Punchdown 4 kod rabatowy

Punchdown 4 kod rabatowy

22 maja 2021 roku będziemy mogli śledzić występy czołowych polskich slapfighterów podczas gali Punchdown 4. Poprzednia, 3. edycja, była sporym wydarzeniem, które cieszyło się dużą popularnością. Zwycięzcą Punchdown 3 został Dawid „Zaleś” Zalewski, który w finale pokonał słynnego Vasilya „Pieroga” Kamotsky’ego. Na najbliższej gali po raz kolejny nie powinno zabraknąć potężnych plaskaczy i sporych emocji. Na zwycięzcę turnieju czeka nagroda pieniężna w wysokości 40 000 PLN. Galę będzie można obejrzeć w systemie PPV. Czytaj dalej, by dowiedzieć się więcej na temat kodu rabatowego Punchdown 4, z którym uzyskasz darmowy dostęp do transmisji. Sprawdź kartę walk, kursy i darmowe typy.

Kod rabatowy Punchdown 4 – darmowy dostęp PPV

Nasi czytelnicy będą mogli uzyskać dostęp do transmisji Punchdown 4 za darmo, jeśli zarejestrują się w TOTALbet ze specjalnym kodem rabatowym w dniach: 11-22.05.2021 do godziny 12:00. Punchdown można standardowo obejrzeć po wykupieniu dostępu na stronie playlive.net za 19,99 PLN. Zakładając konto u bukmachera TOTALbet wpisując: Punchdown kod rabatowy dostępny na naszej stronie, można uzyskać dostęp za free.

To jednak dopiero początek atrakcji, na które liczyć mogą klienci TOTALbet. Bukmacher ten oferuje jeden z najwyższych bonusów powitalnych na polskim rynku, którego łączna wartość może wynieść nawet ponad 5260 PLN. Co ważne, bonus w TOTALbet ma bardzo korzystne warunki obrotu.

Jaki jest Punchdown kod rabatowy?

Aby móc oglądać za darmo transmisję z gali Punchdown 4 należy zarejestrować darmowe konto w TOTALbet przez naszą stronę i wpisać podczas rejestracji kod: PUNCHVIP. Następnie wystarczy wpłacić depozyt i postawić zakład za minimum 50 PLN. Kod z dostępem zostanie wysłany na Twój numer telefonu i adres e-mail, po tym jak spełnisz wszystkie warunki promocji. Szczegóły akcji znajdziesz w regulaminie akcji TOTALbet Punch Down PPV.

Punchdown 4 – kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie na Punchdown 4 w TOTALbet prezentują się następująco:

Zawodnik 1KursBukmacherZawodnik 2KursBukmacher
M. Kostrzewski1,42TOTALbetŁ. Markowski2,45TOTALbet
A. Smykowski1,65TOTALbetG. Smoliński2,00TOTALbet
H. Golon3,70TOTALbetK. Wyłupek1,20TOTALbet
M. Kaźmierczak1,35TOTALbetM. Jarmuszewski2,80TOTALbet
M. Leśniak1,55TOTALbetŁ. Dunajko2,20TOTALbet
J. Rygiel1,25TOTALbetD. Małek3,20TOTALbet
P. Miller2,10TOTALbetW. Tamborski1,60TOTALbet
D. Jaworski1,35TOTALbetM. Kryszak2,85TOTALbet
A. Lubczyński2,10TOTALbetM. Neryng1,60TOTALbet
M. Quandt-Rozmuz1,30TOTALbetA. Jaworska3,05TOTALbet
M. Linkiewicz1,90TOTALbetM. Jarema1,75TOTALbet
P. Witczak1,60TOTALbetA. Żuromski2,10TOTALbet
TOTALbet Punchdown 4 – kursy z dnia 21.05

Faworytami poszczególnych pojedynków zdaniem bukmacherów są Piotr Witczak, Maciej Jarema, Monika Quandt-Rozmuz, Marek Neryng, Damian Jaworski, Wiesław Tamborski, Jakub Rygiel, Maksymilian Leśniak, Mateusz Kaźmierczak, Karol Wyłupek, Adrian Smykowski oraz Marcin Kostrzewski.

Punchdown 4 – karta walk

Pełna karta walk gali Punchdown 4 przedstawia się następująco:

 • Main Event: Piotr „Bonus BGC” Witczak – Andrzej „Żurom” Żuromski
 • Michał „Ćwiartson” Linkiewicz – Maciej „Big Jack” Jarema
 • Monika „Waldek” Quandt-Rozmuz – Aleksandra „Cyganka” Jaworska
 • Walka w wadze ciężkiej: Adam „Arnold” Lubczyński – Marek „Maras” Neryng

Pojedynki turniejowe (1/8 finału):

 • Marcin „Kostrześ” Kostrzewski – Łukasz „Treniu” Markowski
 • Adrian „Gladiator” Smykowski – Grzegorz „Brzytwa” Smoliński
 • Hubert „Paluch” Golon – Karol „Pikolo” Wyłupek
 • Mateusz „Kazek” Kaźmierczak – Marcin „Turbojoker” Jarmuszewski
 • Maksymilian „Max” Leśniak – Łukasz „Dunaj” Dunajko
 • Jakub „Hecman” Rygiel – Damian „Małczan” Małek
 • Przemysław „Świrek” Miller – Wiesław „Wiechu” Tamborski
 • Damian „Jawor” Jaworski – Mateusz „Mati” Kryszak

16 zawodników biorących udział w turnieju z nagrodą główną w wysokości 40 000 PLN zmierzą się ze sobą w drabince turniejowej, od 1/8 finału aż po wielki finał.

Punchdown 4 typy bukmacherskie

Pora przyjrzeć się wszystkim pojedynkom tej gali pod kątem obstawiania. Dowiemy się więcej na temat poszczególnych walk i spróbujemy wytypować naszych faworytów do zwycięstw w każdej z nich.

Piotr „Bonus BGC” Witczak – Andrzej „Żurom” Żuromski

Zapowiadany pojedynek „Bonusa” z „Krychą” nie dojdzie ostatecznie do skutku – gwiazdor „Ex na plaży” nabawił się kontuzji i na kilka dni przed galą musiał się z niej wycofać. Organizatorzy Punchdown zdołali jednak znaleźć dla niego w ekspresowym tempie zastępstwo – wybór padł na znanego warszawskiego twórcę rapowego „Żuroma”. Dla 44-letniego artysty będzie to debiut w pojedynkach slapfightingowych. W pojedynku z Witczakiem nie będzie faworytem, a na jego niekorzyść przemawia nie tylko wiek, ale również warunki fizyczne. Wiele jednak może zależeć od tego kto będzie uderzał jako pierwszy.

 • Nasz typ: wygrana „Bonusa” po kursie 1,60 @TOTALbet

Michał „Ćwiartson” Linkiewicz – Maciej „Big Jack” Jarema

Szefowie Punchdown nie przestają zaskakiwać. Po tym jak jako pierwsi zaczęli organizować pojedynki kobiet, podjęli decyzję o zestawieniu ze sobą dwóch zawodników cierpiących na karłowatość przysadkową. Warto jednak zauważyć, że zarówno „Ćwiartson” jak i „Big Jack” to nieprzeciętni sportowcy. Pierwszy z nich, członek youtuberskiej ekipy Palhajs TV, to specjalista od sportów siłowych i kulturysta, który niedawno opublikował film, na którym wyciska 160 kg! Z kolei „Big Jack”, poza działalnością na YT zajmuje się również trenowaniem MMA. Bukmacherzy nieznacznego faworyta tego pojedynku widzą właśnie w Macieju Jaremie.

 • Nasz typ: wygrana „Big Jacka” po kursie 1,75 @TOTALbet

Monika „Waldek” Quandt-Rozmuz – Aleksandra „Cyganka” Jaworska

Drugi w historii gali Punchdown pojedynek pań. Włodarze tej organizacji chwalą się zresztą, że jako pierwsi na świecie organizują tego typu eventy. W akcji zobaczymy specjalistkę od sportów siłowych i judo, Monikę Quandt-Rozmuz oraz bokserkę Aleksandrę Jaworską. Warunki fizyczne z pewnością przemawiają na korzyść „Waldka”. Z kolei „Cyganka”, jak sama twierdzi, jest przyzwyczajona do przyjmowania mocnych ciosów. Faworytką bukmacherów jest jednak atletycznie zbudowana Quandt-Rozmuz. Zwyciężczyni tego pojedynki zmierzy się na gali Punchdown 5 ze znaną pięściarką, Ewą Piątkowską.

 • Nasz typ: wygrana „Waldka” po kursie 1,30 @TOTALbet

Adam „Arnold” Lubczyński kulturysta – Marek „Maras” Neryng

Pojedynek dwóch potężnie zbudowanych zawodników, kulturysty Adama Lubczyńskiego i armwrestlera Marka Nerynga. Obydwaj zawodnicy podchodzą do tego pojedynku z wzajemnym szacunkiem, co było widać podczas konferencji. Warunki fizyczne przemawiają na korzyść „Arnolda”, jednak pamiętajmy, że „Maras” specjalizuje się w siłowaniu na ręce, co jak pokazała historia predysponuje go również do walki na liście. Wiedzą o tym bukmacherzy, którzy większe szanse dają właśnie jemu.

 • Nasz typ: wygrana „Marasa” po kursie 1,60 @TOTALbet

Marcin „Kostrześ” Kostrzewski – Łukasz „Treniu” Markowski

Pojedynek dwóch debiutantów, którym nie brakuje doświadczenia w sportach wymagających ogromnej siły fizycznej. „Kostrześ” ma 37 lat i przy 184 cm wzrostu waży 120 kg i jest jednym z największych zawodników w tym turnieju. Na co dzień trenuje pchnięcie kulą oraz dwubój. Jego rywal to z kolei kulturysta, który uprawia również trójbój siłowy. Jest 10 lat młodszy od swojego rywala, waży 100 kg i ma 176 cm wzrostu. Biorąc pod uwagę warunki fizyczne, faworytem wydaje się Kostrzewski, na co wskazują również kursy bukmacherskie.

 • Nasz typ: wygrana „Kostrzesia” po kursie 1,42 @TOTALbet

Adrian „Gladiator” Smykowski – Grzegorz „Brzytwa” Smoliński

Adrian Smykowski to zawodnik, który zdążył już zaprezentować swoje umiejętności szerszej publiczności. Występował w pojedynkach na gołe pięści na galach Wotore oraz Gromda. Z pewnością potrafi przyjąć na twarz nawet najmocniejsze uderzenie. Ma 30 lat, 187 wzrostu i waży 110 kg. Z kolei „Brzytwa” to zawodnik, który wystąpił na gali Punchdown 2, jednak odpadł już 1/8 finału po zaciętym starciu z „Moto Moto”. Ma 38 lat, mierzy 180 cm i waży aż 120 kg. Nieznacznym faworytem tego starcia będzie jednak „Gladiator”.

 • Nasz typ: wygrana „Gladiatora” po kursie 1,65 @TOTALbet

Hubert „Paluch” Golon – Karol „Pikolo” Wyłupek

Kolejne starcie debiutantów. 38-letni „Pikolo” to specjalista od sportów walki. Przy 174 cm wzrostu waży 97 kilogramów. Jego rywal, Hubert „Paluch” Golon, jest od niego o 12 cm wyższy i 2 kilogramy lżejszy. Jego atutem może być jednak wiek – ma 30 lat. Mimo to, bukmacherzy zdecydowanego faworyta tego pojedynku upatrują w Wyłupku, który jest wyraźnie bardziej zaprawiony w bojach.

 • Nasz typ: wygrana „Pikolo” po kursie 1,20 @TOTALbet

Mateusz „Kazek” Kaźmierczak – Marcin „Turbojoker” Jarmuszewski

Pojedynek dwóch bardzo ciekawych zawodników. 25-letni „Kazek” na co dzień trenuje boks i ma świetne warunki fizyczne – mierzy 190 cm wzrostu i waży 103 kilogramy. Z kolei „Turbojoker” jest 9 lat starszy. Waży aż 118 kilogramów przy wzroście 184 cm. Trenuje sporty siłowe, w tym przede wszystkim martwy ciąg. Bukmacherzy zdecydowanego faworyta widzą jednak w Kaźmierczaku, który może okazać się jednym z objawień tej gali. Pytanie, czy spełni pokładane w nim nadzieje?

 • Nasz typ: wygrana „Kazka” po kursie 1,35 @TOTALbet

Maksymilian „Max” Leśniak – Łukasz „Dunaj” Dunajko

Jeden z największych hitów 1/8 finału, z udziałe dwóch doświadczonych i mocnych zawodników. „Max” to były bokser, który na Punchdown 3 musiał uznać wyższość słynnego „Pieroga”. Wcześniej pokonał „Petrju”. Ma 31 lat, waży 110 kg i mierzy 193 cm wzrostu. Z kolei dla armwrestlera „Dunaja” będzie to już trzeci występ na galach tej organizacji. Podczas 2. edycji odpadł w 1/4 finału z „Kwiatkiem”, a na ostatniej gali musiał uznać wyższość „Hecmana”. Ma 31 lat, 192 wzrostu i 120 kg wagi. Faworytem tego starcia zdaniem bukmacherów jest jednak „Max”, który przed turniejem czuje się pewny siebie.

 • Nasz typ: wygrana „Maxa” po kursie 1,55 @TOTALbet

Jakub „Hecman” Rygiel – Damian „Małczan” Małek

Do stołu po raz kolejny podejdzie również Jakub Rygiel, dla którego będzie to już trzeci występ w Punchdown. Na debiucie przegrał z mocnym „Kwiatkiem”, a na trzeciej gali PD musiał uznać wyższość słynnego „Zalesia”. Dyskobol z Poznania ma 23 lata, 120 kg wagi i 197 cm wzrostu. Jest jednym z najwyżej notowanych polskich zawodników i wymienia się go w gronie ścisłych faworytów do wygranej w tym turnieju. Jego rywal, 29-letni Damian Małek, znacznie ustępuje mu warunkami fizycznymi – mierzy 180 cm wzrostu i waży 95 kilogramów. Jego atutem może być fakt, że uprawia kalenistykę. Zdecydowanym faworytem tego starcia jest jednak „Hecman”.

 • Nasz typ: wygrana „Hecmana” po kursie 1,25 @TOTALbet

Przemysław „Świrek” Miller – Wiesław „Wiechu” Tamborski

Starcie dwóch zawodników specjalizujących się w sportach walki, których jednak dzieli przepaść, jeśli chodzi o warunki fizyczne. 30-letni „Świrek” jest najmniejszym zawodnikiem w stawce – waży 80 kilogramów i ma 176 cm wzrostu. Na co dzień trenuje kickboksing. Jego rywal z kolei specjalizuje się w MMA i muay-thai. Ma 37 lat, waży 119 kilogramów i mierzy 187 cm wzrostu. Mimo to, „Wiechu” nie jest zdecydowanym faworytem tego starcia. Biorąc pod uwagę historię pierwszego triumfatora gali Punchdown, Łukasz Nowickiego, niewykluczone, że Miller może okazać się czarnym koniem tych zawodów.

 • Nasz typ: wygrana „Świrka” po kursie 2,10 @TOTALbet

Damian „Jawor” Jaworski – Mateusz „Mati” Kryszak

W ostatnim starciu 1/8 finału zobaczymy pojedynek dwóch młodych zawodników. 26-letni „Jawor” waży 115 kilogramów przy 185 cm wzrostu. Jasne jest więc, że będzie miał czym przyłożyć. Jego rywal, 24-letni „Mati”, przy takim samym wzroście jest od niego o 20 kilogramów lżejszy. Bukmacherzy w tym starciu debiutantów obstawiają wygraną Jaworskiego.

 • Nasz typ: wygrana „Jawora” po kursie 1,35 @TOTALbet


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *