Szybka Rejestracja – Gdzie założyć konto tymczasowe? Jaki kod wpisać?

Szybka rejestracja umożliwia założenie konta tymczasowego. Wystarczy, że podasz podstawowe informacje na swój temat. Otwarcie konta następuje niemal natychmiastowo, bezpośrednio po weryfikacji adresu e-mail. Większość bukmacherów oferuje graczom możliwość założenia konta tymczasowego. Czym się od siebie różnią?

Bukmacherzy z szybką rejestracją

Wśród polskich legalnych bukmacherów online opcją szybkiej rejestracji dysponują od dawna: PZBuk, STS, Fortuna, Totolotek Etoto i TOTALbet. Na początku lutego 2019 do tego grona dołączył LV BET, zaś w sierpniu Betclic. Wprowadzili ją również nowi bukmacherzy BETFAN, Noblebet, Superbet, eWinner i BetX. Każdy bukmacher ma swoje zasady dotyczące konta tymczasowego. Różnią się opcje przyznawania bonusów, termin w jakim można używać konta czy maksymalne wpłaty.

BukmacherZawieranie
zakładów
Termin
ważności
Bonus
od depozytu
Pozostałe
bonusy
na start
STSdo 5000 PLNbez limituTAKTAK
Fortunado 5000 PLN28 dniTAKNIE
Logo bukmachera Totolotekdo 5000 PLNbez limituNIENIE
TOTALbetdo 5000 PLN90 dniTAKNIE
LV Betdo 5200 PLNbez limituTAKNIE
PZBukbrak limitubez limituTAKTAK
Betclic bukmacherdo 5000 PLN90 dniBRAKTAK
Noblebetdo 5200 PLNbez limituTAKTAK
eWinnerdo 5000 PLN28 dniTAKTAK
Superbet bukmacherdo 5000 PLN90 dniTAKTAK
etoto logodo 4000 PLNbez limituTAKTAK
BetXdo 5000 PLN30 dniTAKTAK

Najlepsze konto tymczasowe – szybka rejestracja w PZBuk

Spośród wszystkich bukmacherów najlepsze warunki korzystania z konta tymczasowego ma bukmacher PZBuk. Nie ma limitu co do kwoty do jakiej możemy zawierać zakłady, konto ważne jest bezterminowo, a do tego gracz otrzymuje cały pakiet bonusów powitalnych po szybkiej rejestracji.

Możliwość skorzystania z szybkiej rejestracji to niewątpliwie atut dla bukmachera. Nowi gracze nie lubią marnować zbyt wiele czasu na formalności. Chcą jak najszybciej, skorzystać z oferty i postawić zakład na swoją ulubioną drużynę.

Zwykle założenie konta internetowego u bukmachera tradycyjną metodą zajmuje sporo czasu. Wymagane jest wysłanie skanu dowodu osobistego i podanie wielu szczegółowych informacji. Proces weryfikacji danych trwa często dużo czasu, nawet 24 godziny. Może to zniechęcać potencjalnych nowych graczy do rejestracji.

Bukmacherzy bez dowodu

szybka rejestracja bukmacherzy

Wysyłanie skanu dowodu osobistego jest często źle odbierane przez osoby, które rejestrując się u bukmachera wolą zachować anonimowość. Musimy jednak zrozumieć także zakłady bukmacherskie. Bukmacherzy bez weryfikacji dowodu nie mają żadnej wiedzy o rejestrującej się osobie. Jednak mając już skan są w stanie na samym starcie wykluczyć z rejestracji osoby niepełnoletnie i chronić je przed negatywnymi skutkami hazardu.

Jeśli bukmacher w Polsce ma w ofercie możliwość przejścia szybkiej rejestracji, nie oznacza to, że nie będziemy musieli w ogóle wysyłać zdjęcia dowodu. Będzie to konieczne między innymi w przypadku, gdy będziemy chcieli wypłacić wygraną lub (jak u większości buków) otrzymać wszystkie bonusy na start.

Wady i zalety szybkiej rejestracji

Zdecydowanie do zalet należy zaliczyć krótki czas trwania procesu rejestracji. Po jego przejściu możesz od razu obstawiać zakłady. Wszystko trwa zaledwie chwilę. Nie musisz podawać szczegółowych informacji o sobie. I co najważniejsze, nie musisz wysyłać skanu bądź zdjęć swojego dowodu osobistego.

Niestety minusem konta tymczasowego jest brak możliwości wypłacenia swoich środków czy wygranych. Dodatkowo kilku bukmacherów uniemożliwia w takiej opcji skorzystanie z pełnej oferty powitalnej, otrzymując tylko bonus od depozytu. Część buków określa też jak długo można korzystać z takiego konta. Po jego określonego czasu konieczne jest przejście całej rejestracji i oczekiwanie na weryfikację.

Załóż konto tymczasowe w TOTALbet

Bukmacher TOTALbet wszedł na rynek w lipcu 2018 i od razu w swojej ofercie miał opcję szybkiej rejestracji. Wyprzedził tym samym inne firmy oferujące zakłady, które działały na rynku od dawna.

By założyć konto musisz podać kilka podstawowych informacji na swój temat, takich jak: imię, nazwisko, e-mail, PESEL, nazwę użytkownika, hasło i datę urodzenia. Na twoją skrzynkę mailową przyjdzie wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Po kliknięciu w niego, masz już aktywne konto tymczasowe.

Uprawnia ono do dokonywania wpłat i zawierania zakładów. Nie możesz jednak wypłacać środków. Otrzymasz również bonus od depozytu dostępny w ofercie powitalnej bukmachera- 100% do 5000 zł. Bonus bez depozytu nie jest dostępny w standardowej ofercie na start tego bukmachera, ale można go otrzymać w inny sposób. Po dokonaniu pełnej rejestracji i skorzystaniu z kodu bonusowego otrzymasz 15 zł zakładu bez depozytu.

Konto tymczasowe TOTALbet jest ważne 90 dni. Po upływie tego czasu zostaniesz poproszony o przejście całej weryfikacji i przekształcenia konta w stałe. Podobnie jak w sytuacji, gdy przekroczysz kwotę depozytów (limitem jest 5000 zł).

Szybka rejestracja TOTALbet 2019. Załóż konto tymczasowe

Szybka rejestracja w Totolotku

Jeśli chcesz szybko dołączyć do graczy Totolotka – ta opcja jest dla ciebie. Tu również na początek musisz podać kilka swoich danych, ale jest ich naprawdę niewiele. Po ich zatwierdzeniu otrzymasz na swój e-mail wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Na koncie tymczasowym możesz dokonywać wpłat i zawierać zakłady, ale wypłata środków jest niemożliwa. Jednak bukmacher przyzna ci bonusy powitalne dopiero po przekształceniu konta w stałe. Po weryfikacji konta otrzymasz Totolotek bonus bez depozytu 25 zł i zakład bez ryzyka 200 zł, które dostępne są z kodem promocyjnym, a także bonus od wpłaty 100 % do 500 zł i bonus mobile 49 zł.

Na koncie tymczasowym możesz zgromadzić maksymalnie 5000 zł. Jeśli przekroczysz tę kwotę bukmacher w ciągu tygodnia poinformuje cię o konieczności przekształcenia konta. Nie ma określonego limitu dni, po których musisz dokonać pełnej rejestracji.

Zagraj w Fortunie na koncie tymczasowym

Również popularny bukmacher Fortuna daje możliwość założenia konta tymczasowego. Jakie są warunki? Musisz uzupełnić formularz z danymi. Jest ich nieco więcej niż u innych bukmacherów, ale uzupełnienie rubryk powinno zająć dosłownie chwilę. Podobnie jak u poprzednich buków otrzymasz maila z linkiem aktywacyjnym. Konto tymczasowe pozwoli Ci wpłacić depozyt i obstawić zakłady. Nie możesz wypłacać środków.

Co ważne, Fortuna przyzna ci dwa bonusy jakie ma w swojej ofercie powitalnej. Otrzymasz zakład bez ryzyka 200 zł (który możesz powiększyć kodem promocyjnym do 215 zł) oraz bonus do 2000 zł od depozytu.

Twoje konto będzie ważne 28 dni. Po tym czasie, chcąc grać dalej, musisz przejść przez całą rejestrację. Ze względów prawnych obowiązuje limit wysokości wygranej na jednym kuponie, który wynosi 2279,99 zł oraz kwota maksymalnego depozytu na poziomie 5000 zł.

Po przekształceniu konta na stałe otrzymasz trzeci prezent powitalny od Fortuny- bonus bez depozytu 20 zł w postaci punktów Fortuna Klub Plus. Przyznane środki należy przeznaczyć na zakłady.

Szybka rejestracja STS

Jeden z najpopularniejszych polskich bukmacherów oczywiście również ma opcję szybkiej rejestracji. STS daje możliwość założenia konta tymczasowego, którego proces rejestracji trwa zaledwie chwilę. Limit depozytu wynosi 5000 zł.

Na takim koncie możesz dokonywać wpłat i stawiać zakłady, ale nie możesz, podobnie jak u pozostałych buków, wypłacać środków z konta. By móc to zrobić, musisz przejść pełną rejestrację. Z konta możesz korzystać bez limitów czasowych.

Szybka rejestracja STS 2019. Jak założyć konto tymczasowe STS

Po przejściu szybkiej rejestracji otrzymasz wszystkie bonusy jakie zawiera oferta powitalna STS, czyli do 1200 zł od depozytu, freebet 25 zł bez depozytu oraz 35 zł zakładu bez ryzyka. Taką ofertę otrzymasz tylko wtedy, gdy skorzystasz ze specjalnego kodu bonusowego STS. Warto wspomnieć, że STS jest jedynym bukmacherem, który oferuje graczom wszystkie bonusu na start po szybkiej rejestracji.

Konto tymczasowe w LV BET

Na początku lutego 2019 do grona bukmacherów z szybką rejestracją dołączył LV BET. Zasady są podobne jak u pozostałych buków. Założenie konta tymczasowego wymaga podania imienia i nazwiska, numeru PESEL, adresu e-mail oraz numeru telefonu komórkowego. Otwarcie konta następuje bezpośrednio po dokonaniu weryfikacji podanego przez gracza adresu e-mail.

Na konto tymczasowe możesz wpłacać środki, zawierać zakłady, ale nie możesz wypłacać pieniędzy. Maksymalny limit zakładów to 5200 zł. Po szybkiej rejestracji w LV BET graczowi przysługuje bonus od pierwszego depozytu do 2000 zł i 1000 zł od drugiego depozytu oraz zakład bez ryzyka 333 zł. W standardowej ofercie bukmachera nie ma więcej bonusów na start, jednak korzystając z kodu bonusowego można zgarnąć dodatkowo 20 zł bez depozytu. Freebet otrzymasz jednak dopiero po dokonaniu pełnej rejestracji.

Szybka rejestracja w PZBuk

Sprawnie zarejestrować się można również do bukmachera PZBuk. Wprowadził on szybką rejestrację w momencie wejścia na rynek. W pierwszym kroku wypełniamy nazwę użytkownika, e-mail i hasło. Wpisujemy także numer pesel. W drugim kroku zostaniemy poproszeni o podanie numeru i serii dowodu lub paszportu, nie musimy jednak wysyłać ich skanu. Tutaj również znajdziemy miejsce na wpisanie specjalnego kodu bonusowego, który zwiększa bonus na start. Pozostaje jeszcze zaakceptowanie regulaminu i polityki prywatności.

Szybka rejestracja w PZBuk

Ostatni krok to ustalenie limitów czasu gry i obrotów w perspektywie dziennej i miesięcznej.

W odróżnieniu od pozostałych bukmacherów PZBuk nie ma limitu dotyczącego wpłacanego depozytu. Nie ma również okresu po jakim należy dokonać pełnej rejestracji. Trzeba to zrobić w momencie, gdy gracz chce wypłacić środki. Wtedy poza skanem dowodu czy paszportu należy również wysłać wyciąg z konta bankowego.

Betclic konto tymczasowe

Również lubiany w Polsce bukmacher Betclic zdecydował się wprowadzić szybką rejestrację. Konto tymczasowe pozwala na dokonywanie wpłat w celu obstawiania, zawierania i rozliczania zakładów zawartych przez graczy. Z konta można korzystać 90 dni i zawierać zakłady do kwoty 5000 zł. Po zmianie statusu konta z tymczasowego na stałe, czyli wysyłając skan lub zdjęcie dowodu tożsamości, można wypłacić środki z konta.

Pamiętaj, że zakładając konto w Betclic z kodem promocyjnym otrzymasz najwyższy dostępny na rynku cashback dla nowych graczy.

Załóż konto tymczasowe w eWinner

Ewinner kod promocyjny EWINVIP

Również nowy bukmacher eWinner proponuje opcję szybkiej rejestracji. Formularz składa się z dwóch stron, a wypełnienie go trwa zaledwie minutę. Limit stawek na takim koncie wynosi 5000 zł. Gracz może wpłacać depozyty, zawierać zakłady, a gdy chce wypłacić środki musi dokończyć rejestrację podając numer konta i wysyłając skan dowodu tożsamości. Z konta tymczasowego możesz korzystać 28 dni. Co ważne, po szybkiej rejestracji otrzymasz wszystkie bonusy na start, czyli zakład bez ryzyka, który z naszym kodem wyniesie aż 160 zł, a także bonus od drugiego depozytu 50 % do 500 zł.

Przejdź szybką rejestrację w Noblebet

Strona z zakładami noblebet.pl wystartowała w połowie września 2019 i od samego początku miała dostępną opcję szybkiej rejestracji. Należy podać imię, nazwisko, narodowość, numer PESEL, email, nazwę użytkownika, hasło, numer telefonu i kod bonusowy. Limit na zawieranie zakładów wynosi 5200 zł, ale z konta tymczasowego można korzystać bez limitu. Oczywiście, by wypłacić środki należy dokonać pełnej rejestracji. Ważne, że dokonując szybkiej rejestracji dostaniemy pełen pakiet powitalny.

Konto tymczasowe w Superbet

Superbet również umożliwia szybką rejestrację. Formularz składa się tylko z jednej strony, na której trzeba uzupełnić podstawowe informacje, takie jak: imię, nazwisko, email, nazwa użytkownika, hasło, narodowość, PESEL, kraj zamieszkania. Limit depozytów na koncie tymczasowym wynosi 5000 zł, a z konta można korzystać do 90 dni. Po upływie tego czasu gracz zostanie poproszony o przekształcenie go w stałe.

Rejestracja Etoto w 30 sekund

Bukmacher Etoto przez długi czas nie miał możliwości założenia konta tymczasowego, na szczęście w końcu się zdecydował na ten krok. Trzeba przyznać, że szybka rejestracja Etoto jest chyba najszybszą spośród wszystkich bukmacherów i trwa zaledwie 30 sekund. Formularz składa się z dwóch stron, na których należy wypełnić absolutnie podstawowe dane (email, hasło, imię, nazwisko, numer telefony i PESEL). Nie ma limitu czasowego na korzystanie z konta tymczasowego, jest natomiast limit wpłat, który wynosi 4000 zł. Po szybkiej rejestracji gracz otrzymuje bonus od wpłaty i opcję korzystania z bonusów dla statusu srebrnego w Etotomanii (jeśli zarejestruje się przez naszą stronę).

Szybka rejestracja w BetX

Bukmacher BetX również umożliwia założenie konta tymczasowego. Należy wypełnić formularz składający się z czterech kroków. Nie powinno to zająć dłużej niż 5 minut. Limit depozytów na koncie tymczasowym wynosi 5000 zł. Gracz może z niego korzystać 30 dni po czym należy przekształcić konto w stałe wysyłając zdjęcia dowodu tożsamości i numer konta bankowego. Na koncie tymczasowym gracz otrzyma oba bonusy powitalne.

Czy warto założyć konto tymczasowe?

Naszym zdaniem plusów płynących z założenia konta tymczasowego jest więcej niż minusów, dlatego warto je założyć. Jeśli chcemy szybko obstawić jakiś mecz to jest to idealna opcja. Brak niektórych bonusów na start nie jest problemem, gdyż otrzymamy je po przeprowadzeniu pełnej rejestracji, którą możemy przeprowadzić gdy będziemy mieli trochę czasu.

FAQ

Którzy bukmacherzy mają opcję szybkiej rejestracji?

Większość legalnych bukmacherów online umożliwiają założenie konta tymczasowego. Szybką rejestrację znajdziemy u bukmacherów: STS, Fortuna, Totolotek, TOTALbet, LVBET, PZBuk, Betclic,Etoto, Noblebet, eWinner, Superbet i BetX.

Jak długo można korzystać z konta tymczasowego?

Po szybkiej rejestracji gracz ma aktywne konto tymczasowe. Jak sama nazwa wskazuje, korzystanie z niego jest ograniczone czasowo. Termin ważności konta waha się od 28 do 90 dni. Są również tacy bukmacherzy, u których nie ma ograniczeń czasowych na koncie tymczasowym (STS, LV BET czy PZBuk).

Jaki jest limit depozytów na koncie tymczasowym?

Po szybkiej rejestracji gracz może wpłacać depozyty i typować zakłady. Jest jednak ograniczenie wpłat na koncie tymczasowym. U większości bukmacherów limit depozytów wynosi 5000 zł.

Czym różni się szybka rejestracja od pełnej rejestracji?

Po szybkiej rejestracji gracz ma aktywne konto tymczasowe. Występują na nim ograniczenia związane z kwotami depozytów czy czasem w jakim można z niego korzystać. Plusem jest to, że proces szybkiej rejestracji trwa zaledwie chwilę i nie trzeba wysyłać zdjęcia dowodu tożsamości i numeru konta bankowego. Nie można jednak wypłacić wygranych. Do tego należy przekształcić konto w stałe, czyli wysłać zdjęcie dowodu oraz numer konta bankowego.