Najlepsze promocje bukmacherskie – Wrzesień 2022

Zobacz aktualne promocje bukmacherskie, które znajdują się w ofertach legalnych bukmacherów. Wybraliśmy najlepsze promocje tymczasowe i stałe, dzięki którym gracze mogą zdobywać dodatkowe bonusy, freebety czy grać bez ryzyka.

Promocje bukmacherskie – Wrzesień 2022

Spis treści

Promocje tymczasowe organizowane są zwykle z okazji ważnych wydarzeń sportowych. Mogą to być mecze reprezentacji w międzynarodowych rozgrywkach, starcia najlepszych drużyn w najlepszych europejskich ligach, turnieje wielkoszlemowe czy gale bokserskie lub MMA. Coraz częściej pojawiają się też akcje związane z rozgrywkami esportowymi. Organizowane są również turnieje dla miłośników sportów wirtualnych i zakładów na gry karciane. Są też promocje związane z konkretnymi świętami na przykład promocje bukmacherskie na Boże Narodzenie, a nawet z okazji Black Friday.

Każdy gracz znajdzie coś dla siebie. Sprawdziliśmy z jakich promocji bukmacherskich najlepiej skorzystać we wrześniu i jakie bonusy można dzięki nim zyskać.

Z NASZYM KODEM: Bonus 200 PLN za wygrany zakład na gola w meczu Arsenal – Tottenham
Załóż konto w Superbet z kodem SBVIP w dniach: 27.09-1.10. Zaznacz zgody marketingowe w formularzu. Wpłać pierwszy depozyt min. 50 zł. Postaw pierwszy kupon SOLO za co najmniej 2 zł na typ z oferty przedmeczowej na gola w meczu Arsenal – Tottenham w Premier League (mecz odbędzie się 1.10.2022).

Jeśli wygrasz, otrzymujesz 200 zł bonusu oraz wygraną policzoną po regularnym kursie.

do 1.09.2022
Weź udział
Godziny Mistrzów – wygrana lub bonus 50 PLN
Promocja obowiązuje w każdy piątek września; tego dnia w godz. 18:00-20:00 wpłać depozyt min. 100 zł z kodem „Fortuna”; następnie zagraj kupon za min. 100 zł brutto na dowolne zdarzenia przedmeczowe lub live; jeśli przegrasz otrzymasz bonus 50 zł do wykorzystania na dalszą grę (bonus przyznawany w formie punktów FKP)
02.09, 09.09, 16.09, 23.09, 30.09 w godz. 18:00-20:00
Weź udział
Super Strzał na Mistrzostwa – ponad 100 000 nagród
Graj o samochód Toyota Supra oraz ponad 100 000 innych nagród. Jak wziąć udział? Zgłoś udział w loterii na stronie promocji. Postaw kupon za min. 10 zł – otrzymasz wtedy Super Strzał. Los weźmie udział w losowaniu Nagród Miesięcznych i Nagrody Głównej. Losy można nabywać każdego dnia.
do 18.12.2022
Weź udział
Europejskie Puchary ranking – odbierz freebety
Typuj kupony SOLO lub AKO na Ligę Mistrzów, Ligę Europy lub Ligę Konferencji za dowolną stawkę. Za każdy kupon gracz zbiera punkty do rankingu. Im więcej zdarzeń na kuponie tym więcej punktów. W każdej kolejce nagradzanych jest 20 graczy. Za pierwsze miejsce można zgarnąć 5 freebetów po 100 PLN.
do 6.10.2022 do godz. 21:00
Weź udział
Strefa VIP: 40 000 PLN w bonusach
W okresie od 14 września do 31 października stawiaj kupony i zbieraj punkty do rankingu: stawka 10-49 zł – 1 zł to 1 punkt, stawka 50-99 zł – 1 zł to 1,5 punktu, stawka powyżej 100 zł – 1 zł to 2 punkty; dodatkowo w każdy poniedziałek 1 zł to 3 punkty.

kupony zaliczające się do promocji muszą zawierać min. 3 zdarzenia (kurs poj. 1.30), 2 zdarzenia (kurs poj. 1.70), 1 zdarzenie (kurs min. 2.50); grając codziennie w czasie trwania promocji otrzymasz bonus 1000 zł, grając min. 30 dni otrzymasz bonus 500 zł.

Nagrodzonych zostanie 100 graczy, za pierwsze 5. miejsc poza bonusami wygrywasz wyjazd na specjalną strefę VIP

do 31.10.2022
Weź udział
Urodzinowe 365 PLN od depozytu
Z okazji 3. urodzin bukmacher eWinner przygotował promocję, w której można odebrać bonus 365 PLN.

Aby skorzystać z promocji zapisz się do niej. Następnie wpłać dowolny depozyt a otrzymasz bonus 50 % do 365 zł od wpłaty. Aby odblokować bonus należy obrócić jeden raz depozytem na kuponie AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem 2.50. Po odblokowaniu bonusu należy obrócić nim 3 razy na kuponach z min. 2 zdarzeniami kursem 2.50.

do 25.09.2022 do godz. 23:59
Weź udział
Ranking 35 000 PLN na sporty wirtualne
Zapisz się do akcji klikając przycisk „weź udział” na stronie promocji. Typuj sporty wirtualne i wirtualny tenis live. Punkty do rankingu otrzymujesz za wygrane i przegrane kupony. Punkty obliczane są według wzoru:

wygrana – stawka x 0,88 x liczba zdarzeń x kurs; przegrana – stawka x 0,1

Nagroda za 1. miejsce to 2000 zł, za 2. 1500 zł, za 3. 1000 zł. Nagrodzonych zostanie w sumie 100 graczy.

do 25.09.2022
Weź udział

Niezwykle ważnym elementem u każdego bukmachera są promocje bukmacherskie. Zarówno te tymczasowe, jak i stałe. Gracze mają duży wybór zakładów bukmacherskich, więc jeśli zobaczą ciekawsze promocje u innego bukmachera to z pewnością nie zawahają się, aby przejść do niego. Dlatego tak ważne jest, aby nie zapominać o zarejestrowanych użytkownikach i dostarczać im cały czas nowych opcji do zdobywania bonusów czy innych profitów. Oferty zmieniają się bardzo często i jest ich naprawdę sporo, dlatego dla ułatwienia przygotowaliśmy zestawienie najlepszych promocji bukmacherskich na wrzesień 2022.

Warto wyróżnić kilka najpopularniejszych rodzajów promocji bukmacherskich dla graczy:

 • większe wygrane na kuponach AKO
 • gra bez podatku
 • bonusy za regularne typowanie
 • rankingi
 • cashbacki za przegrane kupony
 • freebety

Najlepsze stałe promocje bukmacherskie 2022

Jak wspomnieliśmy wyżej, poza tymczasowymi akcjami bukmacherzy mają też w ofertach stałe promocje bukmacherskie, które trwają przez kilka miesięcy lub po prostu do odwołania przez organizatora. Jest ich całkiem sporo i można się w nich pogubić, dlatego zebraliśmy dla ciebie w jednym miejscu najciekawsze z nich.

Pewne 20 PLN na Betgames w STS

 • zagraj pierwsze zakłady na gry karciane
 • kurs min. 1.90
 • biorą udział kupony zawarte i rozliczone w ciągu jednej doby
 • bukmacher zwróci sumę stawek przegranych kuponów
 • maksymalny cashback wynosi 20 zł
STS bezpieczne 20 PLN na Betgames

Zakłady na gry karciane stały się hitem tego roku. Pierwszym bukmacherem, który wprowadził je do swojej oferty jest STS. Bukmacher dba też, aby zawsze była aktywna jakaś promocja na ten rodzaj zakładów. Polecamy promocję, w której można otrzymać zakład bez ryzyka na Betgames. Zagraj pierwsze zakłady na gry karciane (wojnę, pokera lub bakarata) z kursem min. 1.90. W promocji biorą udział kupony zawarte i rozliczone w ciągu jednej doby. Jeśli wygrasz, to wygrana trafi na twoje konto, jeśli przegrasz bukmacher zwróci na konto depozytowe równowartość stawek przegranych kuponów do 20 zł. Pamiętaj, że z tej promocji można skorzystać tylko raz. U najpopularniejszego w Polsce bukmachera STS znajdziesz też szereg innych akcji promocyjnych.

Zaproś kumpli do STS

 • przejdź do sekcji „zaproś kumpla”
 • wpłać depozyt, obróć 25 zł po kursie min. 1.85
 • po tym zostanie aktywowany link do zaproszenia kumpla
 • wyślij go do maksymalnie 6 znajomych
 • znajomy musi zarejestrować się przez link
 • po rejestracji wpłacić depozyt min. 50 zł i obrócić na min. 500 zł
 • wtedy oboje otrzymujecie bonus 50 zł
promocja sts zaproś kumpla

Jeszcze jedna bardzo ciekawa propozycja STS. Tym razem bonusy można zgarniać za zaproszenie znajomych! Po zalogowaniu na swoje konto należy przejść do sekcji ZAPROŚ KUMPLA. Następnie wpłacić dowolny depozyt i obrócić na swoim koncie min. 25 zł z kursem minimalnym 1.85. Po spełnieniu warunków link do zaproszenia kumpla będzie aktywowany (znajdziesz go w sekcji ZAPROŚ KUMPLA). Wyślij go do maksymalnie 6 znajomych. Jeśli zaproszony przez ciebie znajomy zarejestruje się przez wysłany przez ciebie link i wpłaci depozyt min. 50 zł i dokona obrotu na min. 500 zł (kurs min. 1.85) oboje otrzymacie po 50 zł bonusu. Dodatkowo za trzeciego i szóstego znajomego otrzymujesz 20 zł. W sumie możesz zgarnąć nawet 340 zł.

Happy Hours w Fortunie

Fortuna Happy Hours
 • promocja na kupony AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem poj. min. 1.30
 • typuj kupony AKO od pn. do pt od 16:00 do 18:00 oraz w sb. i ndz. od 12:00 do 15:00
 • wszystkie kupony spełniające te warunki będą objęte promocją bez podatku
 • wygrane z tych kuponów zostana podwyższone o 14 %

To jedna z ulubionych przez graczy promocji w Fortunie. I wcale nas to nie dziwi, bo umożliwia grę bez podatku. Kiedyś promocja ta była aktywna tylko w konkretne dni tygodnia. Teraz można z niej korzystać codziennie w określonych godzinach. Od poniedziałku do piątku od 16:00 do 18:00, w sobotę i niedzielę od 12:00 do 15:00. Aby wygrana została podwyższona o 14 % wystarczy typować zakłady prematch lub live na kuponach AKO. Minimalna liczba zdarzeń na kuponie wynosi 3, zaś minimalny kurs zdarzenia wynosi 1.30. Promocja Happy Hours znajdzie się automatycznie na każdym kuponie, który będzie spełniał warunki promocji.

Tłusty Czwartek w forBET

Gra bez podatku forBET

Typuj w czwartki kupony AKO z zakładami z oferty przedmeczowej i/lub na żywo z oferty na UEFA Ligę Europy i UEFA Ligę Konfederacji. Na kuponie muszą być min. 3 zdarzenia, każde z kursem min. 1.30. Każdy taki kupon będzie objęty promocją bez podatku.

Super Game w Superbet

 • wytypuj pięć dokładnych wyników na mecze Ekstraklasy
 • pule nagród dla osób, które poprawnie wytypują 2, 3 lub 4 wyniki to 8350 zł
 • pula dla osób, które poprawnie wytypują 5 wyników to 225 000 zł
 • osoba, która jako pierwsza odpowie poprawnie na 5 pytań wygra samochód
Supergame Superbet

Interesująca promocja, której próżno szukać u innych buków. Jest podzielona na rundy, a każda z nich ma osobną pulę nagród. Aby skorzystać z promocji należy zalogować się na konto w Superbet, przejść na stronę promocji i odpowiedzieć na kilka pytań. Za udzielenie poprawnych odpowiedzi bukmacher przydziela bonusy. Pula nagród w każdej z rund wynosi 25 050 zł. Na graczy, którzy odpowiedzą poprawnie na wszystkie 5 pytań w danej rundzie zostanie podzielony bonus 10 000 zł. W puli nagród aż 250 000 zł

Gra bez podatku na wszystko 24/7 w TOTALbet

TOTALbet bez podatku

Promocje bukmacherskie na grę bez podatku często ograniczają się do konkretnych dni lub godzin. TOTALbet zdecydował się pójść krok dalej i rozszerzył taką promocję na siedem dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Wystarczy postawić kupon z min. 3 zdarzeniami, każdy z kursem nie mniejszym niż 1.20, a twoja wygrana zostanie powiększona o 14 %. Zakłady mogą być postawione na dowolną dyscyplinę i za dowolną stawkę.

Bezpieczny kupon 5+ w LVBET

 • wytypuj kupon z min. 5 zdarzeniami
 • stawka min. 20 zł, kurs kuponu min. 3.00
 • jeśli jedno zdarzenie będzie przegrane bukmacher zwróci stawkę do 50 zł
LVBET bezpieczny kupon

To okropne uczucie, gdy postawisz zakład kombi i jedno zdarzenie nie wejdzie… Jest na to sposób. Stała promocja LVBET – Bezpieczny Kupon 5+. Aby z niej skorzystać, należy kliknąć przycisk: „biorę udział”. Kwalifikują się do niej kupony z min. 5 zdarzeniami, postawione za stawkę min. 20 zł i z kursem całkowitym nie mniejszym niż 3.00. Jeśli jedno zdarzenie na kuponie będzie przegrane bukmacher zwróci stawkę do kwoty 50 zł. W danym tygodniu będzie brany pod uwagę tylko pierwszy kupon spełniający warunki promocji.

Kombo+ w PZBuk

PZBuk kombi plus

Klasyczna promocja na podwyższone wygrane na kuponach AKO. Im większa liczba zdarzeń na kuponie, tym wyższy bonus do wygranej. Przy 3 zdarzeniach wygrana jest powiększona o 2 %, przy 4 o 4 %, przy 5 o 7 %, przy 6 o 14 %, zaś przy siedmiu zdarzeniach lub więcej aż o 25 %. Oferta obejmuje najważniejsze wydarzenia z piłki nożnej, tenisa, siatkówki, piłki ręcznej i koszykówki.

Superspin w Superbet

Superspin superbet

Promocja, której nie sposób nie wyróżnić! Każdy zarejestrowany gracz Superbet może raz dziennie zakręcić kołem i codziennie zdobywać bonusy. Do zdobycia jest kilka bonusów: „Sport Bonus”, „Super Sport Bonus”, „Mega Sport Bonus”, „Wirtualne Bonus” „Jackpot 10.000PLN”. Ich wysokość waha się od 5 do 10 000 zł. Przyznany bonus należy zaakceptować w ciągu 24 godzin.

Pozostałe promocje bukmacherskie online

Warto jednak pamiętać, że poza wyżej wymienionymi najlepszymi stałymi promocjami jest też cała masa innych akcji, w których gracze mogą zdobywać dodatkowe bonusy czy nagrody. Sprawdź pełną ofertę promocji dla graczy u poszczególnych bukmacherów.

Fortuna

Fortuna bonusy i promocje

Mistrzostwa Typerów – całoroczna promocja dla członków Fortuna Klub Plus; co miesiąc do wygrania są atrakcyjne nagrody; Mistrzostwa trwają cały rok i są podzielone na 12 etapów, jeden na każdy miesiąc;

AKO bonusy – jest to promocja na kupony AKO, im więcej zdarzeń na kuponie tym wyższy bonus kursowy; promocja zaczyna się od kuponów z 5 zdarzeniami, wtedy bonus kursowy wynosi +7%, do kuponu z 14 zdarzeniami lub więcej bonus wynosi +50%; minimalny kurs poj. zdarzenia wynosi 1.15;

Ekspert + – to kupon, w którym można wytypować aż 20 piłkarskich pojedynków; bukmacher proponuje od 10 do 20 zdarzeń, z których gracz musi wybrać i wytypować 8, by móc skorzystać z eksperckiego kuponu; do wygrania są bonusy od 10 000 do 100 000 tys. zł dzielone na wszystkie wygrane kupony Ekspert +;

Happy Hours – codziennie gracze mogą korzystać z promocji Happy Hours, dzięki której otrzymują bonus kursowy zwiększający wygraną o 14%; jest on dodawany automatycznie do każdego kuponu prematch lub live z min. 3 zdarzeniami i kursem poj. min. 1.30;

STS

STS bonusy i promocje

Zaproś Kumpla – podobna promocja jak opisana wyżej w Fortunie; za polecenie znajomemu zakładów STS do zdobycia jest bonus 50 zł; jeśli nowy gracz zarejestruje się w STS korzystając z linku, który otrzyma od znajomego, wpłaci min. 50 zł i zagra za mim. 150 zł, osoba która mu poleciła te zakłady otrzyma bonus 50 zł;

Pewne 20 PLN na sporty wirtualne – rozpocznij zabawę w sportach wirtualnych; w ciągu pierwszej doby zagraj zakłady z kursem min. 1.90; jeśli ci się nie powiedzie bukmacher zwróci ci stawkę do 20 zł

Cashback 50 PLN tygodniowo – promocja podzielona na dwa etapy w każdym tygodniu (pn-czw. i pt.-ndz.). Typując kupony AKO przedmeczowe i live w razie przegranej można w każdym tygodniu otrzymać 50 zł cashbacku. Wartość zwrotu równa jest 20% stawek (w pierwszym etapie do max. 30 zł, w drugim etapie do max. 20 zł)

Totolotek

Promocje Totolotek

Bonus w Aplikacji Mobilnej – pobierz aplikację Totolotka w trzech prostych krokach, następnie wpłać minimum 20 zł. Bukmacher przyzna ci bonus 100 % do 49 zł

Bonus King Size – w tej promocji możesz zwiększyć swoje wygrane nawet o 66 %; wpłać co najmniej 20 zł na swoje konto i postaw zakład; im więcej zakładów połączysz, tym większy będzie twój bonus; liczą się zdarzenia z kursem min. 1.21; bonus przysługuje już za 5 zdarzeń (5 %) na kuponie, kolejne zdarzenia zwiększają bonus (np. 6 zdarzeń – 10 %, 10 zdarzeń – 30 %, 20 zdarzeń – 52 %); maksymalny bonus 66 % dostępny jest za kupon z 30 zdarzeniami

Bonus Lucky Loser – promocja w której, gracz w przypadku przegranej może otrzymać bonus na dalszą grę; informację o tym, czy promocja jest aktywna znajdziesz na stronie bukmachera; postaw kupon spełniający warunki akcji i ciesz się wygraną lub odbierz bonus

LV BET

LV BET bonusy i promocje

Gruby Kupon – codziennie LV BET przygotowuje kupon z wyższym kursem całkowitym; gotowy Gruby Kupon może mieć kurs większy nawet o 20 %;

Dwie Dychy na Sporty Wirtualne – promocja na zakłady na sporty wirtualne, w której do zdobycia jest bonus 20 zł; stawiając zakłady na virtuale za minimum 100 zł w danym tygodniu, gracz otrzyma bonus 20 zł w następnym tygodniu

Operacja E-sports – dokonując obrotu na min. 500 zł na zakładach AKO z min. kursem łącznym 1.75 (od czwartku do środy) na wybrane wydarzenia esportowe w czwartek bukmacher doda na twoje konto bonus 100 zł; bonus należy obrócić 5 razy po kursie min. 1.75

VARyfikacja – promocja na mecze Ekstraklasy; jeśli sędzia po użyciu systemu VAR cofnie bramkę, co spowoduje przegranie kuponu gracza, bukmacher zwróci stawkę zakładu; by otrzymać zwrot należy napisać maila na adres: promocje@lvbet.pl;

LV Kombi BOOST – promocja, w której bukmacher podwyższa kurs całkowity kuponu na kuponach kombinacyjnych z min. 3 zdarzeniami; bonus kursowy wynosi od 3% na kuponach z 3 zdarzeniami do 75% na kuponach z 13 zdarzeniami; kurs pojedynczy musi wynosić min. 1.25;

Bonusy dla kibiców – LV BET przygotował też specjalne bonusy dla kibiców drużyn, których jest sponsorem i tak, na darmowy zakład w wysokości 50 zł mogą liczyć osoby, które posiadają karnety na mecze: Wisły Kraków, Arki Gdynia, Zagłębia Sosnowiec, Wisły Płock, Stali Mielec i Widzewa Łódź

forBET

forBET bonusy i promocje

Bonus urodzinowy – z okazji urodzin forBET daje graczom bonus 20 zł; promocja dotyczy graczy, którzy w okresie 3 ostatnich miesięcy przed urodzinami wpłacili minimum 100 zł depozytu i dokonali min. jednokrotnego obrotu; obrót liczony jest do dnia poprzedzającego dzień urodzin;

Do 40% więcej na Wirtualne II – promocja, która powiększa wygrane w ofercie Wirtualne II; na kuponie muszą znaleźć się min. 3 zdarzenia; im więcej zdarzeń tym wyższa wygrana; za 10 zdarzeń na kuponie wygrana jest powiększona o 40 %

Combo ekspert – na stronie znajduje się kategoria Combo ekspert; gracz znajdzie w niej specjalne zakłady łączono o wysokich kursach; gracz typując je ma szanse na dużo wyższą wygraną niż w tradycyjnej ofercie na zakłady

Szybki kupon – to narzędzie dzięki, któremu graczowi zostanie przedstawiony gotowy kupon do typowania; wystarczy ustalić kilka informacji, jak stawka, zakres kursów czy oczekiwana wygrana

TOTALbet

TOTALbet bonusy i promocje

Total Bonus – bukmacher powiększa wygrane za kupony AKO już z min. 4 zdarzeniami; wysokość bonusu zależy od liczby zdarzeń, premia może wynieść nawet 100%

Total Boost – TOTALbet codziennie wybiera zdarzenia, na które znacznie podnosi kursy;

Bezpieczny Zakład – gdy jedno zdarzenie na kuponie będzie nietrafione, bukmacher zwróci stawkę; minimalna stawka kuponu wynosi 10 zł, musi się na nim znaleźć co najmniej 1o zdarzeń;

Freebet urodzinowy – bukmacher obdarowuje graczy prezentami; z okazji urodzin każdy otrzyma freebet 10 zł; o bonus można się ubiegać trzy dni przed, w dniu i trzy dni po urodzinach

Najwyższy kurs na esport – TOTALbet gwarantuje najwyższy kurs na esport; jeśli gracz znajdzie wyższy kurs na konkretne zdarzenie esportowe u innego bukmachera to TOTALbet podniesie kurs u siebie; promocją objęte są kursy na faworytów spotkań

Kasomania – sztandarowa promocja TOTALbet; trwa kilka miesięcy a pula nagród sięga kilkuset tysięcy złotych do tego cenne nagrody rzeczowe; gracze typują zakłady, za które otrzymują los; ich losy biorą udział w losowaniu nagród dziennych, tygodniowych, miesięcznych i losowaniu finałowym

PZBuk

PZBuk bonusy i promocje

Kombo+ – bonusy do wygranych w zakładach wielokrotnych; maksymalny bonus wynosi 25%; promocja obowiązuje na zakłady przedmeczowe na wybrane rozgrywki w piłce nożnej, tenisie, siatkówce, piłce ręcznej i koszykówce; bonus aktywuje się automatycznie już od 3 selekcji na kuponie

Zakłady Kardio – wystarczy wejść na swoje konto w aplikacji lub na stronie mobilnej; następnie wybrać opcję kardio i czas, w którym padnie bramka; twój zakład zostanie podzielony na 3 przedziały czasowe, z których każdy daje coraz większą wygraną

Mega Kurs – w wybranych zdarzeniach danego dnia oznaczonych specjalnym logo promocji PZBuk podnosi kursy do maksymalnych wartości, dzięki temu gracz może wygrać więcej

Happy Hours – na początek zapisz się do promocji; następnie wpłacaj depozyty i stawiaj zakłady a bukmacher podwoi punkty do Sklepu Gracza za każdą czynność; promocja pojawia się cyklicznie; jeśli masz aplikację to będziesz informowany o kolejnej edycji

Puchar Typera – co jakiś czas, w ofercie promocyjnej PZBuk, z okazji ważnych wydarzeń sportowych, pojawia się Puchar Typera; w określonym przez bukmachera czasie gracze stawiają zakłady, najlepsi zostaną nagrodzeni bonusami nawet do 2000 zł

eWinner

Promocje bukmacherskie eWinner

Futbol totalny – typując w sobotę kupon za dokładnie 49 zł z min. 2 zdarzeniami z oferty piłki nożnej (kurs łączny min. 2.50) otrzymasz tego samego dnia freebet 25 zł; bonus należy wykorzystać w ciągu 24 godzin w aplikacji mobilnej na zakłady live (kurs min. 1.50); odbierając bonus w sobotę można powtórzyć opisane czynności i odebrać taki sam freebet 25 zł w niedzielę;

Wirtualne Poniedziałki – typując w poniedziałki sporty wirtualne w eWinner na kuponach z min. 3 zdarzeniami bukmacher doliczy do wygranej +14%; z promocji można korzystać co tydzień;

Combo Dnia – ta promocja to najwyższe kursy na najpopularniejsze wydarzenia sportowe; bukmacher wybiera codziennie kilka ciekawych spotkań, na które podwyższa znacząco kursy; aktualną ofertę znajdziesz na liście dyscyplin w sekcji „Combo Dnia”;

Etoto

Etoto bonusy i promocje

Zaproś Przyjaciela – promocja, w której do zdobycia jest maksymalnie 500 zł; użytkownik Etoto podając adres mailowy swojego znajomego wysyła mu wiadomość z zaproszeniem do dołączenia do bukmachera; jeśli osoba zaproszona zarejestruje się przez link zamieszczony w mailu i dokona obrotu na min. 300 zł po kursie nie mniejszym niż 2.20 otrzymujecie oboje bonus 50 zł na grę; jako osoba zapraszająca musisz mieć na koncie obrót na min. 50 zł po kursie nie mniejszym niż 2.20;

EtotoMANIA – to specjalny program bonusowy, dzięki któremu gracze Etoto mogą codziennie zdobywać inne bonusy; użytkownicy zbierają punkty za każdą aktywność, następnie liczba zdobytych punktów warunkuje atrakcyjność i częstotliwość nagród, jakie otrzyma gracz

Noblebet

Noblebet bonusy i promocje

BetBuilder – Noblebet jako jedyny bukmacher oferuje taką opcję, czyli możliwość zagrania zakładu kombinacyjnego w ramach jednego meczu; kliknij ikonę BetBuildera widoczną obok wydarzenia i postępuj zgodnie z instrukcją

Królewski BetBuilder – promocja działająca na takich samych zasadach jak ta opisana powyżej, z tą różnicą, że bukmacher dodaje lepszy kurs niż w normalnej ofercie; kombinacja biorąca udział w promocji dostępna jest codziennie na stronie Noblebet

50 PLN dla kibiców Śląska – Noblebet został oficjalnym sponsorem Śląska Wrocław i w związku z tym zarejestrowani gracze, którzy wyślą na adres: kibice@noblebet.pl potwierdzenie zakupu karnetu na bieżący sezon na Śląsk Wrocław, otrzymają darmowy zakład 50 zł

Zwrot 20 % na sporty wirtualne – stawiaj zakłady na sporty wirtualne, a w razie niepowodzenia Noblebet zwróci ci 20 % stawki (netto); promocja rozliczana jest w systemie tygodniowym, a maksymalny cashback w danym tygodniu może wynieść 100 zł; na promocję mogą liczyć gracze, którzy wygenerowali zwrot większy lub równy 10 zł

Bonus 25 PLN na e-sport – obracając w ciągu tygodnia (od piątku do czwartku) 150 zł netto na wybrane wydarzenia z e-sportów otrzymasz bonus 25 zł

Królewskie Kursy – bukmacher przygotowuje codziennie min. jedno zdarzenie, które ma najlepszy kurs na rynku; możliwe jest łączenie takiego zdarzenia z innymi; w weekend oferta zdarzeń z najwyższymi kursami jest większa; aktualne informacje znajdziesz na stronie promocji i w mediach społecznościowych bukmachera

Superbet

Promocje Superbet

Super Mecz – codziennie bukmacher wybiera zestaw spotkań z różnych dyscyplin, które można typować po najwyższych kursach na polskim rynku; zdarzenia z listy można typować na kuponach SOLO, AKO i systemowych

Super Live – promocja dotyczy tylko zakładów na żywo; codziennie bukmacher wybiera zdarzenia do oferty Super Live, gdzie znajdziesz najwyższe kursy na rynku

Mocne Uderzenie – promocja na kupony AKO; im więcej zdarzeń na kuponie, tym większy bonus do wygranej, nawet do 100 %

Gry Wirtualne bez Podatku – kupony AKO z min. 3 zdarzeniami na sporty wirtualne obejmuje gra bez podatku; każde kolejne zdarzenie powiększa bonus do wygranej aż do 40 %

Super Spin – promocja dla wszystkich graczy, którzy codziennie po zalogowaniu na konto mogą jeden raz zakręcić promocyjnym kołem; w zależności od tego na jakiej części koła zatrzyma się wskaźnik, taki bonus otrzyma gracz; bonusy wynoszą od 5 do 10 000 zł

Betcris

bonusy betcris

American Dream – typuj zakłady na sporty amerykańskie a podatek za takie kupony wróci na twoje konto w formie freebetu; do promocji liczą się kupony AKO z min. 3 zdarzeniami, zawierające co najmniej jedno zdarzenie z oferty zakładów na: NBA, NHL, MLS, NFL, MLB, WNBA; stawka min. kuponu to 10 zł, a kurs poj. zdarzenia min. 1.25; freebet to 100 % zwrotu zapłaconego podatku od wszystkich wygranych zakładów kwalifikujących się do promocji, rozliczonych jako wygrane do godz. 7:00 tego samego dnia

Kursowy BOOST – specjalna promocja, w której bukmacher podwyższa kursy na wybrane zdarzenia; promocja dotyczy zarówno zakładów sportowych, jak i esportowych

Betcris+ – bonusy do wygranych kuponów AKO z min. 5 zdarzeniami; kurs min. zdarzenia to 1.25; za wygrany kupon z 5 zdarzeniami bonus wynosi 5 %, każde kolejne zdarzenie podwyższa bonus aż do 100 %

Tuesday Cashback – jeśli tygodniowy bilans środków przeznaczonych przez gracza na zakłady wyniesie odpowiednią kwotę to gracz otrzyma freebet; minimalny freebet wynosi 10 zł i otrzymają go osoby z bilansem do 499,99 zł; maksymalny freebet wynosi 100 zł i przyznawany jest za obrót min. 2000 zł

25 PLN dla fanów esportu – w ciągu tygodnia zagraj min. 5 kuponów na esport z kursem min. 1.85 za łączną sumę min. 100 zł; obrót uaktywni bonus 25 zł, który zostanie przyznany w czwartek

Bonus na urodziny – w dniu urodzin bukmacher przyznaje aktywnym graczom bonus 20 zł; możesz go wykorzystać. na dowolny kupon AKO z min. 3 zdarzeniami

Fuksiarz

Fuksiarz promocje

Cashback bez końca – cashback dotyczy każdego przegranego kuponu ze zdarzeniami w oferty cashback; z promocji można korzystać nieograniczoną ilość razy; za kupon SOLO zwrot wynosi 7 % stawki, za podwójny kupon 10 % stawki, a za kupon z 3 zdarzeniami lub więcej 12 %

Early Payout – postaw zakład przedmeczowy, twój zakład zostanie wypłacony jak tylko twój zespół zdobędzie dwie bramki przewagi; nie ma znaczenia końcowy wynik spotkania

Mega Kursy Boost – specjalna zakładka w Fuksiarzu, gdzie gracz znajdzie wybrane zdarzenia po wyższym kursie niż w regularnej ofercie; to dobra opcja, aby podnieść kurs całkowity kuponu

Fuks Kreator – to opcja, dzięki której można łączyć na jednym kuponie kilka zdarzeń z jednego spotkania po wyższym kursie

BetX

Promocje bukmacherskie BetX

Boomerang Bonus – promocja dla kuponów AKO z kursem całkowitym min. 200.00; jeśli jedna selekcja będzie przegrana bukmacher daje graczowi 10-krotność stawki; maksymalny kurs na selekcję to 8.00, kupon musi zawierać min. 8 zdarzeń; wszystkie unieważnione zakłady są ingnorowane

Przyjdź z kolegami – zapraszając znajomych do bukmachera BetX możesz otrzymać zarówno ty, jak i twój kumpel bonus 50 zł; wyślij link aktywacyjny; osoba zaproszona musi wpłacić depozyt min. 200 zł i obrócić nim jeden raz

Grasz to Masz – im więcej typujesz, tym wyższy bonus otrzymasz w tej promocji; wartość bonusu zależna jest od obrotu w danym miesiącu; zaliczają się stawki kuponów, które rozliczono z kursem powyżej 1.00; maksymalny bonus wynosi 200 zł

Czy warto korzystać z promocji bukmacherskich?

Można by sądzić, że jest to pytanie retoryczne, ale należy pamiętać, że nie wszystkie promocje są tak atrakcyjne jakby mogło się wydawać. Dlatego przed skorzystaniem z każdej takiej akcji zalecamy szczegółowe zapoznanie się z jej warunkami i regulaminem. Niemniej jednak, promocje bukmacherskie są stworzone po to, aby zatrzymać u siebie graczy, więc muszą zapewniać im profity. Rodzaje promocji są dostosowane dla różnych rodzajów graczy, zarówno tych, którzy lubią smak ryzyka, jak i tych ostrożnych, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

FAQ

Jakie są najlepsze promocje bukmacherskie na Wrzesień 2022?

Najlepszymi promocjami u bukmacherów online na wrzesień 2022 są: ranking na US Open i MŚ w siatkówce w forBET, Supermundial w Superbet oraz Gra o Złoto w LVBET.

Czy można korzystać z tej samej promocji bukmacherskiej kilka razy?

Z wielu promocji dostępnych u bukmacherów można korzystać wiele razy. Dotyczy to stałych promocji. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz w opisach promocji i regulaminach, które znajdziesz na stronach bukmacherów.

Czy trzeba zapisywać się do promocji bukmacherskiej, aby z niej skorzystać?

To zależy zarówno od konkretnej promocji, jak i od bukmachera. Niektórzy, jak na przykład STS wymaga każdorazowego zapisania się do promocji, z której chce skorzystać gracz. Ale jest wielu buków, u których nie jest to wymagane. Wszelkie informacje znajdziesz na stronach promocji.

Który bukmacher oferuje najwięcej promocji tymczasowych?

Najwięcej promocji tymczasowych można znaleźć u bukmacherów STS, TOTALbet i forBET. Mają również sporo akcji stałych dla graczy.