CS:GO zakłady bukmacherskie

Esporty są popularne na całym świecie. Nie dziwi zatem fakt, że wszyscy legalni bukmacherzy online mają w swoich ofertach zakłady na sporty elektroniczne. Jednym z najpopularniejszych jest Counter Strike Global Offensive.

Najlepsze zakłady na CS:GO

Który bukmacher ma najlepszą ofertę na CS:GO i ogólnie na esporty? Naszym zdaniem jest to LV BET. Ale na wyróżnienie zasługuje również PZBuk, STS i TOTALbet.

BukmacherDyscypliny esportoweZakładyPromocje na esport
LV BetCS:GO, LoL, Dota 2, StarCraft 2, StarCraft, Overwatch, FIFA, Call od Duty, Hearthstone, Rainbow Six, Warcraft III, King of Glory, Rocket League– wysokie kursy
– najwięcej turniejów
– transmisje na żywo
– wiele rynków zdarzeń
– zakłady live
Okazjonalne promocje na międzynarodowe turnieje
STSCS:GO, LoL, Dota 2, Overwatch, StarCraft, Warcraft III, StarCraft Broodwar– zakłady live
– transmisje na żywo
– zakłady specjalne
– wiele rynków zdarzeń
– promocja na esport
Bezpieczne 25 PLN na Esport
TOTALbetCS:GO, Dota 2, Hearthstone, Heroes of the Storm, LoL, King of Glory, Overwatch, Rainbow Six, Rocket League, StarCraft– najwyższe kursy
– wiele rynków zdarzeń
– zakłady specjalne na polskich zawodników
– zakłady live
– wyniki na żywo i statystyki
Gwarancja najwyższego kursu
PZBukCS:GO, LoL, Dota 2, Overwatch, Rainbow Six, Rocket League, StarCraft, FIFA– wiele lig w ofercie
– zakłady live
– bardzo dobre kursy
Brak
CS:GO najlepsze oferty bukmacherów

Spis treści

Obstawianie zakładów na Counter Strike

Gracze CS:GO rywalizują zarówno hobbystycznie, jak i podczas mistrzostw i turniejów komputerowych. W wielu krajach działają zarejestrowane ligi zrzeszające najlepszych zawodników, którzy potem występują razem jako drużyna na zawodach. W naszym kraju, w ramach Polskiej Ligi Esportowej działa sekcja CS:GO. Często widzowie mogą oglądać mecze podczas wydarzeń na wielkich telebimach, są również prowadzone transmisje online.

Absolutną normą u bukmacherów są zakłady na Counter Strike, w których gracz znajdzie wydarzenia odbywające się w Polsce, Europie i na innych kontynentach. Zdecydowaną zaletą takich zakładów jest to, że nie ma w rozgrywkach przerw zimowych czy letnich, dzięki czemu gracze mogą obstawiać cały rok.

Jak obstawiać CS:GO? Poradnik typera

Obstawianie tej popularnej strzelanki taktycznej może dostarczyć świetnej zabawy, jednak nie ma wątpliwości, że na początku może okazać się to dość trudne. Nie należy się jednak zniechęcać. Oto kilka przydatnych porad, których warto trzymać się od początku swojej przygody z typowaniem CS: GO.

 • Koniecznie powinieneś zaopatrzyć się w wysokiej jakości źródło informacji na temat rozgrywek w tę grę oraz statystyk. Może to być Liquipedia oraz przede wszystkim portal HLTV. Jest to szczególnie ważne, jeśli jesteś początkującym typerem CS: GO;
 • Zdobądź możliwie jak największą ilość danych na temat danego meczu. Przykładowo, często przed rozpoczęciem spotkania znane są mapy, na których rozegrane zostaną pojedynki, co dla jednej z ekip może okazać się sporym handicapem, a Tobie da szansę, by znaleźć ciekawy typ;
 • Ważne jest, by poznać aktualną formę zespołu biorącego udział w danym spotkaniu lub turnieju, który chcesz obstawiać. Sprawdź więc nie tylko miejsce tej drużyny w światowych rankingach, ale i jej formę w ostatnich spotkaniach;
 • Śledź streaming z najciekawszych spotkań na Twitchu i/lub YouTubie. Dzięki temu będziesz mógł poznać silne i słabe strony zespołów i ich aktualną formę. Z czasem pozwoli Ci to trzymać rękę na pulsie w temacie sceny CS: GO;
 • Warto znaleźć bukmachera, który specjalizuje się w wydarzeniach esportowych, a przynajmniej przykłada do nich dużą wagę. Dzięki temu będziesz miał okazję zyskać dodatkowe środki za kody promocyjne i różnego rodzaju bonusy na obstawianie esportu;
 • Szukaj najlepszych kursów. Jest to porada uniwersalna, niezależnie od tego jaką dyscyplinę sportową typujesz. Dlatego też warto posiadać konta u więcej niż jednego bukmachera, tym bardziej, że różnice w wysokości kursów w przypadku meczów CS: GO mogą być spore;
 • Pamiętaj, żeby kontrolować swój budżet – ustal go zanim zaczniesz obstawiać i nie przekraczaj go. Pamiętaj, że próby szybkiego odegrania się po kiepskiej passie na ogół kończą się jeszcze większymi stratami. Warto wówczas zrobić sobie dzień lub dwa dni przerwy, by powrócić do gry z chłodną głową. Pamiętaj, że ma to być dla Ciebie przede wszystkim zabawa.

Oglądaj i typuj CS:GO w LV BET

Najlepsza, naszym zdaniem, oferta zakładów na Counter Strike jest dostępna w LV BET. Bukmacher ma zakładkę dedykowaną esportom. Po lewej stronie gracz znajdzie polecane wydarzenia, a poniżej listę wszystkich dostępnych aktualnie zdarzeń. Na samej górze dostępna jest transmisja na żywo z polecanego zdarzenia i zakłady jego dotyczące. Co ważne, LV BET jako jedyny bukmacher udostępnia streaming z turniejów esportowych zupełnie za darmo. Nie trzeba nawet stawiać zakładu czy mieć dostępne środki na koncie depozytowym. Niemniej warto stawiać zakłady u tego buka, gdyż kursy na esport są bardzo wysokie, a liczba dostępnych rynków zdarzeń jest naprawdę imponująca. Gracze mają też do wyboru bogatą ofertę zakładów na żywo.

Warto też wspomnieć, że podczas trwania ważnych, międzynarodowych turniejów bukmacher wrzuca do oferty promocyjnej specjalne akcje, w których gracze typujący esport mogą zdobyć dodatkowe bonusy.

Bogata oferta esportowa w STS

CS:GO zakłady

Największy polski bukmacher STS również jest mocno nastawiony na fanów typowania esportu, zwłaszcza Counter Strike. Podobnie jak LV BET posiada specjalną zakładkę poświęconą temu typowi zakładów. Znajdziemy w niej listę wszystkich dostępnych turniejów, aktualne zakłady na żywo czy listą najwyższych wygranych. STS umożliwia również oglądanie transmisji z turniejów CS:GO i innych popularnych gier. Bardzo dobrze prezentują się też kursy na sporty elektroniczne, zwłaszcza na CS:GO. Nie zapominajmy też o zakładach specjalnych na CS:GO, które udostępnia STS. Możemy tu typować kto będzie liderem rankingu HLTV lub która polska drużyna znajdzie się w TOP 10 czy TOP 15 rankingu HLTV.

W górnym menu dostępne jest esportowe ABC, dzięki któremu osoby, które zaczynają dopiero swoją przygodę z tym typem zakładów szybko zrozumieją jak je stawiać. W kolejnej zakładce wyjaśnione są zasady rozgrywek. Bukmacherowi należy się duży plus za te objaśnienia, gdyż nie każdy musi być ekspertem w esportach. Klikając w zakładkę „Blog” zostaniemy przeniesieni na stronę, na której znajdziemy najświeższe informacje ze świata esportu, a także te dotyczące aktualnych bonusów w STS na rozgrywki. A trzeba przyznać, że jest ich całkiem sporo.

W stałej ofercie promocyjnej bukmachera znajduje się akcja „Bezpieczne 25 PLN na Esport”. Stawiając zakłady na sporty elektroniczne gracz może co tydzień otrzymać zwrot wkładu do 25 zł. Wystarczy spełnić warunki promocji, które nie są wygórowane. Poza tym, w czasie ważnych wydarzeń esportowych STS dorzuca dodatkowe promocje, w których można zdobyć bonusy.

Bukmacher angażuje się także w działalność sponsoringową i nawiązał współpracę z organizacjami esportowymi: AGO Esports i Devils.one, które zrzeszają najlepszych zawodników CS:GO w kraju.

Najwyższe kursy na CS:GO w TOTALbet

O miano bukmachera z najlepszą ofertą esportową walczy dzielnie TOTALbet. Ten buk również wyróżnił je na swojej stronie głównej. Przechodząc do zakładki, po lewej stronie, znajdziemy listę wszystkich gier, których turnieje można typować. Na szczycie tej listy znajduje się odnośnik „Grają nasi”, gdy w niego klikniemy zobaczymy zdarzenia, w których biorą udział polscy zawodnicy i możemy stawiać na nich zakłady. Na środku ikony poszczególnych gier, które przenoszą nas do konkretnych zakładów. Wyróżnione zostały też polecane wydarzenia, a poniżej zakłady na żywo.

TOTALbet gwarantuje nam najwyższy kurs na wydarzenia esportowe. Jeśli gracz znajdzie wyższy kurs u innego bukmachera, wystarczy, że zgłosi to do Biura Obsługi Klienta i wtedy TOTALbet podniesie kurs. To naprawdę ciekawa akcja, która pokazuje, że ten buk podchodzi bardzo poważnie do sportów elektronicznych. Oczywiście gracze mogą korzystać też z wielu innych promocji dostępnych w ofercie i mogą ich używać podczas typowania esportów.

Liczba dostępnych turniejów jest imponująca, podobnie jak ilość rynków zdarzeń. W tej kategorii TOTALbet wypada znakomicie. Podobnie jak w kwestii rozbudowanych statystyk. Plus należy się również za prezentowanie wyników na żywo.

Esporty w PZBuk

Ostatnim bukmacherem, którego ofertę chcielibyśmy omówić jest PZBuk. Sporty elektroniczne znajdziemy na stronie buka w menu po lewej. Liczba dostępnych lig jest naprawdę imponująca, w chwili pisania artykułu jest ich 16 z czego cztery dotyczą CS:GO. Zakłady podzielone są na:

 • najlepsze,
 • na żywo,
 • nadchodzące,
 • ligi.

Wszystko jest czytelne i uporządkowane. Mamy do wyboru widok ogólny i widok ligi, dzięki czemu możemy zobaczyć jak rozgrywki danej ligi będą wyglądały w najbliższych dniach i jakie kursy proponuje buk. Liczba rynków zdarzeń w PZBuk nie jest imponująca, ale i tak całkiem niezła, podobnie jak kursy. Przydałyby się jeszcze transmisje na żywo lub jakieś specjalne promocje na esporty, ale i tak PZBuk prezentuje się całkiem dobrze.