Limity bukmacherskie 2020

Limity u bukmacherów online

Kwestię limitów bukmacherskich można rozumieć w różnych kategoriach. Po pierwsze limity stawek na konkretne wydarzenia, które są narzucane przez bukmachera. Po drugie limity wygranych, jakie gracz może zdobyć za poprawnie wytypowane zdarzenia na kuponie, a co za tym idzie limity wypłat z konta. Są też limity, jakie może, a raczej musi narzucić sobie gracz. Dotyczą one czasu jaki poświęca się na grę, jak i kwot jakie gracz stawia. Ostatnimi limitami, są te dotyczące kwot jakimi możemy obracać na kontach tymczasowych u bukmacherów. Jak kwestie limitów kształtują się u legalnych bukmacherów? Sprawdziliśmy.

Limity stawek u bukmacherów internetowych

Ta kwestia nie jest niestety zbyt oczywista. Limity stawek nie są takie same dla wszystkich bukmacherów. Mało tego, nie są jednakowe dla wszystkich zakładów w ramach jednego buka. Na niektóre zakłady są limity, a na inne nie.

W przypadku Fortuny maksymalne stawki zakłady ustalane są indywidualnie w zależności od zakładu. W STS również także stawki są ustalane osobno dla każdego zakładu przez system. LV BET ustala limity stawek proporcjonalnie do kursu, w taki sposób, aby maksymalna wygrana nie mogła przekroczyć kwoty limitu tej wygranej. W przypadku forBET limit stawki zależny jest od tego, czy iloczyn stawki i kursu nie przekroczy maksymalnej wygranej dostępnej u tego bukmachera. TOTALbet ma jasno określoną najwyższą stawkę jaką może postawić gracz i wynosi ona 10 tysięcy złotych. Z kolei Milenium nie ma określonej maksymalnej stawki, zakład nie zostanie przyjęty, jeśli przewidywana wygrana przekracza kwotę określoną w ograniczeniach. Nie ma konkretnej kwoty, która określałaby limit stawki na zakłady w Betclic. Wszelkie kwoty muszą zostać zaakceptowane przez Dział Sportu. Podobnie sprawa wygląda w BETFAN, gdzie maksymalna stawka dla każdego zakładu jest określana indywidualnie. Niektóre trafiają do akceptacji bukmacherów. W Etoto niektóre sporty, ligi oraz wydarzenia są objęte limitami stawek. Ponadto wysokość stawki może zostać ograniczona w przypadku dużej liczby zdarzeń na kuponie lub kursu. Limity mogą być różne w zależności od zdarzeń, których dotyczą. PZBuk maksymalna stawka zależy od danego wydarzenia, rodzaju kuponu i rynku. Limit jest taki sam dla każdego gracza.

Limity wygranych u bukmacherów

Kwestia maksymalnych wygranych za kupony u legalnych bukmacherów są bardzo zróżnicowane. Niespodzianką jest, że jest tylko jeden bukmacher online, który nie ma określonego limitu na wygrane. Pewnie niewiele osób, by się spodziewało, ale jest nim PZBuk. Zarejestruj się u tego bukmachera z naszym kodem bonusowym PZBuk i ciesz się wyjątkowymi bonusami na start. A jak wygląda ta kwestia u innych bukmacherów?

Bukmacher Limit wygranej na kuponie Kod bonusowy
STS 500 000 zł Sprawdź kod
Fortuna 601 000 zł Sprawdź kod
forBET 200 000 zł Sprawdź kod
LV BET 300 000 zł Sprawdź kod
BETFAN 500 000 zł Sprawdź kod
Betclic 800 000 zł Sprawdź kod
TOTALbet 150 000 zł Sprawdź kod
Milenium 100 000 zł Sprawdź kod
PZBuk Brak limitu Sprawdź kod
Totolotek 500 000 zł Sprawdź kod
Etoto 500 000 zł Sprawdź kod
Noblebet brak określonej kwoty Sprawdź kod
eWinner 500 000 zł Sprawdź kod

W Fortunie, czyli w jednych z najpopularniejszych zakładów w Polsce, maksymalna wygrana wynosi 601 000 zł, zaś STS nałożył limit do 500 000 zł, taką samą kwotę mogą maksymalnie wygrać gracze Totolotka, eWinner, Etoto i BETFAN. Zdecydowanie więcej oferuje użytkownikom Betclic. Wygrana może wynieść do 800 000 zł. To jedna z najwyższych możliwych wygranych możliwych do zdobycia u legalnych bukmacherów. Dołącz do Betclic i wpisz kod promocyjny podczas rejestracji, a otrzymasz najwyższy dostępny cashback dla nowych graczy. Kwoty maksymalnej wygranej u pozostałych bukmacherów są zdecydowanie niższe. W LV BET limit wynosi 300 000 zł, w forBET 200 000 zł, w TOTALbet 150 000 zł, a w Milenium 100 000 zł. W przypadku nowego bukmachera Noblebet spółka dowolnie ustala limity wygranych na poszczególne rodzaje zakładów.

Maksymalne wypłaty środków u bukmacherów

Gdy mamy dobrą passę i na naszym koncie gracza zgromadzimy pokaźną sumę, czy możemy ją jednorazowo wypłacić? Kwestia ta wygląda różnie u bukmacherów. Fortuna nie ma żadnego limitu dotyczącego wypłat środków, podobnie jak Totolotek, TOTALbet, Milenium i Etoto. STS też nie ma limitu, jednak w przypadku tego buka, jeśli chcesz wypłacić pokaźną sumę może nastąpić dodatkowa weryfikacja przez Dział Płatności STS, przez co cały proces wypłaty może trwać trochę dłużej. LV BET ograniczył maksymalną jednorazową wypłatę do 100 000 zł, tak samo sprawa wygląda w Betclic i PZBuk. Maksymalnie 50 000 zł możemy wypłacić za jednym razem w Betfan, eWinner i forBET. Noblebet określił maksymalną wypłatę do kwoty 300 000 zł.

Limity depozytów na kontach tymczasowych

Wielu bukmacherów ma opcję szybkiej rejestracji, czyli założenia konta tymczasowego, do którego nie jest konieczne wysyłanie skanu lub zdjęcia dowodu osobistego czy numeru konta, a sam proces rejestracji trwa zaledwie chwilę. Jest to opcja mile widziana przez graczy. Takie konto ma jednak swoje limity. Po pierwsze termin ważności, po upływie którego gracz musi przekształcić je w konto stałe, oraz limity depozytów jakich można dokonać na koncie tymczasowym.

Bukmacher Limit depozytu na koncie tymczasowym
STS do 5000 zł
Fortuna do 5000 zł
LV BET do 5200 zł
BETFAN do 5000 zł
Betclic do 5000 zł
TOTALbet do 5000 zł
Milenium brak limitu
PZBuk brak limitu
Totolotek do 5000 zł
Noblebet 5200 zł
eWinner 5000 zł

Indywidualne limity gracza

Każdy bukmacher oferuje użytkownikom możliwość kontrolowania swojej aktywności w zakładach. Gracz powinien ustalić limity środków pieniężnych przeznaczanych na zakłady i limit czasu spędzanego na grze. Taka opcja pojawia się już w momencie rejestracji konta przez gracza. Użytkownik określa ile środków i czasu będzie przeznaczał na grę w wymiarze dziennym i miesięcznym. Maksymalna kwota jaką gracz może przeznaczyć na grę w miesiącu wynosi zazwyczaj 10 000 000 zł. Zmniejszenia limitów można dokonać automatycznie, zaś aby je zwiększyć należy zgłosić takie żądanie, które po upływie określonego czasu zostanie zaakceptowane.

Jak uniknąć limitów bukmacherskich?

Wielu graczy szuka w internecie odpowiedzi na pytanie jak obejść czy jak uniknąć limitów wprowadzanych przez firmy bukmacherskie. Tak naprawdę wystarczy grać z umiarem. Dlatego też każdy gracz ustala swoje indywidualne limity na grę, aby nie przesadzać. Również bukmacher może nałożyć limit na konkretnego gracza, jeśli zauważy, że np. często wyłapywał błędy w kursach i na nich zarabiał. Jeśli limit nałożony jest na konkretne zdarzenie oznacza to, że stwarza ono szansę gry na arbitraż. Grając rozsądnie, stawiając czasami również zakłady akumulowane i ostrożnie dobierając stawki można uniknąć limitów.