FAME MMA kod promocyjny. Obstaw Fame MMA 22 bez ryzyka

FAME MMA 22 – 31.08.2024
don kasjo kursy bukmacherskie
Kasjusz Życiński
Don Kasjo
GÓRAL
Tomasz Adamek
Tomasz Adamek kursy bukmacherskie
35% szans na wygraną
2.85
1.30
77% szans na wygraną
OBSTAW BEZ RYZYKA

Fame MMA w końcu odbędzie się na Stadionie Narodowym. Gala Fame MMA 22 będzie miała miejsce 31 sierpnia 2024 roku. Głównym starciem podczas wydarzenia będzie walka Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego z Tomaszem “Góralem” Adamkiem. Bukmacher Betclic przygotował również specjalny kod promocyjny Fame MMA, dzięki któremu otrzymasz darmowy bonus w postaci zakładu bez ryzyka do 50 PLN.

Aby odebrać kod promocyjny na FAME MMA w Betclic, należy założyć konto w Betclic z kodem promocyjnym, klikając w przygotowany przez nas link, który znajduje się na przycisku poniżej.

FAME MMA 22 kod promocyjny50 PLN

 • zakład bez ryzyka po 50 PLN
 • gra bez podatku
Odbierz

Spis treści

Jaki jest kod promocyjny Fame MMA?

betclic kod promocyjny

Kod promocyjny na Fame MMA to: “BTVIP”. Aby z niego skorzystać, musisz wpisać go w trzecim kroku formularza rejestracyjnego Betclic w polu „Kod promocyjny”, albo kliknąć w link w artykule, ponieważ wtedy zostanie on automatycznie wypełniony.

Jakie korzyści daje kod promocyjny Fame MMA w Betclic? Gdy zarejestrujesz konto i postawisz pierwszy zakład, który okaże się przegrany, to automatycznie otrzymasz od Betclic freebety w wysokości stawki Twojego pierwszego zakładu. Maksymalna kwota, którą możesz odzyskać to 50 PLN.

Promocja na Fame MMA 22 w Betclic

Rejestrując konto w Betclic z kodem “BTVIP”, aktywujesz zakład bez ryzyka do 50 PLN na pierwszy kupon na Twoim koncie. Możesz wykorzystać go do stworzenia kuponu na walki podczas Fame MMA 22 ze świadomością, że w razie niepowiedzenia, odzyskasz swój wkład. W przypadku pomyłki otrzymasz swoje środki (pomniejszone o podatek wynoszący 12%) we freebetach.

Czym są tego rodzaju bonusy? Freebety to inaczej darmowe zakłady. Betclic daje Ci kwotę, którą możesz przeznaczyć na wskazane zakłady, a jeśli zakład będzie wygrany, otrzymasz zysk z zakładu (bez stawki). Możesz je łatwo rozpoznać na swoim koncie, ponieważ są one oznaczone ikonką: F. Ich minimalny kurs to 2.14.

Jeśli wygrasz zakład, to zysk trafia na Twoje główne konto, a gdy przegrasz, freebet zniknie z Twojego konta.

Ważna informacja! Nie wykorzystuj bonusu do obstawienia pojedynczego zdarzenia o kursie niższym niż 1.14. Z obstawionej stawki potrącana jest w Polsce kwota podatku od gier (12%), więc do gry wchodzi tylko 88% kwoty. Przykładowo, jeśli postawimy 100 PLN na kurs niższy niż 1.14, to wygrana nie odrobi nawet kosztów wniesionej stawki (88 zł x 1.13 = 99,4 zł). 

Jak odebrać Fame MMA kod promocyjny ?

Rejestracja u bukmachera Betclic jest szybka i nieskomplikowana. Poniżej pokazuję jak to zrobić krok po kroku:

 1. 1. Kliknij w link podany w tym artykule

  Po kliknięciu w link zostaniesz bezpośrednio przeniesiony na stronę Betclica do formularza rejestracyjnego. Zostanie on automatycznie uzupełniony o kod promocyjny “BTVIP”.

 2. 2. Wypełnij swoje dane w formularzu bukmachera

  Podaj swoje imię, nazwisko, numer pesel oraz datę urodzenia. Następnie numer telefonu, email oraz adres zamieszkania.

 3. 3. Zadbaj o kod promocyjny

  Ustaw dane do logowania (nazwę oraz hasło). Wpisz kod promocyjny “BTVIP”(jeśli skorzystasz z linku w artykule, to będzie on  wpisany automatyczny) i zaznacz, że jesteś pełnoletni oraz zapoznałeś się z regulaminem.

 4. 4. Zweryfikuj swoje konto

  Na Twojego e-maila otrzymasz link weryfikujący konto. Kliknij w niego i zacznij korzystać z bonusu na Fame MMA.

Aby uzyskać pełny dostęp do możliwości obstawiania w Betclicu, należy dokończyć rejestrację, podając numer rachunku bankowego, oraz zdjęcie dowodu tożsamości. Kliknij zakładkę „Moje dokumenty””” w ustawieniach po zalogowaniu się i uzupełnij potrzebne dane. Otrzymasz wtedy kolejnego e-maila w celu weryfikacji.

FAME MMA 22 kursy bukmacherskie

Aktualnie poznaliśmy tylko trzy pojedynki, które odbędą się na gali Fame MMA 22 na Stadionie Narodowym.

Zawodnik 1KursKursZawodnik 2
K. Życiński2.851.30T. Adamek
M. Bandurski2.301.45D. Załęcki
J. Jarząbkowski2.701.33K. Włodarczyk
Fame MMA 22 kursy bukmacherskie z dn. 10.07.2024

Kto wystąpi na Fame MMA 22?

W związku z tym, że gala Fame MMA po raz pierwszy odbędzie się na Stadionie Narodowym, oczekiwania kibiców dotyczące zawodników, którzy wezmą udział w wydarzeniu, są spore. Na ten moment poznaliśmy trzy pojedynki.

Nie zabraknie uznanych pięściarzy, gdyż na Fame MMA 22 zawalczą Krzysztof „Diablo” Włodarczyk oraz Tomasz „Góral” Adamek, którzy zmierzą się odpowiednio z Jarosławem „pashaBiceps” Jarząbkowskim oraz Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim.

Walki Fame MMA

W Polsce mamy ogromną rzeszę fanów sportów walki. Nic dziwnego, w końcu KSW, czyli polska federacja sztuk walki, jest liderem w Europie i jedną z największych organizacji mieszanych sztuk walki na świecie. Z czasem zaczęły się w naszym kraju pojawiać kolejne federacje, jak np. FEN.

Jednak Fame MMA różni się od wszystkich istniejących jak dotąd federacji. Założenie jest to samo, w klatce odbywają się walki na zasadach MMA, jednak zawodnicy nie są profesjonalistami. To głównie influencerzy, youtuberzy, celebryci i raperzy, dobrze znani głównie przez młodych ludzi. Biorąc pod uwagę fakt, że brakuje tam zawodowych fighterów, są to Fame MMA jest organizacją amatorską, jednak patrząc na całą oprawę gal, to wygląda ona bardzo profesjonalnie. Mamy sędziów z prawdziwego zdarzenia, konferansjera, komentatorów i robiącą wrażenie oprawę wizualną i muzyczną.

Organizatorzy potrafią budować napięcie i nie ogłaszają całej karty walk w jednym momencie. Tak naprawdę wszystkie walki są potwierdzone krótko przed samym wydarzeniem, często nawet mniej niż 30 dni przed galą. Na walki wieczoru wybierane są najbardziej rozpoznawalne osoby, mające zwykle ogromną popularność w sieci.

Fame MMA – gdzie obstawiać?

Jak już wspomnieliśmy wyżej, zakłady naFAME MMA znajdziemy tylko u bukmachera Betclic, który jest sponsorem federacji. Przejął on sponsoring po LVBET. Od lat Betclic ma wyłączność na zakłady na gale pod szyldem tej federacji. Ta ekskluzywność powoli staje się normą, na przykład zakłady na gale Clout MMA ma bukmacher Fortuna, a na Prime MMA – od 2024 roku – na wyłączność posiada TOTALbet.

Fame MMA kursy bukmacherskie

Ustalenie kursów na walki nieprofesjonalnych zawodników to nie lada wyzwanie. Zwłaszcza na takich, dla których będzie to pierwszy pojedynek. Brakuje bowiem danych, na temat kondycji czy techniki poszczególnych zawodników. Dlatego też Fame MMA kursy są często bardziej atrakcyjne niż te na piłkę nożną czy inne dyscypliny, gdzie bukmacher ma rozbudowane statystyki na temat drużyn i poszczególnych zawodników.

Jest zatem szansa, że bukmacher pomyli się przy ustalaniu kursów na Fame MMA, a co za tym idzie powstaje możliwość wygrania większej sumy. Oczywiście warto posłuchać wskazówek ekspertów, czy bardziej doświadczonych typerów, jednak nie zapominając o tym, że oni również nie mają wielu danych. Mogą jednak dostrzec coś, co umknie bukmacherowi.

Jak obstawiać Fame MMA?

Trudno znaleźć sprawdzone porady co do obstawiania Fame MMA. Jak wspomnieliśmy utrudnieniem jest brak lub bardzo skromne statystyki dotyczące zawodników i stosunkowo rzadko odbywające się gale (chociaż z każdym rokiem organizowanych jest więcej wydarzeń). Jak więc znaleźć w miarę pewne Fame MMA typy bukmacherskie? Jak obstawiać zakłady na freak fight? Oto kilka wskazówek.

 • Nie sugeruj się tym, co mówi loża szyderców Fame MMA. Zasiadają w niej youtuberzy nastawieni na to, aby dostarczyć rozrywki, a nie sprawdzonych danych czy typów na to kto wygra walkę.
 • Spróbuj znaleźć jakiś autorytet. Kogoś, kto wystąpił już na Fame MMA, więc zna to wydarzenie od podszewki i komentuje kolejne gale i pojedynki w sieci. Ważne też, aby ta osoba miała wiedzę na temat sztuk walki. Jest duże prawdopodobieństwo, że jej typy mogą być celne
 • Dowiedz się jak najwięcej o zawodnikach. Większość, jak nie wszyscy zawodnicy Fame MMA prowadzą swoje kanały na youtube i profile w serwisach społecznościowych. Można się z nich dużo dowiedzieć. Warto też prześledzić ich przeszłość, czy uprawiali jakiś sport. Zebrane informacje mogą pomóc w wytypowaniu zwycięzcy.
 • Nie kieruj się sympatiami. To, że jesteś fanem jakiegoś youtubera czy rapera to niewystarczający powód, by postawić na niego zakład. Jeśli nie chcesz przegrać, spójrz na zawodników chłodnym okiem. Skorzystaj z powyższych wskazówek i wtedy postaw swój zakład.

Fame MMA – gdzie oglądać?

Osoby, które chcą oglądać na żywo te wydarzenie mogą oczywiście kupić bilety na trybuny. Ceny wahają się od 85 do 1500 zł. Jest również opcja wykupienia dostępu do transmisji dostępnej w systemie PPV. Nabyć go można na oficjalnej stronie organizacji FAME MMA. Cena zaczyna się od 39,99 zł. Opłata zależy od tego w jakiej jakości będzie transmisja i jak długo będzie można mieć do niej dostęp.

Gala Fame MMA – jak to się zaczęło?

Pierwsza gala Fame MMA odbyła się 30 czerwca 2018 roku w Koszalinie. Organizatorami widowiska są: Wojtek Gola, znany z Warsaw Shore i Maciej “Boxdel” Baron. Chcieli stworzyć widowisko oparte na sporcie i humorze. Panowie chyba nie spodziewali się aż takiego sukcesu. Tysiące młodych widzów zainteresowało się tym nowym formatem rozrywkowo-sportowym.

fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

Fame MMA kod promocyjny – pytania i odpowiedzi

Zakłady na Fame MMA można typować tylko u bukmachera Betclic.

Kod promocyjny na Fame MMA 22 w Betclic to: BTVIP. Daje on szansę odzyskania środków z pierwszego kuponu, jeśli okaże się przegrany.

Zwrot za przegrany kupon w wysokości do 50 PLN otrzymasz w formie freebetu, który możesz wykorzystać na kolejne zakłady.

Fame MMA 22 odbędzie się 31 sierpnia 2024 roku. Początek o godzinie 19:30.

Fame MMA 22 po raz pierwszy odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Gale Fame MMA można oglądać dzięki transmisji w systemie Pay Par View w serwisie CANAL+ Online. Jest ona płatna, a najtańszy dostęp kosztuje od 39 zł.