Szybka Rejestracja – Gdzie założyć konto tymczasowe? Jaki kod wpisać?

Konto tymczasowe u bukmacherów

Możliwość skorzystania z szybkiej rejestracji to niewątpliwie atut dla bukmachera. Nowi gracze nie lubią marnować zbyt wiele czasu na formalności. Chcą jak najszybciej, skorzystać z oferty i postawić zakład na swoją ulubioną drużynę.

Zwykle założenie konta internetowego u bukmachera tradycyjną metodą zajmuje sporo czasu. Wymagane jest wysłanie skanu dowodu osobistego i podanie wielu szczegółowych informacji. Proces weryfikacji danych trwa często dużo czasu, nawet 24 godziny. Może to zniechęcać potencjalnych nowych graczy do rejestracji.

Szybka rejestracja umożliwia założenie konta tymczasowego. Wystarczy, że podasz podstawowe informacje na swój temat. Otwarcie konta następuje bezpośrednio po weryfikacji adresu e-mail.

Bukmacherzy bez dowodu

Wysyłanie skanu dowodu osobistego jest często źle odbierane przez osoby, które rejestrując się u bukmachera wolą zachować anonimowość. Musimy jednak zrozumieć także zakłady bukmacherskie. Bukmacherzy bez weryfikacji dowodu nie mają żadnej wiedzy o rejestrującej się osobie. Jednak mając już skan są w stanie na samym starcie wykluczyć z rejestracji osoby niepełnoletnie i chronić je przed negatywnymi skutkami hazardu.

Jeśli bukmacher w Polsce ma w ofercie możliwość przejścia szybkiej rejestracji, nie oznacza to, że nie będziemy musieli w ogóle wysyłać zdjęcia dowodu. Będzie to konieczne między innymi w przypadku, gdy będziemy chcieli wypłacić wygraną lub (jak u większości buków) otrzymać wszystkie bonusy na start.

Wady i zalety szybkiej rejestracji

Zdecydowanie do zalet należy zaliczyć krótki czas trwania procesu rejestracji. Po jego przejściu możesz od razu obstawiać zakłady. Wszystko trwa zaledwie chwilę. Nie musisz podawać szczegółowych informacji o sobie. I co najważniejsze, nie musisz wysyłać skanu bądź zdjęć swojego dowodu osobistego.

Niestety minusem konta tymczasowego jest brak możliwości wypłacenia swoich środków czy wygranych. Dodatkowo kilku bukmacherów uniemożliwia w takiej opcji skorzystanie z pełnej oferty powitalnej, otrzymując tylko bonus od depozytu. Część buków określa też jak długo można korzystać z takiego konta. Po jego określonego czasu konieczne jest przejście całej rejestracji i oczekiwanie na weryfikację.

Bukmacherzy z szybką rejestracją

Wśród polskich legalnych bukmacherów online opcją szybkiej rejestracji dysponują: PZBuk, STS, Fortuna, Totolotek i TOTALbet. Na początku lutego 2019 do tego grona dołączył LV BET, w czerwcu Milenium, zaś w sierpniu Betclic. Wprowadzili ją również nowi bukmacherzy Noblebet i eWinner. Każdy bukmacher ma swoje zasady dotyczące konta tymczasowego. Różnią się opcje przyznawania bonusów, termin w jakim można używać konta czy maksymalne wpłaty.

Bukmacher Zawieranie
zakładów
Termin
ważności
konta
Bonus
od depozytu
Pozostałe
bonusy
na start
Kod
bonusowy
STS do 5000 PLN bez limitu TAK TAK Sprawdź Kod
Fortuna do 5000 PLN 28 dni TAK NIE Sprawdź Kod
Totolotek do 5000 PLN bez limitu TAK NIE Sprawdź Kod
TOTALbet do 5000 PLN 90 dni TAK NIE Sprawdź Kod
LV Bet do 5200 PLN bez limitu TAK NIE Sprawdź Kod
PZBuk brak limitu bez limitu TAK TAK Sprawdź Kod
Milenium brak limitu 28 dni TAK TAK Sprawdź Kod
Betfan do 5000 PLN brak limitu TAK TAK Sprawdź Kod
Betclic do 5000 PLN 90 dni NIE TAK Sprawdź Kod
Noblebet do 5200 PLN bez limitu TAK TAK Sprawdź Kod
eWinner do 5000 PLN 28 dni TAK TAK Sprawdź Kod

Załóż konto tymczasowe w TOTALbet

Bukmacher TOTALbet wszedł na rynek w lipcu 2018 i od razu w swojej ofercie miał opcję szybkiej rejestracji. Wyprzedził tym samym inne firmy oferujące zakłady, które działały na rynku od dawna.

By założyć konto musisz podać kilka podstawowych informacji na swój temat, takich jak: imię, nazwisko, e-mail, PESEL, nazwę użytkownika, hasło i datę urodzenia. Na twoją skrzynkę mailową przyjdzie wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Po kliknięciu w niego, masz już aktywne konto tymczasowe.

Uprawnia ono do dokonywania wpłat i zawierania zakładów. Nie możesz jednak wypłacać środków. Otrzymasz również bonus od depozytu dostępny w ofercie powitalnej bukmachera- 100% do 500 zł. Bonus bez depozytu nie jest dostępny w standardowej ofercie na start tego bukmachera, ale można go otrzymać w inny sposób. Po dokonaniu pełnej rejestracji i skorzystaniu z kodu bonusowego otrzymasz 25 zł zakładu bez depozytu.

Konto tymczasowe TOTALbet jest ważne 90 dni. Po upływie tego czasu zostaniesz poproszony o przejście całej weryfikacji i przekształcenia konta w stałe. Podobnie jak w sytuacji, gdy przekroczysz kwotę depozytów (limitem jest 5000 zł).

Szybka rejestracja TOTALbet 2019. Załóż konto tymczasowe

Szybka rejestracja w Totolotku

Jeśli chcesz szybko dołączyć do graczy Totolotka– ta opcja jest dla ciebie. Tu również na początek musisz podać kilka swoich danych, ale jest ich naprawdę niewiele. Po ich zatwierdzeniu otrzymasz na swój e-mail wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Na koncie tymczasowym możesz dokonywać wpłat i zawierać zakłady, ale wypłata środków jest niemożliwa. Bukmacher przyzna ci bonus powitalny od depozytu. Na start w Totolotku otrzymasz 100% od pierwszej wpłaty do 1000 zł. By otrzymać bonus bez depozytu 25 zł dostępny z naszym kodem bonusowym musisz przejść pełną rejestrację.

Na koncie możesz zgromadzić maksymalnie 5000 zł. Jeśli przekroczysz tę kwotę bukmacher w ciągu tygodnia poinformuje cię o konieczności przekształcenia konta. Nie ma określonego limitu dni, po których musisz dokonać pełnej rejestracji.

Zagraj w Fortunie na koncie tymczasowym

Również popularny bukmacher Fortuna daje możliwość założenia konta tymczasowego. Jakie są warunki? Musisz uzupełnić formularz z danymi. Jest ich nieco więcej niż u innych bukmacherów, ale uzupełnienie rubryk powinno zająć dosłownie chwilę. Podobnie jak u poprzednich buków otrzymasz maila z linkiem aktywacyjnym. Konto tymczasowe pozwoli Ci wpłacić depozyt i obstawić zakłady. Nie możesz wypłacać środków.

Co ważne, Fortuna przyzna ci dwa bonusy jakie ma w swojej ofercie powitalnej. Otrzymasz zakład bez ryzyka 100 zł (który możesz powiększyć kodem promocyjnym do 130 zł) oraz bonus do 1000 zł od depozytu.

Szybka rejestracja Fortuna 2019. Jak założyć konto tymczasowe Fortuna?

Twoje konto będzie ważne 28 dni. Po tym czasie, chcąc grać dalej, musisz przejść przez całą rejestrację. Ze względów prawnych obowiązuje limit wysokości wygranej na jednym kuponie, który wynosi 2279,99 zł oraz kwota maksymalnego depozytu na poziomie 5000 zł.

Po przekształceniu konta na stałe otrzymasz trzeci prezent powitalny od Fortuny- bonus bez depozytu 20 zł w postaci punktów Fortuna Klub Plus. Przyznane środki należy przeznaczyć na zakłady.

Szybka rejestracja STS

Jeden z najpopularniejszych polskich bukmacherów oczywiście również ma opcję szybkiej rejestracji. STS daje możliwość założenia konta tymczasowego, którego proces rejestracji trwa zaledwie chwilę. Limit depozytu wynosi 5000 zł.

Na takim koncie możesz dokonywać wpłat i stawiać zakłady, ale nie możesz, podobnie jak u pozostałych buków, wypłacać środków z konta. By móc to zrobić, musisz przejść pełną rejestrację. Z konta możesz korzystać bez limitów czasowych.

Szybka rejestracja STS 2019. Jak założyć konto tymczasowe STS

Po przejściu szybkiej rejestracji otrzymasz wszystkie bonusy jakie zawiera oferta powitalna STS, czyli do 1200 zł od depozytu, freebet 25 zł bez depozytu oraz 35 zł zakładu bez ryzyka. Taką ofertę otrzymasz tylko wtedy, gdy skorzystasz ze specjalnego kodu bonusowego STS. Warto wspomnieć, że STS jest jedynym bukmacherem, który oferuje graczom wszystkie bonusu na start po szybkiej rejestracji.

Konto tymczasowe w LV BET

Na początku lutego 2019 do grona bukmacherów z szybką rejestracją dołączył LV BET. Zasady są podobne jak u pozostałych buków. Założenie konta tymczasowego wymaga podania imienia i nazwiska, numeru PESEL, adresu e-mail oraz numeru telefonu komórkowego. Otwarcie konta następuje bezpośrednio po dokonaniu weryfikacji podanego przez gracza adresu e-mail.

Na konto tymczasowe możesz wpłacać środki, zawierać zakłady, ale nie możesz wypłacać pieniędzy. Maksymalny limit zakładów to 5200 zł. Po szybkiej rejestracji w LV BET graczowi przysługuje bonus od pierwszego depozytu do 1000 zł i 500 zł od drugiego depozytu. W standardowej ofercie bukmachera nie ma więcej bonusów na start, jednak korzystając z kodu bonusowego można zgarnąć dodatkowo 20 zł bez depozytu. Freebet otrzymasz jednak dopiero po dokonaniu pełnej rejestracji.

Szybka rejestracja w PZBuk

Sprawnie zarejestrować się można również do bukmachera PZBuk. Wprowadził on szybką rejestrację w momencie wejścia na rynek. W pierwszym kroku wypełniamy nazwę użytkownika, e-mail i hasło. Wpisujemy także numer pesel. W drugim kroku zostaniemy poproszeni o podanie numeru i serii dowodu lub paszportu, nie musimy jednak wysyłać ich skanu. Tutaj również znajdziemy miejsce na wpisanie specjalnego kodu bonusowego, który zwiększa bonus na start. Pozostaje jeszcze zaakceptowanie regulaminu i polityki prywatności.

Szybka rejestracja w PZBuk

Ostatni krok to ustalenie limitów czasu gry i obrotów w perspektywie dziennej i miesięcznej.

W odróżnieniu od pozostałych bukmacherów PZBuk nie ma limitu dotyczącego wpłacanego depozytu. Nie ma również okresu po jakim należy dokonać pełnej rejestracji. Trzeba to zrobić w momencie, gdy gracz chce wypłacić środki. Wtedy poza skanem dowodu czy paszportu należy również wysłać wyciąg z konta bankowego.

Konto tymczasowe w Milenium

W drugiej połowie czerwca 2019 roku również bukmacher Milenium zdecydował się na wprowadzenie konta tymczasowego. Można z niego korzystać 28 dni. Co ważne, gracz otrzyma wszystkie bonusy na start zakładając konto tymczasowe, czyli: do 1000 zł od depozytu, 770 zł zakładu bez ryzyka i dostępne z naszym kodem promocyjnym 30 zł freebetu. Wystarczy, że podasz login i hasło i po kilku sekundach możesz zawierać zakłady na stronie bukmachera.

Załóż konto tymczasowe w BETFAN

Również nowy bukmacher BETFAN wprowadził możliwość szybkiej rejestracji dla nowych graczy. Co ważne, zakładając konto tymczasowe otrzymasz wszystkie bonusy na start, a zatem do 3000 zł od depozytów oraz dostępny z kodem promocyjnym BETFAN zakład bez ryzyka do 100 zł. Z takiego konta możesz korzystać bez limitu, nie możesz oczywiście wypłacić z niego środków, ale poza tym nie różni się niczym od konta stałego. Limit na zawieranie zakładów wynosi 5000 zł.

Betclic konto tymczasowe

Również lubiany w Polsce bukmacher Betclic zdecydował się wprowadzić szybką rejestrację. Konto tymczasowe pozwala na dokonywanie wpłat w celu obstawiania, zawierania i rozliczania zakładów zawartych przez graczy. Z konta można korzystać 90 dni i zawierać zakłady do kwoty 5000 zł. Po zmianie statusu konta z tymczasowego na stałe, czyli wysyłając skan lub zdjęcie dowodu tożsamości, można wypłacić środki z konta.

Pamiętaj, że zakładając konto w Betclic z kodem promocyjnym otrzymasz najwyższy dostępny na rynku cashback dla nowych graczy.

Przejdź szybką rejestrację w Noblebet

Strona z zakładami noblebet.pl wystartowała w połowie września 2019 i od samego początku miała dostępną opcję szybkiej rejestracji. Należy podać imię, nazwisko, narodowość, numer PESEL, email, nazwę użytkownika, hasło, numer telefonu i kod bonusowy. Limit na zawieranie zakładów wynosi 5200 zł, ale z konta tymczasowego można korzystać bez limitu. Oczywiście, by wypłacić środki należy dokonać pełnej rejestracji. Ważne, że dokonując szybkiej rejestracji dostaniemy pełen pakiet powitalny.

Załóż konto tymczasowe w eWinner

Również nowy bukmacher eWinner proponuje opcję szybkiej rejestracji. Formularz składa się z dwóch stron, a wypełnienie go trwa zaledwie minutę. Limit stawek na takim koncie wynosi 5000 zł. Gracz może wpłacać depozyty, zawierać zakłady, a gdy chce wypłacić środki musi dokończyć rejestrację podając numer konta i wysyłając skan dowodu tożsamości. Z konta tymczasowego możesz korzystać 28 dni. Co ważne, po szybkiej rejestracji otrzymasz wszystkie bonusy na start, czyli zakład bez ryzyka, który z naszym kodem wyniesie aż 210 zł, a także bonusy od drugiego i trzeciego depozytu do 500 zł.

Czy warto założyć konto tymczasowe?

Naszym zdaniem plusów płynących z założenia konta tymczasowego jest więcej niż minusów, dlatego warto je założyć. Jeśli chcemy szybko obstawić jakiś mecz to jest to idealna opcja. Brak niektórych bonusów na start nie jest problemem, gdyż otrzymamy je po przeprowadzeniu pełnej rejestracji, którą możemy przeprowadzić gdy będziemy mieli trochę czasu.