MMA Kursy na Zakłady – Bonusy na KSW, UFC

Spis treści

Mieszane sztuki walki czyli MMA to jedna z najprężniej rozwijających się dyscyplin sportowych. Zawody odbywają się na całym świecie i przyciągają na gale tysiące kibiców. Polski rynek sportów walki niczym nie ustępuje temu zachodniemu. Mało tego, można śmiało stwierdzić, że należy do europejskiej czołówki. Wraz z rozwojem dyscypliny rośnie również popularność zakładów bukmacherskich na popularne pojedynki w ramach MMA. Mają je w swojej ofercie niemal wszyscy legalni bukmacherzy.

Zakłady na MMA – najlepsze oferty bukmacherów

BukmacherOfertaFederacje
STS– bogata oferta zakładów
– wydarzenia dostępne z dużym wyprzedzeniem
– okazjonalne promocje
– sponsor federacji KSW
KSW, UFC, Bellator, JFC, King of Warriors
LV Bet– najwięcej wydarzeń z zagranicy
– najwięcej wydarzeń z Polski
– zakłady na Fame MMA
– wysokie kursy
– Zakłady specjalne
– oficjalny bukmacher Fame MMA
– okazjonalne promocje
KSW, UFC, Fame MMA, Bellator, King of Warriors
Fortuna–  dużo wydarzeń z Polski i zagranicy
– okazjonalne promocje
– wysokie kursy
KSW, UFC, Clout MMA, Bellator, Colosseum, Rizin, BFL, JFC, KIng of Warriors
MMA zakłady – najlepsi bukmacherzy

MMA zakłady bukmacherskie

Większość działających na naszym rynku legalnych bukmacherów online ma w ofercie zakłady na MMA. Jest to absolutnie zrozumiałe, biorąc pod uwagę ogromną popularność tej dyscypliny w Polsce i wysoką rangę walk KSW. Poza tą organizacją działa również kilka innych zajmujących się mieszanymi sztukami walki, jak chociażby FEN, których walki również obstawimy u bukmacherów. Zatem mieszane sztuki walki obstawimy u buków: Fortuna, LVBET, forBET, PZBuk, Betclic, STS, Totolotek, TOTALbet, Etoto, Superbet i BetX.

Gracze chętnie obstawiają walki nie tylko polskiej organizacji, ale również amerykańskiej UFC. Pojedynki dostarczają niemałych emocji, a typowanie zakładów dostarcza dodatkowych wrażeń.

Zakłady na MMA w LV BET

LV BET zakłady na MMA
Stawiaj zakłady na MMA w LV BET

LV BET zdecydowanie wyróżnia się ofertą na ten sport spośród konkurencji. Przyjął słuszne założenie, że dyscyplina ta ma potencjał. KSW jest coraz bardziej rozpoznawalne poza granicami Polski, a UFC już dawno opanowało niemal wszystkie kontynenty.

W LV BET znajdziemy nie tylko zakłady na gale KSW i UFC w Polsce i na świecie. Są też walki rozgrywane w ramach federacji Bellator czy King of Warriors.

Bukmacher okazjonalnie wprowadza również dedykowane MMA promocje. Jeśli zbliża się jakaś ciekawa i budząca spore zainteresowanie walka, jest duże prawdopodobieństwo, że znajdziesz jakieś bonusy na zakłady w LV BET. Może to być cashback albo zakład bez podatku.

Jeśli aktualnie nie ma promocji dotyczących MMA to zawsze możesz skorzystać z oferty powitalnej bukmachera LV BET. Na początek otrzymasz bonus do 1500 zł od pierwszego wpłaconego depozytu. Jest to aktualnie najwyższa kwota jaką można dostać przy rejestracji i pierwszym depozycie u legalnych bukmacherów online. Jest również możliwość otrzymania LVBET bonusu bez depozytu w wysokości 20 zł jeśli skorzystasz z kodu bonusowego. Do tego dochodzą promocje dla stałych graczy, w których można zdobywać dodatkowe freebety. LV BET często posiada także zakłady specjalne na MMA.

Poza tradycyjnym zakładem na zwycięzcę walki można obstawiać także kwestię czy walka potrwa pełen zaplanowany dystans, czy skończy się przed czasem. Dostępne są również zakłady 2. i 3. drogowe, zakłady na rundy i wspomniane wyżej zakłady specjalne.

Betclic Fame MMA

Nie sposób nie wspomnieć też o zakładach na Fame MMA galę, podczas której celebryci i youtuberzy toczą ze sobą walki. Betclic jest jedynym bukmacherem, u którego znajdziemy zakłady na to wydarzenie.

Na Fame MMA osoby w ringu nie są prawdziwymi zawodnikami MMA i ich walki nie mają zbyt wiele wspólnego z prawdziwym sportem, ale gala cieszy się dużą popularnością jako forma rozrywki. Bukmacher przed zbliżającą się galą oferuje również bonus na zakłady.

Obstawiaj KSW i UFC w STS bez depozytu

Oferta zakładów MMA w STS jest również bardzo dobra. Obstawimy tu zarówno polskie gale KSW jak i zagraniczne wydarzenia MMA. Niestety niezbyt dobrze rozwinięty jest rynek zakładów na MMA w STS, gdyż zazwyczaj możemy typować jedynie zwycięzcę walki.

STS od czasu do czasu z okazji ważnych wydarzeń wprowadza okazjonalne promocje na MMA. Dla przykładu z okazji 46. gala KSW w Gliwicach STS oferował zakład bez ryzyka 200 zł dla nowych graczy, przy postawieniu zakładu inauguracyjnego.

Warto skorzystać też z oferty powitalnej STS, która jest naprawdę bardzo dobra. Bonusy jakie otrzymasz możesz wykorzystać na zakłady na MMA. Nowi gracze otrzymają nie tylko bonus od pierwszego depozytu 100 % do 1200 zł, ale również bonus bez depozytu 25 zł. To nie koniec. Dodatkowo z naszym kodem bonusowym otrzymasz także STS zakład bez ryzyka 35 zł. Co ważne, STS jest jedynym bukmacherem, u którego dokonując szybkiej rejestracji otrzymasz wszystkie freebety: bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka i bonus od pierwszej wpłaty. Czyli już po minucie od założenia konta z kodem możesz postawić zakład za środki, które otrzymasz za samą rejestrację.

Warto dodać, że w 2018 i 2019 roku STS miał podpisaną umowę sponsorską z Federacją KSW. Był wtedy oficjalnym bukmacherem KSW i eksponował swoją markę na wszystkich galach. Później sponsoringiem KSW zajęła się Fortuna.

Oferta na MMA u bukmachera Fortuna

Również bardzo popularna w Polsce Fortuna ma bardzo rozbudowaną ofertę na MMA. Oczywiście znajdziemy u niej kursy na wszystkie gale KSW rozgrywane w Polsce i zagranicą. Wśród federacji, które można typować jest również Bellator, BFL, King of Warriors czy JFC. Tu również liczba rynków zdarzeń nie jest bardzo rozbudowana, ale zdarzają się zakłady na liczbę rund czy zakłady 2. i 3. drogowe.

Cashback Fortuna, czyli zakład bez ryzyka na MMA/UFC/KSW

Fortuna MMA promocje
Wykorzystaj cashback Fortuny na zakłady na MMA

Typując wyniki walk MMA warto skorzystać z opcji zakładu bez ryzyka. Daje on możliwość obstawienia zakładu bez straty naszej stawki. W razie niepowodzenia dostaniemy ją z powrotem. Gdzie trzymamy taki zakład? Znajdziesz go w ofercie Fortuny.

Bukmacher ma taki bonus w ofercie powitalnej. Zarejestruj się u buka wypełniając formularz. Wpisując w wyznaczonym miejscu nasz kod bonusowy otrzymasz trzy zakłady bez ryzyka 130 zł. Co to oznacza? Postaw swój pierwszy kupon na wybrane przez siebie wydarzenie z oferty MMA bądź jakiejkolwiek innej dyscypliny dostępnej w Fortunie. Jeżeli wygrasz, otrzymasz swoją wygraną. Jeśli przegrasz bukmacher zwróci Ci wpłaconą stawkę do 130 zł.

Co ważne, Fortuna została również sponsorem federacji KSW, a także najnowszej polskiej federacji Clout MMA.

Gdzie otrzymasz największy bonus na start?

Jeśli chcesz rozpocząć zabawę z zakładami na sztuki walki bądź jakąś inną dyscypliną warto zastanowić się, który bukmacher oferuje najlepszą opcję na start, u którego buka otrzymam jako nowy gracz najciekawsze bonusy. Polecamy skorzystanie z oferty powitalnej LV BET. Rejestrując się u tego bukmachera dostaniesz nie tylko najwyższy na bonus od depozytu – 1500 zł, ale również bonus bez depozytu.

LV BET daje nowym graczom bonus bez depozytu 20 zł. Przejdź rejestrację, wyślij e-mail na adres: promocje@lvbet.pl wpisując w tytule „Bonus bez depozytu”. Buk przyzna ci bonus 1 zł z mnożnikiem x20. Swój freebet przeznacz na zakład z min. 3 zdarzeniami i kursem nie mniejszym niż 2.50.

Dodatkowo za pierwszą wpłatę możesz dostać do 1500 zł bonusu Musisz postawić kupon z minimum 3 zdarzeniami i kursem całkowitym nie mniejszym niż 2.50. Dokonując drugiego depozytu możesz otrzymać bonus do 1500 zł (wpłata min. 50 zł, bonus 1 % depozytu z mnożnikiem x50). Następnie stawiasz zakład z co najmniej 3 zdarzeniami i kursem min. 2.50.

MMA – rodzaje zakładów

Bukmacherzy mogą wystawić na poszczególne pojedynki w mieszanych sztukach walki kilka naprawdę ciekawych rodzajów zakładów, które wprawiony typer i znawca MMA może przekuć na dochód. Poznajmy najważniejsze z nich.

Zwycięzca (dwudrogowy)

Klasyczny zakład, w którym gracz ma za zadanie poprawnie wytypować zwycięzcę danego pojedynku. Do wyboru są tylko dwie opcje – wygrana jednego lub drugiego zawodnika. W przypadku remisu zakłady są zwracane.

Rezultat pojedynku (trzydrogowy)

Zakład bardzo podobny do opisanego powyżej, z tą różnicą, że do wyboru mamy jeszcze remis, który na ogół ma wysoki kurs. Pozostałe rynku tego zakładu, czyli wygrana 1. lub 2. zawodnika, na reguły również mają nieco wyższe kursy niż w przypadku „gołego” zakładu na zwycięzcę.

Liczba rund (poniżej/powyżej)

Zakład na liczbę rund w formie under/over. Gracz ma za zadanie wytypowanie czy dana walka potrwa mniej lub więcej niż określona liczba rund. Należy przy tym wziąć pod uwagę, że standardowe pojedynki są na ogół toczone na dystansie 3 rund, a pojedynki o mistrzostwo – 5 rund.

W której rundzie walka się skończy?

Zakład na rundy na nieco wyższym poziomie zaawansowania. W tym wypadku gracz musi wytypować, w której rundzie dokładnie zakończy się pojedynek. Kursy na ten zakład są na ogół wysokie.

Sposób zakończenia pojedynku

Kolejny niełatwy do wytypowania zakład, szczególnie jeśli w ringu zobaczymy dwóch wysokiej klasy zawodników, którzy są dobrzy zarówno w stójce, jak i w parterze. Na ogół do wyboru są trzy opcje: wygrana danego zawodnika na punkty, przez nokaut (KO/TKO) lub przez poddanie (SUB). Istnieje również wariant dwudrogowy tego zakładu, w którym typujemy wygraną danego zawodnika na punkty lub przed czasem.

Czy walka zakończy się przed czasem

Zakład podobny do powyższego, jednak dla odmiany nieco łatwiejszy do wytypowania. W tym wypadku wystarczy przewidzieć czy dany pojedynek potrwa na pełnym dystansie rundowym, czy zakończy się przed gongiem ostatniej rundy. Nie jest istotne kto wygra. Kursy na ten dwudrogowy zakład nie należą do najwyższych.

Czym różni się MMA od KSW i UFC?

KSW zakłady bukmacherskie

Wiele osób sądzi, że MMA, KSW czy UFC to różne dyscypliny. Jednak w rzeczywistości dyscypliną sportową jest MMA czyli z języka angielskiego mixed martial arts. Zawodnicy sztuk i sportów walki walczą przy dużym zakresie dozwolonych technik. Niedozwolone jest używanie broni. W MMA ważne jest, aby zapewnić widowisko sportowe, w którym walka toczy się przy jak najmniejszych ograniczeniach. Nie oznacza to jednak, że w MMA nie obowiązują zasady. Przywiązuje się również dużą wagę do zminimalizowania ryzyka śmierci czy poważnych obrażeń ciała.

Do światowej popularyzacji MMA doszło po 2000 roku za sprawą dużych kontraktów telewizyjnych podpisanych przez konkurujące ze sobą amerykańska organizacja UFC i japońska PRIDE FC. Ostatecznie ta druga została przejęta przez właścicieli UFC.

Obecnie zawody MMA odbywają się na całym świecie. Najbardziej prestiżowymi, międzynarodowymi organizacjami są: UFC, singapurska ONE Championship i amerykańska Bellator.

Co to jest UFC?

Jak już wcześniej wspomnieliśmy UFC, czyli Ultimate Fighting Championship to amerykańska organizacja mieszanych sztuk walki- MMA założona w 1993 roku. Pojedynki odbywają się w ośmiokątnym ringu otoczonym siatką. Posiada 12 kategorii wagowych: 8 męskich i 4 żeńskie.

Obecnie w UFC występuje 9 Polaków i dwie Polki. Mówiąc o polskich zawodniczkach w tej organizacji nie sposób nie wspomnieć o Joannie Jędrzejczyk. To trzykrotna zawodowa mistrzyni świata, dwukrotna mistrzyni Europy oraz czterokrotna amatorska mistrzyni świata. Jędrzejczyk to pierwsza Polka w UFC oraz mistrzyni tejże organizacji w wadze słomkowej.

Co to jest KSW?

Wraz ze wzrostem popularności mieszanych sztuk walki na świecie Martin Lewandowski i Maciej Kawulski postanowili założyć polską organizację promującą walki MMA. Tak powstało KSW, czyli Konfrontacja Sztuk Walki. Co ciekawe jest ona liderem wśród organizacji MMA w Europie oraz znajduje się w pierwszej trójce na świecie. Gale polskiej organizacji odbywają się nie tylko w Polsce. O popularności KSW świadczy fakt, że rekordowa gala „KSW 39. Colosseum” zgromadziła w maju 2017 roku na PGE Narodowym niemal 58 tysięcy widzów, stając się tym samym drugim w historii pod względem liczebności wydarzeniem sportowym w Polsce. Była to również druga na świecie impreza MMA biorąc pod uwagę liczbę widzów.
Pasy międzynarodowego mistrza KSW są przyznawane od 2009 roku. Pierwszym mistrzem został Mamed Chalidow.

Zakłady sportowe KSW i UFC

Jak widać miłośnicy mieszanych sztuk walki mają całkiem spore pole manewru w kwestii obstawiania walk. Nie są ograniczeni tylko lokalnymi wydarzeniami. Typowanie MMA nie jest wcale takie proste, dlatego warto zapoznać się ze statystykami zawodników. Podstawą jest również znajomość zasad punktowania i rozstrzygania walk. Jeśli dobrze przemyślimy swój zakład możemy wyciągnąć z niego naprawdę niezłą sumę.