Fortuna Aplikacja Mobilna Opinie

Aplikacja eFortuna na Mobile&Tablet

Aplikacja na telefony i tablety Fortuna została wprowadzona na rynek mobilny w 2014 r., jednak co chwile dodawne są nowe możliwości i funkcje. Bardzo ciekawą opcją są streamy video dostępne zarówno na telefonie jak i tablecie czy możliwość zawierania zakładów za punkty FKP.

Zakłady bukmacherskie Fortuna – Oferta

Aplikacja mobilna obsługuje wszystkie zakłady dostępne w standardowej wersji strony. Na urządzeniach mobilnych możesz skorzystać zarówno ze standardowej oferty zakładów jak i zakładów na żywo. Wygląd aplikacji jest bardzo przejrzysty. W górnym menu znajdziesz dyscypliny, które możesz obstawiać a poniżej zakłady na żywo oraz najpopularniejsze zakłady w danym dniu. Poprzez aplikację mobilną możesz też zarządzać swoim kontem.

Aplikacja moblina Fortuna opinie

Aplikacja mobilna zapewnia 100% bezpieczeństwa, co w przypadku możliwości przesyłania pieniędzy ma kluczowe znaczenie. Wszystko chronione jest protokołem https, który zapewnie najwyższą możliwą ochronę. Aby skorzystać z tej apki wystarczy ściągnąć ją ze sklepu play lub appstore. Użytkownicy chwalą przede wszystkim łatwość obsługi a także możliwość skorzystania z kodu promocyjnego.

Kod Promocyjny Fortuna

Rejestrując się na stronie Fortuny, czy to za pomocą aplikacji mobilnej czy za pomocą strony internetowej możesz wykorzystać kod promocyjny. Aby otrzymać bonus 700 złotych i darmowy zakład za 50 złotych wpisz kod promocyjny Fortuna przy rejestracji: 750FREE. Ten kod wpisany do końca 2015 r. oprócz samych pieniędzy pozwoli Ci dołaczyć do programu bonusowego KLUB PLUS 2015. Dzięki niemu będziesz otrzymywał specjalne punkty za każdy postawiony kupon, które następnie można wykorzystać na darmowe zakłady, bonusy zwiększające wpłatę czy nagrody z katalogu. Program lojalnościowy Fortuny dostępny z kodem promocyjnym jest zdecydowanie lepszy niż u konkurencyjnego STS.