STS na Telefon

 • STS zakłady na telefon i tablet online STS na telefon
  • Opinie / Autor Kody Bonusowe 2016

  STSy już od dłuższego czasu obecne są na rynku zakładów bukmacherski, a od niedawna weszły też na rynek aplikacji mobilnych. Apka dostępna jest na telefony i tablety z systemami iOS i android. Wejdź na swoim smarfonie do sklepu play lub appstore i wpisz STS.

  STS na telefon

  Aplikacja moblilna STS pozwala obstawiać wszystkie zakłady bukmacherskie czyli zarówno to „zwykłe” jak i na żywo. STS na androida jest bardzo przejrzyste, po wejściu możesz się zarejestrować i zalogować lub po prostu przejrzeć dostępne zakłady. Wybór zakładów dostępny jest po naciśnięciu dużych ikon z nazwą i symbolem danej dyscypliny. Możesz też skorzystać z wyszukiwarki na górze ekranu. Wpisz tam po prostu nazwę drużyny lub wydarzenia i wyskoczą wszystkie powiązane z nią zakłady. W aplikacji mobilnej STS istnieje również możliwość filtrowania wyników w zależności od daty. Dostępne są opcje: na żywo, dziś, jutro i wszystko.

  STS na androida

  Aplikacja przeznaczona na system android działa bardzo sprawnie, przez dłuższy czas używania nie mieliśmy z nią żadnych problemów. Istnieje tutaj możliwość zalogowania się na swoje konto, a także doładowanie gdy akurat nie masz środków. Jeśli nie masz jeszcze konta to za pomocą aplikacji na androida i iOS możesz się też zarejestrować. Przygotuj się jednak na dłuższą przeprawę, ponieważ rejestracja w serwisie STS wymaga szeregu dokumentów.

  Kod Promocyjny STS

  Oprócz skanu dowodu osobistego, numeru PESEL czy innych danych w formularzu rejestracyjnym znajdziesz pole, w którym będziesz mógł wpisać kod promocyjny STS. Warto z niego skorzystać, gdyż w ten sposób oprócz standardowego bonusu zyskujesz dostęp do kilku innych bonusów. W przypadku wpisania tego kodu masz szanse zgarnąć 100 złotych w każdy poniedziałek.

  O autorze: : Kody Bonusowe 2016
  • Szukamy najlepszych kodów promocyjnych do kasyn i na zakłady bukmacherskie. Udostępniamy je naszym użytkownikom całkowicie za darmo. U nas znajdziesz tylko aktualne bonusy i promocje