Jak zdobywać punkty w Fortunie?

 • jak-zdobywac-punkty-fkp-fortuna Jak zdobywać punkty w Fortunie?
  • Opinie / Autor Paweł Majewski

  fortuna-jak-zdobywac-punkty

  Fortuna to obecnie najlepszy polskim bukmacher internetowy. Ofertą spokojnie przebija STS czy Zakłady Bukmacherskie Lvbet. Jednak ich system promocyjny nie dla wszystkich jest w 100% jasny, dlatego pomożemy odpowiedzieć na pytanie jak zdobywać punkty w fortunie i jak zdobyć maksymalny możliwy bonus.

  Bonus powitalny

  Najważniejszym elementem jest wykorzystać w pełni bonus powitalny. Jak to zrobić? Na wstępie zachęcamy do skorzystania z kodu promocyjnego do Fortuny. Zwiększy to Twój zakład bez ryzyka do 120 złotych. Oprócz tego wciąż będziesz mógł wykorzystać bonus powiększający pierwszą wpłatę o 100% do 400 złotych i 10 złotych bez depozytu w postaci punktów fkp w Fortunie.

  Jak zdobywać punkty w Fortunie w 2018 r.

  Po rejestracji w Fortunie z kodem otrzymasz też 1400 punktów w Klubie Plus, które następnie możesz wykorzystać na darmowy zakład za 10 złotych lub zbierać punkty dalej. Jak to dokładnie działa? Przede wszystkim musisz założyć konto internetowe w Fortunie (ewentualnie wypełnić specjalny wniosek i oddać go w punkcie). Następnie punkty zdobywasz automatycznie za pewne czynności. Pierwsze zdobędziesz za rejestrację z aktywnym kodem bonusowym, które będziesz mógł wymienić na zakład bez ryzyka. Nie musisz nawet wpłacać pieniędzy, aby zyskać ten bonus.

  Kolejne punkty zyskujesz za postawione zakłady, dokładnie za każde 2 złote postawione u bukmachera Fortuna uzyskasz 1 punkt fortuna (fkp). Jednak w ciągu jednego dnia możesz uzyskać ich maksymalnie 300.

  Na co wymienić punkty w fortunie?

  Skoro już wiesz jak zdobywać punkty w fortunie to warto przyjrzeć się temu na co można je wydać. Obecnie można to zrobić na trzy sposoby:

  • Bonusy kursowe
  • Bonusy dostępne w katalogu
  • Darmowe zakłady

  My polecamy przede wszystkim zakłady bez ryzyka, jest to świetna forma uzyskania dodatkowych środków na grę przy minimalnym ryzyku.

  O autorze: : Paweł Majewski