Counter-Strike 2 zakłady bukmacherskie

Esport stał się popularny na całym świecie. Widać to również w kontekście zakładów bukmacherskich. Dużą uwagę wśród graczy skupia Counter-Strike 2. Zobaczcie najlepsze zakłady bukmacherskie na CS2 (CS:GO).

Spis treści

CS:GO / CS 2 zakłady bukmacherskie i promocje

Popularność CS2 nie umyka bukmacherom, którzy przygotowują bogatą ofertę zakładów na Esport, a przede wszystkim promocje bukmacherskie, nie tylko skierowane do nowych graczy, ale również dla stałych klientów.

Jeszcze do niedawna mogliśmy obstawiać CS GO zakłady bukmacherskie, ale w 2023 roku gra Counter Strike Global Offensive została zastąpiona przez Counter-Strike 2. Nie zmieniły się natomiast turnieje poświęcone tej grze. Nadal są to PGL Major oraz Intel Extreme Masters. W czasie rozgrywania tych imprez możemy spodziewać się bonusów dla graczy.

Gdzie obstawiać CS 2 – najlepszy bukmacher

Legalni bukmacherzy rywalizują o uwagę graczy podczas przygotowywania oferty na CS 2. Sprawdziłam propozycje u operatorów i poniżej przedstawiam swoje TOP 5 bukmacherów na CS 2.

 • 0 30 PLN na start
 • 20 PLN darmowy zakład
 • 20 PLN na start w aplikacji
 • 2000 PLN bonus od 3 depozytów
 • 20 PLN na wirtualne
 • 33 dni gra bez podatku
SPRAWDŹ
 • 0 25 PLN freebet za kod
 • 300 PLN bonus od wpłaty
SPRAWDŹ
 • 1000 1200 PLN na start
 • 0 150 PLN od wpłaty
 • 2000 PLN od drugiej wpłaty
SPRAWDŹ
 • 50 PLN zakład bez ryzyka
SPRAWDŹ
 • 0 35 PLN freebet od wpłaty z kodem
 • 200 PLN od wpłaty
 • 3500 PLN zakład bez ryzyka
 • 20 PLN za aplikację
SPRAWDŹ

W momencie, gdy wybieramy bukmachera do obstawiania Counter-Strike’a warto zwrócić przede wszystkim uwagę na atrakcyjność oferty w kontekście liczby zdarzeń, promocje dedykowane CS 2 oraz transmisje. Moim zdaniem najlepszą ofertę na zakłady CS2 znajdziecie u bukmachera LVBET.

Obstawianie zakładów na Counter Strike

CS GO zakłady bukmacherskie

Gracze CS:GO rywalizują zarówno hobbystycznie, jak i podczas mistrzostw i turniejów komputerowych. W wielu krajach działają zarejestrowane ligi zrzeszające najlepszych zawodników, którzy potem występują razem jako drużyna na zawodach. W naszym kraju, w ramach Polskiej Ligi Esportowej działa sekcja CS:GO. Często widzowie mogą oglądać mecze podczas wydarzeń na wielkich telebimach, są również prowadzone transmisje online.

Absolutną normą u bukmacherów są zakłady na Counter Strike, w których gracz znajdzie wydarzenia odbywające się w Polsce, Europie i na innych kontynentach. Zdecydowaną zaletą takich zakładów jest to, że nie ma w rozgrywkach przerw zimowych czy letnich, dzięki czemu gracze mogą obstawiać cały rok.

Counter-Strike zakłady – najlepszy bukmacher LV BET

W przypadku zakładów bukmacherskich na Counter-Strike 2 warto wyróżnić LV BET ze względu na ofertę, bonusy oraz transmisje.

 • Liczba zakładów: 100+
 • Zakłady na statystyki graczy: Tak
 • Zakłady na H2H: tak
 • Promocje: tak 
 • Coś ekstra: Świetny dostęp do transmisji

Jak już wspomniałam, najlepsza oferta zakładów na Counter Strike jest dostępna w LV BET, gdzie możecie zarejestrować się z kodem promocyjnym. Wystarczy wejść na stronę, by przekonać się jak operator zwraca uwagę na Esport. Jeżeli korzystamy z przeglądarki to zakładka Esport od razu rzuca się w oczy na górze strony.

cs2 zakłady bukmacherskie lvbet
counter strike zakłady bukmacherskie

W aplikacji mobilnej zakładka jest widoczna na samym dole. Przechodząc do oferty na Esport gracz może odczuć wrażenie, że bukmacher poświęca szczególną uwagę temu segmentowi, gdyż zmienia nam się kolor interfejsu.

Podobnie jak to było w przypadku CS:GO, bardzo dobrze działa transmisja. Bukmacher jest połączony z Twitchem, dzięki czemu nie musimy nawet opuszczać strony lub aplikacji, by oglądać mecz.

Porada: Oglądaj mecze CS 2 w aplikacji lub na stronie bukmachera, dzięki czemu śledzenie meczu i obstawianie jest bardziej kompatybilne.

BETFAN – świetna oferta eliminacji H2H

U bukmachera BETFAN możemy wyróżnić przede wszystkim specjalną zakładkę na eliminacje H2H. Nie brakuje oczywiście rynków głównych czy zakładów na liczbę eliminacji danego gracza.

 • Liczba zakładów: 40+
 • Zakłady na statystyki graczy: Tak
 • Zakłady na H2H: tak
 • Promocje: tak 
 • Coś ekstra: Zakłady długoterminowe

W czasie największych turniejów BETFAN stara się zachęcić graczy do skorzystania z promocji. W przeszłości pojawiały się atrakcyjne bonusy takie jak “codziennie freebety na IEM”, gdzie mogliśmy otrzymać darmowe zakłady w wysokości naszej stawki, niezależnie od rozstrzygnięcia kuponu.

Bardzo często bukmacher wykorzystuje CS2 do swoich regularnych promocji typu Daily Challenge. Ponadto w ofercie możemy znaleźć zakłady długoterminowe np. na zwycięzcę IEM Dallas 2024 oraz MVP tego turnieju.

Porada: Bukmacher posiada jedną z lepszych ofert w zakresie eliminacji H2H, często dedykując jej specjalną zakładkę.

Oferta na CS 2 w forBET

W ofercie forBET znajdziemy zaklady bukmacherskie na mecze CS 2.

 • Liczba zakładów: 40+
 • Zakłady na statystyki graczy: Tak
 • Zakłady na H2H: tak
 • Promocje: tak 

Bukmacher obrał podobną taktykę jak chociażby Betfan w kontekście oferty na h2h eliminacje, które przy większych turniejach znajdziemy w osobnej zakładce.

Na konkretne mecze dostępne są najważniejsze zakłady takie jak wynik meczu, wynik mapy czy statystyki zawodników.

Zakłady bukmacherskie forBET często w przeszłości oferowały specjalne promocje na najważniejsze turnieje w CS:GO. Jedna z nich to ranking na Major, w której gracze rywalizowali o cenne nagrody.

Porada: W forBET obowiązuje promocja „Ranne granie bez podatku” w godzinach od 07:00 do 11:00. W CS2 często turnieje rozgrywane są m.in. w Azji, więc mecze przedpołudniowe to nie jest rzadki widok. Warto wtedy obstawiać w forBET, a przy rejestracji z naszym kodem można skorzystać z zakładu bez ryzyka.

Counter-Strike 2 w Betclic

W Betclic znajdziemy rynki na najważniejsze mecze w CS 2 oraz podstawowe zakłady.

 • Liczba zakładów: 20+
 • Zakłady na statystyki graczy: Tak
 • Zakłady na H2H: tak
 • Promocje: tak 
 • Coś ekstra: oferta na mecze EMERITOS BANDITOS

Bukmacher od dłuższego czasu stawia na współprace z twórcami internetowymi. Widać to również w kontekście oferty, gdyż gracze mogą obstawiać mecze drużyny EMERITOS BANDITOS, czyli popularnego zespołu streamerów, w którym grają m.in. izak czy PAGO.

Co warto zaznaczyć, mowa nie tylko o rynku głównym, ale również ilości eliminacji na konkretnego zawodnika lub head to head eliminacje.

W Betclic możemy przeznaczyć stworzyć pierwszy kupon z zakładem bez ryzyka, dzięki czemu nie martwimy się o rezultat.

Porada: Warto regularnie sprawdzać zakładkę Misje w Betclic, gdyż może tam się znaleźć oferta związana z CS 2. Bukmacher często przygotowuje promocje z dość prostymi zasadami i nagrodami w postaci freebetów.

Counter-Strike zakłady bukmacherskie w Superbet

Superbet posiada w swojej ofercie zakłady na najważniejsze mecze Counter-Strike 2.

 • Liczba zakładów: 20+
 • Zakłady na statystyki graczy: Tak
 • Zakłady na H2H: tak
 • Promocje: tak 

Na główne spotkania Superbet przygotowuje zakłady dotyczące zawodników i liczby zabójstw.

W ofercie bukmachera Superbet znajdziecie również dostępne zakłady na eliminacje H2H czy liczbę rund.

Niestety, bukmacher nie skupia tak uwagi na CS 2 podczas przygotowywania promocji dla nowych czy stałych graczy. A szkoda, bo esport zyskuje coraz większe zainteresowanie wśród użytkowników platform bukmacherskich. Natomiast ten operator nowym graczom oferuje naprawdę atrakcyjne bonusy dostępne w Superbet z kodem promocyjnym.

Porada: Spoglądaj co jakiś czas na promocję SuperGame. Co prawda jest ona poświęcona przede wszystkim piłce nożnej czy sportom walki, ale może również znaleźć się typowanie meczów Counter-Strike’a w trakcie najważniejszych imprez.

Obstawianie meczy CS2 (CS:GO)- charakterystyka oferty

Przy obstawianiu meczy CS 2 warto pamiętać, że oferta znacząco różni się od zakładów na piłkę nożną czy tenis. Coraz większa liczba graczy decyduje się obstawiać statystyki konkretnych zawodników. Sporą popularnością cieszy się również oferta H2H eliminacje, czyli porównanie wyników dwóch graczy na jednej mapie lub w całym meczu.

Jak obstawiać CS 2 zakłady? Porady dla graczy

Tak jak było w przypadku CS:GO, tak w CS 2 nie ma złotych rad przy obstawianiu. Można natomiast sugerować się kilkoma wskazówkami, które z pewnością pomogą przy wyborze odpowiedniego zakładu.

 1. Staraj się poczekać do ogłoszenia mapy – w zależności, czy mamy z do czynienia z grą BO1 czy BO3, drużyny wybierają mapę/mapy. W przypadku gry do dwóch wygranych możemy nieco przewidzieć, jakie mapy wybiorą zespoły i jaka mapa będzie decydująca. Przy BO1 jest znacznie trudniej. Postaraj się (o ile to możliwe) poczekać do momentu aż będą ogłoszone mapy. 
 2. Online lub LAN – istotną rolę przy meczach CS 2 ma miejsce rozgrywania spotkania. Przeważnie jest to online, czyli zawodnicy grają u siebie w domach lub na tzw. bootcampach. Przy większych imprezach mamy do czynienia z turniejami LAN, czyli rozgrywanymi na miejscu. Dlaczego to ważne? Wielu zawodników zupełnie inaczej radzi sobie w meczach online, a inaczej przy lanowych spotkaniach.
 3. Zdobądź jak najwięcej informacji – brzmi to trywialne, ale w przypadku CS 2 warto szukać jak najwięcej informacji. Mowa nie tylko o formie danego gracza lub zespołu, ale nawet aktualnej sytuacji w drużynie. Gracz mógł zmienić rolę w ekipie, efektem czego najprawdopodobniej jego liczba zabójstw może być mniejsza lub większa. Czasem bukmacherzy nie reaguje tak szybko, dzięki czemu linia danego gracza na liczbę zabójstw może okazać się prawdziwą promocją.
 4. CS2 to nie jest CS:GO – Choć przy przejściu z CS:GO na CS2 producent nie dokonał ogromnych zmian wizualnych i wiele map wygląda podobnie, mechanika gry jest zupełnie inna. Warto o tym pamiętać przy obstawianiu statystyk zawodników, gdyż nie każdy gracz radzi sobie w CS2 tak dobrze jak w CS:GO. Ponadto liczba rund uległa zmianie. Zespoły nie rywalizują do 16 wygranych rund, a do 13 wygranych rund.

Zakłady bukmacherskie Counter-Strike – podsumowanie

Zapoznaj się z kilkoma najważniejszymi informacjami związanymi z grą Counter-Strike 2.

 • 27 września 2023 roku miała miejsce premiera gry Counter-Strike 2. Producent tego tytułu – Valve zamknął serwery CS:GO i rozpoczął zupełnie nową erę popularnej strzelanki.
 • Główną skarbnicą wiedzy CS2 jest serwis hltv, gdzie możemy znaleźć wyniki meczów, statystyki poszczególnych zawodników i inne informacje przydatne do obstawiania meczy CS2.
 • Obecnie najpopularniejszymi polskimi zawodnikami CS2 są: siuhy, Goofy, dycha, hades, Kylar oraz Snax.
 • Najważniejszy turniej w CS 2 to PGL Major. W 2024 roku odbył się w Kopenhadze, a triumfatorem zmagań została ekipa Natus Vincere.

Podsumowując, najważniejszą informacją jest przejście gry z CS:GO na CS 2. Ta decyzja nie tylko wpłynęła na sposób rozgrywania spotkań, stylu gry zawodników, ale również na obstawianie meczy.

Counter-Strike gdzie oglądać? 

W porównaniu z takimi dyscyplinami jak piłka nożna, koszykówka czy tenis, transmisje CS 2 funkcjonują na nieco innych zasadach. Kibice na próżno mogą szukać meczów na kanałach sportowych.

Głównym źródłem jest przede wszystkim platforma Twitch, a także Youtube. Sposób oglądania meczów jest zatem identyczny jak w przypadku CS:GO. Dodatkowo transmisje można oglądać u legalnych bukmacherów takich jak LV BET.

CS2 zakłady bukmacherskie – pytania i odpowiedzi

Polecam bukmachera LVBET. Znajdziesz u niego najlepsze zakłady bukmacherskie na CS2, kursy na żywo na mecze CS2 i transmisje.

Kursy bukmacherskie na obstawianie meczy CS: GO i CS2 są dostępne m.in. u takich bukmacherów, jak: LVBET, Superbet,  Betclic, Betfan, forBET czy Betters.

Sporą popularnością cieszą się zakłady na indywidualne statystyki zawodników, a także na eliminacje H2H.

Najważniejszą imprezą w Counter-Strike 2 jest Major. W 2024 roku odbył się turniej PGL Major w Kopenhadze.