Aplikacja eFortuna na Mobile&Tablet

Oglądaj mecze na żywo na Fortunie

Zakłady bukmacherskie Fortuna idą naprawdę dobrą drogą, po stworzeniu sekcji z zakładami na żywo i aplikacji mobilnej teraz ten słowacki bukmacher oferuje możliwość oglądania spotkań najlepszych lig europejskich za darmo.

Jak obejrzeć spotkanie na Fortunie?

Przejdź do zakładki zakłady na żywo i wybierz interesujące Cię spotkanie. Na górze znajdziesz ikonkę play, kliknij a zostanie uruchomiony player z przekazem na żywo. Jednak aby móc skorzystać z takiej opcji musisz mieć zarejestrowane konto i jakiekolwiek pieniądze na koncie. Wystarczą drobne, ale trzeba dokonać pierwszego depozytu.

Zarejestruj się z kodem promocyjnym

Jeśli jeszcze nie masz konta to konieczne skorzystaj z kodu promocyjnego. Wpisując go w formularzu rejestracyjnym a zyskasz maksymalny bonus w wysokości 750 złotych i dostęp do dodatkowych bonusów. Jakich? Przede wszystkim Klubu Plus oraz Mistrzostw Typerów. Udział w tych promocjach pozwoli Ci zgarnąć kilkaset dodatkowych złotych co miesiąc. A puntky zgromadzone w klubie plus możesz następnie wymienić na nagrody rzeczowe – tablety, koszulki, bonusy i wiele innych.