja, to tak naprawdę 3 promocje, bo Fortuna przyznaje trzy zakłady bez ryzyka. Pierwszy w wysokości 100 PLN, drugi 200 PLN i trzeci 300 PLN. Te bonusy pozwolą na typowanie zakładów na Clout MMA bez ryzyka.

 • 100 PLN cashback – rejestrujesz konto w Fortunie, w ciągu 72 godzin stawiasz pierwszy kupon SOLO lub AKO za środki własne (dowolny kurs, tylko zdarzenia sportowe), jeśli przegrasz bukmacher zwróci ci do 100 PLN stawki kuponu
 • 200 PLN cashback – w ciągu trzech dni od rejestracji zostanie aktywowany na twoim koncie drugi cashback, w ciągu 72 godzin od aktywacji postaw dowolny kupon SOLO lub AKO (tylko zdarzenia sportowe) z dowolnym kursem i stawką, jeśli przegrasz bukmacher zwróci stawkę do 200 PLN
 • 300 PLN cashback – po 6 dniach od rejestracji zostanie aktywowany trzeci cashback, w ciągu 72 godzin od aktywacji postaw dowolny kupon SOLO lub AKO ze zdarzeniami sportowymi za dowolną stawkę i po dowolnym kursie, jeśli przegrasz otrzymasz zwrot stawki do kwoty 300 PLN

Wszystkie zakłady bez ryzyka w Fortunie trafiają na konto główne i nie musisz nimi obracać przed wypłatą. Wykorzystaj cashbacki na bezpieczne zakłady na Clout MMA.

Clout MMA gdzie obstawiać?

Zakłady na Clout MMA można obstawiać tylko u bukmachera Fortuna, który został sponsorem federacji. U żadnego innego bukmachera nie znajdziesz oferty zakładów i kursów na walki Clout MMA. Federacja Clout MMA powstała po tym, jak po skandalu zlikwidowano walki freak-fight High League.

To, że obstawianie Clout MMA jest możliwe tylko w Fortunie nie jest żadnym minusem. Fortuna słynie z wysokich kursów na sztuki walki, zatem i tak byłaby w czołówce. Poza tym bukmacher udostępnia Clout MMA kod promocyjny, który umożliwia typowanie walk za darmowe środki i bez ryzyka.

Jak wykorzystać bonusy za Clout MMA kod promocyjny?

zakłady clout mma fortuna

Zasady działania każdego z bonusów przyznawanych za rejestrację w Fortunie z Clout MMA kodem promocyjnym opisałam powyżej. Teraz przybliżę tobie jak wygląda już samo obstawianie zakładów z wykorzystaniem bonusów.

Zarejestrowałeś konto i zweryfikowałeś je? Ok, zatem możesz przystąpić do wykorzystania bonusów. Przejdź do listy dyscyplin w Fortunie i rozwiń sekcję MMA. Tam na liście znajdź – Clout MMA i kliknij w tę nazwę.

Na ekranie pojawi się cała oferta zakładów jaką posiada Fortuna na pierwszą galę freak fight – Clout MMA. W kolejnych wierszach znajdziesz poszczególne pojedynki. Obok kursy na zwycięzcę danej walki. Jeśli klikniesz przycisk „więcej” widoczny na końcu każdego wiersza to rozwinie się oferta pozostałych zakładów na daną walkę.

Na zweryfikowanym koncie masz już dostępny Clout MMA freebet bez depozytu. Jak pisałam, możesz go wykorzystać na dowolny kupon, z dowolną liczbą zdarzeń i dowolnym kursem. Wybierz zatem jeden lub więcej zakładów klikając na kurs. Utworzy się kupon z twoimi typami. Jak mówiłam, freebet przyznawany jest w formie punktów FKP, zatem aby za niego zagrać zaznacz opcję zagrania za punkty (pod stawką kuponu).

Jeśli chodzi o Clout MMA freebet za depozyt to działa on identycznie jak ten bez depozytu. Jedyną różnicą jest konieczność wpłacenia depozytu, ale w dowolnej wysokości. Pozostałe zasady są takie same.

Zasady wykorzystania zakładów bez ryzyka na Clout MMA również opisałam już wyżej. Zatem wpłać depozyt, wybieraj zakłady, które chcesz obstawić i wrzuć je na kupon. Jeśli szczęście ci nie dopisze, to możesz otrzymać do 100 PLN zwrotu za pierwszy kupon, do 200 PLN za drugi kupon i do 300 PLN za trzeci kupon.

Clout MMA zakłady bukmacherskie – podsumowanie

Na drugą edycję gali Clout MMA bukmacher przygotował dla nowych graczy kilka interesujących bonusów o wartości 640 zł. W naszym artykule opisujemy dokładnie, w jaki sposób je wykorzystać.

Clout MMA kod promocyjny:⭐ FORTUNAVIP ⭐
Bonus Clout MMA 2:💰640 PLN 💰
Data Clout MMA 2:28.10.2023
Miejsce gali Clout MMA 2:Orlen Arena w Płocku
Fortuna Clout MMA obstawianie walk

Clout MMA kod promocyjny – FAQ

Jaki jest Clout MMA kod promocyjny?

Kod promocyjny Clout MMA to: FORTUNAVIP. Kod umożliwia odebranie bonusów w Fortunie o wartości 635 zł. Kod zadziała tylko po przejściu do bukmachera przez nasz link.

Jaki bonus za kod promocyjny Clout MMA?

Za rejestrację z kodem promocyjnym Clout MMA otrzymasz: 20 zł bez depozytu, 15 zł freebet i 600 zł bez ryzyka u bukmachera Fortuna.

Gdzie wpisać Clout MMA kod promocyjny?

Kod promocyjny Clout MMA należy wpisać w czwartym kroku rejestracji w Fortunie. Przejdź do rejestracji przez nasz link a kod będzie już uzupełniony.

Gdzie oglądać Clout MMA online?

Clout MMA 2 można oglądać po wykupieniu dostępu na stronę www.cloutmma.tv.

Clout MMA kiedy druga gala walk?

Gala Clout MMA 2 odbędzie się w sobotę, 28 października 2023 r.

Gdzie są na Clout MMA zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie na Clout MMA 2 są dostępne wyłącznie w Fortunie.

Jaki jest na walkę Najman Lizak kurs bukmacherski?

Kurs na zwycięstwo Najmana to 2.06, a kurs na zwycięstwo Lizaka to 1.60.