Fame MMA zakłady bukmacherskie

fame mma zakłady bukmacherskie

Fame MMA to niecodzienne wydarzenie. Nie jest to kolejne sportowe widowisko, podczas którego prawdziwi zawodnicy będą walczyć o mistrzostwo mieszanych sztuk walki. Fame MMA to gala typu freak fight, podczas której na ringu staną przeciwko sobie znani, polscy youtuberzy, streamerzy i telewizyjni celebryci. Wydarzenie staje się coraz bardziej medialne i popularne zatem nie dziwi, że dostępne są zakłady bukmacherskie na Fame MMA.

Fame MMA 8 w Betclic – zakłady i promocje

Niespodziewanie federacja Fame MMA zyskała innego bukmacherskiego sponsora. Przez sześć gal jakie już się odbyły partnerem gal był LVBET. Jednak na początku sierpnia 2020 ogłoszono informację, że bukmacher Betclic jest nowym sponsorem Fame MMA. Oznacza to, że tylko u tego buka znajdziemy zakłady na walki. Ponadto Betclic przygotował również promocje dla graczy, w których można zdobyć bonusy na zakłady oraz nagrody rzeczowe. Przygotowaliśmy specjalny artykuł, w którym zebraliśmy kursy na walki Fame MMA 7, nasze typy i analizy poszczególnych pojedynków.

Fame MMA 6 – zakłady i promocje w LV BET

28 marca 2020 w Częstochowie odbyła się kolejna gala Fame MMA. Mimo, iż przez panujący w Polsce i w większości krajów na świecie wirus COVID – 19 (koronawirus) odwołano niemal wszystkie wydarzenia sportowe, organizatorzy Fame MMA 6 zdecydowali, że gala się odbędzie, jednak bez udziału publiczności.

Fanów Fame MMA, którzy kupili bilety na najbliższe wydarzenie z tej serii może smucić fakt, że nie zobaczyli walk na żywo, jednak była możliwość śledzenia pojedynków online. Na stronie famemma.tv była udostępniona odpłatnie transmisja live.

Bonus LV BET na zakłady Fame MMA 6

LV BET jako oficjalny bukmacher federacji Fame MMA przez sześć edycji tego wydarzenia przygotowywał zwykle na najbliższą galę specjalną promocję. W przypadku Fame MMA 6 wystarczyło postawić kupon kombi za min. 20 zł na walki Fame MMA 6. Jeśli kupon był wygrany gracz został sklasyfikowany w rankingu. Dziesięciu graczy z najwyższymi zwycięskimi kursami otrzymało bonusy. Za pierwsze miejsce bonus wynosił 1500 zł, za drugie 1000 zł i za trzecie 800 zł.

Karta walk Fame MMA 6

Walką wieczoru gali w Częstochowie było starcie Marty Linkiewicz z Kamilą Smogulecką, niegdyś znaną jako Luxuria Astaroth, a aktualnie działającą pod pseudonimem Zusje. Poza tym w klatce zobaczyliśmy również Marcina Najmana, Kasjusza Życińskiego czy Alana Kwiecińskiego. Zobaczcie kartę walk Fame MMA 6.

  • Marta “Linkimaster” Linkiewicz – Kamila „Zusjeee” Smogulecka 
  • Marcin “Rafonix” Krasucki – Wojtek Gola
  • Marcin “El Testosteron” Najman vs Piotr “Bestia” Piechowiak
  • Kasjusz “Don Kasjo” Życiński – Maciej Rataj
  • Jakub “Kubańczyk” Flas – Maciej “L Pro” Łapot
  • Bartosz “Qbik” Kubik – Cyprian “Cypis” Racicki
  • Alan Kwieciński – Arkadiusz Tańcula
  • Maciej Szewczyk – Dawid “Ambro” Ambroziak

Kursy bukmacherskie

Tylko u dwóch bukmacherów znaleźć można było kursy na galę Fame MMA 6. Był to oczywiście LV BET, który był oficjalnym bukmacherem federacji oraz Noblebet. Co ciekawe kursy u obu buków były takie same. W większości walk widać było zdecydowanych faworytów, ale jak wiadomo walki potrafią zaskoczyć niejednego eksperta. Sprawdziliśmy kursy na galę Fame MMA 6.

LV BET Fame MMA 5 – zakłady

Minęły niecałe cztery miesiące i znów czekają nas duże emocje na kolejnej gali z serii Fame MMA. 26 października w trójmiejskiej ERGO Arenie odbędzie się piąta edycja imprezy z serii freak fight. W sumie przeprowadzonych zostanie osiem pojedynków, w których udział wezmą bardzo ciekawe postaci ze świata internetu.

W walce wieczoru zobaczymy Marcina Najmana, pięściarza, zawodnika MMA i kick-boxera, który znany jest z tego, że zwykle przegrywa swoje walki. Zmierzy się z Piotrem Witczakiem, który bardziej znany jest ze swojego internetowego pseudonimu Bonus BGC.

Ciekawie zapowiada się również walka pań. W klatce zmierzą się Esmeralda Godlewska, celebrytka znana z operacji plastycznych i nietypowych utworów muzycznych oraz Ewelina Kubiak “Ewelona”, która od kilku lat występuje w programie Warsaw Shore i również nie oszczędza na zabiegach upiększających.

Kto jeszcze będzie walczył na Fame MMA 5? Sprawdźcie zawodników i kursy na ich zwycięstwo.

Fame MMA 5 – kursy na walki w LV BET

Zawodnik 1Zawodnik 2
Marek “Kruszwil” Kruszel – 1.92Mateusz “Minimajk” Krzyżanowski – 1.80
Marcin Najman – 1.30Piotr “Bonus BGC” Witczak – 3.25
Szymon “Isamu” Kasprzyk – 1.12Marcin “Rafonix” Krasucki – 5.40
Marcin Malczyński – 1.50Marek “AdBuster” Hoffman – 2.40
Dawid Malczyński – 1.07Tomasz Olejnik – 7.10
Kamil “Kasti” Stępiński – 2.95Krystian “Krycha” Wilczak – 1.34
Ewelina “Ewelona” Kubiak – 1.60Monika “Esmeralda” Godlewska – 2.20
Kamil Hassan – 1.51Oleh “Oleg” Riaszeńczew – 2.40
Fame MMA 5 kursy

Kursy bukmacherskie w LVBET – aktualizacja 11.10.2019, godz. 13.00

Fame MMA 4 – kursy na zakłady

Nie tak dawno 0dbyła się gala Fame MMA 3, a już za nami kolejna. 22 czerwca w Hali Sportowej w Częstochowie odbyła się Fame MMA 4. Po wielkim medialnym sukcesie jakim cieszyło się poprzednie widowisko z tej serii mogliśmy spodziewać się, że i tym razem trybuny będą zapełnione po brzegi i tak też się stało. Tysiące osób wykupiło również dostęp do transmisji w internecie.

Z pewnością widzów przyciągnęła walka wieczoru, w której zmierzyły się panie. Marta Linkiewicz “Linkmaster”, która na poprzedniej gali pokonała Esmeraldę Godlewską, tym razem walczyła z Anielą Bogusz “Lil Masti”. Zawodniczka może być bardziej znana jako “SexMasterka”, gdyż przez długi czas występowała pod takim właśnie pseudonimem tworząc kontrowersyjne treści w sieci. Podobnie jak Linkiewicz prowadzi swój kanał na youtube.com, na którym ostatnio pojawiły się dwie piosenki w jej wykonaniu.

W sumie podczas gali Fame MMA 4 odbyło się osiem walk.

Fame MMA 4 – kursy na walki w LV BET

Zawodnik 1Zawodnik 2
Marta Linkiewicz “Linkimaster” – 2.55Aniela Bogusz “Lil Masti” – 1.45
Adrian Salamon “Medusa” – 1.15Piotr Knaś “Knaziuu” – 4.85
Jakub Flas “Kubańczyk” – 2.40Michał Baron “Boxdel” – 1.50
Adrian Polański “Polak” – 1.95Amadeusz Roślik “Ferrari” – 1.77
Dawid Ambroziak “Ambro” – 1.86Kasjusz Życiński “Don Kasjo” – 1.86
Marcin Makowski “Makowski” – 3.60Patryk Woziński “Kizo” – 1.25
Filip Marcinek “Filipek” – 1.50Łukasz Imiełowski “Tomb” – 2.40
Kamil Stępiński “Kasti” – 2.55Krystian Brzeziński “Jongmen” – 1.45
Fame MMA 4 kursy

Kursy bukmacherskie w LVBET – aktualizacja 19.06.2019, godz. 10.00

Promocja LV BET na Fame MMA 4 – zgarnij bonus 1500 PLN

LV BET jako dumny sponsor gal Fame MMA zawsze przygotowuje specjalne promocje dla swoich graczy z okazji kolejnych wydarzeń z tej serii. Nie inaczej jest tym razem. Bukmacher nagrodzi osobę, która postawi wygrany zakład z najwyższym kursem. Nagrodą za pierwsze miejsce jest bonus 1500 zł. W sumie bonusami nagrodzonych zostanie 10 osób.

By wziąć udział w konkursie należy postawić zakład za min. 20 zł na walki Fame MMA 4. Jeśli twój kupon okaże się wygrany zostaniesz sklasyfikowany w rankingu. W przypadku zakładów kombinacyjnych można łączyć zdarzenia tylko w ramach Fame MMA 4. Promocja trwa od 19 czerwca do 22 czerwca do godziny 19:59.

W przypadku otrzymania bonusu podlega on wymogowi obrotu. Należy nim obrócić trzy razy z kursem minimalnym 1.75. Masz na to 30 dni od chwili otrzymania bonusu.

Fame MMA 3 – zakłady, kursy

30 marca 2019 w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się trzecia gala niecodziennych sztuk walki. Zmierzą się ze sobą youtuberzy, influencerzy i celebryci, znani ze swoich szokujących zachowań w sieci.

Tylko bukmacher LV BET zdecydował się dołączyć do oferty zakłady na to nietypowe widowisko. Znajdziemy tu dziewięć opcji do obstawienia.

Zawodnik 1Zawodnik 2
Adrian “Polak” Polański – 3.40Kasjusz “Don Kasjo” Życiński – 1.28
Isamu (Szymon Kasprzyk) – 1.19Daniel “DeeJayPallaside” Pawlak – 4.20
Dawid Malczyński – 1.45Amadeusz “Ferrari” Roślik – 2.55
Kamil Hassan – 1.55Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – 2.30
Piotr Witczak (Bonus BGC) – 2.40Szymon “Taxi Złotówka” Wrzesień – 1.50
Bartek “Ruby” Brzeziński – 3.00Krystian “Krycha” Wilczak – 1.34
Filip “Filipek” Marcinek – 1.39Patryk “Ryba” Karaś – 2.80
Linkimaster (Marta Linkiewicz) – 1.69Esmeralda Godlewska – 2.06
Krzysztof “Bodychrist” Ciesielski – 5.60Marcin “Mnich Terminator” Wójcik – 1.11
Fame MMA 3 kursy

Kursy bukmacherskie w LVBET – aktualizacja 26.03.2019, godz. 11.00

Chyba najwięcej emocji wzbudza walka Marty Linkiewicz, gwiazdy mediów społecznościowych znanej ze skandalu związanego z zespołem Rea Sremmurd, z Esmeraldą Godlewską, jedną z kontrowersyjnych sióstr, które swoimi wdziękami poprawionymi przez chirurgów plastycznych podbijają internet.

Gala Fame MMA3 już 30 marca 2019 w Atlas Arenie w Łodzi. Początek zaplanowano na godzinę 20:00.

Obstawianie walk Fame MMA w LVBET

Gala Fame MMA - zakłady w LV BET

Bukmacher LV BET od samego początku był obecny przy galach Fame MMA. Został oficjalnym sponsorem tego wydarzenia już podczas pierwszej gali, która odbyła się w czerwcu 2018. Wydaje się, że było to bardzo dobre posunięcie, gdyż nietypowe walki stały się bardzo popularne.

LV BET jest również jedynym bukiem, który ma w swojej ofercie zakłady na to wydarzenie. Jednak widząc potencjał płynący z Fame MMA jest duże prawdopodobieństwo, że także inni bukmacherzy zdecydują się na wprowadzenie takich zakładów.

Bonusy bukmacherskie na freak fight

Z okazji drugiej gali Fame MMA LV BET przygotował specjalną promocję. Stawiając kupony kombi na to wydarzenie, które odbyło się w październiku 2018, z minimum trzema selekcjami i kursem minimalnym 2.00 gracze dostawali dodatkowe środki. W przypadku trafnego typowania buk dodawał bonus +50 % do wygranych. Maksymalną kwotą bonusu było 50 zł.

Liczymy na to, że LV BET również na trzecią i kolejne gale Fame MMA przygotuje specjalne promocje. Ale obstawiając galę u bukmachera można skorzystać też z innych promocji.

Na razie pozostali bukmacherzy nie wprowadzili zakładów na Fame MMA a co za tym idzie nie ma promocji dedykowanych temu wydarzeniu. Jesteśmy jednak przekonani, że to tylko kwestia czasu aż będziemy mogli obstawiać gale Fame MMA u bukmacherów online.

Darmowe 20 PLN na zakłady – bez wpłaty na start

Dla nowych graczy przewidziany jest specjalny pakiet powitalny. Po pierwsze bonus do 1500 zł od pierwszego depozytu. Dodatkowo korzystając z naszego kodu bonusowego otrzymasz także bonus bez depozytu 20 zł na start. Kibice drużyn, których sponsorem jest LV BET, którzy posiadają karnety na mecze otrzymają również 50 zł bez depozytu na zakłady.

Gala Fame MMA – jak to się zaczęło?

Pierwsza gala Fame MMA odbyła się 30 czerwca 2018 roku w Koszalinie. Organizatorami widowiska są: Wojtek Gola, znany z Warsaw Shore i Maciej “Boxdel” Baron. Chcieli stworzyć widowisko oparte na sporcie i humorze. Panowie chyba nie spodziewali się aż takiego sukcesu. Tysiące młodych widzów zainteresowało się tym nowym formatem rozrywkowo-sportowym. Następna gala odbyła się 13 października 2018 w Hali Arena w Poznaniu. Trzecie wydarzenie z tej serii odbędzie się 30 marca 2019 w Atlas Arenie w Łodzi.

Osoby, które chcą zobaczyć na żywo to wydarzenie mogą oczywiście kupić bilety na trybuny. Ceny wahają się od 50 do 500 zł. Jest również opcja wykupienia dostępu do transmisji dostępnej w systemie PPV. Nabyć go można na oficjalnej stronie organizacji – FAME MMA. Cena zaczyna się od 19,99 zł.


O autorze

Adrianna Sulska