Jak zdobywać punkty w Fortunie?

Fortuna to obecnie jeden z najlepszych polskich bukmacherów internetowych. Ofertą spokojnie dorównuje STS czy Zakładom Bukmacherskim LV BET. Fortuna Klub Plus to program lojalnościowy dla graczy tego bukmachera. Ich system promocyjny nie dla wszystkich jest w 100% jasny, dlatego pomożemy odpowiedzieć na pytanie jak zdobywać punkty w Fortunie i jak zdobyć maksymalny możliwy bonus.

Spis treści

Rejestracja z kodem promocyjnym

Aby dobrze rozpocząć członkostwo w Fortuna Klub Plus, zarejestruj się z kodem promocyjnym, który otworzy drogę do wyższego bonusu na start. Najważniejszym elementem jest wykorzystać w pełni pakiet powitalny. Jak to zrobić? Przejdź do bukmachera Fortuna z naszego linku. Następnie wypełnij formularz rejestracyjny. Pole kodowe będzie uzupełnione kodem FORTUNAVIP. Od razu otrzymasz 20 złotych bez depozytu w postaci 2800 punktów FKP w Fortunie, freebet 15 zł (dostępny tylko z naszym kodem), zakłady bez ryzka 600 zł oraz bonus 5 zł za udostępnienie kuponu w Strefie Kuponów.

Jak dołączyć do Fortuna Klub Plus?

Sama rejestracja konta w Fortunie oznacza, że od razu gracz jest członkiem FKP. Wcześniej, by nim zostać trzeba było udać się do najbliższego punktu stacjonarnego Fortuny i poprosić obsługę o założenie karty członkowskiej. Następnie o dopisanie karty do naszego konta online na efortuna.pl. Na szczęście teraz wystarczy założyć konto na efortuna.pl i już możemy zbierać punkty.

Jak zdobywać punkty w Fortunie w 2024 roku?

Po rejestracji w Fortunie z kodem promocyjnym otrzymasz 2800 punktów w Klubie Plus, które następnie możesz wykorzystać na darmowy zakład za 20 złotych lub zbierać punkty dalej. Jak to dokładnie działa? Przede wszystkim musisz założyć konto internetowe na stronie efortuna.pl (ewentualnie wypełnić specjalny wniosek i oddać go w punkcie stacjonarnym). Później zakładasz specjalną kartę dla członków Fortuna Klub Plus. Następnie punkty zdobywasz automatycznie za pewne czynności. Pierwsze zdobędziesz za rejestrację z aktywnym kodem bonusowym, które będziesz mógł wymienić na bonus bez depozytu. Nie musisz nawet wpłacać pieniędzy, aby zyskać ten bonus.

Kolejne punkty zyskujesz za postawione zakłady, a dokładniej za każde 2 złote postawione u bukmachera Fortuna uzyskasz 1 punkt fortuna (FKP). Jednak w ciągu jednego dnia możesz uzyskać ich maksymalnie 300. Bukmacher zastrzega też, że ma prawo przyznawania punktów poszczególnym uczestnikom klubu na innych zasadach. W przypadku zakładu zwróconego lub anulowanego czy zwrotu złożonych środków, punkty naliczone w momencie zawierania zakładu zostaną odjęte z konta FKP gracza. Co ważne zebrane punkty nie tracą ważności i nie są odejmowane z konta gracza na koniec roku kalendarzowego (zdarza się to w programach lojalnościowych innych bukmacherów). Natomiast jeśli gracz zamknie konto to jego punkty zostaną wyzerowane. Jeśli konto zostanie ponownie otwarte punkty nie zostaną przywrócone. Co bardzo ważne, gdy już zdobędziesz kartę Fortuna Klub Plus i zostanie ona dopisana do Twojego konta, nie musisz zawierać zakładów tylko i wyłącznie online, możesz również grać w punktach stacjonarnych.

Jak zdobywać punkty w Fortunie

Jak każdy program lojalnościowy, również propozycja Fortuny ma swoje zasady. Oprócz korzyści istnieją też obostrzenia. Poniżej przedstawiamy najważniejsze zapisy regulaminu programu Fortuna Klub Plus. Co można, a czego nie można?

  • Nie można przekazywać punktów FKP na inne konto
  • Tygodniowo można zdobyć maksymalnie 2100 punktów
  • Każdy uczestnik może posiadać jedną kartę FKP
  • Każdy gracz może być członkiem FKP
  • Punkty za każdy postawiony zakład
  • Zrezygnować można w każdej chwili

Na co wymienić punkty w Fortunie?

Skoro już wiesz jak zdobywać punkty w fortunie to warto przyjrzeć się temu na co można je wydać. Obecnie można to zrobić na trzy sposoby:

  • Bonusy kursowe
  • Bonusy dostępne w katalogu
  • Darmowe zakłady

My polecamy przede wszystkim zakłady bez ryzyka, jest to świetna forma uzyskania dodatkowych środków na grę przy minimalnym ryzyku.

Fortuna Klub Plus to jeden z najlepszych programu lojalnościowych wśród bukmacherów online. Zdobywanie punktów jest bardzo proste i nie wymaga dużych nakładów finansowych. Zebrane punkty nie tracą ważności i przechodzą na kolejny rok kalendarzowy.

Warto dodać, że dla graczy zarejestrowanych w Fortuna Klub Plus regularnie są organizowane specjalne promocje, dzięki którym mogą korzystać z bonusów lub zyskać dodatkowe punkty FKP.

Fortuna Klub Plus a programy lojalnościowe innych bukmacherów

Kilku bukmacherów ma w ofercie programy lojalnościowe dla graczy. Mają one różne zasady działania. Wielu bukmacherów posiada programy, z których mogą korzystać tylko gracze, którzy dokonują najwyższego obrotu lub wpłacają najwyższe depozyty. Na szczęście FKP działa inaczej. Każdy gracz Fortuny może zostać członkiem klubu i zbierać punkty we własnym tempie. Naszym zdaniem to lepsza opcja, gdyż nie musisz wydawać na zakłady ogromnych sum, by otrzymać bonusy.