Traf online – legalne zakłady na wyścigi konne

Traf Zakłady Wzajemne Online

Grono legalnych bukmacherów online w Polsce znów się powiększyło. 27 lipca swoją stronę uruchomił Traf Zakłady Wzajemne Sp. z o. o. Firma jest spółką grupy kapitałowej Totalizatora Sportowego, który jest monopolistą w dziedzinie gier liczbowych i loterii pieniężnych w Polsce. Traf działa od 2010 roku i oferuje zakłady na wyścigi konne. Dotychczas można było je obstawiać tylko w punktach naziemnych, teraz można również online. Zakłady działają na podstawie zezwolenia wydanego przez Ministra Finansów nr PS4.6831.3.2018.

Traf kod promocyjny 2019

Niemal zawsze, gdy na rynek wkracza nowy bukmacher oferuje on osobom, które założą u niego konto bonus powitalny. W ten sposób chce zachęcić graczy do swojej oferty. Zwykle są to bonusy od depozytu, bardzo lubiane przez fanów zakładów, zdarzają się zakłady bez ryzyka, dzięki którym nie ryzykujemy utraty postawionej przez nas stawki, są też bonusy bez depozytu, czyli zupełnie darmowe środki na grę. Niestety w ofercie Trafa nie znajdziemy bonusu powitalnego, a co za tym idzie nie ma również kodu promocyjnego Traf, który mógłby zwiększyć ofertę na start. Liczymy jednak na to, że bukmacher zmieni zdanie i wprowadzi taką promocję, by zachęcić graczy do typowania wyścigów konnych.

Bonus bez depozytu na start

Chyba najbardziej pożądanym bonusem jest ten bez depozytu. Wystarczy, że gracz założy darmowe konto i od razu do jego konta przypisywany jest darmowy bonus, który może przeznaczyć na wybrany zakład. Zazwyczaj takie bonusy posiadają też bardzo niskie wymagania związane z obrotem, dlatego gracze tak je lubią. Niestety Traf nie przygotował dla osób rejestrujących się takiej promocji. Szkoda, z pewnością zachęciłoby to więcej osób.

Rejestracja konta

Formularz rejestracyjny Traf składa się z trzech kart. Na pierwszej podajesz swoje dane, wymaganych jest całkiem sporo informacji. Imię, nazwisko, adres, data urodzenia, PESEL, e-mail, numer dowodu, numer telefonu i numer konta bankowego. Musisz także podać źródło środków, które chcesz przeznaczyć na grę i potwierdzić, że pochodzą one z legalnego źródła. 

Rejestracja lipiec 2019

Traf online – rejestracja

Na drugiej stronie należy zaznaczyć zgody regulaminowe i informacyjne, czyli potwierdzić znajomość regulaminu i swoją pełnoletność. Określić w jaki sposób zgadzamy się na przetwarzanie danych przez Traf. Tutaj także określamy limity: dzienne, miesięczne i limity czasu. 

Na trzeciej karcie znajdziesz informacje o Trafie, jako administratorze twoich danych osobowych oraz dwa oświadczenia. Następnie po kliknięciu w przycisk “Załóż konto” zostaniesz przeniesiony do swojego indywidualnego konta gracza. Jednak jeszcze nie możesz rozpocząć obstawiania. Musisz najpierw wysłać zdjęcie lub skan swojego dowodu tożsamości, aby zweryfikować konto. Gdy dokument zostanie zaakceptowany możesz wytypować swój pierwszy zakład. 

Traf zakłady wzajemne online

Jak wspomnieliśmy wyżej, Traf oferuje zakłady na wyścigi konne. Jest to jedyna dyscyplina jaką znajdziemy w ofercie. Możemy typować wyniki gonitw na dwóch polskich torach: wrocławskich Partynicach i warszawskim Służewcu. Znajdziesz tu również zakłady na wyścigi wybranych torów francuskich. 

Trzeba przyznać, że strona trafonline.pl wygląda nowocześnie i jest bardzo czytelna. Panuje tam porządek, co w sumie nie jest takie trudne, gdy oferuje się zakłady tylko jednej dyscypliny i to tylko z niektórych torów. W menu głównym mamy informacje o bukmacherze, wskazówki jak grać, punkty stacjonarne, kontakt i FAQ. Gdy jesteś już zalogowany na swoje konto menu główne zawiera: zakładkę z aktualnymi zakładami, program gonitw, prognozy wypłat, twoje zakłady, konto gracza i także instrukcję jak grać.

Co ciekawe, na trafonline.pl znajdziemy transmisje z wydarzeń, z których zakłady znajdziemy na stronie.

Transmisje na żywo na trafonline.pl

W ofercie znajdziemy pięć rodzajów zakładów jednogonitwowych. Można już również typować zakłady wielogonitwowe.

Pula na wygrane jest wspólna dla punktów naziemnych i zakładów online. 

Jak obstawiać wyścigi konne?

Na stronie trafonline.pl znajdziesz gonitwy, na które przyjmowane są zakłady i ich kolejność. Przyjmowanie zakładów uzależnione jest od liczby koni biorących udział w danym wyścigu. 

Rodzaje zakładów jednogonitowwych:

 • Zwyczajny (ZWC) – typowanie zwycięskiego konia w gonitwie
 • Dwójka (DWJ) – typowanie koni, które zajmą pierwsze i drugie miejsce w gonitwie
 • Trójka (TRJ) – typowanie koni, które zajmą pierwsze, drugie i trzecie miejsce w gonitwie
 • Czwórka (CZW) – typowanie koni, które zajmą pierwsze, drugie, trzecie i czwarte miejsce w gonitwie
 • Porządek (PDK) – typowanie koni, które zajmą pierwsze i drugie miejsce w wyścigu w dowolnej kolejności

Rodzaje zakładów wielogonitwowych:

 • Dubla (DBL) – wytypowanie koni, które zajmą pierwsze miejsca w dwóch gonitwach
 • Tripla (TPL) – wytypowanie koni, które zajmą pierwsze miejsca w trzech gonitwach
 • Kwinta (KWN) – wytypowanie koni, które zajmą pierwsze miejsca w pięciu gonitwach
 • Septyma (SPT) – wytypowanie koni, które zajmą pierwsze miejsca w siedmiu gonitwach

Systemy typowania zakładów w Traf:

 • System BOX – można go stosować do wszystkich zakładów jednogonitowowych z wyjątkiem zwyczajnego; system uwzględnia każdą możliwą kombinację zakładu spośród wytypowanych przez ciebie koni
 • System ŚCIANA – do każdego zakładu możesz wytypować wszystkie konie biorące udział w gonitwie, dzięki temu zwiększasz szanse na wygraną

Wyścigi konne u legalnych bukmacherów online

Traf jest jedynym bukmacherem w Polsce, który może legalnie oferować zakłady na wyścigi konne. Jednak u kilku bukmacherów możemy je typować. Jak to możliwe? Wystarczy skorzystać z zakładów na sporty wirtualne. Wyścigi konne znajdziemy u bukmacherów: LV BET, STS, forBET, Fortuna, Milenium, TOTALbet i PZBuk. Warto z nich skorzystać i poćwiczyć przed rozpoczęciem typowania prawdziwych wyścigów.

Niektórzy przygotowali też specjalne promocje dedykowane sportom wirtualnym. Na przykład LV BET proponuje 20 zł bonusu na virtuale. Dodatkowo do 1500 zł bonusu od depozytu i 20 zł bonusu bez depozytu dla nowych graczy, a wszystko to z kodem promocyjnym LV BET. Ciekawą promocję ma również TOTALbet, gdzie stawiając zakłady wielokrotne z oferty sportów wirtualnych można zwiększyć wygraną nawet o 40 %. Osoby, które założą konto u tego buka z kodem promocyjnym otrzymają również bonus 25 zł bez depozytu i do 500 zł od depozytu. 

Pozostali bukmacherzy również posiadają atrakcyjne pakiety powitalne dla nowych graczy. Są wśród nich bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy od wpłaty.

Bukmacher Bonus na start 2019 Kod bonusowy
STS  1200 PLN od depozytu + 25 PLN bez depozytu + 55 PLN bez ryzyka Sprawdź kod
Fortuna 1000 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 130 PLN zakład bez ryzyka Sprawdź kod
LV BET  1500 PLN od depozytu + 90 PLN bez wpłaty Sprawdź kod
Betclic 550 PLN zakład bez ryzyka Sprawdź kod
Totolotek 1000 PLN od depozytu + 25 PLN bez depozytu + 49 PLN mobile Sprawdź kod
forBET  2000 PLN od depozytu + 100 PLN freebet + 100 PLN bez ryzyka Sprawdź kod
PZBuk  500 PLN darmowy zakład + 100 PLN freebet Sprawdź kod
Milenium  1500 PLN od depozytu + 1650 PLN zakład bez ryzyka + 30 PLN freebet Sprawdź kod
BETFAN 3000 PLN od trzech depozytów + 100 PLN zakład bez ryzyka Sprawdź kod
TOTALbet  500 PLN od depozytu + 25 PLN bez depozytu Sprawdź kod
eWinner 1000 PLN od depozytów + 150 PLN zakład bez ryzyka Sprawdź kod
Noblebet 1600 PLN od depozytów + 50 PLN zakład bez ryzyka na virtuale Sprawdź kod

Metody płatności

Oczywiście zanim postawimy zakład musimy wpłacić środki na swoje konto. Niestety mamy do wyboru tylko dwie metody wpłat: Blik i szybkie przelewy. To naprawdę mało możliwości zważając na fakt, że inni bukmacherzy mają po kilka opcji do wyboru. Liczymy na to, że z czasem Traf zdecyduje się na wprowadzenie dodatkowych możliwości wpłat, np. portfela elektronicznego lub systemu płatności internetowych Przelewy24.

Traf zakłady wzajemne opinie

Ciężko porównać Traf do innego bukmachera, gdyż nadzór nad nim pełni spółka zależna od Skarbu Państwa. Ponadto jest monopolistą na zakłady na wyścigi konne w Polsce. Nie posiada żadnej oferty powitalnej, ani bonusów dla graczy. Nie ma też co liczyć, że w przyszłości się one pojawią. Póki co nie ma także aplikacji mobilnej, która zdecydowanie by się przydała. Na pewno trafonline.pl to dobra alternatywa dla punktów stacjonarnych oferujących zakłady na gonitwy. Bardzo prawdopodobne, że wielu stałych graczy zdecyduje się na przeniesienie swojej gry do internetu, zwłaszcza, że na stronie dostępne są transmisje z wyścigów.