Fame MMA zakłady bukmacherskie

Fame MMA to niecodzienne wydarzenie. Nie jest to kolejne sportowe widowisko, podczas którego prawdziwi zawodnicy będą walczyć o mistrzostwo mieszanych sztuk walki. Fame MMA to gala typu freak fight, podczas której na ringu staną przeciwko sobie znani, polscy youtuberzy, streamerzy i telewizyjni celebryci. Wydarzenie staje się coraz bardziej medialne i popularne zatem nie dziwi, że dostępne są zakłady bukmacherskie na Fame MMA, a można je typować w Betclic.

Fame MMA 15 – promocje bukmacherskie

Dla miłośników gal Fame MMA, którzy lubią typować zakłady na walki proponujemy korzystanie z promocji bukmacherskich, dzięki którym otrzymają ciekawe bonusy.

SuperGame FEJM – pula 125 000 PLN

Odpowiedz na 10 pytań dotyczących walk, które odbędą się podczas Fame MMA 15. Jeśli twoje typowania były poprawne weźmiesz udział w podziale puli 125 000 zł. Za 10 poprawnych odpowiedzi przewidziana jest nagroda 100 000 zł, za 9 poprawnych odp. 12 500 zł, za 8 poprawnych odpowiedzi 12 500 zł, za 7 poprawnych odpowiedzi 2 zł. Dwóch uczestników z 10 poprawnymi odpowiedziami otrzyma pakiety wyjazdowe do Las Vegas (ci którzy najszybciej odpowiedzą).

do 26.08.2022
Weź udział

Spis treści

Betclic Fame MMA – zakłady i promocje

Niespodziewanie federacja Fame MMA zyskała innego bukmacherskiego sponsora. Przez sześć gal jakie już się odbyły partnerem gal był LVBET. Jednak na początku sierpnia 2020 ogłoszono informację, że bukmacher Betclic jest nowym sponsorem Fame MMA. Oznacza to, że tylko u tego buka znajdziemy zakłady na walki.

Jego logo pojawia się na ringu podczas gal, na plakatach i reklamach je promujących oraz w spotach telewizyjnych. Ponadto Betclic przygotowuje również z okazji każdej gali promocje dla graczy, w których można zdobyć bonusy na zakłady oraz nagrody rzeczowe wpisując Betclic kod promocyjny Fame MMA. Nie zapominajmy też o bonusie dla nowych graczy, który dla osób rejestrujących się z kodem promocyjnym Betclic wynosi aż 550 zł.

Walki Fame MMA

W Polsce mamy ogromną rzeszę fanów sportów walki. Nic dziwnego, w końcu KSW, czyli polska federacja sztuk walki, jest liderem w Europie i jedną z największych organizacji mieszanych sztuk walki na świecie. Z czasem zaczęły się w naszym kraju pojawiać kolejne federacje, jak FEN czy Profesjonalna Liga MMA. Jednak Fame MMA różni się od wszystkich istniejących jak dotąd federacji. Założenie jest to samo, w klatce odbywają się walki na zasadach MMA, jednak zawodnicy nie są profesjonalistami. To głównie influencerzy, youtuberzy, celebryci i raperzy, dobrze znani głównie przez młodych ludzi. Biorąc pod uwagę fakt, że brakuje tam zawodowych fighterów, są to Fame MMA jest organizacją amatorską, jednak patrząc na całą oprawę gal to wygląda ona bardzo profesjonalnie. Mamy sędziów z prawdziwego zdarzenia, konferansjera, komentatorów i robiącą wrażenie oprawę wizualną i muzyczną.

Organizatorzy potrafią budować napięcie i nie ogłaszają całej karty walk w jednym momencie. Tak naprawdę wszystkie walki są potwierdzone krótko przed samym wydarzeniem, często nawet mniej niż 30 dni przed galą. Na walki wieczoru wybierane są najbardziej rozpoznawalne osoby, mające zwykle ogromną popularność w sieci.

GalaData i MiejsceWalka wieczoruZwycięzca
Fame MMA 130.06.2018 – KoszalinMichał „Boxdel” Baron – Jakub „Guzik” Szymański„Boxdel” (TKO)
Fame MMA 213.10.2018 – PoznańMarcin „Rafonix” Krasucki – Daniel „Magical” Zwierzyński„Rafonix” (TKO)
Fame MMA 330.03.2019 – ŁódźSzymon „IsAmU” Kasprzyk – Daniel „DeeJayPallaside” Pawlak„IsAmU” (decyzja sędziów)
Fame MMA 422.06.2019 – CzęstochowaMarta „Linkimaster” Linkiewicz – Aniela „Lil Masti” Bogusz„Lil Masti” (TKO)
Fame MMA 526.10.2019 – Gdańsk/SopotPiotr „Bonus BGC” Witczak – Marcin „El Testosteron” Najman„El Testosteron” (TKO)
Fame MMA 628.03.2020 – NieporazKamila „Zusje” Smogulecka – Marta „Linkimaster” Linkiewicz„Linkimaster” (decyzja sędziów)
Fame MMA 75.09.2020 – ŁódźPaweł „Popek Monster” Mikołajuw – Damian „Stifler” Zduńczyk„Popek Monster” (przez poddanie)
Fame MMA 821.11.2020 – ŁódźMarcin Dubiel – Kacper „Blonsky” Błoński„Blonsky” (decyzja sędziów)
Fame MMA 96.03.2021Patryk “Kizo” Woziński – Gabriel „Arab” Al-Sulwi„Arab” (decyzja sędziów)
Fame MMA 1015.05.2021Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – Norman „Stormin” Parke„Stormin” (decyzja sędziów)
Walki wieczoru Fame MMA

Fame MMA – gdzie obstawiać?

Jak już wspomnieliśmy wyżej, zakłady na fame mma znajdziemy tylko u bukmachera Betclic, który jest sponsorem federacji. Przejął on sponsoring po LVBET. Nie wiemy czy LVBET zrezygnował ze sponsorowania gal, czy Betclic przedstawił lepszą ofertę, niemniej bukmacher, który współpracuje z Fame MMA czerpie z tego ogromne korzyści. Betclic ma wyłączność na zakłady na gale pod szyldem tej federacji. Jest to dosyć nietypowe, gdyż na przykład zakłady na gale KSW, których sponsorem jest bukmacher Fortuna można typować u każdego buka.

Fame MMA kursy bukmacherskie

Ustalenie kursów na walki nieprofesjonalnych zawodników to nie lada wyzwanie. Zwłaszcza na takich, dla których będzie to pierwszy pojedynek. Brakuje bowiem danych, na temat kondycji czy techniki poszczególnych zawodników. Dlatego też Fame MMA kursy są często bardziej atrakcyjne niż te na piłkę nożną czy inne dyscypliny, gdzie bukmacher ma rozbudowane statystyki na temat drużyn i poszczególnych zawodników. Jest zatem szansa, że bukmacher pomyli się przy ustalaniu kursów na Fame MMA, a co za tym idzie powstaje możliwość wygrania większej sumy. Oczywiście warto posłuchać wskazówek ekspertów, czy bardziej doświadczonych typerów, jednak nie zapominając o tym, że oni również nie mają wielu danych. Mogę jednak dostrzec coś, co umknie bukmacherowi.

Zakłady na Fame MMA – czy są ustawione?

Oferta Betclic Fame MMA jest bardzo ciekawa. Oczywiście najpopularniejsze są zakłady na zwycięzcę pojedynku. Ale zdarzają się też bardziej szczegółowe rynki zdarzeń. Na przykład, że jeden z zawodników wygra przez nokaut lub przez poddanie. Zdarzają się też zakłady na konkretne zachowania zawodników. Po gali Fame MMA 8 zrobiło się głośno wokół jednego z takich rynków.

Jedną z najważniejszych walk było starcie Marcina Najmana z Kasjuszem Życińskim. Przed galą ustalono, że walka odbędzie się wyjątkowo na zasadach boksu. W trakcie pojedynku Najman powalił rywala, co było zabronione. Sędzia przerwał walkę, odjął punkt „El Testosteronowi” i wznowił pojedynek. Wtedy Najman kopnął Życińskiego i sędzia go zdyskwalifikował. Poza tym, że nie wiadomo dlaczego Najman tak się zachował, wiedząc, że są to niedozwolone elementy, to uwagę kibiców i typerów zwrócił zakład w Betclic, który mówił o tym, że Najman kopnie przeciwnika. Pojawiło się podejrzenie, że zawodnik z Częstochowy wiedząc o takim zakładzie specjalnie kopnął Kasjusza. Wątpliwości w tej sprawie mieli również włodarze Fame MMA. Stanowisko zajął sam Betclic, publikując post na swoim Twitterze:

Część z Was dopytuje o zakład na to, że Marcin Najman wyprowadzi przynajmniej 1 kopnięcie. Oficjalnie zatem informujemy, że na to zdarzenie przyjęliśmy 268 zakładów o łącznej stawce 2533 zł.

Ta wiadomość sugeruje, że Najman raczej nie obstawił tego zakładu, gdyż trudno uwierzyć w to, że dla niewielkich pieniędzy ryzykowałby przegranie walki i wykluczenie z federacji, co również się stało.

Jak obstawiać Fame MMA?

Trudno znaleźć sprawdzone porady co do obstawiania Fame MMA. Jak wspomnieliśmy utrudnieniem jest brak lub bardzo skromne statystyki dotyczące zawodników i stosunkowo rzadko odbywające się gale (chociaż z każdym rokiem organizowanych jest więcej wydarzeń). Jak więc znaleźć w miarę pewne Fame MMA typy bukmacherskie? Jak obstawiać zakłady na freak fight? Oto kilka wskazówek.

  • Nie sugeruj się tym, co mówi loża szyderców Fame MMA. Zasiadają w niej youtuberzy nastawieni na to, aby dostarczyć rozrywki, a nie sprawdzonych danych czy typów na to kto wygra walkę.
  • Spróbuj znaleźć jakiś autorytet. Kogoś, kto wystąpił już na Fame MMA, więc zna to wydarzenie od podszewki i komentuje kolejne gale i pojedynki w sieci. Ważne też, aby ta osoba miała wiedzę na temat sztuk walki. Jest duże prawdopodobieństwo, że jej typy mogą być celne
  • Dowiedz się jak najwięcej o zawodnikach. Większość, jak nie wszyscy zawodnicy Fame MMA prowadzą swoje kanały na youtube i profile w serwisach społecznościowych. Można się z nich dużo dowiedzieć. Warto też prześledzić ich przeszłość, czy uprawiali jakiś sport. Zebrane informacje mogą pomóc w wytypowaniu zwycięzcy.
  • Nie kieruj się sympatiami. To, że jesteś fanem jakiegoś youtubera czy rapera to niewystarczający powód, by postawić na niego zakład. Jeśli nie chcesz przegrać spójrz na zawodników chłodnym okiem. Skorzystaj z powyższych wskazówek i wtedy postaw swój zakład.

Fame MMA – gdzie oglądać?

Osoby, które chcą oglądać na żywo te wydarzenie mogą oczywiście kupić bilety na trybuny. Ceny wahają się od 50 do 500 zł. Jest również opcja wykupienia dostępu do transmisji dostępnej w systemie PPV. Nabyć go można na oficjalnej stronie organizacji – FAME MMA. Cena zaczyna się od 19,99 zł. Opłata zależy od tego w jakiej jakości będzie transmisja i jak długo będzie można mieć do niej dostęp.

Gala Fame MMA – jak to się zaczęło?

Pierwsza gala Fame MMA odbyła się 30 czerwca 2018 roku w Koszalinie. Organizatorami widowiska są: Wojtek Gola, znany z Warsaw Shore i Maciej “Boxdel” Baron. Chcieli stworzyć widowisko oparte na sporcie i humorze. Panowie chyba nie spodziewali się aż takiego sukcesu. Tysiące młodych widzów zainteresowało się tym nowym formatem rozrywkowo-sportowym. Następna gala odbyła się 13 października 2018 w Hali Arena w Poznaniu. Trzecie wydarzenie z tej serii odbyło się 30 marca 2019 w Atlas Arenie w Łodzi. Kolejna gala 22 czerwca 2019 w Częstochowie, Fame MMA 5 – 26 października 2019 w trójmiejskiej Ergo Arenie, następna gala 28 marca 2020 we wsi Nieporaz (bez udziału publiczności), siódme wydarzenie z serii Fame MMA zorganizowano 5 września 2020 w Łodzi, zaś ósma gala obyła się 21 listopada 2020 również w Łodzi. Jak widać po datach, wydarzenia są organizowane coraz częściej, a to z powodu rosnącej popularności Fame MMA.

FAQ

Gdzie można obstawiać zakłady na Fame MMA?

Zakłady na Fame MMA można typować tylko u bukmachera Betclic.

Gdzie są najwyższe kursy na Fame MMA?

Kursy na Fame MMA dostępne są tylko u bukmachera Betclic, zatem nie można ich porównać z innym bukmacherem.

Jaki jest kod promocyjny na bonus Fame MMA?

Używając kodu BCVIPPL podczas rejestracji gracz otrzyma pierwszy zakład bez ryzyka 550 zł. Można go wykorzystać na zakłady na Fame MMA.

Jak typować zakłady na Fame MMA?

Aby móc postawić zakład na walki Fame MMA należy najpierw zarejestrować konto u bukmachera Betclic. Następnie wpłacić depozyt. Z listy dostępnych dyscyplin na stronie czy w aplikacji bukmachera przejść do sztuk walki i tam wybrać zakłady na Fame MMA. Następnie kliknąć w interesujące nas zdarzenie, wybrać stawkę i kliknąć przycisk "Postaw zakład".

Gdzie oglądać Fame MMA?

Gale Fame MMA można oglądać dzięki transmisji w systemie Pay Par View w serwisie famemma.tv. Jest ona płatna, a najtańszy dostęp kosztuje 19,90 zł.