STS przedłużył współpracę z federacją KSW

Współpraca między bukmacherem STS a federacją KSW musiała przebiegać w 2018 roku bardzo dobrze, gdyż podjęto decyzję o jej przedłużeniu. Umowę podpisano na co najmniej 5 najbliższych walk.

STS i KSW połączyły siły w lutym 2018 roku. Wtedy bukmacher podpisał umowę sponsorską z jedną z największych federacji MMA na świecie. Dla buka oznaczało to rozszerzenie działań sponsorskich na kolejną dyscyplinę. Poza możliwością operowania tytułem oficjalnego bukmachera KSW, STS mógł również eksponować swoją markę w czasie gal.

Największy bukmacher w Polsce i KSW przedłużyły współpracę 19 marca 2019 roku. Porozumienie zawarto na najbliższy rok i obejmować będzie co najmniej 5 gal KSW zaplanowanych w 2019 roku.

STS wspiera cały polski sport i dlatego jesteśmy coraz częściej obecni nie tylko na piłkarskich stadionach, ale także arenach, gdzie odbywają się największe sportowe wydarzenia. Zresztą swoje działania od zawsze koncentrujemy wokół kibiców, którzy są dla nas najważniejszym elementem świata sportu. KSW ma w Polsce wierną rzeszę fanów, zależy nam, by być częścią tej społeczności. Dotychczasowa współpraca pozwoliła nam osiągnąć założone wcześniej cele biznesowe, w związku z tym zdecydowaliśmy się przedłużyć ją o kolejny rok – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Liderzy w swoich branżach powinni współpracować – to zawsze droga to biznesowej synergii i rozwoju całego rynku- mówił Martin Lewandowski, dyrektor generalny Federacji KSW. Jest mi niezmiernie miło móc podpisać kolejny roczny kontrakt z największą firmą bukmacherską w kraju. Nasza umowa obowiązuje 24 miesiące, ale nasze deklaracje wykraczają poza te ramy i są długoterminowe – mówił Martin Lewandowski.

Zgodnie z warunkami umowy – poza tytułem oficjalnego bukmachera KSW – współpraca pozwala STS na ekspozycję marki w trakcie co najmniej 5 kolejnych gal. Kontrakt obejmuje także publikację dedykowanych treści – w tym kursów na żywo – na stronie internetowej, KSW TV oraz w mediach społecznościowych Federacji.

KSW 47 w STS – zakłady i kursy

KSW 47 zakłady i kursy w STS

Przypomnijmy, że najbliższa gala KSW odbędzie się w sobotę 30 marca 2019 w Łodzi. Na KSW 47 zmierzą się między innymi Mariusz Pudzianowski z Szymonem Kołeckim. Jednak to nie jedyne gwiazdy jakie zobaczymy podczas gali, odbędą się również walki: Borys Mańkowski – Norman Parke czy Damian Janikowski – Aleksandar Ilic. STS oferuje bardzo atrakcyjne kursy na KSW 47. By móc obstawić zakład, należy posiadać aktywne konto gracza. Zarejestruj się u bukmachera korzystając z naszego kodu bonusowego, a otrzymasz 25 zł bonusu bez depozytu oraz 35 zł zakładu bez ryzyka. W ofercie powitalnej dostępny jest także bonus 100 % do 1200 zł od pierwszego depozytu.