Najlepsze promocje bukmacherskie – Marzec 2023

Zobacz aktualne promocje bukmacherskie, które znajdują się w ofertach legalnych bukmacherów. Wybraliśmy najlepsze promocje tymczasowe i stałe, dzięki którym gracze mogą zdobywać dodatkowe bonusy, freebety czy grać bez ryzyka.

Spis treści

Promocje bukmacherskie – Marzec 2023

Promocje tymczasowe organizowane są zwykle z okazji ważnych wydarzeń sportowych. Mogą to być mecze reprezentacji w międzynarodowych rozgrywkach, starcia najlepszych drużyn w najlepszych europejskich ligach, turnieje wielkoszlemowe czy gale bokserskie lub MMA. Są też promocje związane z konkretnymi świętami na przykład promocje bukmacherskie na Boże Narodzenie, a nawet z okazji Black Friday.

Sprawdziliśmy z jakich promocji bukmacherskich najlepiej skorzystać w marcu i jakie bonusy można dzięki nim zyskać.

Z KODEM: Bonus 400 PLN za gola Polski w meczu z Czechami

Już w piątek 24 marca Polacy rozegrają spotkanie z Czechami w ramach eliminacji do Euro 2024. Osoby, które zarejestrują konto w Superbet z kodem SBVIP mogą skorzystać z promocji, w której otrzymasz bonus 400 PLN za gola Polski w tym meczu. Jak skorzystać z promocji?

 • załóż konto w Superbet z kodem SBVIP i zaznacz zgody marketingowe
 • wpłać pierwszy depozyt min. 50 zł
 • postaw pierwszy kupon SOLO za min. 2 zł na zakład: Polska – Liczba Goli – powyżej 0.5 lub Polska Strzeli Gola – tak
 • jeśli trafisz otrzymasz bonus 400 PLN (równowartość kursu 200.00 dla stawki 2 zł) oraz wygraną rozliczoną po standardowym kursie
 • bonus obróć przed wypłatą 3 razy na kuponach z kursem min. 1.80
do 24.03.2023 do godz. 20:44
Weź udział
Z KODEM: Kurs 100.00 na zwycięstwo Polski z Czechami

Mecze eliminacyjne do Euro 2024 to świetna okazja do organizowania promocji bukmacherskich. Jedną z nich przygotował dla nowych graczy LVBET. Za rejestrację z kodem VIPLB możesz obstawić wygraną Polski z Czechami po kursie 100.00. Szczegóły:

 • zarejestruj konto w LVBET z kodem VIPLB
 • wpłać pierwszy depozyt min. 20 zł
 • postaw pierwszy kupon SOLO za dokładnie 1 zł na wygraną Polski z Czechami
 • jeśli trafisz otrzymasz 100 PLN w formie bonusu
 • bonus obróć przed wypłatą jeden raz na kuponie z kursem min. 1.75
do 24.03.2023 do godz. 20:44
Weź udział
Z KODEM: Bonus 300 PLN za wygrany zakład na gola Włoch lub Anglii

Typowanie zakładów na eliminacje Euro 2023 warto urozmaicić dzięki promocji Superbet. Nowi gracze rejestrujący się z kodem promocyjnym SBVIP mogą postawić zakład przedmeczowy na gola Włoch lub Anglii i zgarnąć bonus 300 PLN. Szczegóły:

 • zarejestruj konto w Superbet z kodem promocyjnym SBVIP
 • wpłać pierwszy depozyt min. 50 zł
 • postaw pierwszy kupon SOLO za stawkę min. 2 zł zakład przedmeczowy na gola Włoch lub Anglii w meczu Eliminacji Mistrzostw Europy 2024
 • jeśli trafisz otrzymasz bonus 300 PLN (równowartość kursu 150.00 dla stawki 2 zł) i wygraną po standardowym kursie
 • bonus przed wypłatą obróć 3 razy po kursie 1.80
do 23.03.2023
Weź udział
Z KODEM: Kurs 50.00 na awans Hurkacza do ćwierćfinału turnieju w Miami

Bukmacher Betcris przygotował specjalną promocję dla graczy, którzy zarejestrują konto u bukmachera z kodem BSVIP. Możesz postawić zakład na awans Huberta Hurkacza do ćwierćfinału turnieju Miami Open po mega kursie 50.00. Jak to zrobić?

 • zarejestruj konto w Betcris z kodem BSVIP
 • wpłać pierwszy depozyt min. 40 zł
 • postaw pierwszy kupon SOLO za dokładnie 2 zł na zakład: „Hubert Hurkacz awansuje co najmniej do ćwierćfinału Miami Open 2023” z zakładki „Boost dla nowych graczy”
 • jeśli trafisz twój zakład zostanie rozliczony po kursie 50.00. Otrzymasz wtedy prawie 85 zł we freebecie i ponad 3 zł w gotówce
 • freebet obróć przed wypłatą jeden raz na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem poj. 1.30
do 22.03.2023 do godz. 10:59
Weź udział
Bonusowy 2Pac

Promocja aktywna w wybrane dni tygodnia i dzieli się na dwie części: gra bez podatku oraz bonus za aktywność. Aby skorzystać z gry bez podatku należy wytypować kupon AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem całkowitym 2.50. Kupon musi być zawarty od niedzieli do czwartku. Na kuponie muszą znaleźć się zdarzenia z oferty: NBA, NHL, NFL lub MLB. Każdy taki kupon będzie kuponem bez podatku.

Z kolei, aby otrzymać bonus za aktywność należy codziennie od niedzieli do czwartku postawić kupon z oferty NBA, NHL, NFL lub MLB. Suma zakładów dziennie musi wynosić min. 50 zł. Po spełnieniu tych warunków gracz otrzyma bonus.

13.04.2023
Weź udział

Niezwykle ważnym elementem u każdego bukmachera są promocje bukmacherskie. Zarówno te tymczasowe, jak i stałe. Gracze mają duży wybór zakładów bukmacherskich, więc jeśli zobaczą ciekawsze promocje u innego bukmachera to z pewnością nie zawahają się, aby przejść do niego. Dlatego tak ważne jest, aby nie zapominać o zarejestrowanych użytkownikach i dostarczać im cały czas nowych opcji do zdobywania bonusów czy innych profitów. Oferty zmieniają się bardzo często i jest ich naprawdę sporo, dlatego dla ułatwienia przygotowaliśmy zestawienie najlepszych promocji bukmacherskich na luty 2023.

Warto wyróżnić kilka najpopularniejszych rodzajów promocji bukmacherskich dla graczy:

 • większe wygrane na kuponach AKO
 • gra bez podatku
 • bonusy za regularne typowanie
 • rankingi
 • cashbacki za przegrane kupony
 • freebety

Najlepsze stałe promocje bukmacherskie 2023

Jak wspomnieliśmy wyżej, poza tymczasowymi akcjami bukmacherzy mają też w ofertach stałe promocje bukmacherskie, które trwają przez kilka miesięcy lub po prostu do odwołania przez organizatora. Jest ich całkiem sporo i można się w nich pogubić, dlatego zebraliśmy dla ciebie w jednym miejscu najciekawsze z nich.

Zaproś kumpli do STS

promocja sts zapros kumpla

Promocja STS, w ramach której gracze z kontami w STS mogą zyskać dodatkowe środki na zakłady za graczy zarejestrowanych przez linki. Łącznie, można wysłać zaproszenia nawet do 6 osób, a środki, które można uzyskać to 340 PLN – po 50 PLN za każdego zarejestrowanego gracza oraz dodatkowo 20 PLN za trzeciego i szóstego zaproszonego.  Żeby uzyskać bonus, zaproszony gracz musi wpłacić depozyt na min. 50 PLN i obróci kwotą min. 500 PLN.

 1. wpłać depozyt, obróć 25 zł po kursie min. 1.85

 2. po tym zostanie aktywowany link do zaproszenia kumpla

 3. wyślij go do maksymalnie 6 znajomych

 4. znajomy musi zarejestrować się przez link

 5. po rejestracji wpłacić depozyt min. 50 zł i obrócić na min. 500 zł

 6. wtedy oboje otrzymujecie bonus 50 zł

Happy Hours w Fortunie

Fortuna Happy Hours

Happy Hours w Fortunie umożliwiają obstawianie zakładów bez podatku, we wskazane przez bukmachera dni i o określonych porach. Żeby zwiększyć wartość wygranych z kuponów, należy obstawić kupon AKO z co najmniej 3 zdarzeniami, o kursie min. 1.30. Bonus zostanie dopisany automatycznie do każdego kuponu spełniającego warunki promocji. Fortuna oferuje również Happy Hours z okazji najważniejszych turniejów sportowych. Promocja jest często organizowana z okazji ważnych wydarzeń sportowych, jak na przykład gal KSW, gdzie łączy się z kodem promocyjnym na walki.

 1. promocja na kupony AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem poj. min. 1.30

 2. typuj kupony AKO w określone dni i o wskazanych porach

 3. wszystkie kupony spełniające te warunki będą objęte promocją bez podatku

 4. wygrane z tych kuponów zostaną podwyższone o 14 %

Super Game w Superbet

Supergame Superbet

InteresującPromocja skierowana do typerów specjalizujących się we wskazanych dyscyplinach lub wydarzeniach sportowych. Superbet wystawia pulę nagród, sięgającą nawet kilkuset tysięcy złotych, a następnie zadaje graczom pytania. Gracze zostaną nagrodzeni bonusami, jeśli udzielą prawidłowych odpowiedzi. Ich wartość zaczyna się od 2 PLN do, teoretycznie, nawet kilkudziesięciu tysięcy, w zależności od tego ilu graczy weźmie udział w podziale puli.

 1. gracze odpowiadają na pytania dotyczącą rezultatów określonych spotkań

 2. pule nagród do podziału dla graczy, którzy prawidłowo wytypują określoną liczbę meczów

 3. zdarza się, że w puli pojawiają się nagrody rzeczowe, takie jak samochody osobowe

Gra bez podatku na wszystko 24/7 w TOTALbet

TOTALbet bez podatku

Promocje bukmacherskie na grę bez podatku często ograniczają się do konkretnych dni lub godzin. TOTALbet zdecydował się pójść krok dalej i rozszerzył taką promocję na siedem dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Wystarczy postawić kupon z min. 3 zdarzeniami, każdy z kursem nie mniejszym niż 1.20, a twoja wygrana zostanie powiększona o 14 %. Zakłady mogą być postawione na dowolną dyscyplinę i za dowolną stawkę.

 1. typuj kupony AKO z min . 3 zdarzeniami za dowolną stawkę

 2. min. kurs każdego zdarzenia to 1.30

 3. wygrana z kuponu zostanie podwyższona o +14 %

Bezpieczny kupon w LVBET

LVBET bezpieczny kupon

LVBET oferuje swoim klientom możliwość obstawienia bezpiecznego kuponu. W promocji biorą udział kupony z min. 4 zdarzeniami (każde o kursie min. 1.30) o kursie łącznym min. 3,00, obstawione za kwotę co najmniej 20 PLN. W przypadku, gdy 1 zdarzenie okaże się nietrafione, gracz uzyska zwrot stawki w kwocie do 50 PLN.

 1. wytypuj kupon z min. 4 zdarzeniami

 2. stawka min. 20 zł, kurs min. zdarzenia 1,30, kurs kuponu min. 3.00

 3. jeśli jedno zdarzenie będzie przegrane bukmacher zwróci stawkę do 50 zł, w postaci bonusu

Bukmacherzy – promocje

Które promocje bukmacherskie są najkorzystniejsze? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ różni gracze mają różne oczekiwania. My jednak mamy swoich własnych faworytów – według nas, najkorzystniejsze są boosty kursowe i promocje na AKO.

Bonusy typu boost pozwalają korzystać z podwyższonych kursów i na ogół są one oferowane na najważniejsze wydarzenia sportowe rozgrywane danego dnia. Z racji tego, że oferty kursowe typu boost są często bardzo atrakcyjne, bukmacherzy na ogół ograniczają maksymalne stawki za jakie można obstawiać zakłady z tej ofert. Promocje tego typu to m. in.:

 • Turbo Kurs w forBET,
 • Totalboost i Totalkurs w TOTALbet,
 • Gruby Kupon w LVBET,
 • Królewski Betbuilder w Noblebet,
 • Combo Dnia i Wielkie kursy w eWinner,
 • Mega Kursowy Boost w Fuksiarzu,
 • GO Booster w GO+Bet,
 • Boost dnia i Kursowy boost w Betcris,
 • Mega Kurs w PZBUK,
 • Extra kursy w BetX.

Drugie z polecanych przez nas promek – promocje na AKO, w tym również grę bez podatku – znajdziemy u zdecydowanej większości bukmacherów. Do najciekawszych promocji tego typu należy zaliczyć:

 • AKO Bonusy w Fortunie,
 • Mocne uderzenie w Superbet,
 • LV Kombi BOOST w LVBET,
 • Total Bonus i Gra bez podatku 24/7 w TOTALbet,
 • Piątek bez podatku w eWinner,
 • Polskie ligi na grubo i Puchary bez podatku w Etoto,
 • Luksusowe AKO+ w Noblebet,
 • Rasebet w Betters,
 • Długość ma znacznie w GO+Bet,
 • Zwrot podatku w aplikacji w Betcris,
 • Kombo+ w PZBUK,
 • Bonus AKO w BetX.

Zarówno promocje boostowe, jak i promocje AKO nie wiążą się na ogół z koniecznością obrotu środkami, a jedyne wymagania jakie należy spełnić dotyczą liczby zdarzeń na kuponie i kursu. Proste zasady i niewielkie wymagania czynią tego typu promocje wyjątkowo korzystnymi dla gracza.

Promocje bukmacherskie online

Warto jednak pamiętać, że poza wyżej wymienionymi najlepszymi stałymi promocjami jest też cała masa innych akcji, w których gracze mogą zdobywać dodatkowe bonusy czy nagrody. Sprawdź pełną ofertę promocji dla graczy u poszczególnych bukmacherów.

Fortuna promocje

AKO bonusy – jest to promocja na kupony AKO, im więcej zdarzeń na kuponie tym wyższy bonus kursowy; promocja zaczyna się od kuponów z 5 zdarzeniami, wtedy bonus kursowy wynosi +7%, do kuponu z 14 zdarzeniami lub więcej bonus wynosi +50%; minimalny kurs poj. zdarzenia wynosi 1.15;

Ekspert + – to kupon, w którym można wytypować aż 20 piłkarskich pojedynków; bukmacher proponuje od 10 do 20 zdarzeń, z których gracz musi wybrać i wytypować 8, by móc skorzystać z eksperckiego kuponu; do wygrania są bonusy od 10 000 do 100 000 tys. zł dzielone na wszystkie wygrane kupony Ekspert +;

Happy Hours – gracze mogą korzystać z promocji Happy Hours, dzięki której otrzymują bonus kursowy zwiększający wygraną o 14%; promocja jest aktywna w określone dni i we wskazanych godzinach; bonus dodawany jest automatycznie do kuponów prematch lub live z min. 3 zdarzeniami i kursem poj. min. 1.30;

Godziny Mistrzów – raz w tygodniu – w piątek, w godzinach 18:00 – 20:00 – w Fortunie, aktywne są Godziny Mistrzów. Jeśli w tych godzinach wpłacisz min. 100 PLN z kodem promocyjnym “Fortuna”, możesz uzyskać bonus o wartości 50 PLN w punktach FKP;

Środa z Fartem – cotygodniowa promocja w Fortunie, tym razem aktywna w każdą środę. Za wpłatę w ten dzień, w godzinach 18:00 – 20:00, depozytu na kwotę min. 30 PLN z kodem promocyjnym “Fortuna” można uzyskać zwrot o wartości 30 PLN, jeśli na kuponie jedno zdarzenie okaże się nietrafione. Do promocji kwalifikują się kupony przedmeczowe z min. 4 zdarzeniami.

Poleć przyjaciela – promocja, w ramach której gracz mogą uzyskać bonus w punktach FKP o wartości do 400 PLN za polecenie usług Fortuny swoim znajomym. Polecanie odbywa się poprzez specjalny link. Za każdego zarejestrowanego i zweryfikowanego znajomego Fortuna przyznaje bonus o wartości 20 PLN. Maksymalnie, w ciągu roku można uzyskać bonus za 20 rejestracji.

AKO Master – regularna promocja z pulą nagród sięgającą 150 000 PLN. Gracz ma za zadanie obstawiać zwycięskie kupony o określonej wartości AKO, a ci którzy spełnią wszystkie polecenia wskazane w promocji wezmą udział w podziale puli. Minimalna stawka zakładu promocyjnego to 10 PLN.

Promocje STS

Zaproś Kumpla – podobna promocja jak opisana wyżej w Fortunie; za polecenie znajomemu zakładów STS do zdobycia jest bonus 50 zł; jeśli nowy gracz zarejestruje się w STS korzystając z linku, który otrzyma od znajomego, wpłaci min. 50 zł i zagra za mim. 150 zł, osoba która mu poleciła te zakłady otrzyma bonus 50 zł;

LVBET promocje

Gruby Kupon – codziennie LV BET przygotowuje kupon z wyższym kursem całkowitym; gotowy Gruby Kupon może mieć kurs większy nawet o 20 %;

Dwie Dychy na Sporty Wirtualne – promocja na zakłady na sporty wirtualne, w której do zdobycia jest bonus 20 zł; stawiając zakłady na virtuale za minimum 100 zł w danym tygodniu, gracz otrzyma bonus 20 zł w następnym tygodniu

Operacja E-sports – dokonując obrotu na min. 500 zł na zakładach AKO z min. kursem łącznym 1.75 (od czwartku do środy) na wybrane wydarzenia esportowe w czwartek bukmacher doda na twoje konto bonus 100 zł; bonus należy obrócić 5 razy po kursie min. 1.75

VARyfikacja – promocja na mecze Ekstraklasy; jeśli sędzia po użyciu systemu VAR cofnie bramkę, co spowoduje przegranie kuponu gracza, bukmacher zwróci stawkę zakładu; by otrzymać zwrot należy napisać maila na adres: promocje@lvbet.pl;

LV Kombi BOOST – promocja, w której bukmacher podwyższa kurs całkowity kuponu na kuponach kombinacyjnych z min. 3 zdarzeniami; bonus kursowy wynosi od 3% na kuponach z 3 zdarzeniami do 75% na kuponach z 13 zdarzeniami; kurs pojedynczy musi wynosić min. 1.25;

Bonusy dla kibiców – LV BET przygotował też specjalne bonusy dla kibiców drużyn, których jest sponsorem i tak, na darmowy zakład w wysokości 50 zł mogą liczyć osoby, które posiadają karnety na mecze: Wisły Płock, Stali Mielec i Śląska Wrocław.

Podbici faworyci – promocja LVBET z podwyższonymi kursami na faworytów najciekawszych pojedynków danego dnia. Zboostowana oferta kursowa pojawia się każdego dnia po godzinie 9:00;

25 czy 50 PLN – LVBET oferuje każdego dnia zwrot w wysokości 25 lub 50 PLN za depozyt o wartości odpowiednio 50 lub 100 PLN. Zwrot w formie bonusu z mnożnikiem przyznawany jest za pierwszy przegrany kupon po dokonaniu wpłaty;

Weekend z 30 PLN w Player Bets – LVBET oferuje zwrot o wartości 30 PLN za zakłady obstawione w ramach oferty Player Bets, obstawione za co najmniej 30 PLN. Środki bonusowe przyznane w ramach promocji podlegają obrotowi x3.

forBET promocje

Bonus urodzinowy – z okazji urodzin forBET daje graczom bonus 20 zł; promocja dotyczy graczy, którzy w okresie 3 ostatnich miesięcy przed urodzinami wpłacili minimum 100 zł depozytu i dokonali min. jednokrotnego obrotu; obrót liczony jest do dnia poprzedzającego dzień urodzin;

Turbo Kurs – forBET oferuje podwyższone kursy na najciekawsze wydarzenia rozgrywane danego dnia. Zakłady z podwyższonym kursem można z reguły obstawić za maksymalnie 50 PLN, na kuponach SOLO lub AKO. Stawkę można rozdzielić na wiele kuponów.

Combo ekspert – na stronie znajduje się kategoria Combo ekspert; gracz znajdzie w niej specjalne zakłady łączono o wysokich kursach; gracz typując je ma szanse na dużo wyższą wygraną niż w tradycyjnej ofercie na zakłady

Szybki kupon – to narzędzie dzięki, któremu graczowi zostanie przedstawiony gotowy kupon do typowania; wystarczy ustalić kilka informacji, jak stawka, zakres kursów czy oczekiwana wygrana

Promocje TOTALbet

Total Bonus – bukmacher powiększa wygrane za kupony AKO już z min. 4 zdarzeniami; wysokość bonusu zależy od liczby zdarzeń, premia może wynieść nawet 100%

Total Boost – TOTALbet codziennie wybiera zdarzenia, na które znacznie podnosi kursy;

Freebet urodzinowy – bukmacher obdarowuje graczy prezentami; z okazji urodzin każdy otrzyma freebet 10 zł; o bonus można się ubiegać trzy dni przed, w dniu i trzy dni po urodzinach

Gra bez podatku 24/7 – TOTALbet oferuje grę bez podatku za kupony przedmeczowe AKO z min. 3 zdarzeniami, a także na kupony live, pod warunkiem, że gracz obstawi w ciągu tygodnia min. 3 wygrane kupony. W tym drugim przypadku, gra bez podatku zostanie doliczona na co trzecim kuponie;

Totalkurs – regularna promocja w ofercie TOTALbet, skierowana do jego nowych klientów. Bukmacher umożliwia uzyskanie bonusu za wygrany zakład na wskazane przez niego wydarzenie z podwyższonym kursem;

Jackpot Mini, Midi, Mega – coś dla fanów gier karcianych TOTALgames. Gracz ma możliwość uzyskania dodatkowej wygranej podczas pojedynczego rozdania za premiowany układ w danym rozdaniu. Bonusy mogą mieć różną wartość – od kilkudziesięciu do kilkunastu tysięcy złotych.

PZBuk

Kombo+ – bonusy do wygranych w zakładach wielokrotnych; maksymalny bonus wynosi 25%; promocja obowiązuje na zakłady przedmeczowe na wybrane rozgrywki w piłce nożnej, tenisie, siatkówce, piłce ręcznej i koszykówce; bonus aktywuje się automatycznie już od 3 selekcji na kuponie

Zakłady Kardio – wystarczy wejść na swoje konto w aplikacji lub na stronie mobilnej; następnie wybrać opcję kardio i czas, w którym padnie bramka; twój zakład zostanie podzielony na 3 przedziały czasowe, z których każdy daje coraz większą wygraną

Mega Kurs – w wybranych zdarzeniach danego dnia oznaczonych specjalnym logo promocji PZBuk podnosi kursy do maksymalnych wartości, dzięki temu gracz może wygrać więcej

Happy Hours – na początek zapisz się do promocji; następnie wpłacaj depozyty i stawiaj zakłady a bukmacher podwoi punkty do Sklepu Gracza za każdą czynność; promocja pojawia się cyklicznie; jeśli masz aplikację to będziesz informowany o kolejnej edycji

Puchar Typera – co jakiś czas, w ofercie promocyjnej PZBuk, z okazji ważnych wydarzeń sportowych, pojawia się Puchar Typera; w określonym przez bukmachera czasie gracze stawiają zakłady, najlepsi zostaną nagrodzeni bonusami nawet do 2000 zł

Promocje eWinner

Futbol totalny – typując w sobotę kupon za dokładnie 49 zł z min. 2 zdarzeniami z oferty piłki nożnej (kurs łączny min. 2.50) otrzymasz tego samego dnia freebet 25 zł; bonus należy wykorzystać w ciągu 24 godzin w aplikacji mobilnej na zakłady live (kurs min. 1.50); odbierając bonus w sobotę można powtórzyć opisane czynności i odebrać taki sam freebet 25 zł w niedzielę; promocja nie jest dostępna cały czas, tylko w wybrane weekendy;

Wirtualne Poniedziałki – typując w poniedziałki sporty wirtualne w eWinner na kuponach z min. 3 zdarzeniami bukmacher doliczy do wygranej +14%; z promocji można korzystać co tydzień;

Combo Dnia – ta promocja to najwyższe kursy na najpopularniejsze wydarzenia sportowe; bukmacher wybiera codziennie kilka ciekawych spotkań, na które podwyższa znacząco kursy; aktualną ofertę znajdziesz na liście dyscyplin w sekcji „Combo Dnia”;

Piątek bez podatku – w każdy piątek, w godzinach 12:00 – 18:00, klienci bukmachera eWinner mogą skorzystać z gry bez podatku. Promocją objęte są kupony AKO z min. 3 zdarzeniami, każde o kursie min. 1.30, obstawione przez aplikację mobilną;

Wielkie kursy – eWinner podnosi kursy na topowe wydarzenia sportowe. Zakłady z boostem kursowym “Wielkie Kursy” dostępne są w ofercie bukmachera w zakładce “Popularne”.

Koszykówka bez podatku 24/7 – coś dla fanów basketu. Wszystkie mecze koszykówki w ofercie bukmachera eWinner można obstawiać bez podatku, o dowolnej porze dnia i nocy. W promocji biorą udział kupony z min. 3 zdarzeniami, o kursie min. 1.30.

Etoto promocje

Polskie ligi na grubo – w Etoto, polskie ligi piłkarskie (Ekstraklasę, 1. i 2. ligę) obstawiać można bez podatku. Po zapisaniu się do promocji, biorą w niej udział kupony AKO z min. 3 zdarzeniami (kurs min. zdarzenia 1,25), zagrane za kwotę min. 20 PLN. Wszystkie selekcje muszą pochodzić z oferty na wskazane polskie ligi piłkarskie;

Puchary bez podatku – Etoto umożliwia również obstawianie kuponów na europejskie puchary bez podatku lub z obniżonym podatkiem. W promocji udział biorą kupony AKO z min. 3 selekcjami (kurs min. selekcji 1.30), z których co najmniej jedna pochodzi z oferty na europejskie puchary. Za kupon obstawiony za stawkę 1 – 49,99 PLN podatek zostanie o 50%, a za co najmniej 50 PLN – o 100%;

MixBet – oferta na zakłady łączone. W ramach Mixbet można obstawiać zakłady składające się z kilku zdarzeń na pojedyncze spotkanie.

Promocje Noblebet

BetBuilder – Noblebet jako jedyny bukmacher oferuje taką opcję, czyli możliwość zagrania zakładu kombinacyjnego w ramach jednego meczu; kliknij ikonę BetBuildera widoczną obok wydarzenia i postępuj zgodnie z instrukcją

Królewski BetBuilder – promocja działająca na takich samych zasadach jak ta opisana powyżej, z tą różnicą, że bukmacher dodaje lepszy kurs niż w normalnej ofercie; kombinacja biorąca udział w promocji dostępna jest codziennie na stronie Noblebet

Zwrot 20 % na sporty wirtualne – stawiaj zakłady na sporty wirtualne, a w razie niepowodzenia Noblebet zwróci ci 20 % stawki (netto); promocja rozliczana jest w systemie tygodniowym, a maksymalny cashback w danym tygodniu może wynieść 100 zł; na promocję mogą liczyć gracze, którzy wygenerowali zwrot większy lub równy 10 zł

Bonus 25 PLN na e-sport – obracając w ciągu tygodnia (od piątku do czwartku) 150 zł netto na wybrane wydarzenia z e-sportów otrzymasz bonus 25 zł

Luksusowe AKO+ – Noblebet pozwala swoim klientom zwiększyć kurs kuponów akumulacyjnych nawet o 100%. W promocji biorą udziału kupony z minimum 3 selekcjami, przy czym każde musi mieć kurs o wartości min. 1,30

Bonus weekendowy – bonus od wpłaty, dostępny co tydzień, od piątku do niedzieli. Żeby zyskać dodatkowy bonus z mnożnikiem 5%, należy obstawić kupon za min. 10 PLN z zaznaczeniem opcji “BONUS WEEKENDOWY”. Kupon promocyjny musi mieć min. 2 zdarzenia i kurs 3.00 lub wyższy.

Wspieramy naszych – Noblebet podbija kursy na wybrane wydarzenia z udziałem polskich zawodników i zespołów. Podwyższone oferty pojawiają się w ofertach bukmacherów niemal każdego dnia.

NFL bez podatku –  liga futbolu amerykańskiego NFL stała się istotnym elementem oferty Noblebet. W trakcie sezonu, można obstawiać mecze z tych rozgrywek bez podatku, a także śledzić transmisje video z meczów.

Superbet promocje

Mocne Uderzenie – promocja na kupony AKO; im więcej zdarzeń na kuponie, tym większy bonus do wygranej, nawet do 100 %

Super Przewaga – Superbet rozliczy zdarzenie jako wygrane, przy osiągnięciu przez obstawiony zespół określonej w promocji przewagi, w dowolnym momencie spotkania. Super Przewaga obejmuje zakłady na piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną, tenis i hokej na lodzie;

SuperGame Jackpot – promocja dla najskuteczniejszych typerów. Superbet wystawia w ramach tej promocji pytania odnośnie do kilku wydarzeń. Gracz ma za zadanie prawidłowo na nie odpowiedzieć. Najskuteczniejsi gracze podzielą się pulą sięgającą kilkuset tysięcy złotych;

Superbets na Weekend – promocja na zakłady łączone Superbets. Za przegrany zakład Superbets na kwotę min. 20 PLN, obstawiony przez weekend, gracz otrzyma zwrot w postaci bonusu w kwocie do 20 PLN;

Superbox – bukmacher Superbet pozwala swoim klientom skorzystać każdego dnia z innego bonusu w ramach promocji Superbox. W tym celu, należy się zalogować, kliknąć w box na każdy dzień i zapisać się do promocji.

Super live – promocja skierowana do fanów zakładów live. Kursy na wybrane wydarzenia w ramach oferty zakładów na żywo Super Live zostają podwyższone. Oferta promocyjna obejmuje szeroki zakres rynków.

Gry wirtualne bez podatku – promocja na virtuale w Superbet. W zależności od liczby zdarzeń na kuponie, wygrane z kuponów na sporty wirtualne mogą zostać zwiększone nawet o 40%. Wartość podatku zostaje pokryta już przy kuponach z 3 zdarzeniami.

Betcris

Bonus na urodziny – w dniu urodzin bukmacher przyznaje aktywnym graczom bonus 20 zł; możesz go wykorzystać. na dowolny kupon AKO z min. 3 zdarzeniami

Boost Dnia – Betcris pozwala swoim graczom korzystać z podwyższonych kursów na wybrane zdarzenia. Zboostowane zakłady mogą mieć określone wymagania dotyczące typu kuponu (SOLO/AKO) lub stawki (50 PLN). Promocja dotyczy wyłącznie zakładów przedmeczowych.

Zwrot podatku w aplikacji – promocja skierowana do użytkowników apki Betcris. Za kupony z min. 3 zdarzeniami (kurs min. zdarzenia 1.50) obstawione za jej pośrednictwem, można raz w tygodniu uzyskać freebet o wartości do 50 PLN. Wartość freebetu zależy od wartości podatku z zagranych kuponów.

Polski basket bez ryzyka – promocja na Polską Ligę Koszyków. Gracze mogą uzyskać freebet w wysokości 25 PLN za wpłacenie depozytu na kwotę min. 50 PLN i obstawienie kuponu SOLO o kursie min. 1.80 z oferty na PLK, za stawkę min. 50 PLN

Kursowy boost – kolejna promocja typu boost w ofercie Betcris. Bukmacher wystawia podwyższone kursy na wybrane wydarzenia. Zboostowane zakłady można łączyć z innymi wydarzeniami z oferty.

Fuksiarz promocje

Fuksiarz promocje

Cashback bez końca – cashback dotyczy każdego przegranego kuponu ze zdarzeniami w oferty cashback; z promocji można korzystać nieograniczoną ilość razy; za kupon SOLO zwrot wynosi 7 % stawki, za podwójny kupon 10 % stawki, a za kupon z 3 zdarzeniami lub więcej 12 %

Early Payout – postaw zakład przedmeczowy, twój zakład zostanie wypłacony jak tylko twój zespół zdobędzie dwie bramki przewagi; nie ma znaczenia końcowy wynik spotkania

Mega Kursy Boost – specjalna zakładka w Fuksiarzu, gdzie gracz znajdzie wybrane zdarzenia po wyższym kursie niż w regularnej ofercie; to dobra opcja, aby podnieść kurs całkowity kuponu

Fuks Kreator – to opcja, dzięki której można łączyć na jednym kuponie kilka zdarzeń z jednego spotkania po wyższym kursie

Cashback na sporty wirtualne – za każdy kupon na wirtualne piłkę nożną o kursie min. 1.20, gracz otrzymą zwrot części obstawionej stawki. Wartość zwrotu zależy od liczby zdarzeń na kuponie.

Promocje Betters

Tygodniówka+ – promocja skierowana do graczy regularnie obstawiających zakłady w Betters. Za kupony KOMBI o kursie min. 2.00 obstawione za min. 20 PLN, gracz może zdobyć dodatkowo do 350 PLN bonusu każdego miesiąca.

Raisebet – promocja na kupony KOMBI (akumulacyjne), w ramach której gracz może zwiększyć wartość wygranej nawet o 120%. Przy 5 selekcjach można uzyskać zwrot o wartości 5%, natomiast maksymalny – przy min. 20 zdarzeniach.

Happy Hours – promocja skierowana do graczy z subskrypcją SMS w Betters. Gracz zostanie powiadomiony o rozpoczęciu promocji przez wiadomość tekstową. Jeśli spełni warunki promocji (za każdym razem inne), może otrzymać bonus. Promocja jest aktywna przez kilka godzin, co najmniej raz w tygodniu.

eWeekend – promocja obejmujące zakłady na esport. Żeby uzyskać bonus 30 PLN, należy podczas weekendu zagrać 4 zakłady z min. 3 zdarzeniami (kurs min. zdarzenia 1,25) wyłącznie z oferty przedmeczowej lub live na esport. Stawka min. każdego z kuponów to 25 PLN.

Znajoma kasa – za polecenie znajomemu oferty Betters, bukmacher przyznaje bonus o łącznej wartości do 350 PLN. Żeby uzyskać bonus, polecony gracz musi zarejestrować i zweryfikować konto, wpłacić i obrócić min. 50 PLN. Bonus 25 PLN otrzyma zarówno zapraszający, jak i zaproszony.

GO+Bet

GO Boosters – promocja typu boost na zakłady akumulacyjne. GO+Bet pozwala zwiększyć wartość kuponu AKO nawet o 30%, przy stawce wynoszącej min. 100 PLN. Oferta boostowanych kuponów z 3 zdarzeniami dostępna jest każdego dnia.

Urodzinowy freebet – raz w roku, w dzień twoich urodzin, bukmacher przyzna ci freebet o wartości 25 PLN. Z promocji skorzystać mogą gracze, którzy kiedykolwiek dokonali depozytu na min. 10 PLN i zagrali dowolny zakład.

Długość ma znaczenie – promocja na AKO. GO+Bet oferuje dodatkowy bonus, wraz z grą bez podatku, za min. 4 zdarzenia na kuponie. Kurs zdarzenia musi wynieść co najmniej 1.20. Maksymalna wartość boostu to 100% i można uzyskać go przy kuponie z 24 selekcjami. 

Przyjdź z kolegami – klienci GO+Bet mogą uzyskać freebet o wartości 50 PLN za każdego gracza zarejestrowanego z ich linku. Żeby otrzymać bonus, polecony gracz musi zweryfikować konto, a następnie wpłacić i obrócić kwotą 200 PLN.

Betx

nieTRAFIONY – Bukmacher BetX oferuje bonus o wartości 10-krotności stawki postawionej na kupony składające się z min. 8 zdarzeń, z jednym nietrafiony zdarzeniem. Maksymalny kurs pojedynczego to 8.00, a maksymalna wartość bonusu – 1000 PLN

Bonus AKO – w ramach tej promocji, gracz może zwiększyć wartość kuponu nawet o 100%. Promocja obejmuje zakłady AKO, a bonus można uzyskać już od dwóch zdarzeń na kuponie. Min. kurs zdarzenia to 1.25

BetX Ekipa – za zaproszenie gracza poprzez link w BetX, można uzyskać bonus 50 PLN, pod warunkiem, że zarejestrowany znajomy wpłaci min. 200 PLN i dokona nimi obrotu x1. Freebet przyznany zostanie zarówno zapraszającemu, jak i zaproszonemu graczowi.

Extra Kursy – BetX podwyższa kursy na zakłady przedmeczowe 1X2. Promocja obejmuje najważniejsze wydarzenia sportowe z danego dnia. Istnieje możliwość dodania nawet dwóch zboostowanych wydarzeń z tej oferty na pojedynczym kuponie.

Czy warto korzystać z promocji bukmacherskich?

Można by sądzić, że jest to pytanie retoryczne, ale należy pamiętać, że nie wszystkie promocje są tak atrakcyjne jakby mogło się wydawać. Dlatego przed skorzystaniem z każdej takiej akcji zalecamy szczegółowe zapoznanie się z jej warunkami i regulaminem. Niemniej jednak, promocje bukmacherskie są stworzone po to, aby zatrzymać u siebie graczy, więc muszą zapewniać im profity. Rodzaje promocji są dostosowane dla różnych rodzajów graczy, zarówno tych, którzy lubią smak ryzyka, jak i tych ostrożnych, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

FAQ

Jakie są najlepsze promocje bukmacherskie na Luty 2023?

Najlepszymi promocjami u bukmacherów online na luty 2023 są: boosty kursowe na mecze w Superbet, gra bez podatku w Fortunie.

Czy można korzystać z tej samej promocji bukmacherskiej kilka razy?

Z wielu promocji dostępnych u bukmacherów można korzystać wiele razy. Dotyczy to stałych promocji. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz w opisach promocji i regulaminach, które znajdziesz na stronach bukmacherów.

Czy trzeba zapisywać się do promocji bukmacherskiej, aby z niej skorzystać?

To zależy zarówno od konkretnej promocji, jak i od bukmachera. Niektórzy, jak na przykład STS wymaga każdorazowego zapisania się do promocji, z której chce skorzystać gracz. Ale jest wielu buków, u których nie jest to wymagane. Wszelkie informacje znajdziesz na stronach promocji.

Który bukmacher oferuje najwięcej promocji tymczasowych?

Najwięcej promocji tymczasowych można znaleźć u bukmacherów STS, TOTALbet i forBET. Mają również sporo akcji stałych dla graczy.