14 % więcej na Ligę Europy w Fortunie

Happy Hour Liga Europy Fortuna

Międzynarodowy klubowy turniej piłki nożnej Liga Europy cieszy się sporym zainteresowaniem kibiców. Potencjał w tych rozgrywkach widzą również bukmacherzy, którzy oferują graczom promocje i atrakcyjne kursy na mecze w ramach tego turnieju.

Bukmacher Fortuna swoją dobrze znaną promocją Happy Hour objął właśnie rozgrywki Ligi Europy. W dni meczowe stawiając zakłady między godziną 17:00 a 18:00 można zwiększyć wygraną o 14%. Dodatkowo jeśli nie posiadasz jeszcze konta u tego buka, rejestrując się z naszym kodem promocyjnym otrzymasz zakład bez ryzyka 130 zł i bonus bez depozytu 20 zł.

Happy Hour na Ligę Europy

By skorzystać z promocji wystarczy w dni meczowe Ligi Europy dodać bonus Happy Hour do kuponu AKO lub MAXIKOMBI, składający się z co najmniej trzech dowolnych piłkarskich zdarzeń z oferty prematch. Minimalna stawka kuponu wynosi 20 zł.

Do promocji liczone są wszystkie zdarzenia piłkarskie, z wyłączeniem sportów wirtualnych postawione w godzinach 17:00-18:00 w czwartki, podczas których rozgrywane są mecze Ligi Europy.