FEN zakłady bukmacherskie

FEN zakłady bukmacherskie - kursy - bonusy

Gale organizowane przez polską organizację FEN, promującą sztuki walki, z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. Organizatorzy starają się, by w walce wieczoru brali udział rozpoznawalni i dobrze utytułowani zawodnicy. Jest również miejsce na freak fight.

Większość legalnych bukmacherów online posiada w swojej ofercie zakłady na walki FEN. Którzy? Gdzie znajdziemy najlepsze kursy? Sprawdziliśmy.

Zakłady na FEN u bukmacherów online

Gale FEN organizowane są w nieregularnych odstępach czasu. Odbyły się już 23 widowiska sportowe pod szyldem FEN. Na kilkanaście dni przed galą w ofertach bukmacherów na sporty walki pojawiają się zakłady na to wydarzenie. W sumie oferuje je sześciu bukmacherów: Fortuna, Totolotek, LV BET, forBET, TOTALbet i STS.

Co ciekawe, w marcu 2019 roku bukmacher TOTALbet został oficjalnym sponsorem federacji Fight Exclusive Night.

Kursy bukmacherskie na FEN

W sobotę 15 czerwca 2019 roku w Amfiteatrze w Ostródzie odbędzie się gala FEN 25. Na ten wieczór zaplanowano osiem pojedynków. Walką wieczoru będzie starcie Macieja Jewtuszkobyłego międzynarodowego mistrza KSW w wadze lekkiej z Czarnogórcem Vaso Bakocevicem, zwanym “Psychopatą”.

W Ostródzie zobaczymy też ciekawą walkę pań. Katarzyna Lubońska, która jak do tej pory zwyciężyła w sześciu z ośmiu swoich pojedynków, będzie walczyła w klatce z Izabelą Badurek, która wszystkie swoje walki zakończyła przed czasem. Limit wagowy tej walki to 57 kg.

Ciekawie zapowiada się również walka Adriana Zielińskiego z Fabiano Silvą. Zawodnik z Brazylii ma aż 30 zwycięstw na swoim koncie. 11 z nich zakończyło się nokautem. Zieliński natomiast w FEN zadebiutował dopiero w marcu tego roku, wygrywając z Kamilem Łebkowskim. Wygrał 18 pojedynków, z czego 11 przed czasem. Stawką pojedynku Zielińskiego i Silvy będzie pas mistrzowski federacji Fight Exclusive Night.

Najwyższe kursy na FEN

Sześciu legalnych bukmacherów online oferuje swoim graczom zakłady na walki FEN. Wraz ze wzrostem zainteresowania galami, rośnie też popularność zakładów. Najwyższymi kursami na te zdarzenia może pochwalić się Fortuna i TOTALbet. Aby móc postawić zakład na FEN w Fortunie musisz posiadać aktywne konto gracza. Rejestracja jest bardzo prosta i szybka. Korzystając podczas rejestracji z kodu promocyjnego otrzymasz też ciekawe bonusy na start.

Całkiem dobre kursy na FEN znajdziemy także w forBET i STS. Zakłady na takie wydarzenia pojawiają się w ofercie co najmniej tydzień przed galą.

FEN 25 – karta walk

Poza opisanymi wyżej walkami, widzowie będą mogli również zobaczyć w ostródzkim amfiteatrze Rafała Kijańczuka, który zadebiutował w MMA dopiero w lutym 2018 i w ciągu 10 miesięcy wygrał 7 walk. W klatce jego rywalem będzie doświadczony zawodnik- Adam Kowalski. Kto jeszcze wystąpi 15 czerwca w Ostródzie? Sprawdźcie kartę walk.

Zobacz kartę walk na FEN 25 – 15.06.2019

  • 70 kg, MMA: Maciej Jewtuszko vs Vaso Bakocevic
  • 66 kg, MMA: Adrian Zieliński vs Fabiano Silva
  • 93 kg, MMA: Rafał Kijańczuk vs Adam Kowalski
  • 57 kg, MMA: Katarzyna Lubońska vs Izabela Badurek
  • 84 kg, MMA: Krystian Bielski vs Tomasz Skrzypek
  • 93 kg, MMA: Wojciech Janusz vs Michał Gutowski
  • 95 kg, K-1: Marcin Szreder vs Kewin Wiwatowski
  • 85 kg, K-1: Łukasz Radosz vs Przemysław Zygmuntowicz

Kickboxing i MMA

Zakłady bukmacherskie na FEN

FEN, czyli Fight Explusive Night, to polska organizacja promująca walki na zasadach MMA i K-1. Jej siedziba znajduje się we Wrocławiu. Pierwsza gala FEN odbyła się 16 listopada 2013 roku w Klubie Biznesowym Stadion Wrocław. Założycielami organizacji są Paweł Jóźwiak, Rafał Sawicki, Kamil Birka i Bartosz Szuba.

W 2014 FEN nawiązało współpracę z telewizją Polsat. Początkowo transmisje odbywały się na kanale FightBox a retransmisje w Polsat Sport. W późniejszej współpracy marka trafiła również do otwartego kanału platformy telewizyjnej Polsatu. 6 marca 2015 roku na gali FEN 6 odbył się pierwszy pojedynek o pas mistrzowski Fight Exclusive Night. W walce o tytuł mistrza kategorii koguciej (do 61 kg) stanęli naprzeciwko siebie Tymoteusz Świątek i Portugalczyk Victor Marinho, który zwyciężył przez nokaut w piątej rundzie.

W zależności czy walka odbywa się w ramach MMA czy kickboxingu różnią się reguły walk.

W walkach MMA wyróżnia się siedem kategorii wagowych. W kickboxingu sześć.

Fight Exlusive Night – czy warto obstawiać?

Wydaje się, że sporty walki stają się z roku na rok, coraz bardziej popularne w Polsce. Powstają nowe federacje zrzeszające zawodników MMA, organizowane są duże wydarzenia sportowe, a czasami ich program złożony z profesjonalnych walk jest urozmaicany pojedynkami znanych osób. U bukmacherów pojawia się coraz szersza oferta zakładów na MMA i kickboxing z bardzo dobrymi kursami. Warto z nich skorzystać.

Jeśli nie posiadasz zbyt dużej wiedzy w tej dyscyplinie sportu zapoznaj się ze statystykami wygranych i przegranych pojedynków danego zawodnika. Sprawdź jego mocne i słabe strony. Przeanalizuj również informacje dotyczące rywala. Z taką wiedzą szansa na wysokie wygrane z zakładów będzie dużo większa.