Fortuna Aplikacja Mobilna Opinie

Fortuna aplikacja mobilna została wprowadzona na rynek mobilny w 2014 r., jednak co chwile dodawane są nowe możliwości i funkcje. Bardzo ciekawą opcją są streamingi video z wydarzeń sportowych dostępne zarówno na telefonie jak i tablecie czy możliwość zawierania zakładów za punkty FKP. Jak Fortuna na telefon prezentuje się na tle aplikacji bukmacherskich innych bukmacherów?

Jak pobrać i zainstalować aplikację Fortuny?

Spis treści

Aby móc rozpocząć grę u bukmachera przez aplikację, należy ją oczywiście pobrać. Fortuna przygotowała dwie wersje swojej aplikacji bukmacherskiej na Androida i iOS. Można je pobrać ze strony bukmachera, z zakładki „Mobile”. Wersja na iOS jest również dostępna w App Store. Przed pobraniem należy wejść w ustawienia swojego telefonu, do sekcji „Zabezpieczenia” i zaznaczyć „Nieznane źródła”. Następnie kliknąć w przycisk do pobierania dostępny na stronie efortuna.pl. Po pobraniu należy uruchomić jej instalację. Z górnej części ekranu rozwiń panel „Powiadomienia” i kliknij w fortuna.apk. Gdy instalacja zostanie ukończona przejdź do apki i postępuj zgodnie z instrukcją.

Zakłady bukmacherskie Fortuna – oferta w aplikacji

Fortuna aplikacja

Bukmacher Fortuna jako jeden z pierwszych wprowadził swoją aplikację mobilną. W 2014 roku kiedy została udostępniona była atrakcyjnym dodatkiem, teraz to absolutna podstawa, gdyż większość graczy stawia zakłady właśnie przez apkę. 

Fortuna aplikacja wygląda bardzo przejrzyście. Na samej górze wyróżniono promocje dla graczy. Warto dodać, że w apce dostępne są wszystkie akcje promocyjne Fortuny. Poniżej mamy menu, w którym znajdziemy:

  • wydarzenia dnia,
  • sporty wirtualne,
  • analizy,
  • twoje ulubione konkurencje,
  • Fortuna TV,
  • wiadomości.

Następnie, pod tym menu mamy zakłady na żywo, najpopularniejsze zakłady i topowe ligi. Po kliknięciu w trzy poziome kreski znajdujące się w lewym górnym rogu, rozwinie nam się menu, z którego możemy zarządzać swoim kontem gracza. Jest tu opcja skanowania kuponu, powiadomienia, możliwość ustawienia logowania palcem, pomoc, opcje kontaktu, punkty Fortuna Klub Plus i przycisk wylogowania. Natomiast w prawym górnym roku znajdziemy symbol „ludzika”, pod którym widoczny jest aktualny stan naszego konta. Gdy klikniemy w symbol otworzą nam się opcje wpłaty i wypłaty, oczekujące transakcje, bilans naszego konta, a także nasze bonusy, karta klubowa, stan konta i ustawienia konta. Tu również na dole znajduje się przycisk wylogowania. Z dolnego menu możemy przejść do strony głównej, zakładów na żywo, listy dyscyplin, naszych kuponów i strefy typera.

Oferta w aplikacji nie różni się niczym od tej dostępnej na stronie internetowej efortuna.pl. i obsługuje wszystkie zakłady dostępne w ofercie Fortuny. Na urządzeniach mobilnych możesz skorzystać zarówno ze standardowej oferty prematch jak i zakładów na żywo. Zatem wytypujesz tu piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną, esporty, wyścigi konne i wiele innych dyscyplin. Liczba rynków zdarzeń jest taka sama jak na stronie bukmachera. W apce masz dostęp do szczegółowych statystyk i analiz sportowych bezpośrednio w ofercie kursowej. Możesz też stawiać szybkie zakłady za pomocą dwóch kliknięć.

Przez aplikację możemy również typować sporty wirtualne. Gracze mają do wyboru piłkę nożną, wyścigi konne, wyścigi psów, wyścigi samochodowe i żużel. Symulacje są dobrej jakości i można powiększyć obraz na cały ekran telefonu.

Dużym plusem jest również dostęp do Fortuna TV, dzięki czemu gracze mogą oglądać tysiące wydarzeń sportowych na swoich telefonach.

Ważnym elementem jest także match tracker, czyli wizualizacja meczów z kompletnym przeglądem wszystkich akcji i statystyk na żywo. Po instalacji aplikacji będziesz również otrzymywał powiadomienia push, dzięki czemu błyskawicznie dowiesz się o wygranej i dostępnych bonusach.

Kod Promocyjny Fortuna

Rejestrując się na stronie Fortuny, czy to za pomocą aplikacji mobilnej czy za pomocą strony internetowej możesz wykorzystać kod promocyjny. Aby otrzymać zakład bez ryzyka 215 zł, bonus bez depozytu 20 zł i bonus od wpłaty do 2000 zł wpisz kod promocyjny Fortuna przy rejestracji. Ten kod umożliwia korzystanie z pełnej oferty bukmachera i otwiera drogę do promocji Fortuny.

Aplikacja moblina Fortuna opinie

Aplikacja mobilna zapewnia 100% bezpieczeństwa, co w przypadku możliwości przesyłania pieniędzy ma kluczowe znaczenie. Wszystko chronione jest protokołem https, który zapewnie najwyższą możliwą ochronę. Aby skorzystać z tej apki wystarczy ściągnąć ją ze strony bukmachera lub appstore. Użytkownicy chwalą przede wszystkim łatwość obsługi a także możliwość skorzystania z kodu promocyjnego. Największe plusy aplikacji Fortuna to możliwość zeskanowania kuponu, wygodne powiadomienia, transmisje na żywo oraz dostęp do wyjątkowo rozbudowanych statystyk. Jedyny minus to brak promocji w aplikacji mobilnej.